Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Kompleksy facetów
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ulquiorra
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 01:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój narzeczony także miał kompleksy, z których dzięki mojej pomocy miłości i akceptacji [jak sam twierdzi] zdołał się 'wyleczyć'. Z tym, że on miał do tego zupełnie inne podejście niż ja. Dojrzałe, proste, konkretne, takie, które mnie totalnie rozwaliło... Jego kompleksy związane były oczywiście z wielkością penisa [który jest tak idealny, że bardziej być nie może, wrrr... Very Happy]. Pozbył się ich szybko zwłaszcza w momencie, w którym ten 'łysy mściciel' doprowadził mnie do 8 orgazmów pod rząd! [wprawdzie raz w życiu mi się zdarzyło mieć taki maraton, ale było kapitalnie!]. Miał też kompleksy na punkcie sylwetki [czego ten facet od siebie chce! prawie 190cm wzrostu, szczupły, dłuuugie nogi, plecki w kształcie V, umięśniony brzuszek, nieziemskie ramiona w których mogłabym przeżyć życie]. Przekonałam go, że nie ma nic pociągającego w tych koksach, którzy pakują na siłce, łykają Bóg wie co i myślą, że są elo... Mój D. mimo szczupłej sylwetki ma piękną rzeźbę i jest nieziemsko pociągający. Była jeszcze jedna rzecz. Nienawidził swoich włosów na ciele, twierdził, że ma ich o wiele za dużo. Ale także o to nie miał co się martwić, bo kiedy pierwszy raz w życiu zobaczyłam ukradkiem jego owłosione ręce, to aż się spociłam pomiędzy nóżkami. Nie wiedział bowiem, że uwielbiam owłosionych facetów ^^ Uwielbiam ten kontrast - ja, moje jaśniutkie blond włosy, jasna skóra z minimalną ilością bladego meszka na ciałku i on... Ach...! Sexy ^^ Po jakimś czasie rzeczywiście pozbył się kompleksów i stwierdził, że jest jaki jest i dobrze mu z tym i wierzy, że kocham go takiego jakim jest. Jakiego mam mądrego mężczyznę...
Reklama

Wysłany: Pon Sty 12, 2009 01:14    Temat postu:

Powrót do góry
Dżusta
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 09:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

eh, ja to bym nawet chciała,żeby mój facet miał jakiegoś kompleksa Wink
Jedno wiem, kobiety są wobec siebie bardziej krytyczne od facetów stąd to my zawsze borykamy się z kompleksami...nie oni....

www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 13:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak nie ma żadnych kompleksów, pewnie jest coś co mu się w sobie nie podoba, ale nigdy o tym nie mówi. To prawda Dżusta, kobiety o wiele więcej od siebie wymagają, są bardziej krytyczne w swojej ocenie, stąd biorą się kompleksy, ale niestety według mnie same sobie na to zasłużyłyśmy, bo nikt tak nie skrytykuje i nie popatrzy krzywym okiem na kobietę jak druga kobieta. Jeszcze nie słyszałam będąc w jakieś grupie znajomych żeby kolega skomentował drugiego kolegą że ma duży nos, brzydkie włosy czy mały tyłek... Wink
Powrót do góry
Dżusta
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wydaje mi się , że w dużej mierze za nasze kompleksy odpowiedzialne są media, które kreują "idealną " sylwetkę bez boczków, cellulitu etc. Widzimy to wszędzie chcąc nie chcąc. Telewizja, teledyski, filmy, czasopisma kolorowe etc, nie wspominając już o mega zretuszowanych przez photoshopa fotkach w magazynach dla mężczyzn. Faceci naoglądają się takich lasek a potem wymagają od nas żebyśmy takie były...albo raczej to my chcemy dorównać kobietom, które tak naprawdę istnieją tylko na zretuszowanym papierze czy ekranie Confused

Mój mężczyzna otworzył mi na to wszystko oczy. Był jedynym facetem, który popatrzył na to logicznie i powiedział mi "Kochanie, masz rację ona jest piękna , ale ona nie istnieje. Gdyby dać im jedno z Twoich zdjęć, po retuszach byłabyś piękniejsza od każdejz nich"
Prawda jest taka, że każda z nas miałaby idealne ciało Smile

www.pajacyk.pl
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 13:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżusta oczywiście że tak o mediach nawet nie wspomniałam bo to oczywiste, ale pomyśl o tym że przecież w mediach, reklamach pokazywani sa tez przystojni wysportowani mężczyźni, do których przecież zwykłym chłopakom tez bardzo dużo brakuje a mimo to oni nie mają na tym tle tak duzych kompleksów jak my, niestety w społeczeństwie uformował sie taki stereotyp że kobieta ma leżeć pachnieć i pięknie wyglądać a mężczyzna wręcz odwrotnie, mimo zmieniających się czasów nadal my kobiety rzadko kiedy jesteśmy w stanie powiedzieć że coś nam się w mężczyznach fizycznie nie podoba, przynajmniej nie robimy tego tak często jak mężczyźni w stosunku do kobiet, albo jak kobieta kobiecie. Według mnie mężczyzną jest za dobrze, trzeba ich trochę temperować i wytykać że utyli żeby poćwiczyli, żeby się ogolili i nie przejmować się tym że oni odejdą do innych przez takie gadanie, bo jakbyśmy wszystkie takie były i miały takie podejście to wiedzieliby że odejście nic im nie da, tylko wzięliby się za siebie i zaczęliby nad sobą pracować... czy ja wspominałam że jestem feministką hehe

Ostatnio zmieniony przez Libra dnia Pon Sty 12, 2009 14:05, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
Dżusta oczywiście że tak o mediach nawet nie wspomniałam bo to oczywiste, ale pomyśl o tym że przecież w mediach, reklamach pokazywani sa tez przystojni wysportowani mężczyźni, do których przecież zwykłym chłopakom tez bardzo dużo brakuje a mimo to oni nie mają na tym tle tak duzych kompleksów jak my, niestety w społeczeństwie uformował sie taki stereotyp że kobieta ma leżeć pachnieć i pięknie wyglądać a mężczyzna wręcz odwrotnie, mimo zmieniających się czasów nadal my kobiety rzadko kiedy jesteśmy w stanie powiedzieć że coś nam się w mężczyznach fizycznie nie podoba, przynajmniej nie robimy tego tak często jak mężczyźni w stosunku do kobiet, albo jak kobieta kobiecie. Według mnie mężczyzną jest za dobrze, trzeba ich trochę temperować i wytykać że utyli żeby poćwiczyli, żeby się ogolili i nie przejmować się tym że oni odejdą do innych przez takie gadanie, bo jakbyśmy wszystkie takie były i miały takie podejście to wiedzieliby że odejście nic im nie da, tylko wzięliby się za siebie i zaczęliby nad sobą pracować... czy ja wspominałam że jestem feministką hehe

kochana! myslisz że takie pomysły świadczą o feminizmie? :P musiałabyś z moim biednym facetem pogadać hihi bo mój zapał feministyczny zawsze skupia się na nim Wink

a wracając do tematu - ja chyba nie znam żadnego faceta który by się przyznawał do czegoś nawet kompleksopodobnego.. Think
może czas byśmy my same się z tego stereotypowego zapętlenia wyplątały i zaczęły myśleć jak faceci heh...
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 14:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje poglądy są o wiele bardziej drastyczne, ale nie będe ich tu ujawniać Wink w każdym razie mój chłopak coraz bardziej boi się że założę jakąś partię feministyczną Laughing

Samanta nie możemy wyzbyć się kompleksów bo nie możemy myśleć jak faceci ( raczej nie myśleć) Wink nie jesteśmy na tyle ograniczone, oni poprostu nie mają kompleksów bo mają zakodowane tylko jedno w głowie spanie..picie...jedzenie...seks no i powiedz mi gdzie tu miejsca na kompleksy, za mała pojemność mózgów a my jesteśmy o wiele bardziej rozwinięte intelektualnie i musimy wszystko ogarniać nawet te nasze kompleksiki Mr. Green
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
Moje poglądy są o wiele bardziej drastyczne, ale nie będe ich tu ujawniać Wink w każdym razie mój chłopak coraz bardziej boi się że założę jakąś partię feministyczną Laughing

Samanta nie możemy wyzbyć się kompleksów bo nie możemy myśleć jak faceci ( raczej nie myśleć) Wink nie jesteśmy na tyle ograniczone, oni poprostu nie mają kompleksów bo mają zakodowane tylko jedno w głowie spanie..picie...jedzenie...seks no i powiedz mi gdzie tu miejsca na kompleksy, za mała pojemność mózgów a my jesteśmy o wiele bardziej rozwinięte intelektualnie i musimy wszystko ogarniać nawet te nasze kompleksiki Mr. Green

jakbyś szukała jeszcze kogoś do partii to ja się piszę Wink

a z tym ograniczeniem facetów.. może masz rację..
najlepsi są tacy kolesie któzy wyglądają naprawdę mooooocno przeciętnie i w autobusie czy tramwaju obczajają jakaś laskę i wytykają że tu taka, tam taka, tu coś ma jakieś, tam by mogła schudnąć etc.. masakra. ja myślę że to kwestia wychowania przez matki - matki z synami łączy taka specyficzna więź.. synek jest zawsze naj, jest pierwszym facetem w życiu matki (przeważnie) i moze stąd to samouwielbienie facetów..
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Pon Sty 12, 2009 15:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samanta napisał:

najlepsi są tacy kolesie któzy wyglądają naprawdę mooooocno przeciętnie i w autobusie czy tramwaju obczajają jakaś laskę i wytykają że tu taka, tam taka, tu coś ma jakieś, tam by mogła schudnąć etc.. masakra. ja myślę że to kwestia wychowania przez matki - matki z synami łączy taka specyficzna więź.. synek jest zawsze naj, jest pierwszym facetem w życiu matki (przeważnie) i moze stąd to samouwielbienie facetów..

Dokładnie tak, swojego czasu najeździłam się dużo autobusami i dużo się nasłuchałam, siedzi taki śmierdzący 150 cm w kapeluszu, bez zęba na przodzie, i komentuje z kolegami każdą dziewczynę, kobieta z okładki playboya to dla niego za mało.
To taki synuś mamusi, poza tym taka mamusia mu upierze, posprząta ugotuje i jak taki rozpieszczony chłoptaś zakłada rodzinę to kobietę traktuje jak służącą, przez takie zachowania utrwala się stereotyp, może doczekam kiedyś chwili że płyn od mycia naczyń albo proszek do pieczenia ciast będzie reklamował facet! Smile

Będę o Tobie pamiętać przy zakładaniu partii Wink
Powrót do góry
blueeyes
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 14:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tego co ja zaobserwowałam faceci są strasznie wrażliwi na tematy typu: siłownia, ćwiczenia, odżywki, kaloryferek. Faceci chcą strasznie się podobać innym dziewczynom i przy okazji pokazać się od strony kozaka Wink No, ale siłownia to nie wszystko. Tak jak przy penisie. Ważna jest technika. Jak nie umiesz się bić, to nawet siłownia Ci nic nie pomoże. Jak nie umiesz się kochać, to nawet duży penis Ci nic nie da Wink

Odchudzam się!
Było 70kg
Jest 56,5kg
Powrót do góry
benace
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 11:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam/lam tylko facetow z kompleksami:(, nawet ci z pozoru bez kompleksow przy blizszym poznaniu ujawniaja swoje schizy na jakims punkcie;
niskie zarobki-kompleks nr jeden ujawnia sie najczesciej, gdy okazuje sie, ze kobieta zarabia wiecej od niego
zaniedbany wyglad-kompleks nr 2(najlepsze ze w skrajnych przypadkach bylam atakowana slownie lub fochem, ze oto on nie wstrzeliwuje sie w moje wyobrazenie o atrakcyjnym facecie, a ja nawet nie zdazylam sie odezwac ani strzelic jakiejs miny(zapytana co o nim sadze...Very Happy)
niedostateczna wiedza na dany temat-kompleks nr 3; pracuje w meskiej branzy jako przelozona i niech sie tylko okaze, ze wiem wiecej od faceta a mam przechlapane, bo facet, ktorego kompleks wybudzisz z uspienia jest gotowy cie zmiesc z powierzchni ziemi...
Dlatego min. na forach, gdzie prym wioda faceci udzielam sie jako facet, wtedy nie obrywam jak wiem cos, czego nie wie ktos Wink
No i zmieniam temat, gdy zaczyna sie nawijanie, ze "przechodze na diete", "schudlem tyle a tyle", "na silce wycisnalem tyle i tyle"...

A co do tych komentujacych to jeszcze pol bidy jak komentuja to miedzy soba, ale co byscie pomyslaly o facetach, ktorzy startuja do was, a zdarza im sie okreslic jakas tam kobiete jako chichoczaca pi**** albo ta z roztyta d***, i mowi to wam ot po prostu w ramach dowcipu lub po alko, ktory rozwiazuje jezyk...
Dodam, ze to domena facetow o ponadprzecietnej inteligencji i wydawaloby sie jakims poziomie spolecznym, a tu taki surprajs...
Szacunek dla kobiet wynosza z domu, wiec dorosly facet z takimi chamskimi narowami jest juz niereformowalny.
Powrót do góry
tirimiri

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 15:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiele razy spotykałam się u facetów z jednym kompleksem-na pukncie męskości (tzn nie chodzi o penisa ale męskość sama w sobie). Zresztą pewnie wiele z Was również zna chłopaków z takim kompleksem (przejawia się najczęście w wieku szkolnym ;p) kiedy to nie powie czy nie zrobi czegoś, bo "co sobie wtedy pomyślą koledzy", "wyjdę na mięczaka". Gdyby czuł się męsko to take rzeczy nie przyszły by mu nawet do głowy Wink
Powrót do góry
Sąsiad
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 15:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżusta napisał:
eh, ja to bym nawet chciała,żeby mój facet miał jakiegoś kompleksa Wink

My nie mówimy o swoich kompleksach na trzeźwo. Gdybyśmy mówili, to przestałybyście z nami chodzić po bułki.

A typowe kompleksy facetów to:

- brak kaloryfera (ciała posiłowniowego),
- parę cm za krótki (no i mógłby być grubszy),
- bycie zbyt mało męskim,
- zaliczenie mniej niż koledzy Wink,
- zbyt duże piersi (jak na faceta) i mięsień piwny,
- pantoflowanie się w związkach,
- brak kasy,
- nieśmiałość -> nikt nie lubi grzecznych chłopców Wink
Powrót do góry
sweetyangel
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 17:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ech Sąsiad... Właśnie przez takie gadanie zostanę starą panną. Nikt nie lubi nieśmiałych chłopców? Bzdura. Wolę żeby mój mąż był ze mną w 100% a z kolegami w 50% i nie opowiadał ile to zaliczył panienek...

Mężczyżni...

Pantoflowanie wychodzi Wam na dobre. Do 18 roku życia mama, pożniej dziewczyna, żona.
Powrót do góry
Sąsiad
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Cze 15, 2011 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Napisałem jakie są typowe kompleksy facetów, a nie, że każdy ma taki zestaw.

Cytat:
Właśnie przez takie gadanie zostanę starą panną.

Szybko zmieniacie taki pogląd Smile.

Cytat:
Wolę żeby mój mąż był ze mną w 100% a z kolegami w 50%

Razem 150% bytu w bycie Wink.

Cytat:
Mężczyżni...

Pantoflowanie wychodzi Wam na dobre. Do 18 roku życia mama, pożniej dziewczyna, żona.

Porozmawiaj z koleżankami, załóż ankietę, a zobaczysz, że w tym poglądzie jesteś w zdecydowanej mniejszości.

Lubicie miłych, grzecznych i czasem nieśmiałych, ale kochacie pewnych siebie, zdecydowanych, męskich: "byle mnie kochał i szanował" Cool . Czasami wybierając samca alfa mówicie "wiem, głupia jestem, będę płakać, ale on jest taki..."
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Cze 15, 2011 17:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: