Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

najbardziej zenujaca rzecz ktora zrobiliscie
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:23    Temat postu: najbardziej zenujaca rzecz ktora zrobiliscie Odpowiedz z cytatem

na "kafe" rzucil mi sie ten temat i sklonil mnie do refleksji Wink
tylko tytul w org brzmi "Najbardziej żenująca rzecz którą zrobiliście w życiu niekoniecznie po alkoholu " tylko ze taki temet tu sie nie zmiescil Wink

moje wpadki w wiekszosci byly po alkoholu - na 1 roku studiow kiedy jeszcze nie bylam tak wprawiona w piciu popilam za duzo - niestety byla to wisniowka a ja ja srednia toleruje - poprostu chcialam "pokozaczyc" przed kolegami ze potrafie wypic no i mi sie nawet udalo Wink w kazdym razie polozylam sie do lozka kolegi (dodam ze to bylo w akademiku) po jakiejs godzinie moze dwoch podnioslam poczulam sie bardzo zle i puscialm do lozka pawia (dodam ze sama wisniowka a nie jedzeniem Wink ale na szczescie do rano to wyschlo Very Happy wiem wiem jestem obrzydliwa ale to taki temat)...z perpsektywy czasu to uwazam ze to nie bylo nic wielkiego poniewaz w akademikach nie takie rzeczy sie dzialy z udzialem pijanych panienek i moj wyskok to pikus...ale od tego czasu sie pilnuje i juz nie kozacze Very Happy

na moje szczescie nigdy nie mialam jakiej poteznej wpadki z okresem ktory pojawil sie w najmniej oczekiwanym momencie Wink no moze raz jak bylam w osrodku wypoczynkowym i jak zapchal sie kibel od tampona Very Happy w kazdym razie teraz jak jestem gdzies na wyjezdzie to nie robie takich numerow...a w domu nigdy nie bylo z tym problemow Laughing

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Wto Wrz 11, 2007 19:30, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 11, 2007 16:23    Temat postu:

Powrót do góry
Poli
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 19:05    Temat postu: Re: najbardziej glupia rzecz ktora zrobiliscie Odpowiedz z cytatem

truskawa napisał:

na moje szczescie nigdy nie mialam jakiej poteznej wpadki z okresem ktory pojawil sie w najmniej oczekiwanym momencie Wink :

Raz jak siedzilam u mojej przyjaciolki na popielatej w kwaity kanapie Idea .
Byl takze jej chlopak, siedzimy gadamy, gadamy ,nagle wstaje a tam na pieknej kanapie czerwona plama Embarassed , szybko polecialam do lazienki, zmylam ta plame i do domu. Cale szczescie,ze mieszkalam bardzo blisko Laughing .
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z okresem to mialam kiedys w SP. Mielismy probne egzaminy wstepne (kiedys bylo inaczej Wink ) no i stwierdzilam, ze dotrwal do konca i dopiero pojde do lazienki. Mylilam sie... Na szczescie byla tylko mala plamka na spodniach. Teraz mysle, ze i tak jej nie bylo widac, gdy normalnie stalam, ale i tak do domu wracalam z bluza w pasie Wink
A co do alkoholu, to nigdy nie przecholowalam az do momentu, gdy sie tym pochwalilam Wink Nigdy nie odbiegalam od grupy w piciu ale u mnie niestety nie sprawdzaja sie mieszanki... Wypilam wtedy 2 piwa i jakies 2 kieliszki wodki. Przenieslismy sie na dyskoteke. Dobrze, ze nie wyszlam na parkiet Wink W kazdym badz razie stalam sobie i kolega do mnie podszedl, zebysmy siedli. No i spoko. Juz wtedy prawie usnelam na nim... Pamietam, ze bylo mi bardzo milo i ze chcialam go pocalowac ale... nie mialam sily podniesc glowy Wink Potem przyszla kolezanka i przyniosla mi kawy no i...zwymiotowalam na kolege Confused Najgorsze, ze zwymiotowalam ta kawa i wszystko bylo czarne!! W zyciu nie czulam sie tak zle... Nastepnego dnia chcialam prawie zrywac znajomosc z nim Confused No ale juz mi przeszlo i zrozumialam, ze czasami takie "wypadki" sie zdarzaja Wink
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Wto Wrz 11, 2007 21:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najbardziej żenująca rzecz...chmm...w podstawówce jadłam obiady i pewnego razu był gulasz, bardzooo obrzydliwy gulasz. Mnie bolał brzuch i na dodatek ten gulasz był nie tylko paskudny ale też bardzo ciężkostrawny więc nie chciałam go jeść. A ponieważ dzieci musiały zjeść to co dostały to ja żeby uniknąć sprawdzania talerza wymknęłam się z sali akurat jak inna grupa wchodziła i wyrzuciłam ziemniaki, gulasz, surówkę i chleb (tak były ziemniaki i chleb jednocześnie) do kibla szkolnego...który jak się potem okazało zatkał się i woźna musiała rękoma to wyjmować. Oczywiście nie przyznałam się, że to ja to odwaliłam Wink ale to było żenujące Laughing
atsenka

PostWysłany: Nie Wrz 16, 2007 14:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No mi sie troche żenujących sytuacji w życiu zdażyło...Niestety! Confused Nie będę ich nawet opisywać bo nie chce tego pamiętać...Na szczęście to dawne czasy do których nie chce wracać nawet myślami. No i dodam że wszystko się działo po alkoholu (ehh co ten alkohol potrafi z człowieka zrobić)...
Mała Mi

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 06:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ja wspominam "czasy młodości" to aż mnie ciarki przechodzą na myśl ile żenującyh rzeczy zrobiłam Laughing Co dziwne, najwięcej żenujących rzeczy zrobiłam na trzeźwo, a nie po alkoholu Razz Po alkoholu to kojarzę jedynie dwa żenujące wydarzenia. Pierwsze jak się upiłam w wieku 16 lat na wakacjach z przyjaciółkami i wpadłam do rowu a potem nie umiałam stamtąd wyleźć więc po prostu tam zasnęłam. A drugie hmm pierwszy rok studiów, imprezka, ja zdrowo przesadziłam z alkoholem i zaczęłam tańczyć na stole... w samej bieliźnie Embarassed Oczywiście nie sama, a koleżankami, ale jak mi wstyd jak sobie to przypomnęexlaim Embarassed dobrze, że nikomu nie wpadło do głowy aby to nagrać Razz Co prawda było to bardzo zaufane grono, ale mój Mężczyzna później i tak dłuższy czas się na mnie boczył Wink
Żenujące rzeczy, które robiłam na trzeźwo... ach nie chcę nawet o tym myśleć, bo się chyba schowam pod stół. Ale z drugiej strony zawsze podchodziłam z humorem do samej siebie, więc... wyznam niektóre moje "grzechy" Laughing
Pierwszy, na wspomnienie którego mam ochotę walnąć sobie w łeb: 7 klasa podstawówki, ja oczywiście płaska jak deska do prasowania. Wszystkie moje koleżanki nosiły biustonosze, więc ja też zaczęłam, choć zbytnio nie miałam na czym Razz dodam, że zawsze byłam przeciwna wypychaniu sobie stanika, ale raz nadarzyła się "konieczność". Wtedy chyba jeszcze nie było push-upów, a może i były, ale w każdym razie ja miałam miękki. Była jakaś akademia i trzeba było założyć białą bluzkę. Ta bluzka, zapinana na guziczki spłaszczała mnie jeszcze bardziej, więc spontaniczne powzięłam decyzję, że wypcham sobie stanik watą na tą jedyną okazję Rolling Eyes oczywiście nie napchałam za dużo, bo miałam na tyle "rozsądku", że wiedziałam, że umiar należy zachować Rolling Eyes watę wepchałam sobie w ciemnym korytarzu i byłam optymistycznie nastawiona do świata. Przetrwałam tak cała akademię, na której głosiłam jakąś przemowę i dziwiłam się czemu wszyscy tak dziwnie mi się przyglądają. Przyczynę zrozumiałam po powrocie do domu jak spojrzałam w lustro. Bluzeczka była z cieniutkiego materiału, stanik tak samo, więc wyraźnie było widać watę! Embarassed Myślałam, że zapadnę się pod ziemię Embarassed Większość ludzi miała na tyle taktu, że o tym nie wspomniała, ale wyjątki się niestety znalazły (jednym z wyjątków była moja nauczycielka!) Rolling Eyes do tej pory mi cholernie wstyd jak sobie to przypomnę Embarassed

Resztę grzechów opowiem innym razem Wink
Edysia

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 13:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mala Mi wykazalas sie nie tyle odwaga, ze wypchalas sobie stanik ale ze zrobilas to na korytarzu Wink Ja bym sie bala, ze ktos to zobaczy Wink Ale podziwiam ludzi u Ciebie w szkole. U mnie pewnie nie przeszloby to bez echa...
Powrót do góry
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 12:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja najbardziej wstydze sie pewnych dwoch sytuacji.Jedna po pijaku maksymalnie zenujaca a druga calkowicie na trzezwo ale za malolaty gdy mi sie "i love u" wlaczalo co do drugiego... Embarassed
No wiec zaczne od tej gorszej czyli po pijaku.Sobotni wieczor poprostu mala imprezka u mojego chlopaka w domu,zrobilam dobra salatke zaprosilismy pare osob no i picie.Nie nalezalam wowczas do osob przepadajacych za alkoholem no ale pilam cole z wodka,drink za drinkiem zeby trzymac sie towarzystwa,zajadajac sie w miedzyczasie salatka...Jak sie pewnie domyslacie taki mix dla osoby niedoswiadczonej w piciu to bylo zabojstwo...Nie wiem nawet kiedy wszyscy sie porozchodzili,zostalismy tylko w trojke ja moj chlopak i moj przyjaciel ze sredniej szkoly.Wyszlismy na korytarz kolo windy chyba zegnalismy ostatnia osobe.Ja oczywiscie juz wcale tego nie pamietam...Wtedy zaniemoglam..Usiadlam sobie pod sciana naprzeciw windy i siedze.Nie dalo sie mnie namowic na pojscie do domu wiec ze chlopaki sami nie byli w najlepszym stanie usiedli obok mnie.Nagle glowa mi spadla na podloge nie moglam sie nawet ruszyc a cala salatka wraz z alkoholem znalazla sie na zewnatrz zeby nie mowic brzydko....Taka serwetka na wprost mojej buzi a pewnemu sasiadowi zachcialo sie wyjsc wyrzucic smieci... Confused Cos tam gadal ale wogole nie pamietam i chyba nawet nie chcialabym pamietac!W zyciu nie bylo mi tak wstyd jak nastepnego ranka dodam ze po tym jak chlopaki zaniesli mnie do domu na rekach bo mialam bezwlad...Najlepsze ze to jeszcze nie koniec.Lezymy w lozku nastepnego dnia godz ok 13 wchodzi brat mojego chlopaka do pokoju i pyta sie mnie smiejac sie szeroko "czegos ty sie najadla hahahaha".... Embarassed A zaraz za nim nieuswiadomiona mama chlopaka "wy widzieliscie jak jakas swinia sie kolo windy...." Embarassed Wyobrazacie sobie mnie?? Embarassed Do tego pozniej musialam przechodzic kolo wlasnej "robocizny" gdy jechalam do domu...Probuje tego poprostu nie pamietac Embarassed Mad
Druga sytuacja troszke mniej zenujaca ale tez wstydliwa to zaloty do pewnego chlopaka ze starszej kl szkoly sredniej.Podobal mi sie taki jeden a ze moja kumpela znala jakiegos innego kolesia z tej klasy to zapytala go o imie i ogolne dane tego "mojego".Przyniosla mi na karteczce ja cala w skowronkach,14go lutego walentynka jak byk.W miedzyczasie poznalam chlopaka ,ktory dal mi te jego dane.Pewnego dnia tak rozmawiamy a on tak patrzy na mnie i pyta "ej ale ty naprawde sie zakochalas w konradzie???" ja na to "no a co w tym dziwnego(bo moj wybranek byl naprawde jednym z wiekszych przystojniakow w szkole" na to on "nie no...tak pytam dla pewnosci..".Nastepnym razem mowi do mnie "jejku jaki konrad byl przeszczesliwy gdy przyniesli mu walentynke do klasy a wszyscy az bravo bili" ja na to w pelnym zdziwieniu "no przestan zaloze sie ze dostal tych walentynek mase o co wogole chodzi"..Niestety nie zastanowilam sie i zylam z tym dalej.Przechodzac korytarzem po piec razy kolo tej samej klasy by na niego popatrzec ... Embarassed cala jego klasa patrzyla sie zawsze na mnie i chyba bylo im wesolo.. Embarassed No i teraz zeby juz nie wdawac sie w dlugie szczegoly pewnego dnia okazalo sie poprostu ze dostalam dane nie tej osoby o ktora pytalam...A konrad..okazal sie grubaskiem(delikatnie powiedziane...) z rumiencami i kreconymi wloskami.... Embarassed Heh zalosne... Smile
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto Gru 25, 2007 12:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wpadki... moje były na trzeźwo i nie wiem, czy to nie gorsze od tych po alkoholu. Nie mniej było wesoło. Fakt, że nie wszystkim, ale... Very Happy

Kiedyś na rekolekcjach szkolnych, takich wyjazdowych, poszłam wieczorem do pokoju jednej z nauczycielek, bo koleżanka źle się czuła, więc poszłam po leki. Zatem stanęłam pod drzwiami i pukam. Przypomniał mi się akurat w tym momencie wierszyk "Puk puk. Kto tam? Harcerze. Nie wierzę. Otwieraj chamie ZOMO nie klamie." No i tak sobie mówię ten wierszyk półgłosem nipierdzielając pięścią w drzwi i oczywiście na słowa "Otwieraj chamie ZOMO nie kłamie" otwoerzyła drzwi polonistka, której bardzo nie lubiłam, a ja jej te słowa powiedziałam prosto w twarz. Confused Pomimo tego, że nigdy mnie nie uczyła, to jak dwa lata temu ją spotkałam to i tak nie omieszkała się tego mi wypomnieć, a przy okazji dodać, że w moim przypadku zanikły wszelkie ślady dobrego wychowania. Laughing

Inna wpadka była z udziałem mojego kochania. Poszliśmy do pizzerii na pizze. Na stoliku stały pojemniczki z przyprawami. W jednym z nich było chilli. Konrad chciał delikatnie powąchać, żeby wiedzieć czy to na pewno chilli, a ja w momencie, kiedy ten sie "zaciągał", szturchnęłam ten pojemniczek tak, ze znalazł się w dziurce od nosa Konrada i się chłopak sztachnął chilli. Powonienia nie miał ze dwa miesiące, a teraz po kilku latach nadal mi nie ufa, jak robię gwałtowne ruchy. Embarassed

Inne wpadki, może później. Angel
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 00:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
mi sie przypomnalo jak do facetow po pijaku po nocach dzwonilam

Miałam kumpele, która robiła identycznie przyznam, że to było całkiem zabawne kirdy stało sie z boku Very Happy zdarzało się jej na szczęście mieć czasem pod ręką swojego anioła struża który zabierał jej telefon Wink

Ja z kolei mam tak, że po alkoholu ogarnia mnie pokojowe nastawienie świata, wszystkich kocham wszystkich uwielbiam nawet nowo poznane osoby ale najgorsze jest że mówię to otwarcie. Moja moze nie zabawna ale dla mnie napewno zenujaca historia wyglada tak - kiedys na imprezie miałam male spieciezkumplem mojego chlopaka, ktory mnie lekko nie trawil a przynajmniej mial zwyczaj dogryzania mi kiedy tylko bylo to mozliwe, wiec i ja czulam niechec do niego. Bylo tak, ze rozdraznila go roznica zdan w jakiejs dyskusji i wsciekl sie na mnie wyszedl z pokoju trzasnal drzwiami, a ja ze swoim pokojowym nastawieniem ubzduralam sobie ze koniecznie musze to wyjasnic i polecialam za nim Razz Zaczelam mu opowiadac ze fany z niego chlopak, ze brdzo go lubie itd. Nie musze dodawac jak sie glupio czulam na drugi dzien przy spotkaniu Cool

Do głowy przychodzi mi jeszcze sytuacja sprzed paru lat kiedy rezydowala u nas w domu odcentralnego ogrzewania, cos naprawiali itd pełno obcych facetów w domu wiadomo zero prywatnosci, nie dalo sie jej zachowac nawet w toalecie bo akurat zamek byl zepsuty a czasowo byly inne priorytety. Poprosilam mame zeby zwracala uwage czy nikt sie nie pakuje na chama do łazienki kiedy zamierzalam isc zrobic siusiu Wink Czujac sie wreszcie bezpiecznie zdjelam spodnie, to samo zaczelam robic z majtkami kiedy zobaczylam ze obcy facet wychodzi "z podłogi" Exclamation zastajac mnie w niezrecznej syuacji, rad nie rad w odruchu obronnym zaczelam przepotwornie wrzeszczec Very Happy Niestety nie wzielam pod uwage tego ze w podlodze mamy przejscie do kotłowni Rolling Eyes

Nie wspomne już o wpadkach słownych dosc czesto sie przejezyczam wiec zdarza mi sie poinformowac kuzynke ktora wybiera sie do szkoly do ktorej chodzilam ze na szkolnej stołówce "dupa jest za darmo a za drugie trzeba płacić" Very Happy
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z tym siku tez mialam, ze jakas baba w tesco wrypala mi sie do kibelka (zamknietego...) a ja na malysza Confused Myslalam, ze jak skoncze to jej nagadam, ale zwialam, zeby ludzie nie utrwalili sobie mojej twarzy Wink

Od tamtej pory mam manie, ze ktos mi sie znowu wpakuje do lazienki. Strasznie mnie wkurza jak ktos np. na uczelni nie zapuka tylko od razu lapie za klamke. Zycze im, zeby im ktos tak kiedys wszedl!!! Moze sie naucza Wink

Z tej mojej manii kiedys wynikla smieszna sytuacja Wink Bylam na weselu i poszlam z kolezanka do lazienki. Byly 3 kibelki i wolny byl tylko jeden z popsutym zamkiem. No to mowie kolezance, zeby w ogole oparla sie o te drzwi i tlumacze, ze juz kiedys tak mialam i ze nie chce tego powtarzac. No i trzymala. Nawet jak chcialam juz otworzyc to czulam opror. Potem ona weszla i ja mialam pilnowac. Cala lazienka wolna no to ja spokojnie myje sobie raczki, przegladam sie w lustrze, poprawiam to i owo Wink I nagle slysze: "Edyta mialas mnie pilnowac!!!" Wink Nie zauwazylam, ze obok mnie przechodzi jakas babka, ktora zamiast sprawdzic i zapukac czy ktos jest w kibelku od razu sie tam wepchala Very Happy Na szczescie kolezanka byla juz ubrana, tylko cos tam sobie z butem poprawiala Wink Myslalam, ze sie posikam ze smiechu, bo tak ja prosilam, zeby mnie pilnowala a tu sama nie potrafilam tego zrobic Smile
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Sty 09, 2008 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniala mi sie dosc zabawna sytuacja z obozu harcerskiego kiedy to mialem... moze 8 lat. ;]

No wiec sytuacja, wygladala w ten sposob, ze irytowalismy z kumplem pewnego goscia "wyzszej rangi". Przykladowo jak probowal flirtowac z harcerkami, co mu szczerze mowiac nie wychodzilo, my sie z niego nabijalismy i nie mial chwili spokoju. Wiec, pewnego slonecznego dnia (niestety po deszczu, wiec oboz to bylo jedno wielkie bagno) sie tak wkurzyl, ze mnie ciagnac za noge po ziemi, kumpla za rece rowniez po ziemi, zaciagnal do mycia toalet. Te "toalety" byly poprostu zamurowanym szambem, bo tak wygladaly i pachnialy... ;] Niesetety nikt nie przewidzial, iz prysznice przestana dzialac, a na nas pozostal owy aromatyczny zapach. Nikt nie wazyl sie do nas podejsc do poki nie spedzilismy paru godzin w lodowatym jeziorku. ;] Oczywiscie jak spokoju nie mial, tak bylo do konca wyjazdu. ^^
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 00:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja powiem tak... Podam te po których było mi najbardziej wstyd:) Wszystkie trzy przy moim chłopaku (niestety)...
1. Od jakiegoś czasu mam nie regularny okres i nie przyszło mi nawet do głowy, że mogło mi się przesunąć nawet o ponad tydzień. No więc siedziałam sobie u mojego Kochania w pokoju na niebieskiej kanapie na której było mućkowate pokrycie (takie w łaty biało-czarne) Very Happy Taka byłam rozgadana, że nie poczułam, że nawet mi spodnie przemokłyConfused No a wiadomo... Plama była na cały tyłek:/ aczkolwiek powiedziałam, że muszę już jechać do domu (miałam długi czarny płaszcz). Całą drogę się nie odzywałam jak wracaliśmy. Byłam taka zestresowana, że pewnie na pokryciu była jedna wielka plama. I wtedy okazało się, że mój chłopak jest bardzo dojrzałySmile Bo stwierdził, że nie mam co się przejmować.
2. Zostawiłam wielką plamę na fotelu w aucie mojego chłopaka, bo musiałam mieć gdzieś mokrą kurtkę, bądź wilgotne spodnie. To wyglądało jakbym się posikałaConfused
3. Zdarzyła się dzisiaj... Normalnie wstyd na maksa. Od rana bolał mnie brzuch itp. A dziś się spotykaliśmy, więc uznałam że nie ma rady. Niestety mój chłopak bardzo mocno mnie uszczypnął w brzuch i nie powiem co mi się wymksnęlo:( Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 01:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
1. Od jakiegoś czasu mam nie regularny okres i nie przyszło mi nawet do głowy, że mogło mi się przesunąć nawet o ponad tydzień. No więc siedziałam sobie u mojego Kochania w pokoju na niebieskiej kanapie na której było mućkowate pokrycie (takie w łaty biało-czarne) Very Happy Taka byłam rozgadana, że nie poczułam, że nawet mi spodnie przemokłyConfused No a wiadomo... Plama była na cały tyłek:/ aczkolwiek powiedziałam, że muszę już jechać do domu (miałam długi czarny płaszcz). Całą drogę się nie odzywałam jak wracaliśmy. Byłam taka zestresowana, że pewnie na pokryciu była jedna wielka plama. I wtedy okazało się, że mój chłopak jest bardzo dojrzałySmile Bo stwierdził, że nie mam co się przejmowac

To mi przypomniało moje wydarzenie. Co prawda okres mam regularnie, ale całkiem niedawno zdarzyło się tak, że dostałam dzień wcześniej - a nie spodziewałam się (normalnie boli mnie brzuch już kilka dni wcześniej i ogólnie czuję, że lada chwila ze mnie "popłynie", ale wtedy akurat wyjątkowo nic). No i poszłam sobie beztrosko na wydział na zajęcia, wróciłam sobie do domku po 6 h na uczelni, miałam na sobie jasne dżinsy i sweterek oraz kurtkę które nie zakrywały mi tyłka. Wróciłam sobie do domu i tata do mnie: "Chyba okres dostałaś bo masz plamę krwi na tyłku". Ja w śmiech bo myślałam, że tata robi sobie jaja, ale poszłam do lustra, odwracam się i... normalnie szok Rolling Eyes Boże jak mi było wstyd! plama była sporej wielkości, spodnie jasne, więc było ją widać baaaardzo wyraźnie Rolling Eyes Najgorsze jest to, że nie wiem od kiedy ta plama tam tkwiła. Jak pomyślę, że całe 6 h kiedy byłam na uczelni plus droga powrotna do domu, to mam ochotę zapaść się pod ziemię Rolling Eyes I jeszcze nikt mi nic nie powiedziałexlaimexlaim Gdyby chociaż jakaś życzliwa dusza powiedziała mi o tym, to może coś bym wymyśliła (np zawiązała sobie na biodrach sweterek) ehhh Rolling Eyes

Podobnie też miałam przy moim Narzeczonym, ale to akurat nie był dla mnie obciach bo On jest wspaniałym facetem i rozumie takie rzeczy Smile Nocowałam kiedyś u niego, a akurat miałam okres i tak się niefortunnie złożyło, że podpaska mi przesiąkła (właściwie to się przesunęła w trakcie snu), więc rano na prześcieradle była "niespodzianka". Co prawda trochę było mi głupio, ale mój Narzeczony szybko mnie uspokoił. No i spraliśmy to szybciutko w zimnej wodzie, wysuszylismy i śladu nie było Smile

Ale tamten "wypadek" kiedy szłam z plamą na tyłku..eh mam ochotę się zapaść pod ziemię jak sobie to przypomnę Rolling Eyes Tak mi wstyd!! Embarassed I ta świadomość, że tak dużo ludzi to musiało widzieć Rolling Eyes
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lut 03, 2008 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm... Jezeli chodzi o mnie, nie przypominam sobie zadnej takiej sytuacji. Moze i mialem takowe zdaniem niektorych, ale ja to inaczej odbieram. ;] Przykladowo, kumple/rodzinka jak chadzaja ze mna po miescie, a ja ze sluchawka w uchu zaczynam tanczyc i spiewac w centrum, to wszyscy sie odsuwaja na odleglosc conajmniej 10m oraz nikt sie do mnie nie przyznaje. ;] Albo niekontrolowany smiech. Wszyscy wokol siedza, spokoj, ja zaczynam sie smiac. Przez pierwsze 10min nabijaja sie ze mne, pozniej juz mnie ignoruja. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Nie Lut 03, 2008 12:13    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: