Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Obgadywanie i plotki;)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 21:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskaweczka jesteś dzielna dzewczynka, wiec wiesz ze nie warto sie przejmowac tym co ludzie mówią, zwłaszcza jak to są historyjki i bajki. Najwazniejsze aby nie stracić wiary w sebie. Stac Cię na wiele i jesteś mądrą dziewczynką, wiec po co sobie głowe zaśmiecać osobami które nie są warte twojego spojrzenia??
Dla mnie taki ktoś, który obgaduje za plecami po prosu nieistnieje. Prawdziwych przyjaciół poznaje sie w biedzie...pamiętaj!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Pon Lis 26, 2007 21:39    Temat postu:

Powrót do góry
Freja_x
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Lis 26, 2007 22:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
k!@#a! za co?

Jeśli w realnym życiu jesteś taka, jak na forum (a przypuszczam, że jesteś), to myślę, że ma na to wpływ fakt iż jesteś cholernie kontrowersyjną osobą. Truskaweczka, prawda jest taka, że się strasznie rzucasz w oczy Wink Myślę, że osoby, które Cię obgadują i wymyślają te pierdoły robią to z czystej zazdrości. Mimo, że nie znam Cię prywatnie, to jestem przekonana, że naprawdę wiele mogą Ci zazdrościć... zawsze masz swoje zdanie, potrafisz go zawzięcie bronić, używasz rozsądnych argumentów, jesteś twardą, inteligentną, a do tego ładną dziewczyną, a takie połączenie w niektórych może wzbudzić zazdrość Rolling Eyes ani się waż ryczeć z tego powodu, bo to nie w Twoim stylu Wink a tak na marginesie, to współczuje tej osobie, jak już ustalisz, że to ona puściła te ploty w obieg Laughing
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 10:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziekuje bardzo za slowa otuchy zwlaszcza ze to chyba byl jeden z niewielu dni kiedy sie zdolowalami i wkurwilam Wink
wracajac do tematu wymyslilam co jest dobre jesli w swiat poszla jakas plotka i nie chcemy zeby ludzie w to uwierzyli Very Happy puszcze sie wtedy w obieg inne plotki ktore sie wzajemnie wykluczaja; ludzie barnaieja i nie wiedza w co wierzyc Wink
reliable1987

PostWysłany: Sro Lis 28, 2007 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mnie wogole dobija to ze ludzie sa tak glupi zeby wierzyc w jakies glupie plotki:/

Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a spotkalyscie w zyciu "konfidenta" - czlowieka ktoremu ufalyscie i mowilyscie swoje tajemnice po czym okazalo sie ze ta soboa was "sprzedala" i wasza tajemnica nie byla juz tajemnica? i co takiemu mozna zrobic?
reliable1987

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 10:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie ale moja kolezanka tak miala Confused miala ekstra przyjaciolke zawsze razem sie trzymaly razem papużki nierozłączki przez 3 lata swoje tajemnice sobie powierzały aż któregoś dnia bardzo sie pokłóciły i zerwały przyjaźń i od tego czasu jedna z nich gadala wszytsko co tamta druga jej mowila masakra Confused nie chcialabym sie spotkac w takiej sytuacji Confused

Powrót do góry
qmpelka1
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 10:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na ogół mówię wprost ludziom co o nich myślę, najczęściej w podtextach ale bardzo wyraźnych.
Z reguły zawsze bronię te osoby, które są "niewinne" i same się nie mogą obronić- nawet jak ich nie znam.
Ale kiedy np. ktoś obgaduje kogoś mi bliskiego to taki diabeł się we mnie rodzi, że aż jestem z siebie dumna ;p
np.jak kumpela przestała się widywać z pewnym chłopakiem ze szkoły i on na nią coś nagadał to dzięki mnie nie miał życia wymyślałam tak przeróżne śmieszne określenia na tego chłopaka, że z pewnego siebie, a raczej zapatrzonego w siebie frajerka zmienił się w szara mychę. Może troszkę przesadziłam, ale to on zaczął bo wykorzystał chwyt dotyczący kobiecej urody (nie piersi) co ją zabolało i się przez długi czas zastanawiała czy on ma rację.
Ja obgaduję tylko tych ludzi, którzy dla mnie wyglądają na pustych np. panienki w miniówkach piszczące na cały autobus co to one sobie nie kupiły, na jakiej imprezie to one nie piły czy nie cpały. Takie osoby to zawsze muszę ukrzyżować chociaż w myślach ^^
nom więc znajomym powtarzam, aby mnie nie denerwowali, bo jak ktoś zrobi coś nie tak to moja zemsta będzie słodka. A takie małe wredne komentarzyki to mam po mamie ^^ tylko, że ona je mówi po cichu a ja nie zawsze Embarassed Very Happy
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Sro Gru 05, 2007 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskawa napisał:
a spotkalyscie w zyciu "konfidenta" - czlowieka ktoremu ufalyscie i mowilyscie swoje tajemnice po czym okazalo sie ze ta soboa was "sprzedala" i wasza tajemnica nie byla juz tajemnica? i co takiemu mozna zrobic?

ja mam chyba niefart do takich osób.. tzn miałam.. przyjaźniłam się w życiu z kilkoma dziewczynami i zawsze kończyło się tak jak napisała Truskawa. przeważnie oczernieniem mnie w oczach osoby na której mi zależało Confused a że potem ploty szły dalej to już inna sprawa

dlatego teraz nie przyjaźnię się z żadną kobietą. mam kumpla z którym żyję tak jak z najbliższą przyjaciółką Wink i chyba nie wrócę już do przyjaźni z kobietami.. nie ufam.
powiedzmy, przyjaźnię (ale to za duże słowo) się z kilkoma laskami ale pewnie wiecie jak to wygląda, takie luźne "związki"
a z tym facetem mam "układ" właśnie typowo przyjacielski i wiem że akurat on za nic mnie nie sprzeda, bo zwyczajnie - nie będzie w tym miał żadnego interesu Wink
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 09:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przekopiowalam te fragmenty z innego tematu bo nie chce balaganu robic

truskawa napisał:
3) tryb zycia - jesli biegasz z randki na randke chcesz czy nie to ludziom daje do myslenia czytaj: tak rodza sie roznego rodzaju plotki...

atsenka napisał:
3) Na randki często nie biegam- powiedziałabym wręcz że rzadko...Mam bardzo wielu kolegów- ale noo własnie...to tylko kumple...Chociaż tak jak napisałaś ktoś mnie zobaczy z kolegą i odrazu może pomyśleć że urządzamy sobie randkę...

i tu sie zgadzam - ja przez to ze czesto chodzilam z kolegami na piwo dostalam gratisowo opinie dziewczyny ktora zmienia facetow jak rekawiczki...co jest najsmiesznieje powiedzieli to ludzie ktorzy znaja mnie najwyzej z widzenia Very Happy i do tego dorzucili ze owijam sobie facetow wokol palca i sie nimi bawie...i dzieki temu jestem spalona bo niektorzy faceci nawet sie do mnie nie odezwa nawet jesli by chcieli...
Isalea

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 16:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

truskawa napisał:
przekopiowalam te fragmenty z innego tematu bo nie chce balaganu robic

truskawa napisał:
3) tryb zycia - jesli biegasz z randki na randke chcesz czy nie to ludziom daje do myslenia czytaj: tak rodza sie roznego rodzaju plotki...

atsenka napisał:
3) Na randki często nie biegam- powiedziałabym wręcz że rzadko...Mam bardzo wielu kolegów- ale noo własnie...to tylko kumple...Chociaż tak jak napisałaś ktoś mnie zobaczy z kolegą i odrazu może pomyśleć że urządzamy sobie randkę...

i tu sie zgadzam - ja przez to ze czesto chodzilam z kolegami na piwo dostalam gratisowo opinie dziewczyny ktora zmienia facetow jak rekawiczki...co jest najsmiesznieje powiedzieli to ludzie ktorzy znaja mnie najwyzej z widzenia Very Happy i do tego dorzucili ze owijam sobie facetow wokol palca i sie nimi bawie...i dzieki temu jestem spalona bo niektorzy faceci nawet sie do mnie nie odezwa nawet jesli by chcieli...

Truskawa miałam identycznie exlaim
Kiedyś, zanim zaczęłam chodzić z moim facetem, miałam mnóstwo kumpli, żaden mi się nie podobał, więc to byli dobrzy przyjaciele. I oni też mnie traktowali na luzie, właśnie jednym z nich był mój były. I on wiedział o tym, że mam wielu kolegów, z którymi często się spotykam, podobnie jak z nim (potem miedzy nami zaczelo dziać sie cos wiecej i zostalismy parą, ale to juz całkiem inna historia). No ale gdy zaczęliśmy ze sobą kręcić, mnostwo ludzi mu mówiło (i to najcześciej tacy jak w przypadku Truskawy znajomi tylko na 'cześć'), że ma sobie ze mną dać spokój, bo ja się facetami bawie, owiajam wokół palca i potem rzucam, bo zmieniam ich jak rękawiczki. Miałam tak dość tych opinii, że nawet chciałam dać sobie spokój z poważnym wiązaniem się z moim byłym, bo szlag mnie trafiał przez te wszystkie 'życzliwe' osoby Confused No ale na całe szczeście mój facet wiedział jaka jestem i wszystkim powtarzał, że tamci to tylko kumple i on wie, że nie igram z jego uczuciami.
Na całe szczęście moja kiepska opinia wygasła, gdy udowodniliśmy wszystkim, że nie bawiłam się moim facetem, skoro byliśmy ze sobą tak długo. Ale obawiam się, że taka opinia jest nieunikniona, gdy ma się wielu kumpli, a jest się singielką...

*** Szczegółowo analizując płatki nikt jeszcze nie pojął piękna róży. ***
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Pon Gru 17, 2007 19:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Isalea napisał:
Ale obawiam się, że taka opinia jest nieunikniona, gdy ma się wielu kumpli, a jest się singielką...

To teraz wyobraźcie sobie co ma powiedzieć osoba, która jest w stałym związku i ma mnóstwo kolegów Rolling Eyes Studiuję na wydziale gdzie płeć męska przeważa i większość moich znajomych to właśnie faceci. A ja jestem w stałym związku (już narzeczeńskim), ale wiadomo, że kontakt ze znajomymi z uczelni muszę mieć, to chyba logiczne. I często jak jest okienko między zajęciami, to gdzieś z nimi wychodzę. Pal licho jak z całą bandą, ale zdarzają mi się wyjścia np z jednym lub z 2 kolegami - choćby w sprawie projektu, referatu itp. No i oczywiście osoby, które znają mnie jedynie na "cześć" są święcie przekonane, że mnie rozszyfrowały i jestem taka i owaka bo ciagle mnie widzą z innym facetem Rolling Eyes To jeszcze nic, moja sąsiadka wypaliła ostatnio przy moim narzeczonym dlaczego po zajęciach do domu odprowadza mnie za każdym razem inny facet Rolling Eyes No normalnie mnie strzela kur**ca Rolling Eyes
Na szczęscie mój Mężczyzna mi ufa, bo zawsze go informuję gdzie wychodzę, z kim i po co (są to tylko sprwy związane z uczelnią, bo jak mam się spotkać na jakąś imprezkę czy coś, to zawsze biorę Narzeczonego z sobą).
Te durne plotki w swoim czasie cholernie mnie dobijały i nawet przez pewien czas zastanawiałam się czy nie zrezygnować ze studiów... Na szczęście ten głupi pomysł już odszedł w niepamieć. Ale muszę przyznać, że dalej mnie boli jak osoby, które nie mają najmniejszego pojęcia o moim życiu, rozpowiadają, że ciągle mnie widzą z kimś innym a mam faceta Rolling Eyes Już mnie wkur** to nadmierne zainteresowanie moim życiem. Przecież nie będę każdemu z osobna wyjaśniać, że wychodzę w sprawie projektu/referatu/czy czegoś w tym stylu.
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Czw Maj 05, 2011 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a po mnie ludzie dalej jadą jak po szmacie i to się chyba nigdy nie zmieni Wink
a jak nie możesz czegoś polubić to naucz się z tym żyć...
Aska3
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Sty 25, 2017 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety wszyscy obgadują i plotkują ale najczęściej wtedy kiedy czegoś zazdroszczą. Moja koleżanka ostatnio kupiła sobie mieszkanie. Fakt jest faktem,że nowe mieszkania mają swoją cenę,ale uważam,że jeśli kogoś stać to niech sobie kupuje i nikomu nic do tego. Od razu zaczęły się komentarze, że no tak stać ją bo ma nowego faceta czy te w stylu,że pewnie rodzice jej kupili. Każdy przecież też może pójść do pracy i zarabiać na swoje marzenia a nie tracić energię na głupie ploty i obgadywanie.
Powrót do góry
mang0
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Cze 19, 2018 12:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

olać to Smile ludzie zawsze będą gadać. podstawą olewania plotek jest świadomość swoich zalet i dobrych stron !
fbarraza28
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Lip 06, 2018 22:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nike Outlet
Longchamp
Coach Outlet
Nike Huarache
Ralph Lauren Outlet
Longchamp Outlet
Ultra Boost
Birkenstock
Kyrie Basketball Shoe
Pandora Jewelry
Birkenstock Sandals
Air Jordans
Polo Ralph Lauren Outlet
Nike Vapormax
Curry Shoes
Ultra Boost
Fidget Spinners
Yeezy Shoes
Curry 4
Red Bottom Shoes For Women
Nike Lebron 15
Lebron 15
Vans Shoes
Air Max 90
Pandora Charms Outlet
Coach Factory
Pandora Outlet Online
Jordan 11 Space Jam
Kate Spade Outlet Online
Yeezy Boost 350
Air Max 2018
Yeezy
Soccer Cleats On Sale
Adidas Yeezy
Nike Air Max
Nike Air More Uptempo
Ralph Lauren
Harden vol 1
Ralph Lauren Outlet
Ralph Lauren Outlet
Kyrie Shoes
Yeezy 350 V2
Michael Kors Canada
Adidas NMD
Yeezy Boost 350 V2 Blue Tint
Adidas Shoes
Air Max 95
Christian Louboutin
New Jordans
Nike Cortez
Michael Kors Canada
Under Armour
Pandora Charms
Jordan 11
Kate Spade Outlet Online
Ralph Lauren Outlet
Clarks Shoes For Women
Skechers Shoes UK
Birkenstock Shoes
Curry 4
Nike Vapormax
Adidas Outlet
Pandora
Goyard
Fenty Puma
Adidas Yeezy
Pandora Jewelry
Birkenstock Outlet
Fenty Puma
Reklama

Wysłany: Pią Lip 06, 2018 22:46    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: