Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaką macie figurę, a jaką chciałybyście mieć ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Haha no jakbym siebie słyszała :P też nienawidziłam WFu i unikałam go jak ognia! Nieraz nawet zwolnienia podrabiałam ;) byłam beznadziejna w grach zespołowych typu siatkówka, koszykówka. Wybierali mnie zawsze do drużyny jako ostatnią. To spowodowało u mnie niechęć do ruchu, na szczęście po latach się przekonałam. Rower dobra rzecz, możesz spróbować jeździć nim np do pracy póki jeszcze ciepło na dworze ;)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:27    Temat postu:

Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Wrz 08, 2011 11:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hhehe ale chyba się przemogłaś i ćwiczysz! a ja nie umiem się zmobilizować Rolling Eyes nawet w tym roku jak miałam ku temu powód- wyjazd nad morze jeszcze do znajomych,chciałam przytyć,wyćwiczyć tyłek żeby zrobić wrażenie i... nie ruszyłam nawet palcem hhehe
Powrót do góry
bananxd
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Witam was Smile ehh moje wymiary to 85-73-99 .. jestem strasznie nieproporcjonalna. Chciałabym schudnąć ,a zarazem chciałabym mieć większe piersi i nie mam pojęcia jak się za to zabrać by doprowadzić do idealnych wymiarówConfused chyba pozostanie mi jedynie schudnąć i w przyszłości zrobić sobie operacje plastyczną piersi..
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Wrz 28, 2011 21:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

76-59-76 wiec można powiedzieć że jestem klepsydrą tylko jaką taką wyciągniętą :P może będę nieskromna ale do pełni szczęścia brakuje mi troche większego biustu, ot zwykłe, przeciętne B Smile na drugim miejscu troche mniej tłuszczyku w brzuchu, ale wiem że na to moge zapracować sama ćwiczeniami.
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Wrz 30, 2011 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KaHa zaszokowałaś mnie tą talią! :P Strasznie chciałabym tyle mieć. Chociaż przy moim 89 - 90 w biodrach mogłoby to dziwnie wyglądać, zbyt duża różnica. W talii mam 66 cm co wydaje mi się trochę za dużo, kiedyś miałam 68 mimo płaskiego brzucha i wizualnie wąskiej talii tak jakby te wymiary były wzięte od innego ciała Wink
Ogólnie jestem ze swojej figury zadowolona, ale mam tendncje do odkładania się tłuszczu na udach, może gdybym więcej ćwiczyła, to nie byłoby widoczne. Tak jak już pisałam, sporo schudłam i dopiero teraz mam takie nogi jakie chciałam, szczupłe uda, jędrne, cellulit prawie zniknął, tego lata pierwszy raz od dawna odważyłam się założyć szorty i przechodziłam tak całe wakacje, nawet w zimne dni Very Happy Chciałabym przytyć ale zastanawiam się jak to zrobić w zdrowy sposób żeby cellulit nie powrócił. Wiem, że gdybym przybrała na wadze, to odzyskałabym swoje piersi i głównie o to mi chodzi...
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

http://avanti24.pl/moda/51,103624,8257903.html?i=3

Tu moja sylwetka A jak Ania Smile
Tylko, że ja mam tak dziwnie w biodrach Rolling Eyes

Czarna sylwetka to moja a różowa to jak wg mnie powinno być. Nie wiem jakoś to dziwnie wygląda tak jakbym miała po bokach brzucha tłuszczyk na udach też ale na biodrach nie Confused nie wiem co tu zrobić aby to był taki ladny łuk jak pokazuje różowa linia

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Paź 12, 2011 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa napisał:
KaHa zaszokowałaś mnie tą talią! :P

hehe, dzięki Nimfa Smile mimo że sama talia jest rzeczywiście bardzo wąska to tłuszczyk i tak odkłada się na brzuchu, szczególnie w dolnych partiach, chociaż przyznaje że i tak jest lepiej niż kiedyś Smile i rzeczywiście moje biodra są sporo węższe od Twoich Wink a mogłyby się jeszcze troche wypełnić, nie obraziłabym się :P w mojej autosugestii stałym elementem jest odkładanie się tłuszczu w piersiach zamiast na brzuchu także to w końcu musi zadziałać Smile
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 14:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podoba mi się, gdy kobieta wygląda jak na teledyskach Seana Paula np, "Gimme the light" ... tam laski są bardzo kobiece...mają "więcej ciałka" i to wygląda przecudownie!!! mają lekko zaznaczone mięśnie a reszta seksowny tłuszczyk-masakra Shock gdy tańczą to ciało również tańczy a nie jakieś szkieletory :P
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 09:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Shanda, też kiedys bardzo chciałam mieć taką figurkę właśnie, ale to troszkę mi daleko do tego :P no i z resztą mój facet lubi taką figurę jaką mam teraz więc łatwiej mi zostać taką jaką jestem Smile

Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 13:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na dzień dzisiejszy moje wymiary to 74/61/86 przy wzroście 160. Cycki tragedia, tyłeczka chyba nigdy tak naprawdę nie polubię bo zawsze będę mieć do niego jakieś zastrzeżenia, ale za to nie mogę się napatrzeć na swój płaski brzuszek, codzienne brzuszki to jest to! :D

Nawiązując do powyższych postów - no nie zaprzeczam, też czasami podobają mi się kobiety, które mają troszkę ciałka. Ja jednak przy moim wzroście nie wyobrażam sobie mieć tego ciałka więcej. Zawsze marzyłam mniej więcej o takich biodrach, jakie ma Mecia. Niestety los pokarał mnie figurą gruszki :P według mnie krągłe biodra wyglądają ładnie u wyższych dziewczyn, a u mnie wręcz karykaturalnie. Na szczęście zgubiłam w tym miejscu sporo ciałka, i udało mi się to osiągnąć uwaga dopiero po sześciu latach... Nie mierzyłam się wtedy ale na pewno miałam jakieś 90 czy 92 cm w biodrach. I strasznie mi się to nie podobało!
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 20:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja dziewczyny jestem zadowolona ze swojej sylwetki, moje wymiary to 90-64-93 mam 167 cm wzrostu, biust chciałabym mieć większy ponieważ mam problem podobny do wielu dziewcząt tutaj...piersi są szeroko rozstawione i wyglądają na dużo mniejsze niż mogą się wydawaćSad oraz cera co ja bym dala aby wygrać z trądzikiem:(
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 22:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aniu ja też miałam taki trądzik, że się robiły takie ropnie i teraz zostały mi takie dziurki na buzi, ale nikt nie mógł mi pomóc to szukałam w sieci i zaczełam smarować buzię wodą utlenioną. Później piłam 10 kropli wody utlenionej na 150ml wody i to mi pomogło w miesiąc zostały same dziurki i nie było widać żadnej ropy, żadnych czerwonych kropek. Jeśli rozumiesz po ang to polecam wpisać "hydrogen peroxide for acne" i pojawi się cała lista artykułów. Ta kuracja piecze ale nie zrobi ci krzywdy a efekty zaczerwienienia mija więc najlepiej to robić na noc.

Co do tej figurki to ja nie wiem Alien Złotko czy chciałabyś mieć moje biodra. Moje własnie są takie wklęsłe z boku. Zdjęcie troszkę nie udane bo mam stary telefon ale widać jak wyglądam.

[/img]

ps. to wygląda jakb mi się gacie wrzynały w boczki, ale nie wciskają się sa nawet lekko luźnawe i dlatego też się wkurzam na takie biodra Sad bo wyglądają jak ścisnięte za małymi ciuszkami czy bielizną

Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 17, 2011 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

o widzisz - teraz jest zdjęcie i można coś powiedzieć. moim zdaniem masz po porostu wąskie kości biodrowe i "drastyczne przytycie" raczej tylko pogłębi stan rzeczy. myślę że sprawdzić by się mogły ćwiczenia na uda i talię
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 08:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mhm.. to tak.. OK a wiesz może KaHa_ jak się pozbyć tego wałeczka od pępka do linii bielizny? Tzn jak zrobić z niego mniejszy łuk?

Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Meciu po pierwsze bardzo dziękuje za reakcje! nigdy nie słyszałam o takim sposobie leczenia tego świństwa i dziękuje Ci za poradę bo na pewno jej spróbuję! Jeżeli mogłabyś, była bym Ci wdzięczna napisz mi jeszcze czy dawkę 10 kropli wu na 150 ml wody powinnam stosować raz dziennie? a nie wiesz czy teraz w trakcie kuracji ziołowej woda utleniona może pozbawić działanie ziół?

co do Twojej sylwetki to wiedz ze nie jedna dziewczyna chciałaby tak wyglądać, może to dziwne ale za to ja lubię u dziewczyny trochę ciałka dlatego gdybym miała większe piersi i pupe nie pogardziła bym wiec głowa do góry:) mam nadzieje ze nie skrytykujesz mnie ale sylwetka Kim Kardashian bardzo mi się podoba chociaż tyłek mógłby być troszkę mniejszy.;)Pozdro
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Paź 18, 2011 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 19, 20, 21, 22  Następny
Strona 20 z 22
Skocz do: