Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Samoakceptacja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Gru 09, 2007 16:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nightmare - niestety aż za dobrze wiem o czym piszesz. Ja dodatkowo mam czasami wrażenie, że to życie nie jest moje - że dzieje się poza mną. Czasami to aż chciałabym być głupsza, zauważać mniej rzeczy w otaczającym mnie świecie. Myślę, że wtedy byłoby łatwiej. Trudno znaleźć osobę, która myśli i czuje podobnie...
Jesli chodzi o jakiekolwiek problemy z samoakceptacją to jestem zadowolona z mojego ciała - cieszę się z niego pomimo tego, że wiem, że odbiega od ideałów promowanych przez media. Natomiast największym dla mnie problemem jest moja psychika - nadwrażliwość, brak wiary w siebie, w sens tego co robię Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 09, 2007 16:27    Temat postu:

Powrót do góry
ningio
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 13:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio mam jakiś kryzys straszny Sad Doszłam do wniosku, że faceci są bombardowani przez internet taka ilością fajnych lasek, że takie jak ja mogą się schować Sad Przecież jak się wejdzie na jakiś bajer, smoga czy choćby głupia fotke to wszędzie same idealne laski, do tego pólnagie albo same się rozbierające Neutral No i oczywiście fajnie wyposarzone przez naturę Sad(( Ostatnio siedziałam z chlopakiem u jego kolegi i on włączył smoga i jakiś filmik a tam niby takie jaja ale w filmiku było kilka takich lasek , że ... ehh szkoda słów. On niby nie powie mi,że mu sie podobaja, ale kurcze na sama myśl, że mnie z nimi porównuje mam doła T_T Tak naprawdę faceci mają większy komfort, bo nie ma za bardzo takich filmików z facetami, zresztą nawet oglądanie ich pewnie by mnie jakoś nie podnieciło, a z facetami wiadomo jak jest. Ostatnio nawet nie chcę oglądac z nim filmów, bo wszędzie jak zawsze jakieś super laski. Ogladaliśmy american pie a tam po prostu tona jakiś półnagich panienek w mini, ślicznyh jak laleczki Sad(((( Nie wiem, ale ostatnio nie mogę dojść do siebie z tym wszystkim Sad Czemu świat jest taki niesprawiedliwy. Czemu mam mieć swiadomość, że mój facet widzi je wszystkie i pewnie zastanawia się czemu on takiej nie może mieć Sad
Powrót do góry
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 15:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ningio napisał:
Czemu świat jest taki niesprawiedliwy. Czemu mam mieć swiadomość, że mój facet widzi je wszystkie i pewnie zastanawia się czemu on takiej nie może mieć Sad

przestań! gdyby się tak zastanawiał to chyba nie byłby z tobą tylko szukałby plastikowej laleczki Wink a skoro jest z tobą to dlatego że zależy mu na tobie
wbrew pozorom faceci (nie chłopcy, niestety chłopcy muszę dorosnąć Wink ) wcale nie kupują bezkrytycznie takich sztucznych pięjności zrobionych głownie photoshopem i dobrym ustawieniem kamery Wink
nie dołuj się bo to ty sobie wstawiasz że on tak myśli - masz ku temu jakieś podstawy? pewnie nie Smile główka do góry Smile
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na zdjęciach, nawet bez photoshopa można wyjść idealnie. Zrób sobie pare artystycznych fotek i zobaczysz że sama wyglądasz jak laleczka Razz
Mnie takie zdjęcia motywują tylko żeby zadbać o siebie i wykrzesać ze swojego wyglądu to co najlepsze, może warto byś przeskoczyła ten etap i zamiast zazdrościć, dołować siępostarała się zmotywować i przejśc metamorfozę? Wink Pamiętaj że zmianę wizerunku należy zacząć od swojego wnętrza- psychiki i podejścia do siebie samej.
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 20:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też to strasznie dobija Sad Co prawda nie dlatego, że boję się, że mój facet mnie z nimi porównuje, bo w sumie to nie czuję się jakoś brzydko Razz Poza tym on nie daje mi najmniejszych powodów do nerwów, niepokoju, bo po prostu nie ogląda żadnych tego typu stron/portali/gazet/filmów, gdzie może na takie coś trafić i sam często krytukuje te rozbierające się laski. Ale mnie to dobija dlatego, że drażni mnie świadomość, że nie ma już nic intymnego, wszystko jest pokazane, podane na tacy i już rzygać mi się chce jak wszędzie widzę gołe cycki albo tyłki Rolling Eyes Najchętniej wprowadziłabym cenzurę Razz Po prostu mam już tego dość i wkurza mnie to, że nawet osoby, które NIE CHCĄ tego oglądać (np ja i mój facet), i tak mimowolnie widzą, bo trudno tego nie widzieć, skoro jest tego wszędzie pełno Rolling Eyes

(Sorki, że nie na temat, ale musiałam to z siebie wyrzucić, bo akurat dziś miałam taki dzień, że się wszędzie na to natykałam: kalendarz z gołą babą w wypożyczalni, zapalniczki z fotkami nagich kobiet na wystawie kiosku w którym coś akurat kupowałam, reklama na necie itd. I już jestem podminowana i po prostu rzygać mi się chce jak się na to natykam)
ningio
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no on niby też nie daje mi nic do zrozumienia, ale po prostu ja sama widzę swoją niedoskonałaość... Metamorfoza? Ehh już przeszlam ogromną, nic więcej z siebie nie zdołam wykrzesać. Po prostu czuję się taka brzydka ;/ JEstem strasznie zakompleksiona, mimo że ludzie mówią mi że jestem ladna, mam powodzenie. Nie wiem czemu, ale ja mam z tym starszne problemy. Np wolę chodzić sama na imprezy, bo jak ide z chłopakiem to widzę jak te wszystkie laski koło niego tańczą ehh w ogóle to nie chce mi sie o nim gadać...
Sorki że nie na temat ale muszę się gdzieś wyżalić. Zostawiłam u niego laptopa przychodzę z powrotem a on siedzi w archiwach gg:| Ale miałam szok Sad Wiecie to starsznie mnie zabolało, bo ja tam nic nie mam ale sam fakt, że umiał mnie tak skontrolowac, że wykorzytsał moje zaufanie i to, że znal hasło i zostawilam u niego laptopa. Serio caly dzien nie mogę dojść do siebie, Są święta wszyscy się cieszą a ja płaczę,... Może juz taki mój los
Powrót do góry
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 22:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ningio... Myślę, że przechodzisz przez trudny okres w swoim życiu a wtedy prawie wszystko potrafi wycisnąć z oczu łzy. I wiem, że to zabrzmi teraz nierealnie, ale to naprawdę przejdzie. Za jakiś czas może pomyślisz sobie, że właściwie dobrze, że to już za Tobą. Jeszcze zaświeci Słońce - to wewnątrz Ciebie Smile A wierzę, że jesteś naprawdę niesamowitą dziewczyną - może trochę bardziej wrażliwą - ale uwierz - to też ma swoje plusy Smile
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Gru 20, 2007 23:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
... Metamorfoza? Ehh już przeszlam ogromną, nic więcej z siebie nie zdołam wykrzesać. Po prostu czuję się taka brzydka ;/ JEstem strasznie zakompleksiona, mimo że ludzie mówią mi że jestem ladna, mam powodzenie.

Wygląda na to, że Twoją "brzydotę" widzisz tylko Ty sama, to tkwi gdzieś głęboko (tylko i wyłącznie) w Twojej psychice nie w wygądzie. Musisz sobie tylko uzmysłowic co wywołało w Tobie taki stan i zwalczyć to
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Teraz ten temat jest mi naprawdę bliski.
Kiedyś z powodu moich mikroskopijnych cycków byłam w stanie ryczeć całą noc. Teraz mam to generalnie głęboko w lewej dzirce nosa. Dostałam od zycia po dupie, ostatnie pół roku to dla mnie koszmar i zdałam sobie sprawę z wielu rzeczy. To, co kiedyś było dla mnie sprawą priorytetową teraz stało się zupełnie nieistotne. Zazdroszczę ludziom, dla których największym problemem jest wielkość piersi, krzywy nos albo figura. Bo skoro tak, to w takim razie prawdziwych, a nie WYIMAGINOWANYCH problemów naprawdę w życiu nie mieli, bo to są nieistotne drobiazgi.

Nie jestem idealna, chciałabym mieć te kilka cm więcej, ale tylko ze względu na to, że mam problemy z kupnem bielizny. Kiedyś potrafiłam wyjść z płaczem z przymierzalni, teraz jestem w stanie powiedziec sprzedawczyni, że ma fatalnie zaopatrzony sklep, a bielizny na dwa razy nie zamierzam kupować Wink .

W nosie mam to, że według tych wszystkich kryteriów powinnam nosić dekolt w szpic, żadne łódki, kwadraty- noszę to, co mnie się podoba i w czym ja się dobrze czuję, nie będę starać się maskować moich 'mankamentów', bo małe piersi przecież nim nie są. Stałam się silniejsza, duzo osób to zauważyło.

Zaakceptowałam obecny stan jeśli chodzi np. o piersi. Jest jedna rzecz, której nie akceptuje, a jest nią moja waga, bo niestety ostatnio sporo przytyłam (przy czym piersi prezentują się jeszcze bardziej nieproporcjonalnie, bo w nie nie poszło nic Wink). Jak wrócę do zdrowia to i tym się zajmę.

Jestem na tym forum bardzo długo, ale kurację przeprowadzałam chyba rok temu. Czy zacznę następną? Nie wiem, ale podejrzewam, ze nastapi to wtedy, kiedy nie będę miała naprawdę nic lepszego do roboty Wink . Jeśli kiedykolwiek najdzie Was dół i bedziecie się użalać nad sobą, że jesteście grube/za chude/brzydkie/kanciaste/z małymi piersiami czy cokolwiek innego, to popukajcie się w czółko i pomyślcie, co naprawdę w zyciu się liczy i jest ważne. Jest ono zbyt krótkie, by przejmować się drobnostkami.
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa...bardzo mądrze powiedziane! Ja owszem czasami mam doła i sobie ponarzekam na swoje ciało, ale od jakiegoś czasu też doszłam do wniosku że problem typu: uroda to jest nic w porównaniu z prawdziwymi problemami z jakimi muszą się borykac inni ludzie...Napewno moje podejście się bardzo zmieniło odkąd pracuje tam gdzie pracuje...Na codzień mam styczność np z dziećmi z domów dziecka. I co ma powiedzieć takie dziecko, które już teraz jest dorosłe ale nie ma ani rodziców ani bliskich? Jego ojciec zabił jego matkę, poszedł siedzieć a on wraz z 3 rodzeństwa trafili do bidula? Aha zapomniałam dodać że widział jak ojciec zabija matke....To jest dopeiro koszmar!!! I to tylko jedna z neiwielu historii które się ludziom zdażają...Także przychylam się do rady Malwy- jak nas najdzie na smutki czy doły z powodu własnego ciała- to dziewczyny! Wiedzcie że to da się zmienić! Da się schudnąć, zmienić nawet kształt nosa czy piersi (fakt że operacyjnie ale się da), sama zmiana fryzury czy zrobienie innego niż dotychczas makijażu wiele da... A z prawdziwymi problemami niestety trzeba się pogodzić, bo niektórych rzeczy niestety nie da się zmienić...
Freja_x

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 17:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm.. to się chyba jednak nie u wszystkich sprawdza Confused
ja u siebie zauważyłam wręcz odwrotną zależność. Kiedy wszystko mi się w życiu układa, nie mam żadnych problemów i jednym słowem idzie mi z górki, to wtedy nie doszukuję się w sobie mankamentów "na siłę", aby mieć tylko na co narzekać... wszystko mi we mnie pasuje i jest super, czuje się ładna, atrakcyjna itp. ale jak tylko pojawiają się problemy, to ja się chyba jeszcze dodatkowo dołuje Rolling Eyes patrze sobie w lustro i myślę nie dość, że wszystko się wali, to w dodatku jestem taka brzydka, mam beznadziejny biust itp. itd.
generalnie to w moim przypadku występuje przeważnie jeden z dwóch stanów... albo jest super albo beznadziejnie (i to pod każdym względem) Rolling Eyes
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pią Gru 21, 2007 17:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie też długo zajęła zaakceptowanie siebie i ten fakt wiele mi ułatwił ale nie rozwiązal wszystkiego czasem patrze w lustro i sobie myslę.. - "Coż z tego, że wygladfam tak nie inaczej, że się podobam, ludzie na mój widok reagują tak a nie inaczej skoro życie mam do d.. nie moge z niego korzystać i nie mam wpływu na to jak będzie wygladało" Rolling Eyes Także wygląd drogie dziewczęta to nie wszystko, cieszcie się z wsparcia rodziny przyjaciól zdrowia, Waszych małych sukcesów a nad wygladem i samoakceptacją ciężko pracujcie ale nie zadręczajcie sie z tego powodu bo nigdy nie jest tak zle by nie moglo byc gorzej Wink
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeglądałam dzisiaj gazetę Dobre Rady i trafiłam na artykuł w stylu polubić siebie, czy coś takiego... nie jest to żaden szmatławiec typu fakt, czy super expres, więc postanowiłam to przeczytać, ot tak dla zabicia czasu. W sumie nie spodziewałam się, że doczytam się tam czegoś ciekawego, ale nie myślałam też, że autor może zapomnieć jaki jest cel artykułu Rolling Eyes
Była tam jakaś zmyślona historyjka o dwóch kobietach, a do tego jakiś komentarz i oczywiście mądre porady w stylu nie przejmować się swoimi mankamentami Wink
W każdym razie jedna z kobiet żaliła się, że jest za gruba, a w dodatku jej piersi po karmieniu dziecka straciły jędrność i nie pozwala mężowi odpiąć stanika...
Generalnie autor skupił się na pocieszaniu kobiet troszkę bardziej puszystych, bo wg jakiś tam statystyk mężczyzną najbardziej podobają się kobiety w rozmiarach 40/42, a nie jakieś chudzielce. Z pewnością po przeczytaniu takich słów każda dziewczyna, która ma kompleks z powodu zbyt drobnej budowy ciała i która za żadne skarby świata nie może przytyć tych kompleksów się pozbędzie Wink
A sam koniec artykułu był najlepszy Laughing
Ta z kobiet, która pocieszała koleżankę mówi, że tym razem powinna mężowi pozwolić rozpiąć stanik, bo on marzy o jej piersiach, a nie o modelkach płaskich jak deski!
I co? pozbyłyście się kompleksów? Wink
Wiem, że na czytanie takiego chłamu szkoda czasu, ale naprawdę podejście autora super...
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 15:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja w innych babskich gazetach pisza w ten sam sposob. Ciekawie jeszcze wyglada kiedy w jednej gazecie sa artykuly mowiace wlasnie ze faceci wola pulchniejsze a kilka stron dalej diety odchudajace holycrap
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Czw Sty 24, 2008 15:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wiem, wiem Wink zdecydowana większość kolorowych pism, to takie odmóżdżające coś Wink ja sobie tego do serca nie biorę. Tylko nie rozumiem jak można być aż tak głupim żeby pisać cudowne porady odnośnie samoakceptacji nie myśląc o tym, że połowa czytelniczek (oczywiście gdyby była podatna na takie pierdoły) po takiej lekturze powinna się załamać Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Sty 24, 2008 15:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 3 z 4
Skocz do: