Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

dosadne komentarze na temat piersi
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Cze 26, 2012 21:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w podstawówce też watę brałam, ale miałam miękki stanik i ta wata się kulkowała, trzeba było to poprawiać. A w gimnazjum miałam jeden miękki stanik i 1 wypychany chyba 75A, który zlatywał z klatki (miałam pewno z 60-65cm pod biustem) to wkładałam ten wypychany i na to ten miękki aby trzymał tamten :P raz jak był bilans to miałam taki system na sobie a lekarka się na mnie patrzy zdziwiona i mówi "ale Ty wiesz, że nie trzeba dwóch biustonoszy nosić" heh.. może nie zaczaiła po co to miałam. Z resztą w gimnazjum i tak się wydało, że mam mały biust bo mieliśmy przymusowy basem a ja miałam strój taki sportowy no i tam same sutki się wyróżniały Sad

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Cze 26, 2012 21:56    Temat postu:

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też wata sie "kulkowała" Wink Ileż trzeba sie było nakombinowac, zeby wygladac jak inne dziewczyny.. Mama mi raz powiedziala" Twoje kolezanki juz maja piersi, Tobie cos nie rosna" Czemu nie poszła ze mna do lekarza? Wiedziala, że mam tez krwotoczne miesiaczki, nieregularne, jak loteria, co 2 miesiace itp. Na bank mialam zaburzenia hormonalne i napewno to zahamowało wzrost biustu. Jak usłyszałam od kogos z klady ( 5 klasa SP) " wszystkim już rosną, Tobie nie" wtedy zaczełam wypychac. To były lata 90te wiec nie było czaegos takiego jak push up gabkowany, dlatego musialam wypchac wata. Teraz laski maja lepiej Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu mi kiedyś chłopak, który się podobał (ale on o tym nie wiedział) powiedział w podstawówce, że "Dagmara ma takie piersi a u ciebie nie ma" coś w tym stylu.. eh myślałam, że mu coś zrobię Confused no i przy okazji przestał mi się podobać :P

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Cze 27, 2012 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie kiedyś w liceum pewien debil powiedział do mojej bardzo mało biuściastej koleżanki:

" Jak ktoś nie ma nóg nie nosi butów więc nie rozumiem po co Ci ten stanik?"

Wtedy myślałam iż wszystkie dziewczyny, które to słyszały te mało biuściaste i te dużo biuściaste pobiją go razem ze mną!
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Cze 29, 2013 22:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

U mnie w szkole też kiedyś padł taki tekst "Jak ktoś nie ma nóg nie nosi butów więc nie rozumiem po co Ci ten stanik?", na co koleżanka "No właśnie. Ja też nie rozumiem po co nosisz majtki". Very Happy Poza tym nikt raczej nie komentował moich piersi. Ale za to zawsze naśmiewali się z moich włosów nad wargą i to było najgorsze Sad
Powrót do góry
plm
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Sty 28, 2014 19:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam, jak mając 14 lat na wfie musiałam biegać naokoło sali gimnastycznej, żeby coś tam zaliczyć i jak przebiegałam koło chłopaków, to wołali na mnie "wielbłąd - większy garb na plecach niż cokolwiek z przodu"... Masakra Sad Oczywiscie nie miałam i nie mam żadnego garba, więc w "pewnym sensie" tym gorzej, bo to znaczy, że płaskie plecy mają więcej wypukłości niż biust z przodu...

A jak miałam jakieś 16 lat to pamiętam jak dziś... szłam na mieście i stała grupka sporo starszych chłopaków i gwizdali, wyśmiewali się i jeszcze z daaaaleka krzyczeli, że deska...
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Lut 19, 2014 22:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też drażnią te denne żarciki- "Z przodu plecy, z tyłu plecy pan Bóg stworzył ją dla hecy". Co prawda w moją stronę nie padło, ale mimo wszystko... Nie wiem co za debile to wymyślają.
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 08:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plm , co za chamy... Na mnie w podstawówce, tyle że ja chodziłam do 8 klasy (nie było gimnazjów), wołali z dala deska, decha. Wiele razy się nasłuchałam przykrych komentarzy z powodu małego biustu.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 11:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najgorsze, że to nie tylko faceci są tacy złośliwi Confused Nie raz słyszałam od dziewczyn, które miały się czym pochwalić jak się śmieją z jakiejś dziewczyny, że nic nie ma, że deska. Mimo, że nie było to skierowane bezpośrednio do mnie, to jednak również dotykało. Więc siedzi to teraz we mnie tak głęboko, że jeśli idzie o autosugestię to trudno mi sobie z nią poradzić.
Powrót do góry
plm
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 14:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A powiem Wam, że miałam też sytuację, gdzie komentarzem nie były słowa, a wymowna cisza.
Pierwszy raz rozebrałam się przed chłopakiem (już z nim nie jestem od kilku lat) i kiedy zobaczył i dotknął moje nagie piersi to zrobił to tylko przez sekundę i już nie chciał. Po kilku minutach zapytałam, czy myślał, że są większe i powiedział, że tak. Że takich małych nie widział jeszcze...
Ale! Ja byłam jego pierwszą, więc znał tylko fotoszopowe biusty z internetu, albo push-upy koleżanek.

Ale ta cisza i to, że totalnie je olał i później te słowa... Niestety mocno to na mnie wpłynęło... Sad
Powrót do góry
nostress
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Lut 20, 2014 20:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jej, jestem w szoku :O Zabiłabym.
Z tego co ja zauważyłam, to mężczyźni średnio patrzą na rozmiar piersi (pomijając tych fetyszystów dużego biustu...), dla nich ważne jest tylko, żeby biust był, mały czy duży, cycki to cycki i wszystkie lubią :P
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pią Lut 21, 2014 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ze mna kilku zerwało ze względu na mały biust.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Lut 22, 2014 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Plm ja się nie dziwię, że na Ciebie wpłynęło, też bym się tak czuła. I gościu miałby pewne, że mnie nie dotknie już więcej. No i kolejni po nim też by mieli przerąbane, bo bym nie pozwalała.
Ania no co ty?! I co tak ci motywowali, że przez to? Matko, co za frajerzy chodzą po tym świecie to nie wierzę... I potem psują opinię porządnym facetom, bo dziewczynie trudno jest zaufać jak się spotka z takim frajerstwem...
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 07:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, mówili z mostu, że mam za małe, albo innym się zwierzali, a do mnie te informacje docierały. Teraz już mnie by coś takiego nie bolało. Teraz mam poczucie własnej wartości, ale wtedy nie miałam i bolało... Podsycało kompleksy.
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lut 24, 2014 17:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja chyba jeszcze takiego poczucia własnej wartości u siebie nie wyrobiłam, gdyż jestem pewna, że nie tylko by bolało, ale i podłamało na maxa. Mój chłopak nic nie mówi, chyba, że dobre rzeczy ad. moich ale ja i tak nie wierzę w to, że mu się takie coś podoba. To niemożliwe. Ale on wie, że jestem bardzo zakompleksiona.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lut 24, 2014 17:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 4 z 5
Skocz do: