Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dosadne komentarze na temat piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Antena
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Sie 08, 2008 14:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

słuchajcie, ale nie na darmo niektórzy innych wyśmiewają, bo wynika to ze złych wzorców zachowań, albo z posiadania wielu kompleksów, ot co.

Ja osobiście jestem zdania że ludzi nie powinno się oceniac po wyglądzie w 90 %, a taki wzorzec niestety co po niektórzy szerzą....

Ale z drugiej strony jest plus tego wszystkiego ktos kto tak innych ocenia (po wyglądzie) jest zazwyczaj tępawy, więc unikamy poprostu kontaktu z oszołomem, dzięki jego chorym i prowizorycznym opiniom. Laughing
Reklama

Wysłany: Pią Sie 08, 2008 14:54    Temat postu:

Powrót do góry
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Sie 09, 2008 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ama_Sweet napisał:
ja słyszałam od znajomego na temat push-upów i wkładek , że cyt. " niektóre laski ściągają stanik razem z cyckami"

Na swój temat słyszałam parę chamskich tekstów, których nie będę cytować. Natomiast w pracy faceci mówią o mnie "idą cycki". A mój biust jest średni (75D).
Chcę pocieszyć te, które mają mniejsze rozmiary, że nie ma nic gorszego jak obrzydliwe stare menele, tatuśki, gówniarze i pijane drechy wlepiające swój przepity wzrok w biust. Jeśli na kobietę patrzy się z perspektywy tylko i wyłącznie biustu to nie patrzy się na nią jak na człowieka. To jest b. przykre.
Druga rzecz to taka, że nie wyjdę bez stanika nigdy i nigdzie. Topless na plaży tylko na leżąco. Takie są "uroki".... a najlepiej wygląda biuścik JĘDRNY i ZADBANY , z którego właścicielka jest dumna bez względu na rozmiar. I taki się facetom najbardziej podoba:)

bardzo fajnie, że kobiete było stać na to, żeby piszaac o przykrych dla niej sprawach, probowac podniesc nas na duchu... dzieki i wielki buziak Wink

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to ja dziś mogę napisać za co skopałam gościa z klasy mojej:D (ulżyło mi wtedy) nie dość, że nie miło skomentował biust mojej najlepszej koleżanki, to dziś pojechal z tekstem, że gdzie ja mam biust i czemu go nie nosze:) pierwsze poszłam dalej ale się wróciłam:) nie mogłam się powstrzymaćSmile wiem, że siłą nic nie zdziałam, ale jak słowa nie pomogły to po prostu nie zniosłam tego:) Powiem szczerze, że gościu jest strasznie brzydki:/ i to tak strasznie strasznie a ostatnio się zachowuje jak totalny śmieć... Tak cwaniakuje jaki to on nie jest... I zastanawia mnie jedna sprawa... Czemu jako przedstawiciel mniej piękny śmie doszukiwać się defektów u innych a sam jest straszny:/
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
I zastanawia mnie jedna sprawa... Czemu jako przedstawiciel mniej piękny śmie doszukiwać się defektów u innych a sam jest straszny:/

prawdopodobnie właśnie po to, aby się dowartościować i niejako odwrócić uwagę od siebie (zdaje sobie sprawę ze swego, delikatnie mówiąc, charakterystycznego, wyglądu pewnie) Wink
Powrót do góry
otero
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 23:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak kiedyś usłyszałam coś naprawdę dosadnego:

'' Ej Anka wyciśnij wreszcie te pryszcze''

;(((
Powrót do góry
blueeyes
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 14:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niestety każdy z nas w przeszłości dostał jakieś dosadne komentarze na nasz temat... Najgorzej tylko jak dla nas jest to kompleksem i wtedy bardziej się czujemy niedowartościowane. Ja do tej pory próbuję polubić mój biust ( o ile go tak można nazwać ) ale mimo to, staram się.

Więc dziewczyny, nie przejmujemy się i..

cycki w górę Very Happy

Odchudzam się!
Było 70kg
Jest 56,5kg
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 17:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś robiłam sobie próbę wysiłkową u kardiologa oczywiście trzeba się rozebrać całkiem do połowy, popatrzył na mnie i powiedział że z piersi to wyglądam na 15 lat a ja mu powiedziałam że on z twarzy to wygląda na kanalarza potem się zrobiło niemiło szybko wypisał papiery i wyszedł a w karcie jaką mi wystawił wpisał że mam 99 lat nie wiem dlaczego Tooth
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Wto Wrz 22, 2009 18:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra napisał:
Kiedyś robiłam sobie próbę wysiłkową u kardiologa oczywiście trzeba się rozebrać całkiem do połowy, popatrzył na mnie i powiedział że z piersi to wyglądam na 15 lat a ja mu powiedziałam że on z twarzy to wygląda na kanalarza potem się zrobiło niemiło szybko wypisał papiery i wyszedł a w karcie jaką mi wystawił wpisał że mam 99 lat nie wiem dlaczego Tooth

Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

tekst też dobry! zapamiętam (Twój tekst oczywiście, nie lekarza-kanalarza Laughing )
Powrót do góry
szmaragdowa
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Wrz 23, 2009 08:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi raz kumpelka (mocno biusciasta) przekazała komentarz (niewiem po co?) od naszego kolegi na mój temat - ze jestem fajna, ładna i w ogóle tylk ocycki mam małe. Chyba siebie podbudowac tylko chciała, bo powtarzała mi gokilka razy.W koncu nie wytrzymałam i powiedziałam ze mnie nie interesuje jego zdanie na temat moich piersi, bo nie jest w moim typie.
Powrót do góry
Aiko
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Wrz 28, 2009 00:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Maith napisał:
Avika, istnieje taki stereotyp, że kobieta dla kobiety jest największym wrogiem, dlatego niektórzy myślą, że najłatwiej sprawić przyjemność kobiecie krytykując przy niej całkowicie odmienny typ urody, szczególnie zaś taki, który może wzbudzać jej kompleksy, bo krytykowanie kobiet nie odbieranych przez daną pannę jako konkurencja nie przynosi równie korzystnych rezultatów. Im bardziej zakompleksiona dziewczyna, tym bardziej chamskich określeń na jej konkurencję należy używać. Mężczyźni nic nie tracą, przecież komentowana panna jest daleko i i tak nie mają szansy jej poznać, a ta do której mówią, siedzi obok.
Nic dziwnego, że ten tekst Ci się podoba i że przyjmujesz go za swój, przecież był wycelowany dokładnie w Twoje potrzeby.

Maith... w moim odczuciu odpowiadając na post Aviki zasugerowałaś jej, że najwyraźniej zazdrości krąglejszym dziewczynom takiego "rowka" i że jest zakompleksiona, bo przecież mały biust jest o wiele mniej atrakcyjny od dużego i w żadnym wypadku nie może bardziej się podobać niż duży...
Z drugiej strony trochę Cię rozumiem że się zdenerowalaś, bo pewnie masz ładny, duży biust, na pewno jesteś z niego zadowolona a tu jakaś dziewczyna z małym biustem pisze o dużych piersiach "wymiona"
Ja też się denerwuje jak kobiety z nadwagą piszą o szczupłych "wieszaki" i też myślę że zazdroszczą bo osobiście uważam że szczupłe kobiety są ładniejsze Wink
Powrót do góry
peel
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 11:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To z serii nieprzyjemnych tekstów do biuściastych:

Kiedys stałam z kolegą i biegła w naszą stronę moja przyjaciołka. (Dziewczyna z wielkim biustem w wieku 16 lat miala piersi no nie wiem jaki to roazmiar ale ogromniaste!)

On do niej z tekstem: "Ty uważaj jak tak biegniesz bo se zaraz zęby wybijesz ".....

Ja z kolei słyszam pospolite teksty typu: " a gdzie ty masz cycki?"
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 11:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już tyle się nasłuchałam tego biadolenia o moich cyckach, że to aż głowa boli Confused tylko jeden były mówił, że są fajne i nawet duże (ale to azjata to możliwe, że większych na oczy nie widział nago) no i mój kuzyn ale co z tego :P a tak to każdy Confused i znajomi i szkoła i rodzina. Niektórzy nie chcą być nieuprzejmi ale komentarze w stylu "w tej bluzce wyglądasz jakbyś miała biust" to sama nie wiem czy komplement czy obraza. A w gimnazjum to w ogóle masakra była Confused to już totalnie wredne bachory się naśmiewały a ja dopiero w ostatniej klasie nabrałam pewności siebie aby coś im odpowiedzieć. Wcześniej się jakoś broniłam, ale szczerze to poziom intelektualny tamtych dzieciaków był cienki i nie rozumiały moich wtedy dojrzałych wypowiedzi i znów się śmiały Confused dopiero jak zaczęłam odpowiadać typu "jak mi na co stanik to tobie po co majtki" to się wredoty uspokoiły a potem się okazało, że jeden w taki sposób mnie chciał poderwać :P

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 12:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm o dziwo, ja nigdy nic nie usłyszałam na temat mojego biustu(w sensie, czegoś negatywnego). Baaa, raz nawet kojarzę, że kolega coś tam powiedział pozytywnego nt moich piersi. Staram się nosić bluzki, które mają jakieś odstające kwiatuszki, drapowania itp na piersiach co optycznie je powiększa Smile
Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też nie usłyszałam nic negatywnego. Jak raz koledze pokazałam to stracił mowę na moment Laughing
Ale jak gdzieś wychodzę, to albo zakładam żakiety, albo stanik z większymi miseczkami, żeby chociaż bluzka ładnie leżała Rolling Eyes
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w 6, 7 klasie ( stary tok nauki) wypychałam watą, było ok. W 8 przestałam i koledzy ze szkoly krzyczeli za mna na korytarzach w szkole " Decha, Decha" Piętno szkolnej deski, jedynej płaskiej dziewczyny w szkole całej liczacej kilka tysi uczniow zostało..
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2012 15:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: