Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

oszusci na allegro
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 13:09    Temat postu: oszusci na allegro Odpowiedz z cytatem

na 99% ten temat pojdzie pozniej do kosza ale musze zapytac Wink
planuje kupic na allegro telefon bo wychodzi taniej niz w komisie czy sklepie i w zwiazku z tym mam pytnie: czy kiedykolwiek na allegro lub na innej aukcji internetowej trafiliscie na oszustow (lub moze ktos ze znajomych trafil)

telefon to wydatek kilkuset zlotych; gdyby to bylo 20 zl to bym sie nawet nad tym nie zastanawiala; do tej pory nie spotkalam oszustow na allegro co nie oznacza ze ich nie ma...
Reklama

Wysłany: Nie Lis 18, 2007 13:09    Temat postu:

Powrót do góry
Patryka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znajomy kiedyś zakupił na Allegro telefon właśnie, wpłacił pieniądze, a w paczce otrzymał... Cegłówkę... Serio. Sprawa miała swój finał taki, że sprzedwaca ostatecznie na leczenie dentystyczne musiał wydać co najmniej tyle, ile "zarobił".

Ja osobiście na allegro nigdy się nie nacięłam, ale druga sprawa, że drogich rzeczy po prostu tam nie kupuję.

Ale tak myslę, że jeśli ten sprzedawca ma dużo pozytywów, to raczej nieprawdopodobne, by był oszustem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kolega z pracy ojca kupił monitor na allegro i zawartoœc paczki byla zupenie inna choc o podobnej wadze Confused ale to było dawno
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 15:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój facet kupował całkiem niedawno na allegro płytę główną i dostał uszkodzoną, po zgłoszeniu tego, sprzedawca wykłócał się, że wysłał zupełnie i nową i że to pewnie mój facet ją uszkodził Rolling Eyes
Z tego co słyszałam od innych osób, zdarzają się czasem oszustwa, ale generalnie jeśli sprzedający ma bardzo dużo pozytywów, to nie powinnien być oszustem. Radziłabym unikać sprzedających, którzy nie mają zbyt wielu komentarzy.
atsenka

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 15:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również nie mam zaufania do sprzedawców z Allegro, ale tylko tych którzy nie maja zbyt wielu komentarzy albo mają sporo negatywnych. Zawsze czytam wszystkie negatywne i sprawdzam ogólną liczbę wszystkich komentarzy. Niewiem czy kupiłabym telefon na Allegro, ale takie "drobne" rzeczy kupuje ostatnio dosyć często i muszę Wam powiedzieć że jestem bardzo zadowolona! Nawet ubrania zaczęłam kupować, mimo iż zawsze bałam się że ubrania kupione przez internet pewnie nie będą mi pasować. No i jestem pozytywnie zaskoczona! Bluzkę i sukienkę którą zamówiłam w ostatnim czasie tak mi sie podoba że już nie moge sie doczekać keidy ją założę Wink --> tu miałam na myśli sukienke bo w bluzce już byłam Wink Poza tym Truskawa to różnie to bywa...Czasami osoba która sprzedała mnóstwo rzeczy i nie ma ani jednego negatywu może coś schrzanić...Zawsze musi być ten pierwszy raz Wink
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Truskawa przeciez mozesz kupic za pobraniem i rozpakowac paczke przy listonoszu jak cos bedzie nie tak to poprostu nie zaplacisz.
Ja kupilam w ten sposob cyfrowke ale glupia paczki nie sprawdzilam bo nie wygladala na uszkodzona ale okazalo sie ze ladowarka dolaczona do kompletu byla uszkodzona. na szczescie nie bylo zadnych problemow z wymiana jedynie stracilam dodatkowe 8 zl na przesylke.
Powrót do góry
Sunrise
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 20:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja spotkalam sie z podobna sytuacja jak Patryka

moja kumpela"kupila" telefon z allegro, mial byc wyslany jak tylko kwota wplynie na konto. Wplacila, a telefonu nie otrzymala Confused

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
pięknisia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 18, 2007 23:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robię zakupy głównie na allegro. Kupiłam już z takich droższych rzeczy 2 telefony, aparat cyfrowy, żelazko, a mąż piłe motorową i jeszcze nigdy się nie naciełam. Zawsze wszystko się zgadzało. Ale fakt, że wcześniej zawsze dokładnie sprawdzałam sprzedawcę.
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 11:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moj kolega to mial podobnie - kupil cos do komputera i dostal uszkodzony sprzet zapytalam co z tym zrobisz? odpowiedzial: sporzedam na allegro Wink
tylko nie wiem czy szprzedal to jako nowy sprzet czy zaznaczyl ze jest uszkodzny

ja raz kupialam bluzka - miala byc granatowa (tak bylo w opisie i na zdjeiu) a dostalam fioletowa Wink
Patryka

PostWysłany: Sro Lis 21, 2007 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

przypomniało mi się, że kiedyś kupiłam trampki na allegro - miały być 38, a okazały się 41... z tym że było zaznaczone w aukcji, że numeracja jest zawyżona, na bucie numerek 41, a w rzeczywistości miało to być 38. no i niestety okazało się, że 38 to na pewno nie jest Smile Nie odsyłałam, bo kosztowały mnie niecałe 30 zł, szkoda mi było zachodu...
Powrót do góry
reliable1987

PostWysłany: Czw Lis 22, 2007 13:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wszystko co kupuje to kupuje na allegro ostatnio kupilam sprzet do robienia tipsow lampe itp itd za 185 zl i bez problemu doszlo z drozszych rzeczy tez kupowalam pokrowce do samochodu za 150 zl i tez doszlo... najwazniejsze to wlasnie przeczytac komentarze ile jest pozytywnych i ile negatywnych bo jezeli ktos ma np. jednego negatywa na 3000 pozytywow to wiadomo ze wszystko w porzadku no i przede wszystkim jezeli ma oznakowanie super sprzedawca to tym bardziej nie ma sie czego obawiac:)

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
kancia77
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 14:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się nie naciełam kupuje tam głownie ciuchy i kosmetyki, ale kupiłam też cyfrówke i wszystko si. nikt z moich znajomych też sie nie nadział na oszusta
maja
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lut 26, 2009 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja na allegro kupuję tylko kosmetyki, ale mój znajomy kupił kiedyś drogi zegarek około 700 zł, okazało się że uszkodzony, odesłał minął już chyba rok od tego zwrotu i zegarka do tej pory nie ma, fakt że sam sie o niego nie upomin, bo ma innne rzeczy na głowie:)
Powrót do góry
ANIA28
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 21:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To zalezy jakie kosmetyki kupujesz, jesli drogich marek to w 90 % sa to podróby
Powrót do góry
nikita123

PostWysłany: Pią Lut 27, 2009 22:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ANIA28 napisał:
To zalezy jakie kosmetyki kupujesz, jesli drogich marek to w 90 % sa to podróby

a skad takie przypuszczenie?
Reklama

Wysłany: Pią Lut 27, 2009 22:19    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: