Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Tatuaż
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 16:15    Temat postu: Tatuaż Odpowiedz z cytatem

widzę, że jest temat o piercingu, a o tatuażu nie ma - więc już jest Very Happy
chciałabym rozpocząć dyskusję na temat tatuży - co o nich sądzicie, czy wam się podobają (i u kobiet i u mężczyzn), w jakich miejscach itp Smile

ja mogę się pochwalić naprawdę świetnym (skromnośćWink ) tatuażem - tribalem czarnym, cieniowanym, na plecach. zrobionym 3,5 roku temu na 18. Wink oczywiście bez wiedzy mamy która dowiedziała się jakieś 6 tygodni później i był to pierwszy moment kiedy widziałam, ze autentycznie ją zatkało Wink niby jej się nie podobają tatuaże, a mój już szczególnie - ale wszytskim koleżankom mnie pokazywała (tzn mój tatuaż "no zobacz tylko co ona sobie zrobiła" i śmiech Very Happy ). na dzień dzisiejsy nie podoba mi się głupia moda na tatuaże.. ja marzyłam o tym około pięciu lat zanim zrobiłam.. a teraz blond-plastiki (sorry jeśli kogoś urażam, nie mam takiego zamiaru - chodzi mi o określenie pewnego "typu" dziewczyn - nie wiem jak określić Rolling Eyes ) robią tatuaże bo są modne, przeważnie bardzo podobne (motylki, delfinki i różyczki - wrrr) - i teraz mój wymażony tatuaż staje się elementem "mody" Evil or Very Mad

chętnie zamieściłabym tu zdjecie mojego tatuażu, ale jednak się powstrzymam.. zbyt charakterystyczny jest.. Rolling Eyes

Dziewczyny - macie jakieś tatuaże? chcecie/nie chcecie mieć i dlaczego? piszcie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 13, 2007 16:15    Temat postu:

Powrót do góry
Elena26

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 16:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fajnie samanta że założyłaś ten temat,też się kiedyś nad nim zastanawiałam Smile
ja mam tatuaż od 8lat,zrobiłam sobie jak tylko skończyłam 18-stke a wcześniej dużo nad nim myślałam,uprzedziłam rodziców żeby byli przygotowani,moja mama nic nie powiedziła,za to ojciec jak zobaczył to ... powiedzmy że nie był zadowolony Wink
zrobiłam sobie orła,a to ze względu na symbolike jaką ma w wierzeniach indian (kiedyś interesowałam się kulturą indian).wygląda mniej więcej tak:
mam go nad prawym pośladkiem,jak będę miała zdjęcie to wkleje.Teraz zastanawiam się nad drugim,tym razem kolorowym i troszke mniejszym,ale nie wiem co z tego wyjdzie bo tatuaże strasznie podrożały.Co do robienoia tatuaży bo tak jest modnie to mam takie samo zdanie jak Samanta,nie podoba mi się też wytatuowane całe ciało,ale ładnie zrobiony tatuaż zawsze robi na mnie wrażenie Smile
Powrót do góry
Castia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 17:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nie mam tatuazu ale kiedys chcialam zrobic lecz doszlam do wniosku to ze jednak jeszcze nie teraz.Mam kolezanki ktore zrobily sobie tatuaze dla szpanu a ja jak bym sobie robila to dla siebie a nie zeby dorownac innym ze tez mam. Co do miejsca na tatuaze to bym chciała najbardziej na piersi ale tez na kostce lub na łopatce
Samanta

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Elena - nieeeeeezły ten orzeł Smile u mnie ojciec wiedział że zrobię, zresztą sam mi to nagrał - w ramach prezentu na 18. (6 tyg przed urodzinami robiłam) a mamusia - po fakcie się dowiedziała Wink

mi się bardzo nie podobają tatuaże kolorowe, jeśli już to tylko takie dwukolorowe - czarny z czymś - na przykład ciemnym różem (takim amarantem) czy fioletem
oczywiście chodzi za mną cały czas kolejny tatuaż ale jeszcze nie mam konkretnego pomysłu. na pewno nie na ramieniu (baaardzo nie podobają mi się tatuaże na ramieniu, jakiś odchył Wink ) i na brzuchu - boję się rozciągnięcia skóry kiedyś. może na pośladku Wink lub nadgarstku - bardzo mi się podobają na nadgarsku delikatne tatuaże..
śmieję się że wytatuuję sobie serduszko z literką P w środku - od imienia mojego chłopaka - nawet jak go zmienię (chłopaka) to też będzie aktualne, bo na tę samą literę mamy imiona Laughing
Powrót do góry
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Wrz 13, 2007 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moja znajoma ma trzy tatuaże i marzy sie jej zrobić czwarty. Mi się akurat to nie za bardzo podoba tzn nie zrobiłabym sobie w życiu.... ale u kogoś pięknie zrobiony artystyczny tatuażi szarąbiście mi się podoba....(ale też nie pozwole mojemu sobe zrobić nigdy!)
Tatuaże mojej koleżanki są kolorowe i pięknie zrobione, na prawede. Jeden to jednorożec, drugi jaszczurka a trzeciego motywu nie pamietam dokładnie. w każdym bądź razie, na razie nakłania męża na czcwarty Wink.
z kolei druga znajoma zrobiła sobie właśnie dla "mody" tatuaż (taka blondi Wink ) z tylu na plecach zaraz między kośćmi krzyżoymi.... bolało podobno okropnie (wiem bo byłam z nia wtedy w studium tatuażu) ale powiedziała ze juz w życiu nie chce drugiego a i ten się juz jej znudził....pytanie tylko teraz co dalej skoro jej się "znudził"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Elena26

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak tatuaż się znudzi to faktycznie może byc problem Smile ,ja nigdy nie żałowałam że sobie zrobiłam chociaż teraz myślę żę wybrałabym inny wzór albo zrobiła sobie kolorowy,chciałam mój wykolorować ale niestety ma tak zrobione cienie że nie da rady,ale to nic bo i tak mi się podoba Smile myśl o zrobieniu drugiego chodzi za mną od dawna,ale nie mam pomysłu ani na wzór ani na miejsce,tym razem chciałabym kolorowy,mały kobiecy tatuażyk np.kwiatuszka,elficzke czy coś w tym stylu,myślałam też o tym żemy wytatuowac imie mojego faceta gotykiem,ale mam troche obawy bo nigdy nie wiadomo co się w życiu zdaży a nie chce potem żałować.Słyszałam że można jakoś usunąć laserowo,ale nie wiem ile w tym prawdy i przypuszczam że taki zabieg kosztowałby mnie tyle co tatuaż albo i więcej.Zdaje sobie sprawe że jak będę mieć 60-70 lat to tatuaż nie będzie już wyglądał tak fajnie,dlatego wybrałam takie miejsce na ciele gdzie z łatwością mogę go ukryć albo pokazać Smile prawde mówiąc często zapominam że go mam.Ostatnio mojego mężczyzne naszło na tatuaż,chciał skorpiona na plecach,ale na szczęście nie zrobił,nie wiem czemu ale choć tatuaże mi się podobają jakoś bym nie chciała żeby mój chłopak miał,gdyby miał tatuaż od początku naszej znajomości to co innego ale teraz...nie wiem Wink
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

da się usunąć tatuaż oczywiście - polega to głównie (tak mi tłumaczył chirurg plastyk przy okazji wycinania pieprzyka z pleców Wink ) na "zerwaniu" tej warstwy skóry z tatużem i czekaniu az wytworzy się nowa - zawsze jakieś blizny zostają.. a że mój ma szerokość całych pleców (właśnie na kościach krzyżowych) i wysokość ok 15cm - raczej nie przekonuje mnie takie usuwanie nawet jakby co Wink moze za jakieś 20-30 lat, kiedy się zestarzeję trochę i przestanie mi sie podobać, rozwinie isę kosmetyka i będą takie bajeranckie mikrodermabrazje że da się i tatuaż spilingować SmileSmile
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeden tatuaż rozumie no dwa też jeszcze ujdą w cieniu ale trzeci i jeszcze robienie czwratego...ja nie mowie ze to źle ale te trzy niewystarczą?! Razz tak to jest w miare jedzenia apetyt rośnie i chce się coraz wiecej i więcej.... Laughing Borykałam się kiedyś z myślami aby zrobić tatu, teraz go nie zrobię bo poprostu są "modne" i robią go wszyscy, wszędzie i gdzie tylko popadnie.. a ja nie idę za "modą " Very Happy
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pią Wrz 14, 2007 15:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutsiii napisał:
teraz go nie zrobię bo poprostu są "modne" i robią go wszyscy, wszędzie i gdzie tylko popadnie.. a ja nie idę za "modą " Very Happy

no i właśnie to mnie wpienia - mój tatuaż został zrobiony "przed modą" a teraz wygląda jakby właśnie z tej mody się wziął.. Evil or Very Mad ale.. i tak jest najfajniejszy na świecie Wink olewka na głupie trendy, skończą się Very Happy
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Pon Wrz 17, 2007 11:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samnta masz racje nie przejmuj się Smile Pewnie, Twój tatu jest najfajniejszy na świecie ...wiem co cię wnerwia ze przy nim najchętniej byś sobie date wstawiła aby nikt Ci niezarzucił ze on robiony z trendem mody, olej ich Very Happy a niech sobie myślą swoje. A jak niechcesz ukazać nam swojego dzieła, bo jak wspomniałas zbyt charakterystyczny to ukaż nam choć rąbek, skrawek tego cudu Wink Cool
Powrót do góry
Elena26

PostWysłany: Wto Wrz 18, 2007 13:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

salon w którym robiłam tatuaż był jednym z pierwszych w moim mieście a teraz na tej samej ulicy są juz cztery studia tatuaży,ale gdybym teraz kończyła 18lat i chciała tatuaż tak bardzo jak 8lat temu to i tak bym sobie zrobiła bez względu na to czy jest modny czy nie,zaprojektowałabym sobie jakiś wzór jedyny w swoim rodzaju (o ile są jeszcze jakieś wzory których nie wymyślono)Smile .
Zauważyłam też że jak chodziłam do liceum to tatuaże czy kolczyki w nosie,języku miały/mieli dziewczyny/chłopaki słuchający ciężkiej muzyki i wówczas "panienki" typu Doda naśmiewały się z tego ,a teraz właśnie takie panienki robią sobie tatuaże dla szpanu,czasy się zmieniają Smile ,nie razi mnie to aż tak,ale trochę miałam mieszane uczucia jak po raz kolejny dzisiaj w tramwaju widziałam tatuaż w stylu Dody u dziewczyny na plecach ...

z góry przepraszam jeśli ktoś lubi Dode...
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Wrz 19, 2007 06:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam mieszane uczucia co do tauażu Smile mojemu Narzeczonemu nie pozwoliłabym zrobić, On mi także nie. Ale... czasem sobie myślę, że fajnie byłoby mieć jakiś malutki tatuażyk np na prawej stronie podbrzusza Very Happy oczywiście nie zrobię sobie, bo mój by mnie chyba zabił, ale pomarzyć wolno Smile no i podobają mi się tatuaże u innych jeśli są fajne i oryginalne.
Nie chcę nikogo urazić ale np nie podobają mi się zbytnio takie wielkie tatuaże na nerkach, jakie mają te wszystkie solar-blondi Rolling Eyes
Ale jak jest jakiś fajny, oryginalny tatuaż to się zachwycam, choć sama sobie nie zrobię Wink
via11
Gość

PostWysłany: Nie Mar 23, 2008 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam taki tatuaż:
http://img246.imageshack.us/img246/4981/ttttyx5.jpg

jest częsciowo na biodrze częściowo na brzuchu
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Mar 27, 2008 15:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno sie zastanawialem nad tatuazem na plecach (takim troche wiekszym), zeby zakryc duuze ilosci rozstepow. Confused Co o tym myslicie?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
3mkm3
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 11:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w młodzińczej głupocie zrobiłam sobie wielką krzywdę, czyli tatuaż u domorosłego tatuatora maszynką tzw. "strunówką" (mniej-więcej taką, jakiej używa się w więzieniach). Wyszedł wielki, czarny bubel poniżej krzyża, do tego cały wypukły. Mam szczęście, że się niczym nie zaraziłam. Zniesmaczona efektem, postanowiłam zakryć go innym tatuażem. W chwili obecnej jestem szczęśliwą posiadaczką kolorowego, oldschoolowego tatuażu, ale muszę jeszcze się wybrać na kładzenie 3 warstwy koloru i poprawkę konturu, bo bubel wciąż prześwituje. No i musiałam za to wybulić 600zł. Jak zrobię zdjęcie, to się pochwalę moim maleństwem Smile
Reklama

Wysłany: Pon Cze 09, 2008 11:05    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4  Następny
Strona 1 z 4
Skocz do: