Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

male biusty na plazy/basenie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Anisah
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 12:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie chodzę a ani na plażę ani na basen.. Sad gdy byłam z facetem moim to chodziliśmy na basen ale odkąd już nie jesteśmy razem to się wstydzę Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 29, 2013 12:29    Temat postu:

Powrót do góry
victoria_noire
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 14:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Według mnie wszystko zależy od nastawienia. Często na wakacjach widzę zarówno kobiety bardzo szczupłe z niewielkim biustem, które maskują się obszernymi tunikami jak i dość pokaźne kobiety, które robią to samo! Bo jednym nie odpowiada to, że biust za mały, że kości biodrowe odstają itp a drugim, że tłuszczyk na brzuchu się wylewa, że pośladki jakieś duże i nie wiadomo co jeszcze. Takie kobiety zawsze zwracają na siebie największą uwagę otoczenia! Bo każdy patrzy, widzi ich nienaturalne zachowanie i zastanawia się, co z nimi jest nie tak. A, jak już ktoś wcześniej wspomniał, wystarczy cieszyć się z faktu, że jest się w wodzie, że jest ciepło, ładna pogoda itp i wtedy nikt nie zwraca na nas uwagi. Albo patrzy i myśli jak to robimy, że jesteśmy takie pogodne i wesołe. Naprawdę, wystarczy wiara w siebie Very Happy
Powrót do góry
tojaAnna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Gru 29, 2013 17:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

byłam dzisiaj na basenie z koleżanką , która ma ogromny biust, powiedziała, fajne masz piersi, że nie wylewają ci się z miseczek Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Gru 29, 2013 17:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 15, 16, 17
Strona 17 z 17
Skocz do: