Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam młody wygląd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 29, 2009 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitka84 napisał:
Do mnie jakis 40-latek ostatnio w sklepie wypalil "dziecko". Myslalam, ze padne:D A cwierc wieku juz za mna i dzieci, to ja bym mogla miec swoje:)

No to już było chamskie z jego strony i okazanie braku szacunku. Nawet do nastolatki bym tak nie powiedziała. Ale widać pan uznał, że pewnym wieku kultura osobista nie obowiązuje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 29, 2009 22:10    Temat postu:

Powrót do góry
Isalea
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 16:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jamie napisał:
nikitka84 napisał:
Do mnie jakis 40-latek ostatnio w sklepie wypalil "dziecko". Myslalam, ze padne:D A cwierc wieku juz za mna i dzieci, to ja bym mogla miec swoje:)

No to już było chamskie z jego strony i okazanie braku szacunku. Nawet do nastolatki bym tak nie powiedziała. Ale widać pan uznał, że pewnym wieku kultura osobista nie obowiązuje Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Niekoniecznie musial to zrobic w jakis niegrzeczny sposob, mogl to byc np straszy dziadek w wieku 80 lat i powiedziec "dziecko, podaj mi prosze ... tą parasolke" w tym stylu wypowiedz jest nawet w penym sensie miła Smile

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 18:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety, to bylo cos w stylu, ze "nie bedzie z dzieckiem rozmawial", po tym jak mu zwrocilam uwage i nie dalam sie w kolejce przedemnie wepchnac. I ide o piwo, ze jakby wiedzial ile mam w metryce, to by sie tak nie zachowal.
Ale to juz jego problem. Ja mlody wyglad uwazam za atut. A ze jakis "burak" uwaza, ze moze mnie traktowac z gory, bo wygladam na nascie, to o nim zle swiadczy, nie o mnie. Ludzie kulturalni z szacunkiem podchodza nawet do malego dziecka.
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Lis 30, 2009 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isalea napisał:
jamie napisał:
nikitka84 napisał:

Niekoniecznie musial to zrobic w jakis niegrzeczny sposob, mogl to byc np straszy dziadek w wieku 80 lat i powiedziec "dziecko, podaj mi prosze ... tą parasolke" w tym stylu wypowiedz jest nawet w penym sensie miła Smile

Odebrałam to za wypowiedź negatywną po tym "wypalił" Smile jestem wyczulona na takie określenia Wink
Co do tego pana, to brak mi słów po prostu...totalny brak kultury...Ale masz świetne podejście nikitko. Naprawdę trzeba się tylko cieszyć z młodego wyglądu i życzyć sobie by nie zgorzknieć na starość jak szanowny "dżentelmen" z kolejki Laughing
Powrót do góry
small_girl
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 06:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 20 lat, w austrii na basenie dali mi 12 Very Happy haha kurde moglam powiedziec, ze tyle mam bo dla dzieciakow basen bezplatny Very Happy
Powrót do góry
e_milka

PostWysłany: Wto Gru 01, 2009 10:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

small_girl no nieźle Very Happy
Będziesz wiedzieć na przyszłość Wink

Mi też zwykle dają mniej, młodziutko podobno wyglądam. Tak od 4 do 2 lat zazwyczaj mniej mi dają.

Mój tatuś młodo wygląda, a ja podałam się na niego, więc też mnie to czeka:)
Boobs
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Sty 24, 2010 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Również zaliczam się do grona młodych nie tylko duchem, ale i ciałem Very Happy
Dobiegłam do 19, wyglądam tak gdzieś na gimnazjum.
Na początku liceum (z tego, co potem opowiadali mi znajomi jak się już lepiej poznaliśmy) wszyscy myśleli, że jestem czyjąś młodszą siostrą.
No cóż, w przyszłości na pewno będzie to wielkim atutem Smile
Powrót do góry
honey
Gość

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 00:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem mała i mam dosyć dziecięce rysy twarzy - duże oczy, mały nos, okrągła twarz itd Smile
kupowałam spodnie ;d i gadałam ze sprzedawczynią i coś tam sie okazało że w liceum jestem.
- w liceum?
- a na ile wyglądam?
- no ten no..na 13
rozbawiło mnie to a zarazem ucieszyło bo chociaż ludzie czasem nie traktują mnie poważnie (szczególnie płeć męska ;d) to uwielbiam młodo wyglądać! Smile
Powrót do góry
blue
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 01:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie dość długo denerwowało, że ludzie dają mi mniej lat. I to osoby niewiele starsze ode mnie. Do 27-28 roku życia standardem było wypytywanie o dowód gdy chciałam kupić jakiś alkohol. Dopiero teraz (niebawem 31) nikt mnie już o takie rzeczy nie pyta. Ale niedawno będąc u kosmetyczki usłyszałam od niej (druga jej potakiwała dzielnie), że powinnam sobie kupić jakiś dobry krem pod oczy, bo jak się przed 25 rokiem życia marszczy skóra wokół oczu to niedobrze Very Happy Spytałam na ile wyglądam - 22, no mooże 23 Laughing Kosmetyczki były w wieku lat około 35. Nie powiem, teraz mnie to już cieszy Wink

Natomiast gdy byłam dużo młodsza (12-14 lat) to czasem byłam brana za chłopca Surprised Laughing A sądziłam, że mam jednak dziewczęce rysy twarzy. Te pomyłki mnie wtedy zupełnie nie wzruszały. Potem przybrałam trochę ciała i już wyglądałam bardziej na swoją płeć.
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam 21 i ciągle pytają mnie o dowód,
nawet gdy jestem w pełnym makijażu !

Very Happy

ale dla mnie to komplement!

Kiedyś owszem, drażniło mnie to i irytowało... czułam się jak gówniara, bo chciałam wyglądać DOROSŁO i być traktowana poważnie Wink
Jednak na szczęśćie takie postrzeganie siebie już "wyparowało" - przecież młody wygląd to atut!
Teraz jestem bardzo zadowolona, że nie wyglądam na swoje lata.
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 18:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam tak, że przez te cycki mój tułów wygląda jak właśnie rozwijająca się 13-latka. ( w rzeczywistości 23) Ale robi mi się już trochę zmarszczek wokół oczu także mało kto już pyta o dowód. pozatym mentalnie uderzam zawsze swoją starością hehe..liczy się ta pewnosć siebie kupująć alkohol i fajki;)

ale dzisiaj załapałam doła...kilka 11-12 latek dziś spotkałam- każda z dużo większym biustem niż ja....załamka ;(

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
GłupiKrólik.
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 21:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam o tyle szczęścia, że przy małych piersiach obdarzono mnie wymiarami dość filigranowymi, współgrającymi z resztą. Przyznam, że moje dziecięce ciało, i delikatna buzia spędzały mi sen z powiek przez krótki okres czasu, ale później zaczęłam wykorzystywać ten właśnie urok czy niewinność, i podkreślać je tak, by w końcu stały się elementem mojego usposobienia, swoistym stylem. Stąd chętnie noszę warkocze, nie maluję się, a moje ubrania często szczycą kokardami czy falbankami - broń Boże, nie kojarzącymi z tandetą! - a dzięki temu wszystkiemu nie tylko w pewien sposób wyróżniam wśród - częstokroć aż nadto 'dojrzałych' - koleżanek, co po prostu - dobrze się ze sobą czuję.
I muszę przyznać, że w okresie Testów Gimnazjalnych jakaś staruszka zaczepiła mnie w autobusie z pytaniem o to, jak mi poszły, i oniemiała nieco, słysząc, że za rok czeka mnie matura Very Happy.
Powrót do góry
Kawukko
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Cze 24, 2010 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam 24 lata i ostatnio sprzedawca nie chcial mi sprzedac piwa - a tu w niemczech mozna kupic od 16 lat!! szok!
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 17:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 21 lat, mój kuzyn właśnie skończył gimnazjum. Niedawno powiedział, że dziewczyny z jego klasy wyglądają doroślej niż ja. Szalenie pocieszające ;>
Powrót do góry
astoreth
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lip 16, 2011 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam to, bo też miałam tak samo. Kiedy szłam z koleżankami na dyskotekę one wchodziły bez okazywania dowodu, a mój był zawsze szczegółowo studiowany. Wszyscy wokoło się gapili jak na dzieciaka, który na siłę pcha się między starszych. Jedyne co możesz zrobić, to dobrać sobie fryzurę, makijaż i strój tak, żebyś wyglądała starzej. Nie znam Cię i nie umiem podać Ci więcej szczegółów. Może tylko ty, że krótkie włosy z reguły postarzają. Jak będziesz miała te 20 lat to ludzie powinni przypisywać Ci już te 16, a jak 22 to być może już 18. Wystarczy czekać i faktycznie kiedyś będziesz się cieszyła z młodego wyglądu. Ja już się cieszę, a mam te 22 (wyglądam na 16 - 1Cool.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 16, 2011 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 10 z 12
Skocz do: