Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kompleksy facetów
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 21:58    Temat postu: Kompleksy facetów Odpowiedz z cytatem

Wiele z Was jest w stałym związku, wiele ma kolegów - zastanawiam się jakie kompleksy maja faceci w Waszym otoczeniu?Czy mówia o tym otwarcie czy skrupulatnie je ukrywają?
No i jeszcze jedno - jakie jest Wasze nastawienie do tych ich niedoskonałości?Czy mogłybyście rzucić chłopaka tylko dlatego,że np.(sorry za bezpośredniość Very Happy)- ma za małego penisa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Maj 22, 2007 21:58    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 22:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zastanawiam się jakie kompleksy maja faceci w Waszym otoczeniu?

Z tego co zaobserwałam to jedni mają na punkcie ogólnego wyglądu inni znów wykształcenia tudzież inteligencji ( nie mówia tego wprost ale przypatrując sie uważnie można to dostrzec)

Cytat:
Czy mówia o tym otwarcie czy skrupulatnie je ukrywają?

Mówią o tym często, niekiedy podkreślając przy każdej możliwej okazji, obracając w żart (wtedy męski honor nie cierpi na tym) bądź starają się dowartościować w inny sposób.

Cytat:
Czy mogłybyście rzucić chłopaka tylko dlatego,że np.(sorry za bezpośredniość )- ma za małego penisa?

Nie, bo mam inne priorytety i jeśli spełniałby oczekiwania w innych kwestiach to nie byłoby dla mnie dużym problemem.
Powrót do góry
nikitka84
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zastanawiam się jakie kompleksy maja faceci w Waszym otoczeniu?

Najczesciej chyba dotycza wzrostu (chcieliby byc wyzsi) i sylwetki (woleliby miec bardziej umiesniona i bez brzuszka), niekiedy tez kondycji fizycznej (a raczej jej braku).

Cytat:
Czy mówia o tym otwarcie czy skrupulatnie je ukrywają?

Jakby nie mowili otwarcie to bym nie wpadla ze maja Wink

Cytat:
Czy mogłybyście rzucić chłopaka tylko dlatego,że np.(sorry za bezpośredniość )- ma za małego penisa?

Predzej bym sie za duzego bala :P Nie, nie rzucialabym, bo nie stanowiloby to dla mnie zadnego problemu. Sam fakt, ze ma by mi wystraczyl Wink
Swoja droga na wiekszosc niedopasowan da sie zaradzic wybierajac odpowiednia pozycje i po klopocie.
Mała Mi

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 22:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mężczyźni też mają swoje kompleksy, ale ukrywają je w dużo większym stopniu niż kobiety. Zauważyłam, że są bardzo wrażliwi na punkcie swojego penisa. Często śmiechem żartem o tym rozmawiają, ale widać, że ten temat jest dla nich istotny. Zauważyłam rówież, że rusza ich jak się przy nich wychwala innego faceta. Wydaje mi się, że mają jeszcze kompleksy na punkcie: inteligencji, pozycji w grupie, klaty i ogólnie wyglądu Laughing
Właściwie nigdy nie mówią takich rzeczy wprost (znam tylko jednego faceta, który się przyznał do kompleksu!), często obracają to w żart, albo mówią odnośnie "kolegi", ale da się wyczuć, że to temat który ich rusza Wink
stopka

PostWysłany: Wto Maj 22, 2007 23:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój facet akurat nie ma zadnych kompleksów, uwazam ze mojego faceta natura obdazyła bardzo hojnie jesli chodzi o penisa gdy mu to powiedziałam to zrobił wielkie oczy bo... do tej pory nie zastanawiał się nad tym czy jego penis jest duzy czy nie!zresztą on nigdy nie porównywał sie do innych i mnie nie porównuje z innymi kobietami i dlatego ze on nie ma kompleksów nie bardzo potrafi mnie zrozumiec mnie z kompleksem ciut małego biustu...w sumie to czasem sama siebie nie mogę zrozumieć..
nawet gdyby misiek miał małego penisa to bym go nie zostawiła bo miłośc nie jest zależna od wielkosci przyrodzenia! bo dla mnie penis ma takie znaczenie jak zeszłoroczny snieg.. nic nie znaczy...
Powrót do góry
Sagita

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 06:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak to napisała nikitka: ajczesciej chyba dotycza wzrostu (chcieliby byc wyzsi) i sylwetki (woleliby miec bardziej umiesniona i bez brzuszka) - to prawda Smile, na punkcie wyksztalcenia tez niektorzy i znam jednego ktory sie martwi ze ma za malego penisa - to ostatnie jest dla mnie smiesznie bo ta wielkosc nie jest az taka znowu wazna zeby zerwac z chlopakiem, ale to tak jak z naszymi biustami Smile
Poli

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z moich doswiadczen wynika,że faceci nie mają komplekow Idea .

Przynajmaniej o nich nie mowią, a ni nic nie bylo ich w stanie zranic.
Moj byly maz byl niski i nigdy nie mial kompleksow zwiazanych z wzrostem.
Obecny , zostal raczej mniej (penis) obdarzony przed natura i nie zuwazylam aby mial jakikolwiek kompleks z tego powodu.

Wiec moim zdaniem poiwnnismy brac niezle przyklady z facetow.
A moze ja zawsze trafilam na pewnych siebie i dowartosciowanych Rolling Eyes .

Moj byly to nawet moge powiedziec ,że w pewnym stopniu byl narcyzem i uwielbial siebie Very Happy
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 08:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Moj byly to nawet moge powiedziec ,że w pewnym stopniu byl narcyzem i uwielbial siebie

ja z narcyzem zyje ponad 20 lat - takiego mam ojca Wink wiec da sie to jakos wytrzymac

Cytat:
No i jeszcze jedno - jakie jest Wasze nastawienie do tych ich niedoskonałości?Czy mogłybyście rzucić chłopaka tylko dlatego,że np.(sorry za bezpośredniość Very Happy)- ma za małego penis

jesli maly penis = brak satysfakcji w lozku to tak; jesi nadrabia technika to da sie z tym zyc Laughing dla mnie seks jest wazny niestety...
chcociaz moj pierwszy facet mial maly sprzet (maly i chudy) ale na prawo i lewo gadal o tym ze...ma duzy Very Happy wiec pewnie mial kompleks
moj ostatni facet to bylo jego przeciwienstwo i byl z tego dumny Very Happy

Cytat:
Z tego co zaobserwałam to jedni mają na punkcie ogólnego wyglądu inni znów wykształcenia tudzież inteligencji ( nie mówia tego wprost ale przypatrując sie uważnie można to dostrzec)

hmm ja to widze tak: do baby jak sie powie ze brzydko wyglada to pusci focha - facet nie; ale jak do faceta powiesz cos na temat jego inteliencji to sie moze obrazic a baba sie nie bedzie przejmowac jesli sie do niej powie "glupia jestes" Wink
atsenka

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja sie obracam chyba w jakimś dziwnym gronie bo moi znajomi faceci oczywiście jeśli na cos narzekają to tylko i wyłącznie na sylwetke! Non stop słyszę że chodza na siłownię, biorą odżywki, że są za chudzi, chcą być bardziej przypakowani itd.... Natomiast nigdy nie spotkałam się z kompleksem na temat inteligencji...Być może również taki mają ale o tym nie mówią głośno... Wink
estelle00
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Maj 23, 2007 11:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sagita napisał:
znam jednego ktory sie martwi ze ma za malego penisa - to ostatnie jest dla mnie smiesznie bo ta wielkosc nie jest az taka znowu wazna zeby zerwac z chlopakiem, ale to tak jak z naszymi biustami Smile

Tak sobie myślę - skoro większość z nas nie przywiązuje aż takiej wagi do tego elementu ciała faceta (choć przy zbliżeniu jest on praktycznie najbardziej istotny) to mężczyźni chyba tym bardziej nie powinni zrażać sie małym biustem partnerki?W końcu piersi nie spełniaja jakiejś mega ważnej funkcji w czasie stosunku.
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Maj 30, 2007 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mók facet był i jest strasznie zakompleksiony, co jest źródem wszystkich naszych problemóm. Stąd jego duża niepewność co do mojej stałości a potem wszystkie jazdy które mi fundował. Cóż, na początku miałam problemy z okazywaniem uczuć choć bardzo mnie fascynował nie dałam tego po sobie poznać, a gdybym postępowała inaczej to wszystko zupełnie imaczej by się potoczyło. Patrząc na niego nie powiedziałabym że może mieć jakiekolwiek kompleksy bo jest szalenie przystojnym mężczyną, wiem że innym kobietom też się podoba. Wszystko wynika z pewnej "wady" z która się urodził, teraz tego kompletnie nie widac jednak to pozostało "w nim". Teraz lekarstwa na kompleksy szuka u innych kobiet Confused
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 08:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dla mnie faceci sa dziwni - mam bardzo fajnych kolegow z ktorymi monzna konie krasc - wygadani zabawni itd...kiedys mi jeden z nich powiedzial ze jest niesmialy - zaczelam sie smiac bo myslalam ze sobie jaja robi Laughing chlopak byl zawsze dusza towarzysta ale okzalao sie z to tylko pozory lub jest taki wsrod ludzi ktorych dobrze zna...
ta historia powtorzyla sie kilka razy z roznymi ludzmi w roli glownej
Sagita

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa napisał:
Wszystko wynika z pewnej "wady" z która się urodził, teraz tego kompletnie nie widac jednak to pozostało "w nim".

Mój chłopak również urodził się z pewną wadą i jak zaczęliśmy sie ze sobą spotykac to wydawało mu się, że wszyscy ludzie na ulicy to zauważają, że się z niego śmieją i że ja nie chce z nim dlatego być. Zaczęłam wtedy intensywną pracę nad jego samooceną, bo tak naprawdę jego wady nikt nie zauważy!! Przecież nawet ja o tym nie wiedziałam...a przyglądałam się dość uważnie Smile Owszem ta jego wada może być czasem zauważona np na basenie ale nie sądzę, że ludzie się aż tak przyglądają... Smile
Ma także kompleks na punkcie wykształcenia bo ja studiuję a on jest po ZSZ ale nad tym pracuje sam - robi teraz liceum i ma dalsze plany. Dla mnie to nigdy nie było problemem.

Zastanowiłam się nad tym jak wyglądają kompleksy na punkcie biustu i penisa. Faceci nawet jak mają taki kompleks to na ulicy czy w ogóle w sytuacji innej niż intymna to nie zwraca uwagi. Bo my jako kobiety na co patrzymy w pierwszej kolejności jak poznajemy faceta?? Na pewno nie na penisa ale ogólnie na sylwetkę, to jak się z nim rozmawia itp - ale nie na penisa no bo wiadomo facet jest raczej w spodniach Wink
Natomiast jak chodzi o kobietę to akurat jak poznajemy faceta to on zwracając uwagę w pierwszej kolejności na nasz ogólny wygląd patrzy także na biust, na nasz biust może zwrócić uwagę każdy - to wyznacza naszą kobiecość wraz z wyglądem ogólnym.
W końcu jak mamy zdjęcie ładnej dziewczyny(ubranej) i damy je facetowi to on na nie popatrzy i ją oceni - czy mu się podoba lub nie biorąc także pod uwagę biust ale jak my kobiety dostaniemy zdjęcie faceta to popatrzymy na jego fryzurę, twarz, to jak jest zbudowany i raczej nie pomyślimy o penisie.

Rozpisałam się, ale mam nadzieje ze rozumiecie o co chodzi.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 09:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No rozumiemy Smile
ale to prawda jesli facet ma komleks małego Wink to nikt nie musi tego wiedziec, bo tego po prostu nie widac na ulicy, a jak ma kochajaca kobiete, to nigdy nie stanie sie obiektem kpin.. a dziewczyna z kompleksem małego biustu juz nie ma tej pewnosci.. co z tego ze od swojego mezczyzny nigdy nie uslyszy przykrego slowa na ten temat.. ale biust widac od razu i na dobra sprawe kazdy na ulicy moze go skomentowac bo go widzi, zwlaszcza w lecie kiedy nie da sie za wiele ukryc Wink

propo kompleksow facetow to ja sie ostatnio spotkalam z kompleksem "za chudej łapy" chodzi oczywiście o biceps Wink a tak to mysle ze standart: wzrost, ogolna postura, a tak poza tym to myślę, że faceci mogą mieć bardzo podobne kompelksy do kobiet.. za duży nos, odstające uszy itp Wink
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko jest kwestia gustu.

Jesli dziewczynie sie podobaja takie umiesnione "misie" to dla niej mezczyzna o chlopiecej figurze bedzie malo meski (i mam wlasnie kumpli z kompleksem za malo rozbudowanej klaty). Mi sie natomiast podobaja wysocy i szczupli i tacy sa dla mnie pociagajacy.

Podobnie jest z biustem.

Jednemu facetowi bedzie sie podobala kobieta ktora "ma czym oddychac i na czym siasc" i ktorej nie bedzie brakowalo kochanego cialka. Inny mezczyzna natomiast bedzie wolal dziewczyne o dziewczecej, sportowej figurze.
Reklama

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 18:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: