Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsza odsłona przed chłopakiem
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
filifionka89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam tylko bez stanika push upa to spie tylko... tak to sobie nie wyobrazam Hrm niestety
ta moja roznica 12cm [no moze naciagene 13] mnie doluje. Gdyby chociaz ksztaltem byly jakies okragle to by byly lafdne, a tek to takie brzydkie stozkowe ze tak powiem sa...Sad
a z moim facetem jestem 4 miechy, no i chcialabym go nie oszukiwac, zeby nie myslal ze mam wiecej niz mam w trzeczywistosci ale ech.. wstydze sie przy nim rozebrac Sad taka juz glupia jestem:-(
Reklama

Wysłany: Sob Lip 21, 2007 17:39    Temat postu:

Powrót do góry
Przebiegła
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 19:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filifionka89 nie załamuj się

miałam identycznie jak TY .Sama jednak jeszcze niedawno miałam znacznie mniej w biuście niż Ty.Wstydziłam się przebywać przy moim facecie bez push upa.Ale konsekwentnie dążyłam do tego aby to zmienić.Wyciągałam wkładki,potem nawet niekiedy zakładałam miękkie staniki.A potem gdy spotykaliśmy się sam na sam chodziłam w samych bluzeczkach bez stanika.I jemu to nie robiło różnicy.Raz nawet dopiero po kilku godzinach zapytał czy mu się wydaje czy ja jestem bez stanika.Warto powoli się przełamywać.Zwłaszcza ,że swoim chłopakom po prostu się podobamy i ich zachwycony wzrok powinien nam to ułatwiać.Tymczasem my się boimy ,że czar pryśnie.Jeśli na prawdę im podobamy się to nasze obawy są niesłuszne.

A ten nieładny stożkowaty kształt pomagają masaże i kremy ujędrniające.Piersi się trochę zaookrąglają Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 19:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

królewna napisał:
zakładałam miękkie staniki

Za kazdym razem jak czytam, ze ktos zaklada miekkie staniki to az mnie cos bierze, bo do miekkiego stanika to juz jest co wlozyc! Ja bym bardzo taki chciala, a nie moge...
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sob Lip 21, 2007 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edytaf5 napisał:
Za kazdym razem jak czytam, ze ktos zaklada miekkie staniki to az mnie cos bierze, bo do miekkiego stanika to juz jest co wlozyc! Ja bym bardzo taki chciala, a nie moge...

Mi sie juz od kilku dobrych lat marzy taki miekki koronkowy staniczek Rolling Eyes Mierzylam w zyciu kilka, ale zaden na mnie nie pasowal. Moj biust wydawal sie w nich jeszcze mniejszy niz gdybym wogole nie ubrala stanika Sad Teraz niby piersi mi podrosly, ale dalej zaden nie chce lezec dobrze...

filifionka89
12-13 cm to sa zwyczajnej wielkosci piersi. Moze nie sa duze, ale spokojnie mieszcza sie w standardowa polska rozmiarowke. Ja startowalam z 10 cm roznicy, a tu sa dziewczyny ktore i 6 cm mialy, a nawet mniej. Przy tej wielkosci problemem nie jest zdjecie push up'a, ale wogole znalezienie takiego, ktory jako tako by na biuscie lezal.
Malwa

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 12:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edytaf5 napisał:
królewna napisał:
zakładałam miękkie staniki

Edyta, nie rozumiem... Ja noszę tylko miękkie staniki, bo do push-upa nie mam co włożyć... Na serio, kompletnie nie rozumiem.
Powrót do góry
Przebiegła
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lip 22, 2007 13:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

edytaf5

pod tymi moimi miękkimi staniczkami odznaczało się niewiele ,ale była ogromna satysfakcja z faktu,że nie oszukuję swojego faceta i,że widzi mnie i akceptuję taką jaka jestem Wink
Powrót do góry
filifionka89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tez juz tych wkladek nie nosze, te gabki mnie denerwuja...Brrr...Hrm
jak chodze do szkoly to je zazwyczaj nosze zeby nie popasc w komplexy przy kolezankach bo naprawde maja sporo wiecej...
a moje 12 cm jest moze i nie male, ale przez ten ksztalt wydaja sie jeszcze mniejesze niz sa (!) Sad

wczoraj byl u mnie moj facet...Wink bylo swietnie ale... chociazbym chciala, naprawde to chyba bez stanika w zyciu sie mu nie pokaze...Sad bo chociaz pragne sie przelamac, naprawde, uwierzcie mi ze tego bym chciala, to ja sie wstydze:-( nie wiem jak ja mu potem w oczy spojrze:-( nawet na ten temat wszedl, zaczal zartowac ze moze mi zrobic masaz hehe;-) ale ja sie czerwona jak burak zrobilam i nie moglam sie jednak przelamac:-( niestety:-( buuu:-( a naprawde chcialam:-( Boje sie jego reakcji, moze mi mowic tysiac razy ze mu sie podobaja, ale jak moga sie komus takie babelki podobac jeszcze zwlaszcza ze on ma takie duuuze te rece... ehhh:-(

a jestesmy juz 4 miesiace ze soba i cos trzeba by jednak mysle w tym kierunku zrobic, bo chocaz wiem ze nic na sile to ja bym chciala chociaz te moje gleboko zakorzenione komplexy mi nie pozwalaja niestety:-(

tez tak mialyscie czy tylko ja jestem taka dziwna??? Sad juz mi brak sil na siebie normalnie:-/
Przebiegła
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lip 23, 2007 21:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

filifionka89 napisał:

tez tak mialyscie czy tylko ja jestem taka dziwna??? Sad juz mi brak sil na siebie normalnie:-/

eh nie tylko Ty
zanim się przełamałam przed swoim facetem to też minęło bardzo dużo czasu.Nie tylko z powodu rozmiaru ,ale chodziło przede wszystkim o to ,że ja po prostu nie lubię jak facet zajmuje się moimi piersiami.To jeszcze bardziej dziwne.Ostatnio jednak pozwoliłam mu trochę się nimi zająć a piersi mam w rozmiarze podobnym do twojego.Najważniejsze żeby facet myślał ,że są najpiękniejsze.A dlaczego tak jest?Nie po co w to wnikać.Są faceci,którzy lubią małe piersi i kropka.I akceptują je w zupełności. Wink
Powrót do góry
filifionka89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 13:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez sie wlasnie boje tego Sad
ale jesl nie bede przy nim naturalna i tak dalej jak mowicie, to mnie w koncu rzuci przez te kompleksy i znajdzie grubsza czy moze i nawet brzydsza ale bez kompleksow Sad
reliable1987

PostWysłany: Wto Lip 24, 2007 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie martwcie sie dziewczeta ja swoj pierwszy raz nawet ze stanikiem przezylam hehe tez dlugo obawialam sie do dzisiaj jeszcze sie wstydze kiedy jest jasno sciagnac stanik ale jak spie u niego i mam pizamke to pieprze to bo on i tak zawsze najbardziej interesuje sie moja pupa itp itd:P nie bede wnikac w kazdym razie uwazam ze powinnyscie porozmawiac z chlopakiem i powiedziec ze sie obawiacie jak zareaguja ale nie chowcie niczego przed nim bo po jakims czasie rzeczywiscie moze sie rozczarowac
Ja powiedziałam Kamilowi pewnego dnia kiedy sie przełamałam że bardzo wstydze sie swoich piersi i boje się ze ich nie zaakceptuje a on mi wtedy powiedzial ze kocha mnie nie za to jak wygladam ale za to co nosze w serduszku i od tego czasu mysle inaczej

Musicie pamietac ze przed mezczyzna swojego zycia trzeba byc soba nie kuba wojewodzkim nie doda:DVery Happy zartuje
poprostu facet musi was kochac taka jaka jestescie taka jaka was Bóg stworzyłSmile nie ma sie czego bać jeśli kocha zrozumie:)

a bez stanika chodze teraz podczas kuracji sprawdzam co sie dzieje poza tym bardzo mnie bola piersi w okolicach pach i nie chce ich usciskac stanikiem chce zeby swobodnie rosly:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
nikitka84

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 12:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Raz, ze jest cala masa mezczyn, ktorych kreca male piersi i zdecydowanie wola mniejsze od wiekszych, a dwa, ze jest rowniez liczne grono mezczyzn, ktorym rozmiar piersi jest calkowicie obojetny i jakiekolwiek by nie byly i tak sa najpiekniejsze, bo jego kobiety.

Mojemu mezczynie strasznie sie moj biust podoba (a poznal mnie jak mialam 10 cm roznicy i topilam sie w miseczce A) i wcale by nie chcia, zeby byl wiekszy. Zupelnie nie rozumie, czemu mam jakiekolwiek zastrzezenia do sowjej figury i uparcie twierdzi, ze moje piersi idealnie pasuja do mnie i moje sylwetki Smile

Zreszta biust to nie tylko wielkosc, ale ksztalt, rozmiar oraz kolor brodawek i cala masa innych detali. Mezczyzni np. duza wage przywiazuja do sutkow - choc i tu nie ma jednego idealu - cos co sie jednemu bedzie podobac to drugiemu wrecz przeciwnie. Biust, zreszta jak kobieta, musi miec w sobie to cos Wink Ten na pozor idealny moze zupelnie mezczyzny nie krecic, a ten, ktory od idealu odbiega, ale z racji jakiegos elementu moze wydawac mu sie strasznie krecacy Wink

---

EDIT

Ja o swoich piersiach slyszalam, ze sa cudowne, jedrne, ksztaltne i niesamowice krecace Wink
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 15:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskawa napisał:

ja bym nie chciala zeby facet tak okreslal piersi bo nie lubie lubie jak facet uzywa slow slodki, sliczny, uroczy itp Wink

a mi sie te okreslenia bardzo podobaja i nie mam nic przeciwko zeby moj przyszly facet uzywal ich wobec mnie Very Happy
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie mysle, ze zawsze postepowalam odwrotnie niz czesc forumowiczek. Kiedy poznawalam jakiegos fajnego chlopaka to wlasnie na samym poczatku chcialam mu "uswiadomic" jaka mam figure - wskazany byl wypad do aquaparku, wspole plazowanie i.t.p. Jezeli bym mu sie spodobala, to po klopocie, a jesli by nawial, to jego strata, a mi na tym etapie jeszcze nie byloby szkoda Wink Powiem tylko tyle, ze zaden nie uciekl Wink A jeden zostal, mam nadziej, ze juz na dobre Smile
Tutsiii

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 18:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe Nikitko a to ci ciekawe bo ja tak samo postepowałam Wink i mam tego jednego na dobre Cool
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Lip 25, 2007 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze znaczna czesc mezczyn zdaje sobie sprawe, ze istnieje cos takiego jak push up i jest swiadoma, ze biust w staniku zazwyczaj niewiele ma wspolnego do biustu bez. Dokladajac do tego Twoje zachowanie, mysle, ze Twoj mezczyzna zdaje sobie sprawe, ze naprawde masz niewielki biust.

Mozesz jeszcze w ramach "testu" wyszperac jakas malobiusciasta i podpytac Twojego mezczyzne co mysli o jej figurze, piersiach. Moze byc to jakas modelka (polecam nasza galerie Very Happy ), moze byc ktos z fotki (np. http://www.fotka.pl/profil/oLuSsiaaaaa/ ). Mozecie tez wspolnie zajrzec na pokazcycki i powymieniac sie opiniami. Dzieki temu dowiesz sie wiecej o jego preferencjach i byc moze sie okaze, ze wlasnie te mniejsze piersi jego zdaniem sa najfajniejsze Smile
Reklama

Wysłany: Sro Lip 25, 2007 20:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17
Skocz do: