Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

mam młody wygląd
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 01, 2011 17:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje Drogie...

Ja mam 24 latka...bez makijażu wyglądam na max 17lat...Jak byłam w ciąży i byłam słabiej umalowana LUDZIE SIĘ ZA MNĄ OGLĄDALI bo myśleli że nastolatka w ciąży...mój mąż mnie pocieszał że to dlatego że jestem piękna się oglądali ale ja wiem o co chodziło...
Jak poszłam mężowi po papierosy babka kazała mi dowód osobisty pokazać! nie chciała wierzyć że jestem po 20...

i przyznaję bez bicia noszę teraz ostry makijaż i wyglądam na swój wiek Wink do tego od 18 roku życia smażę się na solarium(oczywiście z przerwami na rok czy pół) ale cieszę się że młodo wyglądam bez makijażu,teraz zaczynam to doceniać...lata lecą nieubłaganie... Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 01, 2011 17:59    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Paź 13, 2011 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Coś tu podejrzanie nas dużo młodo-wglądających :] Ja mam 25 i też się o dowód pytają. Ostatnio kupowałam buty, chciałam adidasy i babka mi pokazuje jakieś z różowymi kwiatkami a ja.. "yy te to już chyba nie na mój wiek" babka: no jak to- młodzieżowe" ja"no tak, ale ja mam 25 lat" babka"... a ja dawałam 17" :P

No wracając do intrygi..a może drogie Panie gen młodości i mały biust są jakoś powiązane? Very Happy

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O kurde!słuszne spostrzeżenie!!! może masz rację? Shock
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

są powiązane bo mały biust = zazwyczaj szczupła figura, a wiadomo że szczupłe dziewczyny wyglądają młodziej. także prosze bardzo - są jakies plusy posiadania małych piersi Smile
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 15:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeszcze przy 160cm wzrostu trzeba prosić o dowód, coby pedofilem przypadkiem nie zostać. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 16:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale jak w wieku 40 lat wygląca się na 30 to już lepiej, prawda? Smile
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Paź 16, 2011 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim przypadku dojrzały wygląd jest raczej zaletą. Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem jak u Was ale u mnie nawet jak ktoś widzi samą buźkę a nie mały biust, szczupłą figurkę itp gdzieś na zdjęciu czy w zimowych kurtkach puchowych to i tak dają mi 17 lat a mam 25 Razz Może po prostu mieszanka hormonalna opowiedzialna za wykształcenie piersi również ma wpływ na kondycję skóry, skłonność do zmarszczek i to wszystko co sprawia, że się wygląda starzej.

Może to dziwnie zabrzmi ale mi się zdaje, że to nie my wyglądamy na 17 mając 20+ ale to Ci 20+ wyglądający jak 20+ za szybko się starzeją. Chodzi o to, że w swoim otoczeniu mam wiele osób, ktore wyznają zdrowy tryb życia tzn. cieszą się życiem, zdrowo jedzą, nie stresują się itp i oni wyglądają młodziej niż ich rówieśnicy. Tak samo miałam kontakty z azjatami poznałam chłopaka, który miał 29lat wyglądał na 22, siostrę i brata w wieku 26 lat on wyglądał na 18lat góra ona gdzies 20. Gdy się dowiedzili, że mam 25lat nikt się nie dziwił a u nas "nie niemożliwe, góra 20lat nie więcej". Tak samo było z 2 osobami o czarnym kolorze skóry oni również wyglądali młodziej niż polscy odpowiednicy wiekowi.

Reasumując zdaje mi się, że po prostu większość społeczeństwa (rasy białej, mocno zurbanizowanej) jest tak zestresowana, zmęczona i naszprycowana chemikaliami, że przyzwyczajamy się do nowego wyglądu człowieka. Do człowieka, który w wieku 18 lat ma już za sobą plamy po trądziku, szarą cerę, wory pod oczami i Bóg wie co jeszcze.

A my drogie dziewczynki nie mamy takiej mieszanki hormonalnej jak ogół kobiet i jak pisałam chyba tu tkwi sekret wiecznej mlodości (tak wiem zajechało najnowszą częścią Tomb Rider). Jakkolwiek ciągle trzymam sie zdania, że jesteśmy szczęściary, że tak mamy.. Tylko pamiętajcie babeczki, aby zawsze przy sobie nosić dowód osobisty.. tak na wszelki wypadek ^__^

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mercia, zgadzam sie z Toba w 100%. My wyglądamy na swój wiek - to inni się szybko starzeją (na ich nieszczęście). ja ostatnio byłam na imprezie ze znajomymi mojej przyjaciółki na której piliśmy wódkę. W pewnym momencie przychodzi do mnie jakaś dziewczyna i mówi "słuchaj, nie obraź się... no wiesz, nie chce żeby to źle zaabrzmiało, ale nie pijemy piwa tylko mocny alkohol... ile Ty masz lat?" Very Happy po rozmowie okazało się że dziewczyna jest ode mnie 2 lata młodsza... no cóż Very Happy na tą samą impreze doszedł gość którego wcześniej nie było i pyta się mnie czy już zdałam mature Very Happy jemu też zrzedła mina jak powiedziałam że właściwie to w tym roku kończe studia Very Happy nauczyłam się śmiać z tego typu sytuacji. no i najważniejsze dziewczyny - ważne co się ma w głowie a nie na ile się wygląda. jest cała masa gorących nastolatek wyglądających na dużo starsze ale cały czar pryska w momencie kiedy otwierają usta...
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Paź 25, 2011 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

MI się wydaje że jest tak, że jak wiadomo faceci się starzeją wolniej od kobiet (co prawda szybciej umierają), a skoro my mamy więcej tych męskich hormonów od innych normalnie ucycowanych kobiet logicznie starzejemy się wolniej. Co nie? Smile

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Cornell
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 06:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie się bardzo cieszę z mojego młodego wyglądu i rozbawiają mnie i cieszą sytuacje, w których ktoś łapie zonka, dowiadując się, ile mam naprawdę lat. A mam tych lat już 21, lecz zazwyczaj jestem brana za 15, czy 16-latkę Very Happy
Więc nie przejmujcie się tym, że młodo wyglądacie: to właśnie wasz atut i coś, co dodaje wam unikalności i oryginalności Smile
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Kwi 24, 2012 07:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam 29 lat a ludzie daja mi 18 Very Happy Dla mnie to super ale czasem nie traktuja mnie powaznie mam wrazenie ze wzgledu na ten młody, niewinny, wrecz dzieciecy wyglad. Bez makijazu to wogle 16 Wink Ostatnio pewna pani posłyszała, ze mam dziecko i koment polecial" ma dziecko??? Toż sama jeszcze dziecko!" Jak jej powiedziałam, ze mi rok do 30tki został to osłupiała i nie mogła uwierzyc.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 07:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu, rozumiem Cię ja też się cieszę, że ludzie nie dają mi nawet 18, a bez makijażu ponoć wyglądam jak gimnazjalistka Wink ale drażni mnie, że ludzie nie traktują mnie poważnie, przeszkadzało mi to zwłaszcza na praktykach zawodowych, gdzie miałam duży kontakt z ludźmi a w tym zawodzie trzeba sobie jakiś autorytet wypracować. Najbardziej nie lubiłam kiedy pacjenci mówili mi na "Ty" niektorzy przepraszali "bo pani taka młoda" ale niestety to podburza autorytet i sprawia, że traktowali moje polecenia z przymrużeniem oka. W tym zawodzie pracuje dużo młodych osób, również młodsze ode mnie, ale wyglądają jakoś poważniej i jest im łatwiej. Ja patrzę na wszystkich dużymi oczami z niewinną minką i może przez to wg innych wyglądam mniej kompetentnie Wink
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Maj 05, 2012 21:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a powiem wam, że to wszystko można nadrobić tonem głosu czy tam mimiką. jeżeli sie odezwie do Ciebie ktoś grubym głosem odrazu traktujesz go poważniej Wink a przynajmniej starzej Very Happy
Powrót do góry
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Maj 06, 2012 09:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ten temat nie powinien być w dziale do narzekania, ja mam prawie 38 a dostaje tak 25 i jestem mega szczęśliwa , nie robię nic aby wyglądać poważniej Very Happy
jak byłam na patologi ciąży u koleżanki w odwiedzinach, to położna nadawała do mnie o innej " starej bo już po 30 -tce " i takiej nie odpowiedzialnej, a my czyli ja i koleżanka (ona 23) porodziłyśmy dzieci tak młodo i jesteśmy mądrzejsze , hehe, nie wyprowadzałam jej z błędu, ja prawie przed 40 a dzieci rodziłam po 30-tce, hehe
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Maj 06, 2012 09:10    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Następny
Strona 11 z 12
Skocz do: