Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Portale internetowe
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 01:55    Temat postu: Portale internetowe Odpowiedz z cytatem

Jestem ciekawa co myślicie na temat "naszej klasy" ?
Ja już od jakiegoś czasu jestem na tym portalu i myślę, że to świetny pomysł.
Ostatnio powstała społeczna dyskusja na ten temat, jedni uważają że każdy kto tam się rejestruje popełnia błąd bo to skarbnica wiedzy dla przestępców, pedofilii innych osób z marginesu społecznego, z drugiej strony to niezłe ułatwienie dla policji w celu namierzenia przestępcy, ale uważam że ktoś kto nie jest z prawem na bakier nie powinien sie obawiać stworzenia tam swojego profilu.
Przecież każdy dorosły człowiek rejestruje sie tam z własnej woli i na własną odpowiedzialność a jeśli stwierdza że nie ma ochoty dłużej tam być po prostu się wypisuje.
Dodam co mnie drażni w naszej klasie
Po pierwsze kolekcjonowanie znajomych, czasami mam wrażenie tylko po to aby pokazać innym i pochwalić sie ilu ich się mam, tak jak siostra mojej przyjaciółki ponad 700 a ma dopiero 18 lat . Podobno można kupować znajomych na allegro a to już jakaś paranoja.
Po drugie umieszczanie swoich dzieci na profilu, ludzie czasami zamiast swoich zdjęć dają zdjęcie swoich dzieci ostatnio prosiłam koleżankę aby wysłała mi jakieś swoje zdjęcie mailem bo na swoim profilu ma około 15 fotek i na każdym jest tylko jej dziecko.

Więc ponawiam pytanie co sądzicie o tym portalu ? Smile

Ostatnio zmieniony przez Libra dnia Wto Lip 27, 2010 15:11, w całości zmieniany 3 razy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lut 03, 2008 01:55    Temat postu:

Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 12:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wole zarty o tym portalu niz sam serwis. ;] Choc mozna odswiezyc niektore stare znajomosci i wydusic po 5ciu latach fote od znajomego z drugiego kranca Polski. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
DeadWhisper
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 13:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie sie wydaje ze to portal stworzony bardziej dla 50-latkow ktorzy chcieliby odswiezyc swoje stare przyjaznie... W koncu poznali sie kiedy pisano listy a teraz moga nawet na siebie popatrzec bedac nawet w roznych krajach hehe Very Happy wyobrazie sobie jakie to musi byc dla nich przezycie... Np mojej kolezanki mama calymi dniami spedza czas gadajac na skype z jakas stara przyjaciolka. A ojciec tej mojej kumpeli to sie zawsze smial ze czas na pierdoly traci, a sam jak zobaczyl nasza klase to potem z godzine z kims gadal i jeszcze zachwycony ze to taka czarna magia ;P

ale sama zalozylam tam profil, bo sie nie wstydze tego kim jestem, a wole zeby ludzie obgadujac mnie nie mowili "ta taka tam ten" tylko konkret o kogo chodzi ;P
tylko tez nie podoba mi sie to zbieranie znajomych a do tego jeszcze jakies klany typu "napiekniejsze..." zawsze odrzucam takie niewiadome zaproszenia...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Maj 03, 2008 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jest portal dla ludzi w średnim wieku lub grubo po trzydziestce, nie podoba mi sie lans młodych (od tego jest fotka itd) którzy dopiero co pokończyli szkoły albo nawet nie, choc nie powiem, że nie raz mi sie przydał kiedy siostra mi o kimś opowiada a ja nie wiem o kogo chodzi, wtedy mówi "pokaże ci później na naszej klasie" Laughing
Powrót do góry
Tutsiii
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 09:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Irytuje mnie ten portal ,nie jestem tam zarejestrowana i pewnie szybko nie bede. Już nie jedna znajoma mnie próbowała namówić,ale wkurza mnie "on". Nie wiem dlaczego..odrzuca mnie i tyle. a do białej gorączki doprowadzają mnie foty które się tam pojawiają..bo np na tej focie jestem JA a sobie tego nie zycze aby moje zdjęcia szwędały się po internecie,ale nic z tym nie mogę zrobić i właśnie to mnie tak bardzo wq&^%$%.... evil
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, ja sobie tez nie zycze tego obciachowego zdjecia klasowego z gimnazjum, ktore ktos mądry dodał, dobrze że z posdstawówki chociaz nikt nie wstawil. Nie podoba mi się taki brak anonimowości i to nie na wlasne zyczenie, chce zeby moje fotki ogladaly osoby ktore sobie wybiore
Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 18:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie zgodzę, się że to portal dla ludzi w średnim wieku, którzy chcą odnowic dawne znajomości. Nie wiem jak to jest w Waszych przypadkach, ale ja mam 25 lat. Do podstawówki chodziłam parę kilometrów od miejsca zamieszkania i po zakończeniu 8 klasy większości osób nie widywałam, a jak już widywałam to po jakimś czasie się to urwało. Tak samo było w liceum. Tym bardziej, że wyprowadziłam się i naprawde nie utrzymywałam kontaktów z niektórymi osobami. Teraz można razem powspominać, umówić się na spotkania klasowe itp. I nie interesuje mnie, że ktoś wstawi obciachowe zdjęcie z podstawówki.. To było tak dawno temu, że teraz z chęcią pośmieje się z tego jak wygladałam:). Myśle, że trzeba mieć trochę dystansu do siebie:). Co do kolekcjonowania znajomych, to się zgadzam. Mi pare osób wysłało zaproszenia, ja je zaakceptowałam, a jak mnie wiedzą na ulicy, to nawet czesc nie powiedzą. Wiec tylko statystyki im podnosze:)
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 19:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dsystans do siebie ale nie życze sobie głupich komentarzy na mój temat nawet jeśli miałabym ich nie slyszec, tymbardziej, że dwie przedostatnie klasy podstawówki były dla mnie źródłem upokorzeń z powodu wyglądu i wiem jakie padały już komentarze na widok zdjęć klasowych z tego okresu to wszystko. Poza tym niepodoba mi się mimowolny brak prywatności w dzisiejszych czasach. Piszę tu wiele osobistych rzeczy, niektóre z Was widziały moje zdjęcie ale to był mój wybór a na takich portalach czy filmikach krażących po sieci ktoś dokonuje wyboru za innych a to nie jest w porządku.
Powrót do góry
DeadWhisper
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Maj 06, 2008 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale jest jeden plus... Jak kupuje cos na allegro to sobie na naszej klasie sprawdzam z kim mam do czynienia, np kiedy kupowalam mikroskop sprawdzilam czy sprzedajacy faktycznie mogl potrzebowac go na studiach wiec wiedzialam ze to nie oszust Very Happy
Powrót do góry
Martiii
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Sie 18, 2008 21:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zgadzam sie z opiniami. mam 19 lat wiec nie tesknie jeszcze za szkoła i dawnymi znajomościami
Powrót do góry
ANIA28
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 13:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam profil na Naszej-klasie , ale coraz cześciej mysle aby go usunać......... Wkurzaja mnie kolesie , załozyciele kont fikcyjnych i zbieracze znajomości którzy rozsyłaja zaproszenia ,ok można ustawic aby nie przyjmowac zaproszeń ale zawsze o tym zapominam..........

I mam świetne tam zdjecia studyjne- troszke podrasowane , ale nie duzo Wink wiec same rozumiecie . A co niech zobacza dawne kolezanki ze z grubaski zrobiła sie fajna laska , a one no cóż kiedys szczupłe a teraz -- szkoda slów......

Teraz tak na poważnie : skoro przez kilka lat nie utrzymywałam kontaktu z X . to teraz tez nie muszę......... zapomniałam o komentarzach- jedno zakłamanie- jak mozna pisac teksty typu:
- wygladasz jak królewna
- jak slicznie wygladasz
- jaka szczupła jestes itp. do osób , które naprawdę zle wygladają......

Jedno wielkie zakłamanie
Powrót do góry
Victorie

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 16:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokladnie Ania a co do tego wszytskiego co powiedzialas wkurzaja mnie te hot czternastki jak sie to mowi. Niestety mam pecha bo mam moja kuzynke w kontaktach ktora ma 12 lat i przypina pinezki do jakis durnych obrazkow typu "Osoby ktore lubie" wrrr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Dżusta
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 17:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Wam powiem z kolei , że nasza klasa bywa bardzo śliska. Całe szczęście, że mozna poukrywać część danych.

Minus NK- Wyobraźcie sobie, że mam kilka razy dziennie założone nowe konta w odwiedzających. Generalnie albo mój były, albo była mojego obecnego fatygują się z zakładaniem nowych emaili i nowych kont ( bo kazde lewe blokujęVery Happy) tylko po to by polazic po naszych profilach....ludzie mają po 23-30lat a zachowują się jak gówniarze. I z chęcią bym usunęła swoje konto z NK, ale przez te chore osoby powiedzialam sobie nie, zostawię bo to pewnie jedyna ich rozrywka;)

Kolejny minus NK- płatności za dostęp do odwiedzających-porażka jednym słowem

A samo założenie tego portalu, dla mnie ok. Może dlatego, że po podstawówce przeprowadziłam się z miasta i automatycznie straciłam kontakty z dzieciństwa. Dzięki NK utrzymuję teraz stały kontakt z podstawówką, świetnie spędzamy razem czas, oj miło było się spotkać po latach, bardzo:)) teraz robimy to w miarę regularnie Very Happy więc jak najbardziej plus dla NK

generalnie do wszystkiego trza podchodzic z dystansem:)

P.S. Jak widzę fotki jakis lasek prezących się jak niewiadomo co, wubranych w sposób , w jaki ja ubieram się dla mojego gościa DO ŁÓŻKA, to mi się za przeproszeniem rzygać chce. Takie maloletnie Qr*y, mi brak na to słów, a im z kolei chyba szacunku do samych siebie...
Powrót do góry
ANIA28
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Lis 27, 2008 20:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżusta napisał:

Takie maloletnie Qr*y, mi brak na to słów, a im z kolei chyba szacunku do samych siebie...

A póżniej piszą ze ktoś zgwałcił jakąś 12-latke lub cos innego sie stało it A niestety kilka razy weszłam na konta typu przez ciekawość , ale ustawiłam obcje by nikt nie wiedział'' najseksowniejsze, ostre itp''- gdzie wysyłaja fotki a załozyciel konta zamieszcza je i czytam komentarze pod tym '' jaka z ciebie ostra laska, chetnie bym sie z toba zobaczył, dotknął itd...... i o zgrozo widze gówniary które tak jak wspomniałaś Dżusta z duma pokazuja wdzieki... jak by nie było jakas pedofilia sie tam szerzy , a kazdy zakłada konto na swoja odpowiedzialność...
Powrót do góry
Dżusta
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Lis 28, 2008 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety internet to nie tylko plusy. Jak widać nie każdy korzysta z niego umiejętnie i we właściwych celach...Gdybym miała taką córkę, gdybym znalazła takie zjej zdjęcia na internecie chyba bym jej krzywde zrobiła Confused i zapewne była by to dla mnie porażka wychowawcza, bez kitu. Podejrzewam, ze większość z rodziców tych dziewczyn w ogóle nie ma pojęcia o tym w jaki sposób się one prowadzą...a potem tylko słyszy się standardowe:"moje dziecko??? nie możliwe, ona taka dobra i uczynna" Confused o zgrozo. Żyjemy w kraju gdzie rodzice biegają za kasą nie mając czasu dla dzieci, ktore bez ich nadzoru się łajdaczą i robią inne kretyńsko głupie i nieodpowiedzialne rzeczy....
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Lis 28, 2008 14:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Rozrywka Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: