Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

najbardziej zenujaca rzecz ktora zrobiliscie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kala
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Maj 30, 2008 18:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamietam jak kiedys na lekcji mi przecieklo i zostawilam wielka plame na krzeselku:/ bylo mi strasznie glupio ale nawet nie wiem czy ktos to zauwazyl...ogolnie to mialam duzo glupich wpadek,ostatnio bylysmy z kumpela na imprezie i tak sie upilam ze jak wracalysmy to zasnelam w autobusie i ona mnie obudzila przystanek wczesniej pytajac sie czy juz wysiadamy a mi sie tak niedobrze zrobilo ze myslalam ze nie wytrzymam do nastepnego,he chlopak naprzeciwko mnie mial przerazenie w oczach bo cos powiedzialam ze bede wymiotowac mu pod nogi heheh ale cale szczescie dotrwalam,ledwo zdarzylam wybiec z autobusu i zwrocilam wszystko co zjadlam i wypilam:/ cale szczescie ze bylam taka pijana ze nie pamietam jak sie wszyscy na mnie patrzyli:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pią Maj 30, 2008 18:06    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 23:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie bardzo żenujące było kiedy kelnerka wyprosiła mnie, dwóch nowo poznanych kolegów przy czym na jednym mi bardzo zależało i koleżankę, z baru bo przypadkiem wylałm piwo na stolik, gestykulując przy rozmowie, paniusia mruczala cos pod nosem, że tak to jest kiedy 'dzieci' pija choc wszyscybyli trzeźwi a ona sama byla niewiele starsza ode mnie i napewno młodsza, od chlopakow ktorzy nam towarzyszyli wiec... Rolling Eyes
Inna sytuacja pare tygodni temu, ślub znajomych, chlopak zniknal z pola widzenia, wyszlam przed lokal, widzac młodych siedzacych przy stoliku kilku chlopakow i dziewczyn i jednego stojacego do mnie tylem, postury mojego osobistego faceta, chcialam podejsc i swoim glupim zwyczajem zwrocic na siebie jego uwage klepnieciem w posladek mowiac: 'tu jestes, wszedzie cie szukalam' kiedy bedac w odleglosci juz intymnej (kilka cm od niego) zorientowalam sie ze to nie moj facet! Uf.. tym razem udalo mi sie uniknac katastrofy - awantury od mojego chlopaka i wiecznie żywej w opowiadaniach pod klatka żenujacej historyjki z moim udzialem. Podobnie bylo kiedys z moja kumpela, kiedy w tlumie widzialam 'ją' i chcialam zrobic dokladnie to samo i wyszloby na to że jestem zbboczona bo klepe jakies obce dziewczyny po tylkach Very Happy
Powrót do góry
iluzja07
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Cze 19, 2008 23:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj to ja kiedys poleciałam do ojca kolezanki z tekstem: Hej "Kowalski" co Ty tak zawsze na dupie siedzisz, wyszedł bys gdzies" Oczywiscie nie celowo Embarassed Wyszedl na korytarz i nie zaświecił swiatła i ja inteligentnie pomyslałam ze to jest jej brat... Kapnęłam się jak mi dlugo nie odpowiadał bo go chyba zamurowało. Mnie zresztą jeszcze bardziej. Myslałam że się zapadne pod ziemię. Na szczeście to było daaaaawno i nikt juz o tym nie pamieta. Miałam jeszcze kilka takich historyjek ale jakos nie moge sobie przypomniec w tej chwili Smile

A co do Twojego posta Nimfa to za wylanie piwa zeby wypraszac? Ja dwa razy stłukłam kufel i nikt mi nic nie powiedzial a co dopiero za wylanie... Laska musiała byc jakas niezrównowazona Confused Ale fakt, sytuacja musiała byc żenująca Wink
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 10:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No właśnie chyba była, w dodatku do stolika podeszła z wielkim ale, że musi go zetrzeć Confused Niestety to jej praca i powinna byc przygotowana na wszystko, napewno na jej miejscu zachowalabym sie inaczej. Część piwa wyladowalo na spodniach kolegi i jakos nie mil o to pretensji Embarassed choc do tej pory wypomina mi to w żartach.
Kelnerka Nie ma prawa wypraszać kogoś z lokalu za coś takiego, za dzieciaka zwymiotowałam w baze na stolik i jakoś nikt mnie nie wyrzucił Very Happy Sytuacja była bardzo żenująca ale zmienilismy lokal i dalej bawilismy sie już dobrze Wink
Powrót do góry
Isalea

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to i ja ostatnio mialam dość żenującą sytuację. Byliśmy z moim chłopakiem i naszą klasą w górach i zawsze chodzimy za rękę. Mój odruch jest taki, że gdy ide z przodu, on zazwyczaj za mną to wyciągam reke do tyłu i przebieram paluszkami żeby to zauważył i złapał mnie za rękę. No i tak często robie, bo wiem, że idzie za mną...
No i raz nie szedł... A byłam pewna, że idzie, szliśmy w sporym tłumie, gadałam z kumpelami, które szły na równi ze mna, a byłam pewna, że za nami idzie mój facet z kumplami. Wyciągnąłam rękę do tyłu i zaczęłam przebierać paluszkami... ale nie w powietrzu, bo okazało się, że za nami szedł jakiś obcy facet i obmacałam go w kroku Shock
To było straszne, trwało to może 2 sekundy, ale jak sie zorientowałam i odwróciłam to facet był przerażony shock Zaczęłam go przepraszać i mówić, że pomyliłam go z moim chłopakiem (nie tłumacząc już, że szukałam ręki swojego chłopaka, bo sądzę, że i tak by nie zrozumiał).
Oczywiście widziała to prawie cała moja klasa Embarassed na czele z moim facetem... Rolling Eyes Zrobił mi awanture na środku rynku wielkiego miasta Confused No ale nawet go rozumiem, bo wiem jak to wyglądało. Najgorzej, że facet, któremu "to" zrobiłam chodził potem za nami, bo myślał, że w ten sposób chciałam go poderwać Brick wall

Na dodatek następnego dnia, na tej samej wycieczce ptak postanowił mnie zaszczycić swoimi odchodami i zesrał mi się prosto na głowę... Evil or Very Mad Myślałam, że sie popłacze jak zobaczyłam w witrynie sklepowej moje włosy... Embarassed Oczywiście zrezygnowałam z wyprawy i wróciłam do hotelu wymyć głowę, ale i tak byłam atrakcją wycieczki... Rolling Eyes

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Cze 20, 2008 22:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isalea:D Ja kiedyś w sumie w tym roku szłam do szkoły... Przed szkołą mamy schody:) Dumna wkraczam na schody a przede mna chłopak wchodził po tych schodach:) Potknęłam się i ręką tak wymachłam, że wymacałam gościa po kroczu od tyłuSmile Takie rzeczy się zdarzająVery HappyVery Happy
Pannalawenda
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Sty 04, 2010 17:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem mega pechowcem i bywały takie czasy w moim życiu, gdy doświadczałam wręcz serii upokorzeń. Co prawda zawsze je obśmiewałam, ale cóż xD Po nocach się później śni.

Zacznę od czasów gimnazjum, gdzie idąc po holu tyłem i rozmawiając z kumpelami gapiłam się na pewnego przystojniaka. Usiłowałam wskazac go wzrokiem przyjaciółce, ale kompletnie nie zrozumiała o co mi chodzi. W przeciwieństwie do obserwowanego chłopaka. Tak się zawstydziłam, że odwróciłam się szybko na pięcie...waląc w filar.
Mówię wam, nie chodźcie tyłem. Nawet jak nie ma w pobliżu filarów.

Porażka mojego życia zdarzyła się przy mojej ówczesnej miłości, bardzo nieszczęśliwej. Po tej wpadce chłopak nie umiał patrzec na mnie bez żenówy, a ja miałam ochotę skoczyc do Bałtyku.
A mianowicie... Mojej postrzelonej kumpeli coś odbiło i postanowiła się na mnie rzucic (tak się potłuc dla sportu). Nie wiedziałam jak się zachowac, bo Obiekt stał i patrzył się na nas dziwnie. Przewróciłyśmy się na chodznik (zima, ślisko) i w śmiechach (moim wymuszonym i histerycznym) kotłowałyśmy się tam. Usiłowałam z całej siły wstac, jakoś zakończyc tą scenę, gdy kumpela wzmożyła swój atak. Nacisnęła mi na brzuch i... wiecie co.
Pech chciał, że nogi miałam w tym czasie w powietrzu, więc celowałam prosto... w dłoń Obiektu, który wspaniałomyślnie chciał mi podac rękę. Chyba nie muszę dodawac, że natychmiast ją cofnął xD
Podszedł do lampy ulicznej i się jej złapał, chyba nawet walił w nią głową...
Poziom stresu, paniki i totalnego oszołomienia miałam taki, że przez długi czas wierzyłam, że on nie usłyszał mojego czułego bączka, ale w końcu prawda wyszła na jaw. ON WIEDZIAŁ... Zapytał się na jednej z imprez mojej kumpeli, czy mam problem z jelitami...
Ta masakra prześladuje mnie do dziś, ech;P
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 00:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pannalawenda napisał:

Mówię wam, nie chodźcie tyłem. Nawet jak nie ma w pobliżu filarów.

lawenda to brzmi jak jakieś motto życiowe Wink
a jeśli chodzi o tą ostanią sytuację to chłopak powinien udać że w ogóle nie było sytuacji a nie jeszcze wypytywać Twoją koleżankę czy masz problemy z jelitami. Nie lubię takich ludzi co to udają że jelit nie mają Wink
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sty 06, 2010 21:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

PannoLawendo rozbiłaś mnie swoją przygodą hahaha xD ja też kiedyś niedawno miałam smieszna przygodą a wsumie bardziej zenującą.. czekałam na mojego chłopaka i chcac przywitać go czulej niż wykle jak tylko zobaczyłam "jego" auto wyszłam na klatke <mieszkamy> stanelam kolo drzwi i gdy uslyszalam kroki mojej milosci i gdy tylko "ukochany" otworzył drzwi na dole rzuciłam sie na nego krzycząc "WITAAAAAAAAAJ MALENKI" ... gdy nagle zobaczyłam , że obłapiam dosc nieskiego brata mojego sasiada , mężczyzne po 40 ;D ktory przyjechał w odwiedziny do dzieci sasiadow takim samym samochodem jakim jeździ moja miłość......... gdy już puscilam biednego wyjka dzieci ;p zobaczyłam ze taki sam samochod tym razem już mojego faceta , własnie zajechał xD chyba nie musze Wam mowic jak sie czułam.. ani jaką minę miał niski pan ktorego tak czule przywitałam xD
Pannalawenda
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 16:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Do niskiego sąsiada witaj maleńki, musiał być przeszczęśliwy xD
Hehe, ja się raz władowałam do cudzego auta, przekonana, że to mobil wujka Grzesia, który miał po mnie przyjechać. Facet był przerażony, może myślał, że mu zaraz jakiś nóż przytknę i powiem, że ma jechać xD
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Sty 07, 2010 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe też dobre xD
ja miałam jeszcze jedną zenującą sytuacje , ktora zdarzyła się kiedy byłam jeszcze w gimnazjum

..otóż wybralam się z Koleżanką na rowery Smile wiedziałam , że bedziemy jeździły koło baru w ktorym czesto w niedziele przesiadywał facet którego bardzo chciałam zdobyć Very Happy "mój obecny" Smile więc nie tracac czasu wystroiłąm sie na ten rower jak jakaś mis.. oczywiście miniówka krótka bluzeczka :PP , a że do takiego stRoju nie pasowały adidasy ktore byly by na rower najwygodniejsze założyłam 10 cm szpilki exlaimexlaimexlaimexlaimexlaim!

..specjalnie wzielam w reke ksiazke do geografii aby chłopak nie pomyslał ze jeżdze obok Niego celowo ;p gdy przejeżdzalam kolo baru w ktorym siedział mój ukochany i ze 30 innych chlopaków specjalnie stanelam na siodelku i wypielam pupe ;p a żeby mogli podziwiac moje zgrabne tyły hehehe xD no i udało się chłopak i koledzy byli oczarowani moim wyglądem wtedy.. ja widzac zainteresowanie i slyszac ze komentują jak to pieknie wygladam tak bardzo sie ucieszylam ze wjechałam w pobliski mostek ktory znajdował sie koło baru Very Happy i przelecialam przez kierownice exlaimexlaimexlaim!!
moje torebka wyladowala na ulicy i za chwile zostala przejechana przez tira ;p a co gorsze moje jedna piekna szpilka wyladowała ..W RZECE.. exlaimexlaimexlaim

,,Chyba nie musze opisywac reakcji Chłopaków ;p do tej pory moj facet mi to wypomina i mowi ze nikt nie chciał pojsc po nowe piwo wtedy bo kazdy chcial widziec czy wejde do rzeki zeby wyciagnac swojego BUCIKA haha Very Happy przypałowiec ze mnie nieziemski ;]
Samanta

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 14:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekoladka.. boskie Very Happy Very Happy Very Happy

nikt nie rzucił się na ratunek pantofelkowi...question
co za mężczyźni.. Rolling Eyes

hihi Very Happy
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sty 08, 2010 18:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no własnie nie ;p a ta szpilka popłynela razem z pradem rzeki Very HappyD i zatrzymała sie jakieś pol km dalej ;p na jakims kamieniu naszczescie kolezanka za nią pobiegła xD a ja biedna bosa i poobijana chciałam zapasc sie pod ziemie xD i ciagle aby slyszalam ten gigantyczny rechot ;pp w oddali.. xdd
Samanta

PostWysłany: Pon Sty 11, 2010 19:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekoladka089 napisał:
no własnie nie ;p a ta szpilka popłynela razem z pradem rzeki Very HappyD i zatrzymała sie jakieś pol km dalej ;p na jakims kamieniu naszczescie kolezanka za nią pobiegła xD a ja biedna bosa i poobijana chciałam zapasc sie pod ziemie xD i ciagle aby slyszalam ten gigantyczny rechot ;pp w oddali.. xdd

mężczyźni.. phi Laughing

dobrze, że generalnie prócz urażonej dumy nic Ci się nie stało hihi
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Maj 18, 2010 21:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sluchajcie ;p to nie koniec moich przygód.. przypałowiec powraca;dd wczoraj mialam ustny egzamin z psychologii klinicznej.. nie dosc ze zapomniałam parasola a leje u nas jak z cebra od tygodnia.. to wbijam do windy i zobaczyłam koleżanki Very Happy w windzie jak zwykle sporo ludzi;pp no to wypalilam "czy nie wiedza czy juz przyszla ta krowa z klinicznej" kobuieta jest grubsza wiec dodałam jeszcze.. "ze pewnie sie spozni bo sie nie dotoczy" - wiem chamskie;p dziewczyny zrobily sie czerwone jak buraki.. wiec sie odwrocilam a za mną w windzie jechała nasza pani doktor.. ;D ktora powiedziala "żebym sie nie martwila , że wlasnie soe dotacza" wyobrazacie sobie moja mine.. egzamin oczywiscie oblalam ;p w piatek pisemna poprawa Very Happy
Reklama

Wysłany: Wto Maj 18, 2010 21:26    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: