Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dlaczego faceci zdradzają?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lis 05, 2007 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o! jak fajnie - okazuje się, że nie głoszę herezji:) widocznie my Kobiety tak już mamy, że w pewnych kwestiach myślimy podobnie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lis 05, 2007 20:35    Temat postu:

Powrót do góry
michuuu92
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Wrz 05, 2008 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dlaczego faceci zdradzają??
bo faceci w wieku 16-20 lat to dzieci, i myśla tylko o jednym, na dodatek zauważyłem że dziewczyny patrza na wygląd a potem płacza ze ich chłopak zdradził, "ładny" chłopak na ogół ma zbyt wysoką samoocene i myśli że może miec każda a taki bedzie się bawił dziewczynami, ja pomimo że jestem młody nie zdradze mojej ukochanej NIGDY pozatym nawet by nie potrafił i nie ma w cale dużych piersi Very Happy poprostu jest to ta jedyna przy której czuje się szcześliwy, i moje szczescie nie zawiera sie w liczbie stosunków, tylko w ilości spedzonych wspólnie chwil Wink które sa wyjątkowe, i to jest moja pierwsza dziewczyna i miejmy nadzieje że ostatnia Wink czyli pierwsza i jedyna. co dla 90% chłopaków jest nie do pomyślenia.

inna kwestia to ilośc czasu, duzo moich kolezanek pozna chłopaka na impreze a na drógi dzień opis że go kocha, i sa juz ze soba, to jest ŻAL potem na ogłół płacza przez nich. ja zanim zaczałem chodzic z moją ukochaną mineły 4 mies i przez ten czas dostałem 3 kosze ale tak mi bardzo zalezało na niej że sie nie poddałem Wink i w końcu jak mi powiedziała że mnie kocha to miałem łzy (radości) w oczach przez reszte naszego spotkania Smile i to był najszczesliwszy dzień mojego życia Smile
Powrót do góry
Kapi
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Wrz 06, 2008 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hm... to jest ciekawe pytanie... aczkolwiek moznaby tez zapytac 'dlaczego kobiety zdradzaja"? statystycznie rzecz biorac to kobiety czesciej zdradzaja mezczyzn niz na odwrot. Wiec...? Wink
Powrót do góry
Patryka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kapi a cóż to za statystyki i skąd wzięte? Wink Pytam, bo mnie zaintrygowałaś, zawsze z mamą prowadzimy nigdy nie rozstrzygnięte dyskusje na temat kto zdradza częściej, faceci czy kobiety i dlaczego Very Happy
Powrót do góry
ginger
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 18:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Trudno powiedziec, kto wiecej zdradza, ale wydaje mi sie ze jest po rowno.. Nie ma tak, ze faceci sa "tacy i tacy" i dlatego zdradzaja, ze niby maja jakies silniejsze instynkty, to sa tylko stereotypy. Niezaleznie od plci przyczyny zdrady moga byc rozne. Kobiety potrafia tak samo zdradzac z ciekawosci itp. Takie sa moje obserwacje.
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale Kapi powołała się na jakieś statystyki, i to mnie ciekawi Smile bo przypuszczenia każdy może mieć inne Wink
Powrót do góry
Kapi
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 20:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mialam taki przedmiot "demografiai statystyka" na studiach (chodz do tej pory nie wiem po jaka cholere :P) i z tego co pamietam do zdrad przyznaje sie ogolnie jakos 21-23% osob, z czego 57% to kobiety a 43% mezczyzni Smile To jest w skali swiatowej. W Polsce odsetek mezczyzn zdradzajacych jest ponoc nieznacznie wiekszy niz kobiet (chyba 52 - 48, ale dokladnie nie pamietam...) Jak bede porzadkowac notatki pod koniec miesiaca to poszukam tego i najwyzej zeskanuje i wrzuce Smile

Jesli mam wyrazic swoje zdanie to statystki trzeba traktowac z przymrozeniem oka, bo przecierz nigdy nei wiadomo w ktorej grupie sie jest Smile I zgadzam sie z wypowiedzia ginger - sa rozne powody zdrad. jesli w zwiazku czegos brakuje, to sie tego mimowolnie szuka... no i dochodzi do zdrady... Confused
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 20:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Druga sprawa, że jednak nie każdy się przyznaje do takich rzeczy Very Happy ale to trochę offtop, bo miało być dlaczego faceci, a nie kobiety, zdradzają, a tego nie wiem, więc zmykam z tego tematu Smile W każdym razie, dzięki Kapi za przytoczenie statystyk Wink
Powrót do góry
Midikat
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 10:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez Midikat dnia Pią Maj 07, 2010 07:40, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
berta31
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Maj 03, 2010 11:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moje zdanie wyglada tak ----kazdy facet ma w genach coś z myśliwego i jak wiadomo ma zakodowane to żeby polować , wiec każda kolejna kobieta w jego życiu to zwierzyna i pamietajcie moje drogie o tym , że nigdy facetowi nie wolno pokazać , że was zdobył na 100% bo jesli to pokazecie to facet bedzie szukał kolejnej zdobyczy Smile
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A gdzie miejsce na "Ta nie daje się zdobyć, więc poszukam innej."?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
rivka

PostWysłany: Sob Maj 08, 2010 20:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silvervend napisał:
A gdzie miejsce na "Ta nie daje się zdobyć, więc poszukam innej."?

No właśnie, jak to jest naprawdę? Bo tyle się słyszy, że kobieta nie może być łatwa, że facet bardziej będzie ją cenił, jeśli się "namęczy" przy zdobywaniu jej itp A tu trochę inna opinia... Czyżby chodziło o to, że przesada w drugą stronę też nie przyniesie nic dobrego?
Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie Maj 09, 2010 06:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A może jest tak, że ilu ludzi, tyle opinii, a z drugiej strony kazdy jest inny i tworząc związek robi się niezwykłą kompilację dwojga ludzi, w której wychodzi różnie. Może nie trzeba by było generalizować i szukać odgórnych zasad zdrady?
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo podoba mi sie wypowiedź berty 31 Smile świeta racja.. niestety.. mnie jest ciezko pokazac chlopakowi ktorego bardzo kocham i tyle z nim jestem ze mnie calkowicie nie zdobyl.. a wiem ze powinnam
Kawukko
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Cze 21, 2010 15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jestem tego zdanie, że zarówno kobiety jak i mężczyźni zdradzają w tym samym stopniu.

hm.. prawdę mówiac znam więcej kobiet które zdradziły swojego faceta. moją dobrą koleżankę to nawet próbowałam "odciągnac" od innego mężczyzny podczas imprezy ale niestety nie reagowała na to co mówiłam.. w srodku nocy zadzwoniła do mnie i plakala, że tak bardzo kocha swojego chłopaka, że go zdradziła i jest jej strasznie przykro i że wszystko zrobi aby móc byc z nim razem.. gdy mu wszysto opowiedziała a on przez pare godzin nie chciał z nią rozmawiac, to była na niego złaexlaim niestety, wybaczył jej.
jak dotychczas moja koleżanka zdradziła każdego faceta z którym była razem. i chociaz wie, że żle robi, to jakoś nie daje sobie z tym rady.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Cze 21, 2010 15:47    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9
Skocz do: