Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Najgłupsze teksty jakie słyszałyście od faceta
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
dorcia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 18:25    Temat postu: Najgłupsze teksty jakie słyszałyście od faceta Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy dobrze umiejscowilam temat.
Piszcie jakie najglupsze teksty slyszalyscie od swoich bylych , obecnych, potencjalnych itd facetow?

Ja zaczne. Bylam z moim pierwszym facetem u niego w domu. W sumie to bylismy juz po zerwaniu ale dalej cos do siebie czulismy wiec spotykalismy sie i w sumie bylismy w takim zawieszeniu. Niby razem niby osobno. On sie pakowal bo wyjezdzal za granice na wakacje. Patrze a on pakuje prezerwatywy. Oczywiscie sie wzburzylam i awantura.
A jak on mi to wyjasnil??

Powiedzial mi ze bierze prezerwatywy po to zeby na plazy schowac w nie komórkę, zeby sie nie zamoczyla albo piachem nie pobrudzila!exlaim

No masakra jak mozna byc takim kretynem:P a najgorsze jest ze on naprawde wierzyl w to ze to jest logiczne wyjasnienie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 11, 2007 18:25    Temat postu:

Powrót do góry
ana555
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie najgłupszy to kiedy facet powiedział mi, że mam ładne niebieskie oczy...! A ja mam zielone!!! I to nie takie mieszane, tylko bardzo wyraźne zielone. Fatalny komplement... Laughing
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmmm... najglupszy tekst jaki uslyszalam od faceta...
"Twoje piersi są śliczne Skarbuś!" hehe Very Happy

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 11, 2007 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faceci są troche inni więc słysze same głupie teksty Very Happy Oczywiscie wielu nie pamietam..

Kiedyś za nieletnich czasów od pewnego chłopaka - "Masz bardzo ładną siostrę.. Chciałabyś ze mna chodzić?" Very Happy

Od mojego chlpaka, po tym jak włamał sie do toalety " Słodko wygladasz kiedy siedzisz na sedesie" albo "Lubie kiedy jesteś chora, fajnie wyglądasz kiedy sie tak męczysz"

Od kolegi z klasy "Dlaczego masz takie szparki między zębami?"

Jedna z pierwszych randek z miom chlopakiem romantyczny nastroj, on wpatrzony we mnie bawiac sie moimi wlosami stwierdzil "Masz rozdwojone koncowki, powinnas je podciac"

Od chłopaka którego znalam pare tygodni " Chcialbym miec z Toba dziecko" a najzabawiniejsze jest to, że on mowil calkiem serio Shock Cholera nie wiem co jest, ale ktorys raz z kolei slysze od kogos taki tekst i za kazdym razem od innej osoby Razz

Od nowo poznanego chlopaka na imprezie "Dlaczego zawsze chodzisz taka wyprostowana? Ale powiedz - czujesz sie wtedy sobą? Jestes soba kiedy chodzisz w taki sposob?Jesli tak to ok" Confused
Powrót do góry
angela99
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak czytam to wszystko to poprostu śmiech mnie ogarnia Very Happy ....
Ale niestety.... dla mnie to faceci rzeczywiście są z Marsa Laughing Laughing Laughing
Czasami mam wrazenie, że jak się nie powie jak "krowie na granicy" i jak najprostszym językiem to niezrozumie....

Mój kiedyś do mnie powiedział tak (z 5-10 min się spóźniłam do niego): Gdzie się szlajasz..... łajzo?question.... Shock Shock Ja się wpieniłam , a on potraktował to jako żart.... I był później bardzo oburzony, dlaczego ja się tak zdenerwowałam...
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 12:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

on (wstawiony): przespisz sie z ... (imie)
ja: poje@#$o cie??
on: no wiesz to moja najlepszy kolega > co moje to i jego - co jego to i moje; my sie wszystkim dzielimy!!
i obaj zaczeli sie smiac

oczywiscie mial to byc zart ale zarty wypowiedziane przez kogos po pijaku rzadko smiesza...tylko ze powiedzial to w zla godzine bo jakies pol roku pozniej jego najlepszy "kolega" zlozyl mi bardzo ciekawa propozycje - chyba bardzo sobie do serca wzial te slowa...

mialam akurat okres i poszlam do lazienki w wiadomym celu; z oddali slychc "moge ci wlozyc tampon" ?

Ostatnio zmieniony przez truskawa dnia Pon Gru 03, 2007 11:14, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 14:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj byly kiedys znalazl u mnie paragon za tampony i spytal, jak moge byc dziewica, skoro ich uzywam Wink Biedny nie wiedzial chyba za bardzo jak jest zbudowana kobieta Wink

A inny, ktory studiowal 200km ode mnie i ktory bardzo chcial sie ze mna spotykac powiedzial do mnie, gdy mowilam, ze nie uznaje zwiazkow na odleglosc, ze on w piatki juz bedzie wracal do domu na caly weekend. A jak mu mowilam, ze przeciez studiuje bardzo trudny kierunek i bedzie musial sie uczyc to stwierdzil, ze... nie bedzie ogladal tv, zeby moc jak najwiecej czasu spedzac ze mna Very Happy
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Pon Lis 12, 2007 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przypomniała mi się rozmowa z moim ex. Dyskutowaliśmy na jakieś tematy związane z osobowością człowieka:
Ja: w człowieku ważna jest dusza, "najważniejsze jest niewidoczne dla oczu"
On: e tam, mnie tam Twoja dusza nie interesuje, ważne, że masz fajny wystający tyłek.

No comment Rolling Eyes

Rozmowa z kolegą z wydziału:
On: do twarzy Ci w tej bluzce, ładnie Ci w tym kolorze
Ja (przekornie): a podobno zielony mi nie pasuje
On: tak na serio to ja nie patrzyłem na kolor, tylko na Twoje cycki bo fajnie się w niej odznaczają.

Z sąsiadem w windzie:
On: umówisz się ze mną?
Ja: niestety nie, bo mam faceta
On: nie szkodzi, ja mam żonę. To co, umówisz się?

Rolling Eyes

Hahaha przypomniało mi się jeszcze coś, szłam niedawno z moim Ukochanym ulicą, o czymś tam gadaliśmy i w pewnej chwili powiedział do mnie: "moja krowo". Ja zdębiałam, po czym wpadłam w furię i zaczęłam się na niego drzeć, a on patrzy i nie wie o co chodzi... Po chwili wyjaśniło się, że powiedział: "moja królowo" Laughing Ach muszę częściej myć uszy Laughing
atsenka

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 15:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ojjj było tego pełno, tylko teraz tak na szybkości nie pamiętam Sad Ale 2 teksty mi się przypomniały (faceci to idioci) Wink

Facet z którym się spotykałam jakiś czas...Było ok, ale pewnego dnia stwierdził że nic z tego nie będzie, bo mu nie ufam! No i oczywiście był trochę hmm niedelikatny i nietaktowny, poza tym to był tylko pretekst z tym zaufaniem a tak w rzeczywistości do tej pory neiwiem czemu nie chciał sie spotykać (Swoją drogą jak można ufać komuś kogo znało się miesiąc?).
Po jakimś czasie (miesiąc, półtora) na dyskotece podchodzi do mnie (przez ten miesiąc nie gadaliśmy ani razu) i pyta:
-Cześć dlaczego się nic nie odzywałaś? Może sie zabawimy dzisiaj?
Ręce mi opadły... Wink

Albo drugi ewenement...Smsowaliśmy, no i w pewnym momencie napisałam mu że wiem że ma dziewczynę a on do mnie:
-Noo mam ale i tak Cię lubię :* i nie bój się nie chodzi mi tylko o jedno...chce tylko pogadać, zapytać co u Ciebie słychać...
Więc się zgodziłam i się spotkaliśmy...
Po 2 godz spotkania...
on: Widzisz...nie możemy sie dogadać...Chciałam żebyś zrobiła mi dobrze, a ty nie chciałaś! Nie ma sensu dalej się spotykać... Rolling Eyes
Chyba nie muszę Wam mówić jak wyglądała moja reakcja?

No i jeszcze jedna sytuacja mi sie przypomniała:
Moja siostra żaliła mi się że mąż nie jest o nią w ogóle zazdrosny...No i na udowodnienie mi tego mówi do niego:
-Kochanie co byś zrobił jakbym wyszła nago na ulice? Byłbys na nnie zły?
-Kazał bym Ci się ubrać...
Na to ja do siostry: Noo widzisz jednak byłby zazdrosny Smile
A szwagier na to:
-No bo wiesz byłoby Ci zimno, zobacz jaka pogoda jest ostatnio...
Myślałam że wymięknę! Jemu nawet przez mysl nie przeszło że inni faceci mogliby wtedy patrzeć na roznegliżowana moja siostrę tylko myślał że sie przeziębi...Jeszcze mówił to z taką troską Wink

Albo mój eks (byliśmy może 1-1,5 miesiąca razem) jak ze mna zrywał:
- ...Bo wiesz...mi jest potrzebna dziewczyna która będzie mnie krótko trzymała...
A jakieś 2 tyg wcześniej: Mogłabys mi dawać więcej swobody...Dopeiro 3 raz w tym tygodniu wychodzę z chłopakami na piwo a ty się złościsz Wink

I jak tu zrozumieć facetów?
Freja_x

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny jestem w szoku Wink
Ja chyba tak wielu kretynów w życiu nie spotkałam Wink
W tej chwili nie jestem w stanie sobie przypomnieć, czy kiedyś usłyszałam coś aż tak głupiego, ale pamiętam jak mi się raz koleżanka żaliła. Leżała na łóżku ze swoim chłopakiem w pokoju było ciemno, ale nie półmrok, tylko taka ciemność, że NIC nie było widać, a on jej wtedy powiedział "Kochanie, wyglądasz ślicznie" Wink ale ten przykład, to nic przy Waszych Laughing
Powrót do góry
filifionka
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 18:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mojej kumpeli ex: Bedąc z nia powtarzał,ze po zerwaniu zawsze marzył,ze zostanie ze swoja była przyjaciołmi. Gdy to w koncu nastapiło- oznajmił jej, ze przyjaciolmi byc nie mogą bo to sie tak nie da. Gdy chciala utrzymywac z nim kontakt powiedział,ze bedzie lepiej jak bedą "milczec". Po pewnym czasie moja Friend dostaje od niego smsa: "Dlaczego nie odpowiadasz na moje sygnały i sms, chciałem ,zebysmy zostali przyjaciółmi" No comments... Rolling Eyes

Albo znajomej facet na imprezie - oni zakochani, wtuleni, tancza jej ulubiona piosenkę, gdzieś tak w połowie piosenki one mówi mu do ucha, że kocha, że mogłabym tak całe życie z nim tańczyć, a on na to IDĘ SIĘ NAPIĆ! I poszedł Laughing albo powiedział jej "- ona nie jest ladna, jest chuda... a ty jestes ladna i gruba" Laughing Very Happy

I jeszcze jedno mi sie przypomniało Laughing Eks mojej kumpeli wysłał jej takiego sms's "Jak jesteś taka uczona (chodzi o to, że studiuje) to powiedz ile biskup ma guzików w sutannie"

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Lis 13, 2007 23:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

fakt, są czasem bezmyslni w tym co mówią czasem odnoszę wrażenie, że faceci pochodza z jakigos innego swiata i wlasciwie to sami nie wiedza co mowia, ciagle o czyms zapominaja. Mnie juz przestalo to drazniec, mnie poprostu opadaja rece albo dostaje ataku smiechu Wink

Siedzę z chłopakiem, z którym spotykałam się stosunkowo nie długo ale wystarczająco by powiedzieć sobie pewne rzeczy. Wtuleni w siebie, zroblo sie romantycznie.. Ja:kocham cie On: ja ciebie tez kocham
zmiana tematu, chwila Ciszy, On(zamyslony) : Boję się że się w Tobie zakocham... Laughing

Ja do swojego chłopaka na ulicy: Ładna dziewczyna..
On skrzywiony: nie.. ma za duzy tyłek.
Ja: ale z twarzy
On; Nie wiem, nie zwrocilem uwagi

Mój chłopak o tym jak zobaczył mnie pierwszy raz "Od razu mi sie spodobalas chcialem do Ciebie podejsc, poznac Cie od razu wiedzialam ze chce z Toba byc ale bylas za mloda" (faktycznie mialam 13 lat wiec z tym sie zgodze Razz) Za jakis czas ten sam temat, zgadalo sie o tym jak dawniej wyglądałam. On: " Nie wie wiem, nie widzialem Twojej twarzy ale bardzo spodobaly mi sie Twoje nogi"

Kiedy troche mi sie przytylo, on: lubie kiedy jestes taka pulchna
ja pokazujac mu tego samego dnia w tv wychudzona tancerke: fajna ma figure
on: hmm.. nie
ja: dlaczego
on: za gruba jest Razz

Ja do chlopaka z ktorym sie spotykalam: nie moge Ci ufac bo skad mam wiedziec czy nie umawiasz sie tez z innymi dziewczynami?
on: skoro tak twierdzisz... Very Happy Laughing Załamka!

Ja: Czy poza tym co jest ze mna zddradziles kiedys swoja dziewczyne?
On: Nieeee!exlaim Są granice
Innym razem
Ja: Spales z inna dziewczyna keidy byles w zwiazku z XX
On: Tak.. Własciwie to nie byla zdrada bo mielismy przerwe. Ale to byla jej wina Confused
Ja: Mnie tez bys zdradzal gdybysmy byli ze soba?
On: Nie moge wiedziec teraz co by byl gdybysmy byli razem

Ja do tego samego chlopaka, Po wyrzuceniu z siebie wszystkiego co mi lezy na sercu i calej litani slusznych pretensji usyszalam "zbliza Ci sie okres?"

On:Co byś zrobiła gdys teraz zaszla ze mna w ciaze?
Ja:Nie wiem, napewno nie zmuszalabym cie zebys ze mna byl z tego powodu, nie wiem nawet czy bym ci o tym powiedziala
On rozmarzony : Mieć taka dziewczyne w kazdym miescie..
To oczywiscie mial byc baaardzo smieszny zart Rolling Eyes
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 03:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No czasem to mogą naprawdę ręce opaść jak się słyszy takie teksty Laughing

Z moim ex w autobusie (to były nasze początki, więc NIBY był we mnie wpatrzony jak w obraz Laughing ):
Ja: Widziałeś tą pannę która teraz wysiadała? moim zdaniem bardzo ładna...
On: Nie wiem, nie zwracam uwagi na inne laski jak mam Ciebie obok
Ja (żartobliwie): W sumie dobrze, że nie widziałeś, bo miała bardzo duże piersi, jeszcze byś się podniecił
On: Wcale takich dużych nie miała....
Już nie spytałam skąd wie Razz

Rozmowa z dwoma kolegami:
Ja: No i co, udało Ci się wreszcie zdobyć Kasię?
On1 (rozmarzony): No umówiła się w końcu ze mną. Kurcze jaka ona śliczna!
Ja: No to opowiedz mi coś o niej. Jak wygląda?
On1: Ma fajne cycki i fajny tyłek. A i jeszcze fajne nogi.
Ja: Hmm a z twarzy?
On1: A co Ty myślisz, że ja jej patrzę na twarz?!
Rolling Eyes
On2 (dowcipnie): Właśnie, na twarz to zawsze można worek...
On1: Tak źle to z nią chyba nie jest
On2: Stary, lepiej, że worek na twarz niż na tyłek, bo jakbyś ją posuwał przez worek?

Z kolegą:
On: Moja panna coś ostatnio za bardzo przytyła
Ja: Wyślij ją na jakieś ćwiczenia albo coś
On: Eeee ruchu to ona ma dużo, codziennie mi robi loda!

Historia mojej koleżanki:
Ona: Kochanie zrobić Ci dobrze?
On: Mmmmm o tak!!!
Po chwili:
On (oburzony): ręką to ja sobie mogę zrobić sam!

Pomijam sytuacje, o której już napisała Nimfa, a któe przytrafiały mi się zarówno z moim ex, jak i z obecnym Ukochanym, a także czasem z kolegami. Gdy się złoszczę i mam o coś pretensje, to słyszę: "Okres Ci się zbliża?" Rolling Eyes

A to gdzieś przeczytałam:
W głębi duszy jestem bardzo wiernym mężczyzną.
Ale dusza głęboko, a członek - jakoś tak bliżej...
Rolling Eyes
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 07:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj byly mial tendencje do zadawania durnego pytania "dlaczego" oprowadzalo mnie to do szalu po jakims czasie

on - podpity; ktorys dzien z rzedu pije wodke z kolegami; myla mu sie slowa
ja: alkoholik z ciebie (zart)
on: dlaczego? Rolling Eyes

on walnal jakis tekst taki bez ladu i skladu
ja: ale ty glupoty gadasz exlaim
on: dlaczego? Rolling Eyes

lub tez odpowiadal pytaniem na pytanie przez co tez mnie krew zalewala
ja: uwazasz ze byles swiety?!
on: a ty bylas swieta?!
ja: ja podrywalam panienki?!
on: ja podrywalem facetow?!
i tak dalej
no rece opadaja - rownie dobrze moglam sobie ze sciana pogadac...
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Lis 14, 2007 19:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzien 1
Kolega:ja tam lubie skakac z kwiatka na kwiatek to lepsze i ciekawsze niz bycie z jedna,co dyske mozesz miec inna
Ja:bo masz szczeniackie myslenie i zero pojecia o prawdziwych uczuciach
Kolega:ty wiesz swoje ja wiem swoje...
Dzien 2
Wywiazala sie dluga powazna wieczorna rozmowa o zyciu..o wszystkim....
Kolega:wiesz...chcialbym miec dziewczyne na stale,razem zasypiac,razem sie budzic to jest takie zaje~#*te.... Rolling Eyes

Pare lat temu na dyskotece.Doczepil sie taki jeden.Tanczymy..On idzie do baru,pyta czy cos mi kupic mowie,ze nie lecz mimo to przynosi mi piwo.Przed wreczeniem mi go bierze dwa ogromne lyki...Dostalam wiec nadpite piwo zeby bylo romantyczniej...Tanczymy dalej a jego raczki zaczynaja nagle zbyt odwaznie wedrowac po mojej osobie.Zwracam uwage raz,nie przestaje,zwracam drugi on dalej swoje..Wkoncu odwracam sie i mowie "odwal sie frajerze" on patrzy na mnie ,wyrywa piwo z reki i mowi : "oddawaj browca!"...po czym odchodzi.... Very Happy Laughing

Nie ma co,bardzo inteligentne oraz "wiedzace" czego chca od zycia stworzenia.... Very Happy
Reklama

Wysłany: Sro Lis 14, 2007 19:32    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następny
Strona 1 z 7
Skocz do: