Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dlaczego faceci zdradzają?
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sijka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Wrz 29, 2006 22:52    Temat postu: dlaczego faceci zdradzają? Odpowiedz z cytatem

czasami zastanawiam sie dlaczego facet nie potrafi byc ze swoja kobieta, ktora ponoc kocha, bez ogladania sie za innymi, bez zastanawiania sie jak to by bylo z ta czy z tamta, czy tez wlasnie bez zdradzania jej. nie twierdze ze tylko facet zdradza bo i kobiety swiete nie sa, ale wlasnie facetom przychodzi to najlatwiej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Wrz 29, 2006 22:52    Temat postu:

Powrót do góry
maleńka

PostWysłany: Sob Wrz 30, 2006 09:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bo to świnie!!nie mówie że wszyscy ale ja tez nie rozumiem tego co oni wyprawiają!jak można kogos kochac,byc z tą osobą ale czasem sypiac z obcą kobietą!Oni są bezczelni i egoistyczni!Sama słyszałam nie raz ze np.Chłopak(18lat)ma dziewczyne,są ze sobą 2lata,kocha ją bardzo!Ale kiedy ona wyjedzie np.na 2tygodnie to np.jakaś inna laska w tym czasie robi mu dobrze!! Evil or Very Mad
Inna sytuacja:Para jest ze sobą od 3lat ale on kiedy jej nie ma na kazdje imprezie jest z jakąś tam laską!powiedzmy ze się tylko całują,ale zdrada to zdrada!I tak co tydzien czy 2tygodnie!A to dlatego ze ona na imprezy chodzic nie moze,a on musi sobie poszalec! Mad
Kolejna parka!będąca ze sobą ponad 2lata!Chłopak idzie na impreze(ddziwczyna nie mogła sic)więc zajął się swoją koleżanką!Bardzo poważnie z nim o tym potem gadałam,że jak on moze ja ranic,ze jej nie kocha itd!A on powiedział ze to nie prawda,bo kovha ją,no ale jej nie było itd!No weź zrozum faceta!! Crying or Very sad A po za tym to jego dziewczyna i tak by mu wybaczyła bo tak go kocha...brak mi słów!Mężzyźni czasem czują się za pewnie w tym co wyprawiająexlaim
Mnie nigdy facet nie zdradził,no chyba ze o tym nie wiem!Ale gdybym się dowiedziała to był pokazała moją wrednosc i msciwośc!nie chce ze mną byc to niech ze mną zerwie,ale niech mnie nie zdradza!
Otatnio nawet unikam facetów,nie mogę im zaufac Crying or Very sad
LauraMini

PostWysłany: Nie Paź 01, 2006 16:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zdrada jest czymś obrzydliwym. Naprawdę. Nie chciałabym zostać zdradzona i sama tez nie zamierzam tego robić. Ale z facetami jest właśnie tak, jak piszecie. Jakoś mają mniejsze opory (co niektórzy ich w ogóle nie mają) i wcale nie uważają, że zrobili źle. To pewnie dlatego, że dla nich seks lub inny bardziej intymny kontakt z inną kobietą nie jest zdradą, bo oddzielają seks od uczuć. Ale dla mnie zdrada to zdrada. Swojemu facetowi powiedziałam, że nigdy, przenigdy nie wybaczyłabym mu zdrady, choćbym nie wiem, jak go kochała. Po prostu jak ktoś zdradza, to znaczy, że nie kocha naprawdę.
Oczywiście w kwestii zdrad sa także wyjątki, ale to inna sprawa.

maleńka:
Cytat:
Chłopak idzie na impreze(ddziwczyna nie mogła sic)więc zajął się swoją koleżanką!Bardzo poważnie z nim o tym potem gadałam,że jak on moze ja ranic,ze jej nie kocha itd!A on powiedział ze to nie prawda,bo kovha ją,no ale jej nie było itd!No weź zrozum faceta!! A po za tym to jego dziewczyna i tak by mu wybaczyła bo tak go kocha...brak mi słów

Mnie też brak słów. To jest po prostu obrzydliwe. Mam nadzieję, że ta dziewczyna rzuci go w cholerę i znajdzie sobie kogoś bardziej wartościowego. On jej nie kocha wcale. Gdyby ją kochał, to by tak nie postępował.
alicja
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Paź 03, 2006 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Człowiek ma tak przekorną naturę, że zawsze będzie chciał mieć to, czego akurat nie ma i zawsze bedzie dla niego bardziej atrakcyjne to, czego nie posiada.

Prosty przykład: powiedzmy, że marzeniem faceta jest posiadanie samochodu Mercedes, więc co robi? Na każdym kroku ogląda się za swoim wymarzonym modelem, szuka zdjęć w necie, ustawia sobie tapetki itp. A co sie dzieje, gdy juz go ma? Zaczyna sie oglądać za innym modelem tej samej klasy, ale lepszym, o udoskonalonej sylwetce, w ładniejszym kolorze i nagle ten jego, który był kiedyś najwspanialszy staje się dla niego zwyczajny, powszednieje mu, nie sprawia już takiej radości, bo stał się przedmiotem codziennego użytku, czasem jest brudny, czasem sie psuje, wymaga sporych nakładów finansowych itd...

Więc w stosunku do kobiet jest bardzo podobnie: te obce, spotykane sporadycznie na ulicy, czy po prostu wszystkie te, które rzucają się gdziekolwiek w oczy, zawsze zadbane, eleganckie, atrakcyjne, często uśmiechniete, miłe..., bo przeciez tylko takie przyciągają uwagę... zawsze będą obiektem poządania, dopóki facetowi nie przyjdzie zmagać się z nią na co dzien, dopóki nie zobaczy jej bez makijazu, w domowych ciuchach, dopóki nie przezyje z nia pierwszej kłotni, wtedy ona tez mu spowszednieje i znów będzie się oglądał za innymi. To takie błędne koło!
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
te obce, spotykane sporadycznie na ulicy, czy po prostu wszystkie te, które rzucają się gdziekolwiek w oczy, zawsze zadbane, eleganckie, atrakcyjne, często uśmiechniete, miłe..., bo przeciez tylko takie przyciągają uwagę... zawsze będą obiektem poządania, dopóki facetowi nie przyjdzie zmagać się z nią na co dzien, dopóki nie zobaczy jej bez makijazu, w domowych ciuchach, dopóki nie przezyje z nia pierwszej kłotni, wtedy ona tez mu spowszednieje i znów będzie się oglądał za innymi

tak tak tak wszystko bardzo ladnie
ale jest jeden typ panieniek z wyzszej polki czyli taka "ekstra klasa" ktore dla zabawy podrywaja innych factow nawet jesli ci sa w zwiazku; to nie sa jakies tam dziwki tylko babki ktore w ten sposob sie bawia i sprawdzaja swoja atrakcyjnosc...i wystarczy ze jakis facet sie nimi zainteresuje i jesli te beda mialy taka fantazje to rozpieprza nawet najtrwalszy zwiazek...a facet jak jest glupi a zapewniam ze jest takiech wiekszosc to sie skusi na taka laske ktora wyglada jak z okladki ckmu...a ona go wykorzysta i rzuci to taki odpowiednik meskiego playboya Laughing
Powrót do góry
Czarna dama

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja to nawet wole nie myslec o tym co bym zrobila jakby mnie mój facet zdradził oczywiscie boje sie bardzo bo mieszkamy z jakies 270 km od siebie i cały czas sie boje bo nie moge go kontrolowac ani on mnie Sad musimy miec do siebie zaufanie, a na punkcie zdrady to juz jestem przewrażliwiona bo już mnie jeden koles zdradził i oberwał z pięsci w morde Smile.
Mi 3 razy przydarzyło sie niestety takie historie ze dobry kumpel którego bardzo lubie spotykalismy sie po koleżeńsku jak byłam jeszcze wolna a on miał dziewczyne chyba z jakis rok jak sie nie myle bo to jakis czas temu było i jak zwykle gadalismy smialismy sie jak to zawsze bywało i w pewnym momencie przyblizył sie złapał mnie za posladek przysunoł i chciał pocałowac ale sie nie dalam powiedziałam mu " co ty robisz przeciez masz dziewczyne , jesli tak z kazda kolezanka postepujesz to po co ci dziewczyna" i poszłam do domu. Od tamtej pory sie nie spotykamy mam do facetów uraz Hrm
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybaczylam zdrade (wlasciwie nie tyle wybaczylam co nie potrafilam sie tym przejac moze dlatego ze juz mi nie zalezalo) po jakims czasie moj chlopak wyskoczyl do mnie z pretensjami ze skoro mu wybaczylam i nie robilam o to wojny to pewnie tez mam cos na sumieniu Evil or Very Mad to juz byla bezczelnosc.
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 17:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oj dajcie spokoj musze stanac w obronie samcow to ze facet obejrzy sie za jakas kobieta nie znaczy ze chce ja mniec! moze poprostu jest ladna to nic zlego, ale jesli pomysli ze byloby znia fajne to co innego. Po za tym przyznac sie ktora z was sie ani razu nie obejzala za jakims samcem co, bo byl przystojny samo ogladanie sie nie jest zle, to normale i u was i u nas. zobaczysz jakis ciuszek na wystawie ktory sie tez tobie spodoba obejrzysz go nie musisz kupowac to cos podobnego. jesli sie nie zastanawia jakby z nia bylo to niema w tym nic zlego i nie znaczy to ze partnerka czy partner sa gorsi o tej czy tamtego. czasem bywa wrecz odwrotnie mozne sobie pomyslec ja to mam szczescie ze nie jestem z nia Smile dobra troche przegiolem Smile ale to prawda dopuki nie zastanawiasz sie nad tym jakby z nia bylo to jest to normalne. Co nie znaczy ze macie to tolerowac jak idziecie z waszym facetem a on sie nagminnie oglada za innymi to juz jest mala przesada.

A tak na marginesie to ktora z was nie lubi jak sie zania ktory obejrzy co?

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 17:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Chłopak idzie na impreze(ddziwczyna nie mogła sic)więc zajął się swoją koleżanką!Bardzo poważnie z nim o tym potem gadałam,że jak on moze ja ranic,ze jej nie kocha itd!A on powiedział ze to nie prawda,bo kovha ją,no ale jej nie było itd!No weź zrozum faceta!! A po za tym to jego dziewczyna i tak by mu wybaczyła bo tak go kocha...brak mi słów

to juz jest przesada, tak powinna kopnac go w dupe bez zastanawiania sie po za tym moim zdaniem on nie powiniem isc bez niej, ja pozwolilem kiedys mojej dziewczyni isc na impreze bezemnie szla z bratem i kuzynka i jej chlopakiem cala noc nie spalem i powiedzialem dos albo jak gdzies idziemy to idziemy razem albo wcale.
Powrót do góry
Karolcia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a wiecie ze kosciol nawet usprawiedliwia pojedyncza zdrade uznajac ja za "jednorazowy epizod seksualny" i pozwala na nie poinformowanie o nim zony??...

btw. faceci jako podgatunek (bo w sumie my jestesmy gat. podstawowym Wink) nie maja widocznie do konca opanowanej sztuki samokontroli Very Happy
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak mi kiedys moj kolega powiedzil " z facetami to jest tak ze za mlodu musza sobie "podupczyc" ile sie da - i wszystko co mozliwe - czyli roznego typu dziewczyny od modelek az po dzwiki Wink ; jak juz sasmakuja czym sa jednorazowe numerki to mysla zeby w koncu sie z kims zwiazac...a jak za mlodu sie nie wyszaleli a zwiazali sie z kobieta to sie czasem zastanwiaja "co by bylo gdyby..." w sumie to sie nawet z tym zgadzam ale bywa czasami ze nawet jak sie wyszumieja za mlodu to i tak beda latac za spodniczkami...porabane to troche Wink
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

to ja jestem przeciwienstewm moze cos jest ze mna nie tak co Smile jedyna kobieto z ktora spalem to moja zona i mowie w 100% powaznie tylko ona mnie miala Smilea z tego co wy piszecie to ja jakis inny jestem Smile bo piszecie o jakis niewyzytych seksualnie samcach ktorzy nie potrafia sie opanowac gorzej jak zwiezeta

pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Karolcia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mnie cieszy ten fakt Very Happy
wyjatek potwierdza regule Very Happy
atsenka

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim otoczeniu żyją sami napaleńce! Ehh szkoda gadać... Mój kumpel z kl (18 lat) spał z około 14 dziewcyznami z czego z kilkoma zdradził swoja dziewczyne z którą jest od 3 lat ;/ Nie rozumiem tego... tym bardziej że ma przy sobie anioła, bo ta dziewcyzna jest nie tylko piękna ale i dobra i kochana. No i jak tu sie nie martwić że mój facet by mnie zdradził?? Następny przykład, inny kumpel ma na swoim "koncie" już 27 dziewcyzn...fakt jest nieco starszy ale z tych 27 jego dziewcyznami były tylko 3, reszta to przygodne znajomości... Po tym co widzę i słysze niewiem czy chcę mieć faceta... W końcu zaufanie to podstawa.
Powrót do góry
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 23:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz astenka tylko wez poprawke na to,ze u niektorych te liczby zaliczonych lasek to zwykle fantazje...ja wielu znam takich bajkopisarzy.. Wink Np mojego chlopaka kolega (nie bedac wredna przeokrutny :-& ),twierdzi,ze rozdziewiczyl jak on to pieknie ujal.. Laughing , pol naszego miasta a w rzeczywistosci spal tylko z jedna,ktora byla jego dziewczyna ale doprawila mu rogi bedac z nim na sylwestrze wlazla dolozka jego kumplowi.. Confused A on nie wiem czy sobie teraz tak podnosi samoocene czy pzed kumplami chce zablysnac ale bajki sieje niesamowite..Ale to jeszcze nic-moj chlopak jak sie poznalismy tez mi opowiadal o swoich wyczynach,ze gdzies tam za dyskoteka jakas panna dawala..(potem sie przyznal,ze wymyslili to we dwoje z kumplem i sprzedawali na bloku bajer zeby zacynic wiecie taka walka na wicej lasek zaliczonych miedzy gowniarzami),potem jeszcze inne nawet cos walnal o prostytutkach a tu nagle wyznal mi ,ze wszystko zmyslal i ,ze nigdy jeszcze nie spal z kobieta,ze to tylko taki meskie rywalizacje powodowaly wymyslanie tych glupot.. Confused No i kolejny przyklad-moja przyjaciolka przerz trzy lata myslala,ze jest 3 kobieta(co do sexu)dla swojego chlopaka a jak sie okazalo byla i jest pierwsza ale chlopak nabajerowal przed zwiazkiem a poznij bylo mu wstyd jej to wyznac ale wkoncu nie wytrzymal bo mowi,ze mu to lezalo..Faceci to tez niezli kombinatorzy z tymi statystykami takze..Bo mezczyzna a kurwiarz to juz jest inna sprawa..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Pon Paź 30, 2006 23:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 1 z 9
Skocz do: