Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

byly facet - wrog czy przyjaciel?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dobry-chlopak
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 02:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylem w powaznym zwiazku 2,5 roku + pol roku na odleglosc. Wszystko pieknie i mielismy juz razem zamieszkac, az tu jednego dnia wszystko spier******. Przez 5 miesiecy zero kontaktu. Od stycznia smsy, gg. Nawet wspolny tydzien Wink. Teraz kontakt dalej dobry i zaplanowany wyjazd heh Smile Aczkolwiek nie planujemy wspolnej przyszlosci i nie jestesmy razem. Mamy rozne pomysly i to nas chyba rozni. Coz ZYCIE Smile
Reklama

Wysłany: Pią Cze 22, 2007 02:57    Temat postu:

Powrót do góry
twillight
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 07:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wspólny tydzień... ;> no, no...Ja sie nie przyjaźnie z moimi byłymi ze względu na mojego teraźniejszego Smile po co go wkurzać...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Mi
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 00:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:
...Z innymi moimi ex nie mam kontaktu, ale to nie z mojej winy. Z jednym (ostatnim moim ex) w sumie nawet nie miałabym ochoty na przyjaźń po tym co zrobił (pewine pamiętacie), choć gdyby coś wyszło z jego strony, w sensie szczerej rozmowy itd, mogłabym się z nim kumplować. A z resztą nie mam kontaktu, bo tamte moje "związki" są jeszcze z czasów dzieciństwa i wczesnej młodości, więc każde podążyło inną drogą i w ogóle się nie widujemy...

Hehe tak napisałam w czerwcu 2007, a obecnie muszę powiedzieć, że sprawy przybrały zupełnie inny obrót Razz Dzięki stronce nasza-klasa odnalazło mnie wielu moich -ex (mam na myśli te przelotne związki, wakacyjne miłości itd) i mam z nimi kontakt Smile Dobrze powspominac dawne dzieje, kiedy się było jeszcze młodym i głupim. Muszę powiedzieć, że cieszy mnie to, że po latach na nowo mam z nimi kontakt, bo jak się okazuje wyrośli na porządnych facetów Razz Wyjątkiem jest ten mój ostatni -ex (czyli pierwszy naprawdę poważny związek zakończony zdradą, pewnie pamiętacie o czym mówię), też dzięki stronce "odnowiliśmy" kontakt, ale widzę, że bardzo się stoczył. I bardzo dziękuję niebiosem, że on jest tylko przeszłością. Na przyjaźń z nim nie mam ochoty, ale mimo wszystko nie żałuję, że zaczęliśmy mieć kontakt dzięki tej stronce. Poza tym on chyba widzi co stracił haha, tak przynajmniej wnioskuję z jego wiadomości Very Happy Cóż, spóźnił się o dobre 4,5 roku, teraz moje serduszko należy już do kogoś innego Smile
Ale generalnie cieszę się, że niemal ze wszystkimi moimi -ex zaczęłam mieć kontakt.
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wedlug was jest sens wracania do bylego faceta?
ludzie mowia: "nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki" lub "odgrzewany kotlet nigdy nie smakuje tak samo"...w swoim zyciu popelnilam ten blad i wrocilam kiedys do swojegov ex i chyba byl to akt desperacji Wink jesli raz nie wyszlo to nie ma sensu ladowac sie w zwiazek po raz drugi - dopiero teraz, z perspektywy czasu to zrozumialam...ale jak wy uwazacie?

moich 2 bylych facetow chce do mnie wrocic ale im sie nie przetlumaczy ze NIE i ciagle slysze "sprobujmy jeszcze raz"...jak to sprobujmy?! co tu probowac skoro nie wyszlo...
reliable1987

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 16:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja uwazam ze mozna moja kuzynka z obecnym chlopakiem tez mieli kryzys rozstali sie on miala nowa dziewczyne ona nowego ale po pol roku postanowili znow sprobowac i teraz sa ponad 4 lata razem i sa o wiele szczesliwsi niz przedtem czasem takie rozstanie duzo daje a czasem juz nie ma zadnych szans na powrot

Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Kwi 14, 2008 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po dluzszym czasie na pewno ludzie sie zmieniaja, wiec wtedy przyslowie "nie wchodzi sie dwa razy do tej samej rzeki" nie jest na miejscu. ;] Niektorzy potrzebuja tygodni, niektorzy lat, zeby sie zmienic, tak wiec, moim zdaniem, glupio jest odrzucac mozliwosci bez glebszego przemyslenia. ;]
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Kwi 15, 2008 17:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zdecydowanie wrog :]

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
asica.p
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

starszego syna mam z mezczyzna z ktorym wiazalam plany ale na planach sie skonczylo-po 11 latach nie bylo juz nas,wyjechal...mial wrocic...nie bede pisala o szczegolach...dopiero po szesciu latach jest normalnie,moge z nim normalnie rozmawiac,nie mam juz zalu,zreszta mam Meza i drugiego synusia.ale czasem sie zastanawiam jak by bylo gdyby to eszystko sie inaczej potoczylo...
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Nie Kwi 20, 2008 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojego pierwszego chlopaka kiedys spotkalam na uczelni u mnie. Przeszedl kolo mnie, potem mielismy razem wyklad w tej samej sali i co? Nawet glupiego "czesc" nie powiedzial!! Pare dni temu znowu go spotkalam na ulicy. Ja szlam ze swoim chlopakiem. Znowu milczal! Tego samego dnia zobaczylam, ze na naszej klasie pojawilo sie nowe zdjecie w jego profilu. To bylo zdjecie jego dziewczyny i podpis, ze to jest jego piekniejsza polowa! Sorry, ale musial wiedziec, ze je zobacze i pewnie dlatego je nagle wstawil...
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Kwi 21, 2008 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a mi sie wydaje ze ich poprostu "cos" strzela jak widza ze ich byla dziewczyna ulozyla sobie zycie lub ze nie rozpacza i nie jest zalana lzami Wink
szczerze powiem ze lubie spotkac swojego bylego czy nawet bylych i na pytanie "czy jestes z kims?" odpowiadam: "tak mam kogos i jestem strasznie szczesliwa"...nie musze mowic chyba ze te rozmowa bardzo szybko sie konczy suchym "to narazie"...nie wiem czego oni oczekuja - chyba lamentu i wyrywania wlosow z glowy Wink
malwine
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Maj 22, 2008 12:35    Temat postu: Re: byly facet - wrog czy przyjaciel? Odpowiedz z cytatem

Fajny temat Smile
Ja miałam 3 dlugie związki. Z żadnych z moich eks nie utrzymuję kontaktu. Tylko że:
*przy pierwszym związku to on ze mną zerwał i chodź minęły juz ponad 4 lata od rozstania nadal mnie męczy, żebym do niego wróciła.
*drugi związek byl z chlopakiem, ktróry byl starsznym niewypałem, zerwałam ja, on się obrazil na śmierc i nigdy więcej się nie odezwał
*3 wspominam najfajniej (on byl najnormalniejszy z tych wszystkich) Mieszkaliśmy juz nawet razem. Rozstaliśmy się za zgodą obojga.

Nie utzymuję kontaktu, mimo ze 1 i 3 tego by chcieli. Ja nie chce, Dlaczego? - po co. Nie mam ochoty ich widziec, a co dopiero z nimi rozmawiac.
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Paź 16, 2008 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przyznam szczerze ze jak sie nudze to lubie sie pastwic nad jednym z moich bylych - nazwijmy to zemsta za wyrzadzone krzywdy i stracony czas...pisze mu wtedy ze nasz zwiazek to byl jeden wielki niewypal i rozplywam sie nad tym jak mi sie zycie ulozylo...za kazdym razem jak mowie o tym ze mam wspanialego faceta to go krew zalewa bo sam zaliczal zwiazki jeden po drugim ktore byly katastrofa; on ma swiadomosc ze czas ucieka i do tego go boli ze tak szybko poradzilam sobie bez niego...

nikt mi nie wmowi ze skoro mam ochote sie na nim wyzyc piszac takie rzeczy to cos do niego czuje - robilam to prawie kazdemu z moich bylych z tym ze reszta moich ex to mnie poblokowala na gg...chyba ciaglego cisnienia nie mogli wytrzymac Very Happy
Ruudaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lip 14, 2009 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pierwszy były- wróg nr 1. Oszukiwał, kłamał. Obrzydzalo mnie później to co robił, wyciągnęłam z niego to. Ale los nie pozostaje dłużny Wink
Mój 2 były- najlepszy przyjaciel :P Byliśmy przyjaciolmi jakies 2 lata, po czym chcieliśmy spróbować, po niecałych 2 miesiącach zerwaliśmy, bo uznalismy że to nie to i nadal sie przyjaźnimy Very Happy
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 20, 2009 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mojego byłego nie wspominam za dobrze...i nie utrzymuje kontaktu z zadnym ex. Listy, zdjecia wszystko spalilam w ognisku zeby zapomniec i powiem ze to w jakims sensie mi pomoglo przestac o nich myslec. Uwazam ze nie ma sensu wchodzic 2 razy do tej samej rzeki tymbardziej jesli sie sparzylo. Ale jesli relacje po zerwaniu sa dobre to mozna utrzymywac kontakt i przyjazniac sie Smile
a puste spojrzenie przywołuje do łez........
i czasami od takiego odbicia staram się uciec."
Powrót do góry
Kachaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 21:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bylo ich dwoch, jeden przekreslony na calej linii, niech nawte na mnie nie patrzy, drugi jestem z nim na czasc ale jakos nie koleguje sie, trzeci obojetny mi jest
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 28, 2010 21:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4
Skocz do: