Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsza odsłona przed chłopakiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
katherine89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lis 17, 2008 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kurcze jak ja sie ciesze,że tu trafiłam... Very Happy Very Happy Very Happy Ehh...widze,ze ta pierwsza odsłona nie tylko u mnie wywołuje strach Laughing Heh ja podobnie jak niektóre z was nie ruszam sie z domu bez push-up Rolling Eyes Rolling Eyes Kurcze,a mój mężczyzna myśli,ze mój biust wcale nie jest mały i to własnie dzięki tym wypychaczom Surprised Surprised Już mu wspomniałam o tym moim jedynym kompleksie...i zawsze odpowiada,ze nie wie,bo nie widział heh Very Happy Very Happy Zachęca mnie w ten sposób do kolejnego kroku...ja naprawde bym chciała,ale straszliwie boje sie odrzucenia...a co gorsza porównywania z jego byłą,no,bo on juz jest w tych sprawach doświadczony...ehh Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 17, 2008 13:29    Temat postu:

Powrót do góry
Aleksandra84
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Wto Lis 18, 2008 02:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez mam straszne kompleksy co juz pewnie wiecie Wink i o dziwo musze przyznac ze wieksze teraz niz jak mialam mniejszy biust Confused zdazylo mi sie raz ze ktos mi dogadal ale potem zagladal mi w dekolt wiec nie wiem czy akurat brac go pod uwage w dogadywaniu Wink jak poznalam mojego jakos nie to bylo moim problemem mialam piersi jakie mialam i jakos specjalnie nawet nie zastanawialam sie nad tym czy kwalifikuja sie do duzych srednich czy malych Confused potem nawet jak juz bylam jakis czas z moim zaczelo mi doskwierac ze jest cos nie tak jak slyszalam jego tekst o pewnej dziewczynie typu " ma male bo moze ma b" Confused i tlumaczenie ze jest wysoka dlatego u niej b wyglada na male (no jasne a u mnie pulchniejszej i nizszej ze niby b wyglada na wieksze Confused ? ) no i wiadomo kupowanie stroju to byl koszmar Wink ale jakos nie mialam oporow na zasadzie pokazania sie mojemu obecnemu zreszta chlopakowi no doba jakies byly ale nie ze wzgledu na wielkosc tylko po prostu niesmiala bylam Wink kompleksy pojawily mi si edopiero po jakims czasie i niestety zostaly do dzis Confused niszczy mi to wiele np:
wakacje plaza...topleski - pierwsza mysl : NIE PLACZ! MASZ LADNIEJSZE... i zero wiary w to Confused film kino czy cokolwiek jakakolwiek gola baba i kompleks si eodzywa - to juz chyba obsesja Wink no a o tym ze si ewstydze mu pokazac to juz chyba wogole nie musze mowic Wink a co do tego ze faceci sa madrzy i wiedza co to push up nie bylabym taka pewna bo swojego zawsze mialam za mego inteligentnego a jak zobaczylam kobiete toples meeeega huda (naszczescie on ja widzial tylko z tylu Wink ) z sporym biustem jak na moje oko niedokonca naturalnym uslyszalam "a skad kobieta z takiego kraju moglaby miec na operacje plastycnza kase Idea nie wiedzialam czy sie smiac czy plakac bo na poczatku myslalam ze on zartuje a on to serio mowil! oczywiscie go zbesztalam ze jakim cudem az taka huda szkapa mogla by miec takie cycki i ze po ksztalcie widac ze sztuczne itd i ze to co mowi to nie jest argument bo mnie jako polke teoretycznie moze tez byc nie stac ale to ze jestem polka nie znaczy ze zarabiam w polsce a to juz zmienia postac rzeczy co do materialnej strony mienia sztucznych cyckow! tak mu medzilam jak si epojawiala jakas szczupla z jakims wiekszym biustem ze wkurzony nawet mi obiecal ze sprawdzi od czego t ozalezy ze huda ma duze cycki (do dzis nie psrawdzil!) ale fakt faktem ze czesto mowil obwisle, za male, brzydkie a na moje nie mogl si enapatrzec i tak jak na poczatku nei pozwalal mi si eopalac toples tak potem (ze niby dziwnie wygladam z odbitym stanikiem w sensie cycki jasniejsze od reszty) sie zgodzil i stwierdzal niby w zlosci ze ktos mi sie na cycki lampil Wink ale ze lampic si emoze a cos wiecej moze tylko ON ... no tak fajnie swietnie ale co z tego kompleksy nadal mam Confused

przeczytalam wszystkie posty z tego watka i ze tak zapytam jaka jest roznica miedzy 70a a 75a? bo u jednej z was wyczytalam radosc ze z 70a udalo jej si emiec 75a Confused i nie bardzo ta radosc rozumiem Confused wiem ze zaraz mnie tu zaatakujecie pewnie ale mnei nie chodzi o jakies nasmiewanie sie czy cos... sama kiedys mialam taki biust i nawet nie zdawalam sobie sprawy z tego ze mam a bo nosilam b i bylo spoko dopiero teraz widze ze jednak biust mialam nie za wielki moze i b ale nie duze na pewno Wink dopiero teraz widze roznice jak wtedy musialam wlasnie wypychac cycki stanikiem tzn dekolt zeby wogole cos w nim miec a ze teraz nie musze (choc nadal mam za male ;( ) ale wiecie co cos wam powiem o "malych" cyckach... kiedys gadalam z moja przyjaciolka obdarzona przez nature az za chojnie Wink akurat robilam pozadki w szafie i dorwala moj stanik... Confused juz mozecie sobie wyobrazic moje zazenowanie - a ona na to "ale chcialabym miec taki rozmiar" a ja na to zdziwiona "ze co?" a ona no takie b lub male c... Confused wiecie ona wtedy miala jakies c/d ale jest bardzo szeroka wiec biust miala zwisly mimo ze mlodsza ode mnie i do tego wiadomo ze szerokie c/d wyglada na wieksze niz waskie c/d... no co prawda ja wtedy nie mialam duzego b na male c ale i tak jakos poczulam si emilusi myslac ze ktos wolalby miec mniejsze Smile a teraz mniej przyjemna strona mienia mniejszyc akurat bylam w tej sytuacji strona pozytywnie odbierana ale wiedzialam co czula dziewczyna z mniejszym ode mnie biustem... idziemy : ja moj chlopka jego kolezanka ze swoim hlopakiem... i jakas gadka szmatka cos wlazlo na cycki... i chlopak tej dziewczyny mowi ze najlepsze jest male c... ja zdziwiona "serio? nie wiedzialam ze takie sa najlepsze" (on mowil ogolem ze niby takie si efacetom najczesciej podobaja) a on na to "no ale jak wygladaja to chyba wiesz Smile ? " az mi sie glupio zrobilo i pojawila si ejakas dziewczyna naprzeciwko i on do mnie " o to jest male c" ale z poprzedniej jego wypowiedzi wywnioskowalam (choc zregoly nie odebralabym tak tego ale wtedy jakos dziwnie to zabrzmialo) ze wlasnie mi powiedzial ze niby ja mam takie male c skoro zasugerowal ze chyba wiem jak takie wyglada Confused no nie wiem moze si emyle Wink wiem natomiast ze tamtej jego dziewczynie (juz eks) na pewno milo nie bylo i nawet mi troche przykro bylo jak mowil rozne tego typu rzeczy przy niej... ale za to moj si ekiedys odwdzieczyl i przy nich w klotni wyzucil mi "idz juz lepiej zajmij sie szuakniem tego na wieksze cycki czy cos w tym stylu Confused " bylo mi strasznie lyso ... potem gadalam z ta dziewczyna i wiecie co ... kiedys przyszla pokazala mi jaki sobie stanik kupila (na sobie go miala) bylam w szoku bo to ja chlopak wpladowywal w kompleksy a to ja je mialam Confused sory troszke si e rozpisalam ale po przeczytaniu tego wszystkiego zaczynam nad soba ostro pracowac ! oczywiscie ni ezaprzestaje pracy nad wiekszymi cycuszkami ale postaram si echoc troche obecne polubic Wink

ps: kiedys uslyszalam plotke jakoby moj eks powiedzial ze mam minus D i jakos mnie to nie obeszlo za specjalnie

ps: za to jak moj mi powiedzial kiedys ze jakas laska ma wieksze i spytalam dlaczego to stwierdzil ze tak samo wystajace no ale szersze hmm to bym zrozumiala szerokie o tej samej misce co waskie zawsze beda wygladaly na wieksze ale jak juz mi powiedzial ze ta dziewczyna jednak miala plastsze no ale ze szersze i dlatego powiedzial ze wieksze bo mu si ewydawalo ze wieksze to szerokosc (a wystawanie to nie wiem gdzie by kwalifikowal Confused ) to dostalam szalu! tymbardziej ze mowil ze miala gora b po spytaniu jakie ja mam stwierdzil oj nie to ona miala a (a powiedzialam mu ze mam c a nie pamietam szczerze mowiac ale mialam cos ala 65c/d no ale skoro ja mowilam mu ze mam c i od razu stwierdzil ze to ona miala a to znaczy ze on miala o polowe mniejsze) i wykrzyczalam mu ze to wlasnie wystawanie sprawia ze ma za co chwycic i to jest wlasnie wielksoc cyckow bo jak laska ma 90a czy b to na pewno ma plastsze cycki niz ta wezsza ale z bardziej wystajacymi...zdziwil sie bo myslal ze wielkosc to szerokosc a potem po przemysleniu w sumie stwierdzil ze racja - zapytalam go co daje wielkosc miseczki? ROZNICA pod biustem a w biuscie ! i miska A si ena pewno tak nie pobawi jak miska waska ale c czy d Wink nie chce tu nikogo urazic ale wlasnie to miedzy innymi wkopalo mnie w taki kompleks bo caly czas walczylam o jak najwieksza roznice w biuscie a on mi ze szeroki to duzy nawet jak plaski Confused sama wiem jakie mialam cycki jak si epoznalismy - szersze ale plastsze - jak staly se wezsze ale bardziej wystajace to mi mowil ze urosly i ze mam duze itd wiec nie mam pojecia skad mu sie to wzielo Confused teraz naszczescie tak nie mysli Smile zreszta wogole zdziwilo mnie to stwierdzenie u niego bo zawsze mowil ze nawet miska b inaczej wyglada na osobie wysokiej a inaczej na niskiej a nagle taka gafe szczelil Confused no ale dobrze ze jak to mowil mialam mniejsze piersi niz teraz Wink no moze ni emniejsze ale mnie pelne - kragle Wink i moze dzieki temu mimo wszystko jakos latwo mi przychodzi si emu pokazac (nie wliczajac dni deprechy totalnej Wink kiedy najchetniej bym ni ewychodzila z lozka Wink )

poza tym faktycznie w miare jedzenia rosnie apetyt bo jak mialam mniejsze to si ecieszylam jak ciut ciut urosly i potem znowu chcialam wieksze i tak w kolko i do teraz mimo ze juz nie jedna z was mnie tu zbesztala "ze na co ja niby narzekam z taaaaaka roznica" i mimo ze z mniejsza roznica nawet jak szlam wydekoltowana do kolezanki noszacej bodajrze 85b a sama wtedy majac waskie b/c jak sadze widzialam jej wzrok i sama mi dekolt pod szyje podciagala a ja nadal niezadowolona z wielkosci Confused tu chyba nie problem tak na prawde w kompelskie wielkosci bo jak widac mozna miec roznice 8cm i 18 i miec ten sam kompleks tu kwestia psyhiki i dopowiedniego faceta oczywiscie al eprzede wszystkim samego naszego nastawienia Smile jak same pokochacie siebie bedzie wam latwiej - wiem bo mimo ze nadal mam kompleksy mam takie "napady" poczucia seksownosci i wtedy jak nie mysle o kompleksach czuje sie duzo lepiej Smile

a do moich lekow odslonowych dochodzi jeszcze fakt ze nie dosc ze male to jeszcze nierowne i z rozstepami Confused do tego gruby brzuch i przezedzily mi sie wlosy to wszystko razem sprawia ze mam lek przed oslona moze u was tak naprawde tez to nie jest kwestia tylko samego biustu ?

przepraszam ze taki dlugi post Confused
Ulquiorra
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 20:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nigdy nie zapomnę mojej 'pierwszej odsłony' przed narzeczonym i tego co musiałam wtedy przeżywać. Jesteśmy ze sobą dość krótko, 4 lata, to nie tak dużo czasu. Pierwszy raz dotknął [podkreślam, dotknął, nie zobaczył] moich piersi po... 1,5 roku bycia razem! Może pomyślicie, że to nienormalne, ale dokładnie tak było. Stało się to w wakacje. Byliśmy z przyjaciółmi na wyjeździe. Była noc, ciemno niemiłosiernie, leżałam do tego pod kołdrą i w bluzce. Nie miałam biustonosza. Uwierzycie, że trzęsłam się ze strachu będąc w takim położeniu i mając jego niemal na sobie? Serce waliło mi jak szalone, z jednej strony myślałam "Boże, niech on już dotknie tych moich piersi, powie co myśli i skończmy ten koszmar", a z drugiej strony "Żeby mu tylko nie przyszło do głowy, żeby wsadzić mi rękę pod bluzkę!" Nie jestem nawet we stanie opisać jak strasznie, po prostu okropnie się czułam kiedy już wiedziałam, że mnie zacznie dotykać. Nigdy nie zapomnę też jego reakcji. Ujął je w dłonie, zaczął miętosić, miziać, głaskać, wzdychał głośno, pojękiwał i oddychał dwa razy szybciej, jednym słowem zachowywał się tak jakby miał za chwilę dojść. Nie mówiąc już ile komplementów usłyszałam typu "jakie one są kochane, jakie one są cieplutkie i mięciutkie, jakie idealne, jakie słodkie, jak mogłaś mnie powstrzymywać tyle czasu! Nie odczepię się od nich teraz, wybacz" etc. A ja? Ja jedyne o czym myślałam w tej chwili to "Skończ już! Błagam Cię, skończ! Przestań kłamać! Jak możesz tak kłamać w żywe oczy! Jak Ci to przechodzi przez gardło! Jak możesz mówić rzeczy, które chcę usłyszeć, a nie szczerze co Ty myślisz! Myślisz, że jestem głupia i naiwna i że Ci uwierzę?!"
Od tamtej pory minęło już trochę czasu. A ja dalej myślę tak jak wtedy. Jak w momencie kiedy dotykał mnie po raz pierwszy. Parę dni później pokazałam mu się w koronkowych stringach, bez biustonosza. Facet zwariował. I wariuje do dziś. Ale uwierzcie mi, ja jestem w stanie cały czas wkręcać sobie, że on mnie kłamie, mówi mi te wszystkie cudowne rzeczy, żeby nie było mi przykro i jeżeli tylko nadarzy się okazja, pójdzie do innej [zapewne cycatej brunetki] Tak więc pierwsza odsłona dla mnie była piekłem, dla niego niebem bez końca. Strasznie żałuję swojego podejścia, mam takie wrażliwe piersi [przeżywam orgazmy sutkowe] mogłoby być tak cudownie gdybym nie musiała zawsze dorzucić coś od siebie na temat mojego biustu... Chyba muszę się leczyć.
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 22:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Twoim poscie widze pewne sprzecznosci> Jak mozesz pisac, ze nadal myslisz, ze Twoj facet klamie, mowiac, ze podobaja mu sie Twoje piersi, twierdzac, ze on wariuje na ich punkcie? Ciesz sie, ze masz takiego faceta!!!
Powrót do góry
Ulquiorra
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Gru 16, 2008 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edysia ja się bardzo cieszę, że go mam. Chodzi mi o to, że choćby nie wiem jak bardzo wariował na punkcie moich piersi [mhm... "piersi"], mówił najmilsze rzeczy etc. ja zawsze, ale to zawsze myślę, że coś musi być nie tak. Np. że mnie kłamie, dla świętego spokoju, żeby nie było mi przykro, nie wiem... Minęły 4 lata, a ja dalej jestem chora na punkcie biustu, boję się, że pójdzie do innej itp. To są właśnie moje chore urojenia, z którymi nie daję sobie rady.
katherine89
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Gru 26, 2008 23:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja Cie rozumiem Ulquiorra doskonale:)Tylko,ze mój mężczyzna nie widział mnie jeszcze nagiej...ehh:/
Powrót do góry
Isalea

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

katherine89 napisał:
Ja Cie rozumiem Ulquiorra doskonale:)Tylko,ze mój mężczyzna nie widział mnie jeszcze nagiej...ehh:/

A chcialabys zeby zobaczył? Jak długo jestescie razem ?

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
DJADKJGU
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Gru 30, 2008 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja sie ciesze ze moj jest totalnie szczery. mowi ze uwielbia moje "skarby" ale faktycznie moglyby byc troche wieksze, chociaz takie mu sie tez podobaja. naprawde doceniam ze umie mi to powiedziec i nie czuje sie z tym zle. jakos nie wierze zeby jakis facet mial cos przeciwko wiekszym piersiom :P wiec uwazam to za normalne i przynajmniej nie usiluje mi wmawiac czegos czego nie mysli tak naprawde. no i przeciez dziewczyna to nie tylko cycki :P
Powrót do góry
anie_lp
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 09:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Smile

Ostatnio zmieniony przez anie_lp dnia Czw Gru 24, 2009 22:26, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
dosed

PostWysłany: Pią Paź 30, 2009 20:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tylko powiem, że to była moja zmora i koszmar, gdy byłam z moim byłym. Gdy rece sie tam zbliżały, pojawiał sie stres i cała przyjemność znikała. Teraz jestem sama, ale mysle, że jak bede kogos miała to juz będzie mi dużo łatwiej Smile
Powrót do góry
Monika19
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Lut 11, 2010 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja niestety nie byłam wstanie się przełamać przed moim chłopakiem. Wielokrotnie próbował mi zdjąć stanik, jednak nigdy mu się to nie udało, bo mu na to nie pozwoliłam. Wstyd był zbyt duży.
Powrót do góry
kluszcza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie pozwalałam swojemu mężczyźnie ściągnąć mi stanika Confused A jak już to zrobił (na siłę he), to czułam straszny dyskomfort, bo wiem, że nie mam zbytnio piersi Confused
Ale odkąd jestem z facetem (1,5roku), w którym jestem mega zakochana to już się nie wstydzę. Jest ze mną, bo mnie kocha i podobam mu się taka jaka jestem. Wiem, że jak jestem pewna siebie, to i on to dostrzega, nie widzi wad. Więc teraz bez żadnych zahamować chodzę bez stanika przy chłopaku. I ciesze się, że mogę to robić, bo wiem, że mu się taka podobam Smile

Więc dziewczęta bądźcie pewne siebie, jak nie będziecie narzekać przy nich na swoje biusty to i oni tego nie zauważą Wink Sexapil najważniejszy jest w łóżku, więc się nie wstydźcie Wink Pozdrawiam gorąco
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Mar 08, 2010 21:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kluszcza mam dokladnie tak samo:) wiem ze on mnie akceptuje;) i nie zostawi tylko przez to, że mam mały biust Smile czasami zdarzlo mu sie jednak wpedzic mnie w zly nastroj z tego powodu, ale wynikalo to z tego ze nie wiedzial ze tak mnie to boli:) wspominal zebym zaczela cos robic z piersiami:) jednak w lozku nigdy nie czulam sie gorsza przez biust:) i on tez nie czuje sie gorszy ze ma taka dziewczyne:) kazda z nas jest wyjatkowa, pamietajcie :*
Powrót do góry
mnich
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 15:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie z odsłona raczej nie było problemów i wiem, że mojemu chłopakowi podoba się moj biust, tylko nienawidzę momentu, kied leżę na plecach bez stanika, wtedy piersi się "zapadają" i jestem wtedy zupełnie płaska, wyglądam po prostu jak facet Confused
Powrót do góry
rivka

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnich napisał:
U mnie z odsłona raczej nie było problemów i wiem, że mojemu chłopakowi podoba się moj biust, tylko nienawidzę momentu, kied leżę na plecach bez stanika, wtedy piersi się "zapadają" i jestem wtedy zupełnie płaska, wyglądam po prostu jak facet Confused

Ależ to całkiem normalne! Pamiętam jak moja koleżanka, posiadaczka bardzo dużego biustu, narzekała że jak leży na plecach to piersi uciekają na boki i wyglądają jak placki.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 18:52    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: