Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kompleksy facetów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Maj 31, 2007 19:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A mi ostatnio siostra cioteczna powiedziala, ze jej chlopak ma duzy kompleks. Ladnie bylam zszokowana, jak mi powiedziala, ze dlatego ciagle chodzi w czapeczkach. Otoz okazalo sie, ze jak byl maly to zachorowal chyba na zapalenie opon mozgowych i przez skore glowy mial podawane kroplowki (moge sie mylic, ale w kazdym badz razie chodzi o to, ze cos mial przez glowe podawane) no i teraz na glowie ma miejsce, gdzie nie rosna mu wlosy. Kurcze znam go 3 lata i nie zauwazylam!! Ale podobno stresujace jest dla niego to, ze ludzie pytaja go co mu jest. W kazdym badz razie ten jego kompleks chyba jakos bardzo go nie ogranicza. Probuje to ukruc czapeczkami. Nie wiem, jakie kompleksy maja Wasze chlopaki (te, ktore maja od urodzenia), ale one chyba nie powinny byc powodem do problemow w zwiazku. W przypadku mojej siostry tak nie jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 31, 2007 19:10    Temat postu:

Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 07:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój bliski kumpel ma cholerny kompleks na punkcie:
- Brzucha (uważa, że za duży a marzy o kaloryferze)
- Penisa
- Karnacji!exlaimexlaimexlaim (uważa, że jest za blady i wkurza go, że opala się tylko na czerwono)

Gadalismy ostatnio sobie szczerze o kompleksach i właśnie tego się dowiedziałam. I muszę przyznać, że lekko mnie zatkało jak to usłyszałam. Tym bardziej, że on sprawia wrażenie narcyzka zakochanego w sobie, a tu proszę Razz
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 12:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co zauwazylam to na punkcie penisa prawie wszyscy mi znani sa przewrazliwieni, jednemu przeszkadzaly lekko krecone wlosy i paru uwazalo ze sa za grubi, ale zeby sie ktorys chociaz na silke wybral, a gdzie tam, za leniwi Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 15:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała_Mi

Cytat:
Brzucha (uważa, że za duży a marzy o kaloryferze)

W moim otoczeniu każdy facet uważa, że prawdziwy mężczyna powinien mieć większy brzuch Very Happy i co więcej duza część znajomych mi kobiet, łącznie ze mna woli takie miśkowate brzuchy więc nmożesz pocieszyc kolegę, że są też na świecie kobiety które maja taki gust Wink

A ja muszę przyznać,że trochę się przyczyniłam do kompleksów mojego mężczyzny, ponieważ od dawna gustowałam w brunetach z ciemną karnacją, o ciemnych oczach i bardzo męskich rysach - on nie odpowiada raczej temu opisowi, co nie znaczy że mi się nie podoba, wręcz przeciwnie jednak jego to nie przekonuje.
Powrót do góry
Kalbie

PostWysłany: Pią Cze 01, 2007 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie chłopaki jak juz narzekają na coś u siebie to na....włosy Smile w sensie fryzurę. Czasem sobie dogaduję, "tobie sie kręcą a tobie sie przerzedzają" Laughing Na brzuszek też ale to może raz sobie wypominali a na to strategiczne miejsce to jeszcze od zadnego nie słyszałam Wink Nie wiem czemu akurat na punkcie fryzur sa tacy drażliwi Very Happy
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 21:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wśród moich znajomych najczęstsze kompleksy to już wspomniany wzrost (chcieliby mieć więcej cm) i sylwetki (uważają, że albo są za chudzi, albo, że mają brzuszek).
Jesli chodzi o mojego mężczyznę to ma kompleks na punkcie wzrostu (fakt, że nie jest wysoki, tylko średni, ale ja jestem malutka, i dla mnie jego wzrost jest idealny, jest ode mnie wyższy o głowę), sywetki (ma brzuszek, ale tutaj akurat sam jest sobie winien, bo się zaniedbał, jak się poznaliśmy, to brzuszka nie było :P), nos (że niby za duży, ja tez nie lubię swojego nosa, i będę mieć operację, ale jemu jego nos moim zdaniem pasuje, dodaje mu męskości Wink), no i penis (jak mi powiedział, że chciałby mieć większy, to mu powiedziałam, że chyba oszalał, bo większym to by mnie chyba rozerwał, naprawdę ma duży, więc nie rozumiem, po co mu gigant).
Kropelka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Cze 02, 2007 22:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja zauważyłam, że faceci mają często kompleksy na temat swojego niskiego wzrostu i drobnej (chudej) budowy ciała. Znam takich, którzy jedzą za pięciu i stosuja odżywki dla kulturystów tylko po to by przybrać na wadze. Wydaje mi się, że większość facetów mając do wyboru byice chuderlakiem lub facetem z większym brzuszkiem wybrałaby to drugie. Odnoszę takie wrażenie obserwując moich znajomych.
Tutsiii

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje kochanie akurat nie ma zadnych kompleksów, uwazam ze natura obdazyła go bardzo hojnie jesli chodzi o penisa gdy mu to powiedziałam to zrobił wielkie oczy bo... do tej pory nie zastanawiał się nad tym czy jego penis jest duzy czy nie!zresztą on nigdy nie porównywał sie do innych i mnie nie porównuje z innymi kobietami i dlatego ze on nie ma kompleksów nie bardzo potrafi mnie zrozumiec mnie z kompleksem małego biustu...

Ja bardzo lubie takie miśkowate brzuchy Smile i ciesze się ze moje kochanie go ma Smile
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Cze 03, 2007 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój Mężczyzna również nie ma kompleksów, albo skrywa je bardzo głeboko Very Happy nigdy nie narzekał na żadną ze swoich cech, ale podejrzewam, że podobnie jak większość facetów jakieś tam kompleksy ma Wink zauważyłam, że jak wspomnę o jakimś przystojnym facecie, np piłkarzu, to potem jest na tego faceta bardzo cięty, w sensie, że doszukuje się u niego jakichś wad Smile (nawet jeśli wcześniej był to powiedzmy jeden z jego ulubionych piłkarzy Laughing ). Więc wyczuwam, że trochę Go rusza, jak się przy nim powie coś pozytywnego o innym facecie Smile ale jakby Go tak spytać wprost, to nigdy by nie powiedział, że ma jakiś kompleks. W sumie to głównie mi to intuicja podpowiada, że pewne rzeczy by w sobie zmienił, ale ogólnie jest zadowolony z siebie i zna swoją wartość Very Happy
twillight
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 07:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet ma kompelksy bo jest chudy i ma troche krzywy kręgosłup. Mi szczerze odpowiadają te niedoskonałości bo widząc je, wiem ze nie tylko ja mołabym być piękniejsza:) a tak serio to poprostu jego kompelksy uświadamiają mi to, że rzec która jest dla nas kompleksem nie koniecznie musi być naszą wadą w oczach innych.W żyicu nie przeszkadzała mi jego chudość, a on ma na tym punkcie obsesje.czy tak samo jest z naszymi kompleksami? Zapewniam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Cze 27, 2007 22:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet ma kompleks bo łysieje. Jest to genetyczne i żadne preparaty nie pomagają. Mi to za bardzo nie przeszkadza, tym bardziej, że ścina włosy na króciutko tak, te za bardzo nie widać że łysieje. Innych kompleksów raczej nie ma, chyba że przede mną je ukrywa:). Faceci raczej nie są skorzy do narzekania na swój wygląd, tylko laski tak marudząSmile
Powrót do góry
twillight
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Cze 28, 2007 07:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czyli podsumowując wychodzi na to że głównie :
-brzuszek lub zbyt chuda sylwetka
-włosy
no i oczywiście
-penis

to było do przewidzenia Smile
Powrót do góry
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lip 04, 2008 15:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet powinien nazywac się kompleks, jest za chudy, twierdzi, że lepiej byłoby, żeby sobie wylał kwas na twarz, bo jest szpetny, ma same pryszcze, wąskie bary, patykowate nogi Arrow Arrow itd.
a tak naprawde nie cierpi na żaden z tych mankamentów, co najwyżej na kryzys świadomości o własnym pięknie Rolling Eyes Cool

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 13:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie wie czy mój facet przejmuje sie swoimi niedoskonałościami, ale np. raz mi powiedział, że jest za niski:) I chciałby być wyższy, ale nic na to nie poradzi:) A mi strasznie jego wzrost pasuje, bo ja jestem strasznie małaVery Happy Nie mam nawet 160 cm:D Dla mnie to jego wzrost jest idealny:D Ciągle powtarza, że jest za chudy, że same kości mu wystają itp:D Nie wiem czy ja jestem ślepa czy co, ale ja tego nie zauważam:) Ogólnie co do całego wątku, faceci raczej kompleksy ukrywają, albo mówią o nich bardzo tak ogólnikowo i z żartem:) Z tego co ja zaobserwowałam wśród swojego otoczenia:)A poza tematem niedawno usłyszałam zdanie od faceta którego laska ma kompleksy. On ze smutkiem powiedział, że dla niego to jest jak dostać w policzek od innego faceta. Uważa on, że nie potrafi dowartościowywać własnej kobiety:/ Mimo, że bardzo kocha swoją dziewczynę chyba od niej odejdzie bo laska zasługuje na prawdziwego faceta, przy który nie będzie miała kompleksówConfused Smutne, ale obserwując własne otocznie, w którym przeważa płeć przeciwna dużo chłopaków tak myśli:/
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lip 05, 2008 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...a kiedy on od niej odejdzie ona popadnie w jeszcze wieksze kompleksy, bo bedzie przekonana ze to z powodu jej "mankamentów" Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Lip 05, 2008 16:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: