Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Jaką macie figurę, a jaką chciałybyście mieć ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 10:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

powinnam chyba edita zrobić ale OK no w sumie jak się dziś obmacałam dobrze to tego się nie da zrzucić bo to może wygląda jak tłuszczyk ale góra 0,5cm pod tym jest już kość i na boczkach i na udach więc nic z tego kości raczej nie zmienię :P Aniu a tobie wyślę prywatną wiadomość, bo to nie ten topik, żeby się tu rozpisywać o tym Smile ale jak ktoś jeszcze chce o tym coś więcej wiedzieć śmiało walcie do mnie na PW

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Paź 18, 2011 10:38    Temat postu:

Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 13:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mecia
Pozwolę sobie podać link do większego formatu zdjęcia. http://adf.ly/3GxhQ
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ok nie ma sprawy, tylko muszę rozwiać wątpliwości ten wałeczek u góry to nie mój biust niestety, tylko podciągnięta bluzka :P

Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 21:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niestety sama szukam skutecznego sposobu na pozbycie się oponki z brzucha Smile szczególnie z jego dolnych partii, bo górę mogę bez problemu wyrzeźbić "zwykłymi" brzuszkami. jeśli chodzi o dół to myslę że to składowa diety, sportów kondycyjnych i wzmacniających mięśnie brzucha także lepsza robota...
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Wto Paź 18, 2011 23:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

KaHa_ no właśnie dolne mięśnie u mnie też nie chcą współpracować Very Happy kiedyś robiłam 150 brzuszków dziennie tych prostych i miałam piękne mięśnie brzucha i tłuszczyk na dolnych partiach :P

co do diety to masz rację, także czytałam, że dietą da radę się tego pozbyć. Swoją drogą z lekcji biologii pamiętam także, że materiał zapasowy odkłada się najszybciej właśnie w tych partiach. Materiał zapasowy jest to wszystko to co organizm nie potrzebował do zaspokojenia aktualnego zapotrzebowania na kalorie i związki cenne dla procesów życiowych a zarazem to co "osądził", że opłaca się zatrzymać a nie wydalić z organizmu. Idąc za tą myślą, może warto więcej się ruszać i mniej jeść wtedy tak jakby można znaleźć ten idealny punkt w jedzeniu zdrowo i jedzeniu akurat na miarę (nie za mało, nie za dużo).

Z resztą wiemy również, że głodowanie się to niezbyt udany sposób, bo wtedy organizm przechodzi na taki tryb przetrwania i gromadzi wszystko co może w oponce Smile wtedy na utrzymanie procesów życiowych w dobrej kondycji zostaje przeznaczone minimum związków dostarczanych z pokarmu.

To tak jak z nami gdy brakuje kasy. Gromadzimy całą kasę na czarną godzinę i wdajemy o wiele mniej, żyjemy skromniej itp. Tak samo robi organizm- czuje, że dostaje mniej pokarmu to gromadzi go w razie gdyby się okazało, że niedługo nic nie dostanie. Stąd też organizm jest osłabiony i wygląda o wiele gorzej i bardziej smutno.

Jak zwykle się rozgadałam (rozpisałam w sumie), ale jakoby chyba na temat i mam nadzieję, że jeśli ktoś by się zastanawiał nad głodówką proszę weźcie sobie do serducha to co napisałam i nie głódźcie się.

Powrót do góry
blueeyes
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Lis 19, 2011 22:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie moja figura gruszki może i by odpowiadała gdyby nie mały biust, który wygląda śmiesznie i żałośnie przy masywnych udach..... i do tego szerokich i pełnych biodrach. Pewnie większość kobiet wie o czym mówię. Tłuszczyk w tym typie figury jakoś słabo odkłada się w piersiach Confused Najpierw uda, tyłek, brzuch i na piersi nic już nie zostaje :P

Odchudzam się!
Było 70kg
Jest 56,5kg
Powrót do góry
angiee
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 11:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

blueeyes doskonale wiem o czym mówisz. Gdybym miała normalną, proporcjonalną figurę, to niedobór piersi nie przeszkadzałby mi tak bardzo. Ale niestety mam ponad 10cm różnicy między biustem a biodrami.
Powrót do góry
lalal
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Gru 13, 2011 11:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem typową gruszką- mały biust, wąska talia i spore biodra. Klepsydra to moje marzenie, choc wiem, że niesamowicie trudne do osiągnięcia. Staram się choc trochę zbliżyc do tego ideału. :P
Powrót do góry
burakicia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 02:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja chciałabym mieć wąską talię i szersze biodra, nie przeszkadzałaby mi tak wtedy wielkość biustu... jestem chłopczycą z brzuchem i udami
też doszłam do wniosku, ze od wielkości biustu ważniejsze są proporcje;
są dziewczyny płaskie i wyglądające kobieco i estetycznie i kobiety z ładnym dużym biustem ale lekką nadwagą i typem jabłka
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Sty 21, 2012 10:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja też marzę o talii osy Smile i szczuplejszych udach bo biodra mam aż nadto szerokie ( co mnie się nie podoba wcale) - mogę mieć mały biust bylebym była znowu smukła jak kiedyś
będzie 53!
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Mar 15, 2012 22:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niestety nie znalazłam sposobu na to o czym pisałam o tych wklęsłych biodrach ale jak tak siedzę i się masuję do stwierdziłam, że tak mi brzuch wywaliło, że jakby stamtąd wziąć tłuszcz na biust to urósłby jeszcze raz tyle O.o

Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz przytylam, wiec mam: duzy brzuch, biodra sredniej wielkosci, grube uda, maly ( ok, sredni biust) Chcialabym miec plaski brzuch, szczuple uda i łydki oraz wiadomo.. duzy biust Very Happy
Powrót do góry
emila1988r
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Mar 16, 2012 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojej. Ja za to mam nogi (głównie łydki) i ręce chude jak patyki. Ramiona okropnie wąskie, biust ... , brak wcięcia w talii, jeden wielki wał przeciw powodziowy w pasie, szerokie biodra (w porównaniu do ramion - góra XS a na pupie M ) i płaską pupę, którą staram się wyćwiczyć. Do tego garbię się i już mi tak zostanie (kifoza) i mam krzywą klatkę piersiową (prawa strona jest uniesiona o jakieś 2 cm).

Chciałabym oczywiście mieć większy biust, taki żeby było go widać spod bluzki bez stanika, wyraźne wcięcie w talii, duuużo mniejszy brzuszek i okrąglejszą pupę. Mam nadzieję, że to realne Smile chociaż nawet gdy ważyłam 48 kg to i tak oblana byłam tłuszczem na brzuchu, porażka...
Powrót do góry
TwiggyRiot
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Maj 15, 2012 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam figurę chłopaczka,a marzy mi się coś na kształt Natalii Oreiro^^ <3

jedyna rzecz, z której jestem zadowolona to brzuszek i nogi, jednak ćwiczenia się opłacają Smile
Powrót do góry
agik
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Maj 16, 2012 11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ostatnio jestem dość koścista. Jak się przeciągam to wyglądam jakbym z obozu wyszła. Z jednej strony fajnie, że nie jestem gruba, ale jednak odrobina ciała by się przydała. Ręce mam jak patyki, za to łydki dość masywne (mam niemały problem jeśli chodzi np. o kupno kozaków). Ale ogólnie figurę mam kobiecą, brakuje tylko pełnych piersi -.-
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Maj 16, 2012 11:37    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... , 20, 21, 22  Następny
Strona 21 z 22
Skocz do: