Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

male biusty na plazy/basenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Freja_x
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Gru 11, 2009 17:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
ale to fakt, masa dziewczyn z małymi biuścikami źle dobiera bikini

masa dziewczyn źle dobiera bikini - niezależnie od wielkości biustu; mało tego masa dziewczyn w ogóle często źle dobiera ubranie do figury - no ale temat jest o małym biuście, więc resztę pominę Wink

w mojej lekko uszczypliwej uwadze chciałam nawiązać do tego co Gumiś pisał w innym temacie, że okłamuje dziewczynę nazywając to 'słodkim kłamstewkiem' a moim zdaniem, to właśnie nikt inny jak bliscy (rodzina, chłopak) powinni pomóc dziewczynie w doborze kostiumu. Nie ma sensu okłamywać dziewczynę mówiąc jej że np ładnie wygląda w tym kostiumie kiedy samemu się uważa, że tak nie jest. Często dziewczyna może nie być świadoma tego, że wygląda źle, a nawet jak jest, to nic z tym nie zrobi, bo uważa, że na małe cycki to żaden kostium nie będzie ok.. i właśnie w takich sytuacjach potrzebna jest uwaga kogoś bliskiego, nie mówię o chamstwie tylko o życzliwej sugestii Wink
uwielbiam tę cechę w moim chłopaku, rodzinie, czy przyjaciółkach, jak trzeba to zawsze mi "dowalą" że głupio w czymś wyglądam Wink chociaż na ogół nie muszą bo ja jestem bardziej krytycznie nastawiona i szybciej wyłapuje takie ubraniowe wpadki Wink

Gumis może przed następnymi wakacjami zaproponuj dziewczynie wspólne kupowanie stroju i pomóż jej wybrać coś co ładnie wyeksponuje biust..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Gru 11, 2009 17:39    Temat postu:

Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 12:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:
masa dziewczyn źle dobiera bikini - niezależnie od wielkości biustu; mało tego masa dziewczyn w ogóle często źle dobiera ubranie do figury - no ale temat jest o małym biuście, więc resztę pominę Wink

jasne, tylko te z dużymi wylewającymi się piersiami zza małego bikini nie czują się raczej gorzej niż zwykle, a małe piersi i zły kostium raczej potęgują złe odczucia właścicielki Wink
więc może faktycznie lepiej o to zadbać bardziej starannie Smile

czytałam Wasze wypowiedzi dot. oszukiwania w innym wątku Very Happy
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 22:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
więc może faktycznie lepiej o to zadbać bardziej starannie

no i to jest sedno sprawy, o to właśnie mi chodzi, aby bliskie osoby nam pomagały w tym starannym doborze Wink a na pewno nie pomoże nam bezkrytyczne zachwalanie Wink (zwłaszcza jak nawet bliska osoba wie, że jest źle - co innego gdy ktoś jest ślepo zakochany i mimo tego, że jest źle jest przekonany że jest dobrze Wink )
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pon Gru 21, 2009 10:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:

no i to jest sedno sprawy, o to właśnie mi chodzi, aby bliskie osoby nam pomagały w tym starannym doborze Wink a na pewno nie pomoże nam bezkrytyczne zachwalanie Wink (zwłaszcza jak nawet bliska osoba wie, że jest źle - co innego gdy ktoś jest ślepo zakochany i mimo tego, że jest źle jest przekonany że jest dobrze Wink )

z jednej strony masz rację, a z drugiej.. jakby mi chłopak nawet najdelikatniej w świecie sugerował, ze może ten fason bikini nie jest najbardziej korzystny dla mojego biustu (kiedyś) to w efekcie nie założyłabym nic i z pewnością złapała doła na dłuuugo..
mając choćby takie fora jak i dostęp do sieci i nieograniczonych zakupów chyba można samemu sobie dobrać coś odpowiedniego Smile tak myślę Smile
Powrót do góry
Kachaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 21:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nienawidze sie opalac/byc nad jeziorem, patrze jak jakas lesbijka na piersi innych bo wszystkie sa wieksze i zazdroszcze Sad
to chore wiem ake tak mam:(
Powrót do góry
Monika19
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lut 06, 2010 16:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety w lato, na plaży najbardziej dokucza mi mój biust. Jak jestem w ubraniu to mój malutki biust mi tak nie przeszkadza bo zawsze zakładam staniki push up i wiem ze tak na prawde nikt prócz mnie nie wiem ze tak na prawde jestem decha. Niestety w stroju kąpielowym nie da sie tego ukryc, dlatego towarzystwo z którym chodze na plaże ogranicza się tylko do damskiego i bardzo mi bliskiego znającego mój problem.
Powrót do góry
otero
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Maj 24, 2010 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cholera ja byłam dzisiaj z moim facetem w saunie, trzeba być nago ;(, to chyba najgorszy dzien w moim zyciu ;(, wszedzie dookola piekne piersi a moje jak u 10 latki ;(exlaim
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 09:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otero, jak to nago? Całkiem nago? Nie w ręcznikach? Nigdy nie byłam w saunie, ale to jest dla mnie bynajmniej dziwne.
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm dziwna ta sauna Confused ja nie jestem jakąś wielbicielką takich miejsc, ale zdarzyło mi się być kilka razy w saunach i to nigdy dwa razy w tej samej, bo miało to miejsce głównie na różnych wyjazdach i NIGDY nie było nakazu bycia topless.. nie chce się zapierać, ale wydaje mi się, że nawet było to zabronione.. Rolling Eyes
Powrót do góry
otero
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 13:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wszędzie w europie w saunie obowiązuje nakaz bycia nago !

Tylko u nas w wielu miejscach można wchodzić w strojach. Ja byłam we wrocławskim aquaparku zresztą patrzcie na link: http://www.parkwodny.wroc.pl/sauny
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

otero, w takim razie albo rybki albo akwarium Wink jesli chcesz unikać takiego dołowania to albo poszukaj sauny gdzie raczej ludzie korzystają z ręczników albo odpuść sobie takie przyjemności.. są jeszcze dwie opcje- olej biuściaste kobiety jak jesteś ze swoim facetem lub też chodź sama Wink
jeśli nie możesz znieść widoku jaki opisałaś to chodzenie do takiej sauny to katowanie się na własne życzenie Wink

btw skąd masz informacje że w europie jest nakaz bycia nago w saunach? albo żyjemy w innej europie albo nie wiem co Wink
Powrót do góry
otero
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Maj 25, 2010 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moze przesadziłam z ta cala Europa ale w miejscach gdzie chodzenie do sauny wiąże się z wiekowa tradycja np; w całej Skandynawii, Niemczech, Rosji wejście w stroju jest pewnego rodzaju profanacja Wink.

Cholera chyba jednak wybieram saunę tylko będę już chodzić sama !
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 08:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masakra exlaim Ja po takiej wizycie toples w saunie chyba bym popełniła samobójstwo (żart)! Nawet nie chcę sobie tego wyobrażac bo mnie ciarki przechodzą.....
Powrót do góry
jajun01
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się strasznie wstydze mojego biustu (a raczej jego braku). Jestem wysoka mam 177, mam potężny dół, żeby nie powiedzić dużą d... i tłuste nogi, chociaz waze 62kg to wszystko mi w dól wchodzi a góra... no własnie masakra. rece mam jak gałązki no i w biuście 84cm:(
Powrót do góry
tenia1992
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Maj 26, 2010 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam 170 cm, szerokie biodra, a różnicy 4 cm. ale kurde tak lubię basen i pływanie, że mam gdzieś to jak wyglądam...poza tym zauważyłam, że nikt nie zwraca uwagi na to, że mam mały biust Very Happy lubię basen i nikt mi niczego nie zabroni Very Happy poza tym pływanie tak mnie odpręża, że zapominam o całym świcie Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 26, 2010 20:53    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17  Następny
Strona 15 z 17
Skocz do: