Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

male biusty na plazy/basenie
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 08:44    Temat postu: male biusty na plazy/basenie Odpowiedz z cytatem

jest lato, jest czasami cieplo to pewnie kazda z was juz byla na plazy...
jak sie czujecie na plazy - pewne siebie czy dalej was ten kompleks zzera?

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Pon Lut 02, 2009 09:02, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 08:44    Temat postu:

Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 09:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie jak jestem na plaży to nie myśle o moim małym biuście. Zachowuje się zupełnie naturalnie. Czasami zazdrość mnie zżera jaz zobacze jakąś biuściastą koło siebie, ale nie zasłaniam się z tego powodu niczym bo mam za to płaski brzuszek i też mam się czym pochwalićSmile.
Moje kompleksy ostatnio związane są z cellulitem na pupie. Więc z reguły jak mam gdzieś iść (przejść się po plaży czy coś) to zakładam spódniczkę lub spodenki:).
Powrót do góry
reliable1987
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 10:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja mam wszystko gdzies niech sie patrza obgaduja jestem jaka jestem czasem mam kompleksy jak widze inne laksi z wiekszym biustem ale fakt faktem faceci za mna tez sie obracaja mimo ze nie mam wogole biustua co do moich rozstepow tez to mam gdzies przeciez wiekszosc dziewczyn ma porblemy z rozstepami:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Edysia

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 10:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja nie chodze na zadne baseny ani plaze Confused A chcialabym... Jednak wstydze sie pokazac z malym biustem z dziewczynami, z ktorych najmniejsza ma biust rozmiaru 75B... Nawet jak opalam sie na podworku to staram sie nie robic tego przy rodzicach ani nikim innym...
Mam nadzieje, ze to sie kiedys zmieni...
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 15:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie opalam się publicznie właśnie ze względu na rozstępy na pupie a teraz i na udach, ale nie tylko przez to więc opalam się u siebie w ogródku kiedy jestem sama albo z facetem daleko od ludzi nad rzeką Wink. Mały biust nie wpędza mnie w kompleksy bo szczerze mówiąc w kostiumie wydaja sie większe niż normalnie w koszulce czy bluzce. Dziewczynom które się wstydzą rozbierać na plaży proponuję zakładać przyciasną górę od kostiumu Very Happy
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W moim wypadku to prawie nierealne, bo normalnie nosze 70A z h&m, wiec to tak jakbym nosila 70AA...
Powrót do góry
Patryka

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 15:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Edytko, ja nawet A nie mam, a na plazy chodzę w miękkim bikini (które tak w ogóle ma kolor czarny, więc optycznie zmniejsza to, czego i tak mam niewiele), w którym wyglądam kompletnie płasko, i jakoś wisi mi, co inni o mnie pomyślą czy powiedzą. Liczy się nastawienie Wink Wystarczy raz się przełamać, a będzie ok - przynajmniej tak było w moim przypadku. Mam maly biust - ok, i co z tego? Ja nie widzę problemu Very Happy
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 18:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam ten sam problem, nie tylko mały biust, ale też i rozstępy na pośladkach. Na plażę w ogóle nie chodzę. Opalam się tylko we własnym ogródku. Na basenie bywam rzadko. Wczoraj byłam jako opiekunka siostrzenicy. Było tam mnóstwo nastolatek z biustami większymi od mojego. Poczułam się głupio, ale zaraz spojrzałam na ich brzuchy, i od razu humor mi się poprawił Wink
Mariolka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 19:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grunt to się nie przejmować. Nie ma ludzi doskonałych. Brak biustu można zrekompensować czymś zupełnie innym. A z resztą nasze niedoskonałości składają się na nasze piękno Very Happy
Ja też mam bardzo mały biust a na plaży opalam się w bardzo podobnym stroju do tego, który nosi Kate na zdjęciu.
Wiadomo, że wolałabym mieć pełne kształty , ale nie ma ludzi doskonałych. Trzeba się cieszyć z tego co się ma. Koniec i kropka.

Shot at 2007-08-01
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 20:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No wlasnie ja sie niby akceptuje i moge powiedziec, ze lubie swoje cialo i piersi tez Wink Ale jakos nie wyobrazam sobie, ze ide ze znajomymi na plaze i slysze jak moja kolezanka z miseczka C bedzie narzekala, ze ma male cycki...
Powrót do góry
nikitka84

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 20:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak jestem z moim Mezczyzna i widze jak na mnie patrzy to czuje sie sexy i wogole Wink Jak jestem sama natomiast to sie na laski dookola gapie i sie w kompleksy wpedzam Confused Wniosek, nie powinnam chodzic sama Wink
Edysia

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak mialam w zeszlym roku faceta, ktory uwielbial moje piersi, to tez myslalam, ze bde z nim chodzila na plaze Wink Nawet kostium razem kupilismy Wink No i lipa, bo zerwalismy Smile Ale kostium zostal Wink
Moze kiedys sie zdecyduje... Jak znajde amatora moich piersi Wink
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmmm a u mnie to zależy od dnia. Są dni, że czuję się piękna i wspaniała, a są dni, że opalam się tylko na brzuchu i w ogóle nachętniej zasłoniłabym się cała żeby mnie nikt nie widział Rolling Eyes
Jednak generalnie nie mam z tym problemu. Ostatnio często przebywałam nad wodą i niewiele było takich momentów kiedy źle się czułam w swojej skórze. Może dlatego, że po prostu nie miałam czasu się nad tym zastnawiać, bo bez przerwy byłam w ruchu: albo w wodzie się wygłupiłam ze znajomymi, albo pływałam (a raczej uczyłam się dobrze pływać Razz ), albo grałam w piłkę, albo w karty itd.... I w sumie tak będąc ciągle w tym ruchu, widziałam spojrzenia wielu mężczyzn, które utwierdziły mnie w przekonaniu, że chyba jednak nie jest z moją figurą tak źle Wink rozstępow nie mam, cellulit ostatnio mam mało widoczny; brzuszek ostatnio też wyćwiczyłam i jest płaski, z pupy i nóg jestem zadowolona; jedynie te piersi... Razz (nie żebym narzekała, bo już pisałam, że mi starczy to co wywalczyłam dzięki kuracji, ale jednak jak się widzi jakąś zgrabną i ładną cycatkę na plaży to trochę budzi się zazdrość Razz )
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 21:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jakbym ta szczerze tak miała się wypowiedzieć, to kiedyś tak się nie przejmowałam moim wyglądem, ale jak tak patrze na Wasze wypowiedzi w tym temacie to sobie myślę że może nie powinnam tak pewnie czuć się na plaży? Skoro Wy się chowacie i wstydzicie bo macie małe piersi to może ja też powinnam...Confused? Kurcze w innych wątkach mi pomagacie, ale jak zajrzę tutaj to nachodzi mnie zwątpienie.
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Sro Sie 01, 2007 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie ja zauważyłam, że taka krępacja na plażach i basenach to wyjątkowo w Polsce jest. Owszem samej mi jest jakoś nieprzyjemnie odkrywać się na plaży bo zaraz widzę wyższe/szczuplejsze ode mnie itp. a np. za granicą 50-letnie Niemki biegają z cycami do pasa (bez staników) i z cellulitem na wielkich tyłkach (w stringach) i się nie szczypią. Może dlatego, że za granicą nie zrozumiesz, że ktoś cię obgaduje (np. po turecku) i im to wisi albo po prostu Polacy są tak zazdrosnym i złośliwym narodem, że zamiast się opalać na plaży będą komuś tyłek obrabiać...ja za granicą mogę się rozebrać ale w Polsce też się wstydzę...sama do końca nie wiem czemu tak jest ;p
Reklama

Wysłany: Sro Sie 01, 2007 21:49    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 15, 16, 17  Następny
Strona 1 z 17
Skocz do: