Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

male biusty na plazy/basenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sjam84
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję tenia1992 podejścia i dystansu do siebie. Ja niestety takiego nie posiadam. Na basenie czy plaży nie bylam od uohoho i nie zapowiada się, że dobrowolnie się tam udam w najblizszym czasie. No chyba ze koper zadziała w mig. Latem to ja czasem wstydzę się chodzić nawet w ubraniu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Maj 27, 2010 11:41    Temat postu:

Powrót do góry
otero
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 20:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez kocham pływać i nie wstydzę się chodzić na basen, pyzatym widuje tam dużo dziewczyn z małym biustem Wink.

Tylko wada jest taka, ze pływanie podobno pomniejsza biust tzn spala tkankę tłuszczową właśnie na piersiach ;/.... popatrzcie na Otylie.
Powrót do góry
dorotak
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Maj 27, 2010 21:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Otylia raczej ma mały biust ze względu na dużą ilość testosteronu (znaczna większość sportsmenek ma małe biusty). Ja mam koleżankę co baaardzo dużo pływa i to od dawna,a biust ma naprawdę spory...(tak jak barki zresztą...)
Powrót do góry
GłupiKrólik.
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Cze 23, 2010 21:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zanadto się nigdy dziewczynom na basenach nie przyglądałam, ale dość znacznie powtarzała się zasada, że im tęższa dziewczyna tym większy biust posiadała, chociaż znajdowały się wyjątki, które mnie się z reguły nie podobały, bo nie przepadam za typem urody szczupła + spore piersi Wink. Jednak to były naprawdę pojedyncze, samotne przypadki.
Kostiumik mam najzupełniej mięciutki w różowo - białą krateczkę, i sądzę, że radość z tego, iż po prostu jest się w wodzie przyciąga wzrok - o ile tego się chce! - o wiele bardziej niż ciągłe poprawianie gąbki w staniku, jednak - co kto lubi. Osobiście nie mogłabym paradować po basenie w usztywnianych, 'zbierających' miseczkach, czułabym się jakoś tak nieswojo. ^^'
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lip 02, 2011 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie pamiętam kiedy ostatnio byłam na plaży, kiedy pokazałam się publicznie w stroju kąpielowym.. Serio nie pamiętam Rolling Eyes Już nawet nie pamiętam jak to jest plażować ;> ostatnio chyba plażowałam z rodzicami na wczasach w wieku 13 lat ;>
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 21:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien, tak nie można! Smile
ja bardzo lubie się opalać i do tej pory zawsze robiłam to w zwykłym miękkim bikini, czasami słyszałam różne hasła typu "z przodu plecy z tyłu plecy..." ale były one wygłaszane przez niezbyt dojrzałe osoby, więc niby nie przejmuje się nimi za bardzo, ale gdzieś tam zawsze jest ci przykro... w tym roku kupiłam sobie fajny kostiumik z gąbeczki, ale bez żadnych wkładek czy innych sztucznych wypełnień, poprostu sama miseczka jest usztywniona lekko i taka opcja ba basenie/plaży chyba pasuje mi najbardziej
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Sie 11, 2011 23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja na te wakacje wybrałam opcje bez żadnych usztywnień i push upów. Wyglądam w nich nienaturalnie, sztucznie, poprostu żal a każde uniesienie rąk czy zmiana pozysji chociazby na leżąca by mnie streswoała, bo miska sie odchyla, widać pusto albo w najgorszym wypadku cycka i śmiech na sali. O pływaniu można zapomnieć.
Kupiłam strój w kropki (bo powiększa ) z materiału, z fischbinami- tak fischbiny to jest to!!! Very Happy odgarnąć z pleców i spod pachy, i pierś na przód razem ze sterczącymi sutami jupii Very Happy no i bez zagrozenia wpadką bo się trzymaja bardzo mocno Smile

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Sie 14, 2011 15:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolejne lato mija a ja nie byłam na plaży ani nie pokazywałam się publicznie półnago ;> kupiłam sobie strój kąpielowy do opalania się w ogródku, w staniczku wyglądam niemiłosiernie płasko ale co z tego skoro nikt mnie nie widzi ;> chciałabym pójść na plażę ale wstydziłabym się nie tylko przed znajomymi, ale nawet przed własną rodziną... więc musiałabym pewnie zostać w koszulce :( no ale to już temat odległy, lato się kończy i nie ma co sobie głowy tym zawracać :>

Dziewczyny, szczęściary z was jak macie co wygarniać, ja próbuję próbuję i NIC :P

Cytat:
czasami słyszałam różne hasła typu "z przodu plecy z tyłu plecy..."

Ja na szczęście nigdy nic takiego nie słyszałam: pewnie dlatego że ostatnio byłam na plaży jeszcze przed pójściem do gimnazjum, czyli bardzo dawno temu ;> gdybym usłyszała taki komentarz to na pewno przejęłabym się bardzo. Dlatego wolę unikać sytuacji, w których mogłabym coś takiego usłyszeć. Nie chciałabym być też oglądana przez innych i sama oglądać, zwłaszcza piękne "wyposażenie" innych kobiet ;> nic tak nie dołuje jak porównywanie się z innymi. A to że 13-latki mają większy biust ode mnie to wiem i bez wychodzenia na plażę czy basen, wystarczy wyjść na ulicę ;>
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga Alien!Ty wiesz że są kostiumy bikini z poduszeczkami? Razz i po problemie! Razz
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, ale przez te poduszeczki to w upale chyba za wygodnie nie jest, gorąco strasznie? Poza tym z moim rozmiarem to i poduszeczki niewiele pomogą ;) na szczęście lato się skończyło, chowam się pod kurtką i po problemie :D
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Lut 27, 2012 09:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jejku muszę tu napisać bo dziś mnie taki zły humor wziął że masakra Sad Jadę z moim lubym i widzę na przystanku kilka ładnych pań on się akurat na nie nie patrzył, ale ja tak i tak sobie pomyślałam.. niedługo znów się zrobi ciepło i laski zaczną zrzucać ciuchy i znów te biusty będą majtać się przed oczami a ja co Sad Na plaży tak samo - tym bardziej, że w moich okolicach niektóre nawet bezczelnie cycki pokazują bez góry od stroju a ja co? Mój facet mówił, że to normalne, że jak babka pokazuje cycki to facet się gapi i nie ma w tym nic głębszego - po prostu cycki przyciągają wzrok - i kobiet i mężczyzn.. a ja co mam poradzić Sad Wiem, że nie powinnam się tym stresować bo stres to główna przyczyna powstawania zmian rakotwórczych w organizmie, ale ja się z tego nie wyleczę póki nie dostanę takiej pary cycków.. nie da się inaczej oswoić z tym tematem.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 14:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ehh.. w tym roku ja z mym Lubym polecieliśmy na tydzień do Grecji - marzenie po prostu.. aleeee.. ja po tych wakacjach teraz jestem tak zdesperowana że SZOK ! nawet sobie tego nie wyobrażacie Sad
nie było na plaży panny, żony, babci, która by nie miała dużego biustu Sad
a jeszcze przed moim J. wylądowała piękna mulatka z sylikonowymi cyckami Sad załamałam się ale mój oczywiście pocieszał mnie że "sylikony" "sztuczna kurewka" i takie tam.. i trochę mi lepiej było na serduszku ale w głowie tylko myśl ku*wa kiedy ja w końcu będę mogła mieć piękne, kształtne, większe piersi (oczywiście bez operacji..) tak aby się pozbyć kompleksów? ;> chyba nigdy Sad
....aż znalazłam to forum i jestem pełna nadzieli, że z Waszą pomocą już nigdy nie będę się tak źle czuła jak na plaży czy na basenie i wgl Sad
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 14:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Heh, ja ostatnio byłam na jakiejkolwiek plaży 10 lat temu, od tamtej pory zero plażowania Bad Grin
Nie ma gdzie, nie ma z kim, nie ma po co, nie ma stroju kąpielowego. Jak chcę się opalać, to idę do przydomowego ogródka, w którym mnie nikt nie widzi.
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 14:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien napisał:
Heh, ja ostatnio byłam na jakiejkolwiek plaży 10 lat temu, od tamtej pory zero plażowania Bad Grin
Nie ma gdzie, nie ma z kim, nie ma po co, nie ma stroju kąpielowego. Jak chcę się opalać, to idę do przydomowego ogródka, w którym mnie nikt nie widzi.

Hmm.. trochę w takim razie Cię omija ;p
ja nie będę Cię nastawiać, abyś poszła w końcu na plaże się pokazała bo ja sama się wstydzę i póki co pracuję nad wyglądem..
ale mogę się założyć, że na 100 proc nie masz mniejszych piersi ode mnie hahaha Very Happy bo ja mam tylko sutki ;p
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Gru 18, 2013 22:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na plaży to tam olewam :P Bo raz to, że mam fajny strój, w którym mój dwukropek inie prezentuje się tak tragicznie jak normalnie. A dwa, to skoro niektóre kobitki nie mają kompleksów, a naprawdę mają powody, a czują się megaswobodnie na plaży to co ja mam sie źle czuć... Mnie brakuje tylko cycków Sad reszta może być
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Gru 18, 2013 22:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 15, 16, 17  Następny
Strona 16 z 17
Skocz do: