Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna Naturalne metody powiększania piersi :)

 
 POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Granica wieku
Idź do strony 1, 2  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mirelkabrukselka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 14:36    Temat postu: Granica wieku Odpowiedz z cytatem

Nie chicalabym nikogo obrazac, ale wydaje mi sie, ze niektore dziewczyny sa zbyt mlode, aby rozpoczynac kuracje.
Mysle, ze moga byc nieswiadome konsekwencji jakie niesie za soba branie tabletek powodujacych zmiany hormonalne. U wielu z nich proces dojrzewania jeszcze sie nie zakonczyl (biust im jeszcze urosnie) i to w zasadzie taki kaprys. W wieku nastu lat nie dostrzega sie zagrozen i nie mysli o przyszlosci, jest sie duzo naiwniejszym niestety.
Wiem, ze pewnie mnie skrytykujecie, ale kazdy ma wlasne zdanie i prawo do wyrazenia go.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Pią Cze 22, 2007 14:36    Temat postu:

Powrót do góry
Poli
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 15 Lis 2006
Posty: 496
Skąd: Zachodniopomorskie

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 16:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko tutaj nikt nie zmusza do brania ziol nikogo na sile. Bierzemy to na własną odpowiedzialność. Jesli ktos jest na tyle nierozsądny i zabiera sie kuracje w bardzo mlodym wieku to jest jego problem. Jak wiadomo we wszystkim jest wskazany zdrowy rozsądek Idea .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt


Dołączył: 22 Wrz 2006
Posty: 679

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie mamy na to zadnego wplywu i zostaje nam liczyc na rozsadek innych z reszta na kazdym kroku przypominamy o ewentualnych zagrozeniach;
w koncu kazdy moze napisac inny wiek niz w rzeczywsistosci ma i nie jestesmy w stanie tego zweryfikowac...
_________________
emerytura...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
mirelkabrukselka
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 26 Maj 2007
Posty: 29

PostWysłany: Pią Cze 22, 2007 17:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiem o tym wszystkim, tylko chcialam zaapelowac do mlodych dziewcyzn, zeby dwa razy zastanowily sie zanim podejma konkretne dzialania
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
twillight
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek


Dołączył: 28 Maj 2007
Posty: 48

PostWysłany: Sob Cze 23, 2007 11:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem "nastką" i doskonale wiem że ostrzegacie na każdym kroku. Dlatego właśnie zanim zaczęłam kuracje poprosiłam o radę lekarza ktory mi stanowczo odradził zioła.Stosuję więc raczej masaże, medytacje itp. Myśle ze nie musicie się obawiać o młode użytkowniczki forum bo wy sumienie macie czyste. Przestrzegacie przed nieodpowiedzialnym zażywaniem ziół itd. Jesli ktoś mimo wszytsko nie słucha to juz nie jest wasza wina.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kasiuńka
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik


Dołączył: 01 Mar 2007
Posty: 269
Skąd: Poznań

PostWysłany: Nie Lip 01, 2007 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w porę oprzytomniałam Wink. Mam 17 lat i myślę, że jeszcze natura coś zdziała Wink. Jak nie, to wrócę do kuracji za 2 lata Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
hiezaw
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 25 Sty 2008
Posty: 1

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieję, że górna granica wieku nie jest bliżej określona?
Pozdrawiam
hz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roxi
Adminka
Adminka


Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 1075

PostWysłany: Pią Sty 25, 2008 16:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie ma gornej granicy, a dolna jest ustalona tylko dlatego zeby mlode dziewczyny naturalnego rozwoju biustu (i nie tylko zreszta) sobie przypadkiem nie zatrzymaly Wink niestety jak dotad te po 30-tce zazwyczaj maja spore problemy z wytrwaniem przy kuracji a do tego potrzeba duzo samozaparcia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneszkauno
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 133
Skąd: Polska

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 22:37    Temat postu: aneszkauno Odpowiedz z cytatem

Mam pomysl skoro wiek budzi kontrowersje, tak mi przyszlo ze naprawde to powazny temat "wieksze piersi", a malolaty mogą przesadzic z potrzeba wzrostu, bo to taki wiek "złych hormonów" sama pamietam jaka byłam "zła"( bez obrazy) , pamietacie piosenke chyba Skaldowie spiewali " dozwolone od lat 18 - nastu ", myśle ze to by bylo rozwiazanie co?question to tylko neutralna propozycja ja nic nie narzucam i nikomu nie zarzucam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Patryka
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)


Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 509

PostWysłany: Sro Maj 27, 2009 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale co to za propozycja? Smile

Przepraszam, może ja dziś jakaś ciężko kapująca jestem, ale nie zrozumiałam za bardzo Twojego postu, nie doszukałam się w nim tej propozycji Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
aneszkauno
Stary Bywalec
Stary Bywalec


Dołączył: 31 Mar 2009
Posty: 133
Skąd: Polska

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 11:37    Temat postu: aneszkauno Odpowiedz z cytatem

no propozycja jest taka zeby forum bylo dozwolone od 18 lat ale hmmm kto to sprawdzi czy naprawde uczestniczka ma 18 lat a nie 13 tak sobie mysle teraz Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Roxi
Adminka
Adminka


Dołączył: 24 Sty 2007
Posty: 1075

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no wlasnie w tym caly problem ze i tak kto chce to wejdzie, o tyle dobrze ze kazda za kuracje bierze sie na wlasna odpowiedzialnosc
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Ona.
Zaciekawiony
Zaciekawiony


Dołączył: 06 Lip 2008
Posty: 76

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 14:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myslę że możemy wpajać wszystkim młodym dziewczynom że są na to za młode, ale co one zrobią to już ich sprawa:).
Ja sama jestem przeciwniczką używania takich ziółek na wasną rękę (chyba że ktoś się dobrze na tym zna), bo za kilka lat może to się odbić na naszym zdrowiu. Dlatego będąc na tym forum raczej skupiam się na wszystkim tylko nie na tabletkach.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka


Dołączył: 05 Paź 2006
Posty: 1337

PostWysłany: Czw Maj 28, 2009 17:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niedawna część naszych moderatorek była niepełnoletnia - przynajmniej w chwili objecia tej funkcji byla kilka lat przed 18-nastka, nie odczuwało się tego prawda?

Nie ma sensu stawiać takich ograniczeń, wiele innych stron internetowych stanowi o wiele większe zagrożenie dla zdrowia i nie tylko.
Na naszym forum jest sporo ostrzeżeń myslę, że wystarczy. Nie bedziemy przecież prowadzic wszystkich za rączkę, poza tym nie wszystkie nieletnie dziewczyny są głupiutkie i nieodpowiedzialne, może chcą zasięgnać informacji na przyszłość albo dowiedzieć sie jakie są możliwości w ich wieku?

Nie przesadzajcie z tą cenzurą i postawcie sie też czasem z tej drugiej strony
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
xxGabixx
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś


Dołączył: 30 Kwi 2009
Posty: 9

PostWysłany: Wto Lip 07, 2009 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej od dawna śledzę to forum i w końcu postanowiłam coś napisać...mam 15 lat(wiem że to mało)ale mam już dosyć docinek związanych z małym biustem,wiec postanowiłam coś z tym zrobić:stosuje jak na razie tylko masaże(Kasi i czarnej damy) i zastanawiam się czy mają one sens bo jak na razie na ma efektów(masuje regularnie już jakieś 4 miesiące:(Sad)wiem że nie powinnam zaczynać stosować ziółek bo jestem za młoda ale mam jedno pytanie:czy stosowanie tych ziół w młodym wieku może rzeczywiście zahamować naturalny rozwój biustu???czy może nie ma na to wpływu???...błagam pomóżcie bo ja mam tego wszystkiego już dosyć...czasami z tego powodu odechciewa mi się żyć a w szczególnosci jeśli pomyśle ze mój chłopak zostawił mnie właśnie z tego powodu i teraz chodzi z taka jedna strasznie biuściastą dziewczyna...może znacie jakieś inne sposoby na powiększenie,które mogą mi pomóc nie szkodząc zdrowiu, wspomne może jeszcze, że u mnie w rodzinie wszystkie kobiety sa płaskie jak deski wiec są marne szanse ze mnie za jakieś 2, 3 lata jeszcze biust urośnie:(Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama






Wysłany: Wto Lip 07, 2009 12:48    Temat postu:

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Naturalne metody powiększania piersi :) Strona Główna -> Sprawy dotyczące forum Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Naturalne metody powiększania piersi :)  

To forum działa w systemie phorum.pl
Masz pomysł na forum? Załóż forum za darmo!
Forum narusza regulamin? Powiadom nas o tym!
Powered by Active24, phpBB © phpBB Group