Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pierwsza odsłona przed chłopakiem
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mnich
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 19:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Może i normalne, ale w takiej chwili czuję się okropnie, nie myślę o niczym innym, tylko udaję że jest mi zimno i szukam kołdry, którą mogłabym się zasłonić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Mar 12, 2010 19:20    Temat postu:

Powrót do góry
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Mar 12, 2010 22:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja podziwiam moja kolezanke ktora ma male piersi i otawrcie mowi przy chlopaku - ide cycki zostawic w szatni ( chodzi o push-up) przychodzi prawie plaska ; ) a jej chlopakowi to niewatpliwie przeszkadza ale ona sie tym nie przejmuje. i tak sa juz razem 4 lata ; )
Powrót do góry
mnich
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 13:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja udaję przed moim chłopakiem, że piersi nie sa dla mnie żadnym kompleksem.
I też nie lubię kiedy w staniku wydają się duże, a po jego ściągnięciu nie zostaje prawie nic, w dodatku ze stanika odcięłam metkę z napisem "75C", bo pomyslałby sobie że po co noszę taki ogromny rozmiar, skoro nie mam co do tej miseczki włożyć.
Powrót do góry
anastazja0008
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to dlaczego byla taka metka Wink? mnich jaki rozmiar nosisz?Smile
Powrót do góry
tirimiri
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Mar 13, 2010 22:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem szczerze-miałam z tym problemy, ale na dłuższą metę wydaje mi się śmieszne, gdy kobieta spotyka się z mężczyzną kilka lat (bądź jest nawet jego żoną), a on nigdy nie miał okazji zobaczyć jej biustu. W końcu nie przesadzajmy-to tylko biust, a wiele z nas przywiązuje do tego zbyt dużą wagę Widzimy taką Heidi Montag, która powiększa swoją "skromną" miseczkę D i wydaje nam się, że faktycznie przed operacją nie miała biustu. Bądźmy szczerzy-biust to tylko biust. Ludzie mają naprawdę większe problemy, mankamenty urody, przy których nasze szczebiotanie jest po prostu śmieszne. Zwłaszza, ż większość dziewczyn, która ma kompleks tak naprawdę (wg mnie ; ) nie ma ku temu powodów. Nie chcę teraz żadnej z Was urazić, wręcz przeciwnie-chcę Was podbudować : ) : ) ale wg mnie narzekanie, gdy ma sięmiseczkę B (mówię o standardowym rozumieniu miseczki B-czyli wg tabeli różnicy pod a w) bądź więcej jet po prostu śmieszne. Nawet jak ma się miseczkę A ; )) bo dużo dziewczyn nie ma nawet tego rozmiaru.

Facet musi nas pokochać takimi jakimi jesteśmy i koniec! : )
Powrót do góry
mnich
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Anastazja 008,
Noszę właśnie rozmiar 75 C, ale mój chłopak jak chyba większość facetów i wiele kobiet uważa że dla małych piersi jest rozmiar A, dla średnich B, dla duzych C i dla takich o wielkości głowy- D ;P A nie chce mi się mu opowiadac o całej tej teorii na temat dobierania staników, zresztą jeszczeniedawno nosiłam rozmiar A (dlatego że nie wiedziałam że muszę mieć większy) i on o tym wiedział, więc zdziwiłby się że tak nagle przeskoczyłam na C.
Powrót do góry
dudzia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 11:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiecie co...powiem wam, ze jestem z moim facetem od ponad roku i pierwszy seks byl troche pod wplywem % wiec bylo mi wszystko jedno co pomysli. nosze rozmiar 75b, jak leze bez staniora to wszystko znika...od dluzszego czasu otaczaja mnie albo plakaty u kumpli z babkami o duzych cyckach, albo komentarze na temat fajnych piersi. zaczelam sie wstydzic i teraz moj facet nawet boi sie zabrac za zdjecie stanika...ja nie wiem co ja mam juz myslec....chyba wogle zlapalam ostatnio kupe kompleksow =(
Powrót do góry
nina90
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm przeczytałam chyba wszystko dokłądnie Wink spotkałam faceta z którym wiem, ze chcialabym być ten "pierwszy raz", jestem z nim pol roku, problem tylko jest taki ze mimo ze mowie mu o wszystkim, to tej jednej rzeczy nie umiem mu powiedziec, bo co mu powiem nie moge sie z Toba kochac bo mama zbyt male piersi"? boje sie go odstraszyc, wiec moze by nic nie mowic..ale z drugiej strony jak nic nie poweim to i tak przeciez zobaczy, nie mowie nawet o zdjeciu stanika bo otym nie mam mowy, ale jak dotknie mojego "biustu" a tam zamiast piersi sztuczne "coś", no to wogole sie wyglupię..
Nie weim co robic, tym bardziej ze od jakiegos czasu juz coraz glupsze mam wymowiki i czuje ze dluzej tak nei dam rady, bo w koncu sie na mnei wkurzy. z reszta nei chodzi o niego, pierwszy raz czuje ze to jest ten z ktorym wlasnie cche to zrobic i przykre to naprawde ze przeszkadza mi cos, co normalnie u kobiety powinno byc naturalne...a jak pomysli ze jestem jakas wybrakowaną kobietą?eh... niby mam te 12 cm ale zeby cokolwiek bylo widac to musi byc push up, o miekkim nei wspomne...a tak mi sie marzylo zeby miec sliczny miekki staniczek wlasnie "wtedy", a tymczasem o ironio- w tym slicznym miekkim staniczku wygladalabym jak z podstawowki chyba i to z pierwszych klas...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 16:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nino90, jeśli chcesz żeby Twój pierwszy raz był wyjątkowy nie idz do łóżka z facetem zanim nie poczujesz się dobrze we własnej skórze, z własnym ciałem. Nie próbuj akceptować swojego ciała, poprostu je pokochaj. Brzmi banalnie i mnie kiedyś wkurzały takie porady ale sama z czasem doszłam, że tak jest. Albo inaczej, bądź egoistką i licz się z własną przyjemnością a nie z tym czy facetowi miło patrzeć i dotykać Twoich piersi :P
W każdym razie oswój się ze swoim ciałem, często patrz na nie, dbaj o nie a dojdziesz do tego że nawet krytyczne uwagii nie będą na Tobie robić wrażenia Wink
Powrót do góry
sjam84

PostWysłany: Sob Gru 11, 2010 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

małe piersi wyglądają najlepiej w negliżu. O staniku zapomnij. Ubierz jakąś ładną koszulkę, moze koronkową, nie musi być z dekoltem, i tak będzie seksi. I jeszcze jakies super majteczki. I tak, założę sie, ze szybko to z Ciebie ściągnie. 12 cm to nie jest tak mało, poza tym masz ładne piersi, z tego co widziałam w galerii.
I nie daj mu poznać, ze to Twój największy kompleks. Kiedyś możesz mu wspomnieć, ze wolałabyś, żeby były większe, ale nie pokazuj, że to jest dla Ciebie problem! Bo jeszcze je pomniejszysz w jego oczach.

Facet nie jest przecież z Tobą dla Twoich piersi. Poczuj się pewnie i będzie ok.
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Gru 13, 2010 14:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy to dobre miejsce na tego posta, ale co tam.. w koncu też chodzi o nagie małe piersi Smile A więc ja ostatnio baaaardzoooo się podbudowłam podczas przypdkowego oglądnia programu na TV4- Dziewczyny na ekran. Jest tam dużo lasek, które mają połowę mniejszy biust ode mnie lub nawet niektóre , mozna powiedzieć, bez biustu, a wystepują prawie nago i faceci mają na nie wysyłac smsy i .... wysyłają! Na prawdę jak bedziecie miały okazję poogladajcie ten program- mnie bardzo dowartościował Smile
P.S.: Samoakceptacja przychodzi z wiekiem, więc czasem może lepiej poczekać jeszcze trochę.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czułam się okropnie zażenowana i zawstydzona, wszystko trwało chwilę a mój były nie pokusił się o żaden komentarz, ani pozytywny ani negatywny. Ogólnie to cała ta sytuacja dla nas obojga nie była chyba zbyt przyjemna. Wyszło potem, że w pewnych momentach piersi były po prostu pomijane, tak jakby ich nie było wcale. Musiałam się dopominać o więcej uwagi, z czym nie czułam się komfortowo bo wydawało mi się, że chłopak sam powinien się domyślić czego mi potrzeba.

Jeśli będzie mi dane spotkać kiedyś kolejnego mężczyznę (w co aktualnie wątpię, bo czuję się tak nieatrakcyjna i niepociągająca że fix ;>) to nie wiem, jak się przełamię by obnażyć te swoje "wdzięki". Szczerze mówiąc, nie chciałabym tego przerabiać ponownie.
Powrót do góry
anulka089
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam ten sam problem tzn. jeszcze sie nie pokazlam chłopkowi bez stanika. a jestem z nim ponad 1,5 roku, moze wkrótce to zrobie , najlepiej przed okresem bo p[iersi sie robią twardsze i większe :P a najlepiej by bylo jak bym sie napiła jakiegos winka na przełamanie tych "lodów" tyle ze z nim to sie nie da jedynie ja bym tylko drinkowala , on nie pije bo jedzie autem..blee Evil or Very Mad
a i jeszcze.. wstydze sie bo faceci naogladaja sie zdjęc lasek z duzymi melonami z fotoshopa i sobie wyobrazja ze my tez tak mamy , a co sie okazuje jak zdejmiemy stanik -jest płasko Sad(
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem najlepszą metodą jest zdjąć stanik a raczej pozwolić go sobie zdjąć i wogóle o tym nie myśleć Razz, tzn z jakiej perspektywy wyglądają najlepiej, z jakiej najgorzej, co on sobie pomyśli itp bo to psuje całą zabawę. ja jak szłam pierwszy raz do łóżka z moim byłym to specjalnie na spotkanie "przed" nie założyłam żadnego stanika. jak już potem przyszło co do czego to zdjęłam bluzke i poddałam się chwili Smile potem pomyślałam o swoich piersiach jak już byliśmy po, oczywiście przekręciłam się na brzuch, czy tam przytuliłam do niego i tyle. poza tym nie warto też zasłaniać się podczas. wiem, łatwo się mówi jak ma się to już za sobą ale to było wtedy świetne posunięcie. prawdopodobnie przy nowym mężczyźnie znów się będę stresować no ale cóż... takie jest życie Smile każdej kobiecie nie podoba się coś w sobie jak jest nago, myślę że piersi, brzuch czy uda to nie robi aż takiej różnicy
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Paź 28, 2011 22:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zakładając, że nie oszukujemy facetów nosząc push-upy i wypychając staniki, to przecież można powiedzieć, że od samego początku "widziały gały co brały". Dochodzę więc do wniosku po baaaardzo długich przemyśleniach, że może jednak nie ma powodu do jakiegoś wielkiego stresu? Inna sprawa, że nawet w zwykłym usztywnianym biustonoszu bez gąbek piersi jednak wyglądają na większe, okrąglejsze. A bez stanika tylko takie tycie stożki. Może nie każdy facet ma świadomość, jak bardzo biustonosz wpływa na kształt i wielkość piersi pod bluzką - i tak jak mówiłam to nie musi być push-up! Doświadczony mężczyzna raczej ma już w tym rozeznanie, ale początkujący może się zdziwić. No i tutaj jest pies pogrzebany, bo ja od lat świadomie wybieram za obiekty zainteresowań chłopców nieśmiałych, o buźkach niewinnych i młodziutkich hihi :P

PS. No i jednak wiem z autopsji że z tą odsłoną to nie ma się co śpieszyć. Najpierw niech nastąpi pełna odsłona psychiczno-emocjonalna a dopiero później cielesna. Teraz myślę że z moim byłym popełniłam właśnie taki błąd, za bardzo pośpieszyliśmy się z pewnymi sprawami. Stąd wynikało moje złe samopoczucie, brak pewności siebie. Z następnym wybrankiem, o ile szczęśliwie sobie takiego przygrucham, będę postępować rozsądniej ;)
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Paź 28, 2011 22:20    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17
Skocz do: