Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

On chce sie czesto kochac a ja...
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 11:53    Temat postu: On chce sie czesto kochac a ja... Odpowiedz z cytatem

Postanowilam zalozyc taki temat gdyz nie wiem czy to ze mna jest cos nie tak czy jednak nie wszystkie dziewczyny sa tak chetne do sexu jak np mezczyzni...W moim wypadku to bardzo dziwne zjawisko.Jestem z chlopakiem 4 lata bardzo go kocham,trudne poczatki zwiazku,docieranie sie a teraz z kazdym dniem jest coraz lepiej,mieszkamy razem i nie wyobrazam sobie zyc bez niego ale...nie wiedziec czemu nie przepadam za sexem Rolling Eyes I w zadnym wypadku nie jest to jego wina bo jest wspanialy,czuly no i wogole uwielbia sie ze mna kochac ale ja jakos nie mam do tego glowy Sad Tzn gdy juz dojdzie do "sprawy" to mam z tego przyjemnosc a czasem dzien,ze nawet chce wiecej(niestety zadko Confused )ale tak sama z siebie zebym miala ochote to tylko gdy sie upije no a ze upijam sie niezbyt czesto ostatnimi czasy to zaczyna mi ten problem doskwierac.Nie wiem jak to okreslic poprostu chyba nie lubie sexu..-ale dlaczego skoro kocham swojego faceta nad zycie i jestem z nim szczesliwa??Brakuje mi czegos czy jak??Hmm za miesiac zaczynam kuracje ziolowa a w niej saw palmetto na,ktorym wyczytalam,ze stosowany jest rowniez na ozieblosc plciowa u kobiet-mam nadzieje,ze podziala..Ale tymczasem piszcie jak wy podchodzicie do tych tematow i jak myslicie skad taka ozieblosc moze sie brac??? Rolling Eyes Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
Reklama

Wysłany: Sob Paź 07, 2006 11:53    Temat postu:

Powrót do góry
mpingo
Użytkownik na Banicji!!
Użytkownik na Banicji!!

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwi, o oziębłości raczej nie ma sensu mówić. Po pierwsze to pewnie jesteś bardzo młodziutka i zwyczajnie możesz być jeszcze nierozbudzona seksualnie. Chłopcy są rozbudzeni od samego początku i to natychmiast, bez jakiejś tam ewolucji. Wink Nie wiadomo jak twoje zapotrzebowanie na bliskość fizyczną będzie wyglądać w ciąży (a bywa że wtedy niektóre kobiety mają ogromny apetyt seksualny, a później im już tak zostaje Smile) po urodzeniu dziecka, jak będzie wyglądać w okolicy 40-tki (a wtedy część kobiet zaczyna wprost szaleć!). Nie wiadomo czy nagle wszystko się nie zmieni przy innym partnerze.
Być może masz jakieś podświadome opory, obawy, na co mogłoby wskazywać bardziej "przychylne" nastawienie po wypiciu alkoholu, ale to tylko gdybanie.
Przede wszystkim musisz pamiętać o tym że ludzie - kobiety i meżczyźni - mają zwyczajnie różny temperament seksualny, libido! Jedni mają ogromny, inni umiarkowany jeszcze inni po prostu niewielki. I mogą z tym być bardzo szczęśliwi, o ile nie zachodzi pomiędzy partnerami brak dospasowania w tym zakresie. Nie przejmuj się tym, na to nie ma norm! Smile
Żyjemy w świecie bardzo rozerotyzowanym, obrazy nagości otaczają naz zewsząd, w mediach tematyka seksu (oraz przemoc i polityka) królują, naprawdę można poczuć się zagubionym i popadać w nieuzasadnione obawy. Tylko po co? Bądźmy przede wszystkim sobą, nie róbmy niczego na siłę, "bo tak trzeba"!
Edysia
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Paź 07, 2006 17:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez mialam cos takiego, ze najczesciej wszelakiego rodzaju igraszki zaczynal moj byly, ja sporadycznie. Podobalo mi sie to, ale rzadko zaczynalam. Czasami faktycznie nie bardzo mialam na to ochote a czasami chcialam aby to on zaczal, to chyba wynikalo ze wstydliwosci.
Trzeba dodac, ze mlode kobiety faktycznie maja mniejsza ochote na sex. Kazdy seksuolog Ci to powie. Mlode kobiety potrzebuja przede wszystkim poczucia bezpieczenstwa i nierzadko sie zdarza, ze wystarczaja im same pocalunki, przytulanie. Zreszta pewnie nieraz czytalas, ze kobiety w wieku 30 lat sa u szczytu swojej seksualnosci Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mpingo -dzieki Laughing Powiem szczerze,ze mi ulzylo bo balam sie,ze uslysze zaraz,ze cos jest nie tak ze mna.. Shock Moze faktycznie jestem za mloda,nie wiem czy wiek 20 lat mozna tak okreslic no ale moge byc przeciez jeszcze mloda psychicznie Rolling Eyes Edytaf5 mialam doslownie to samo,ze zawsze on musial zaczac wszelkiego typu intymne zabawy bo ja nawet jesli sama nabralam jakims cudem ochoty Embarassed to itak czekalam na jego ruch.I faktycznie przytulenie sie do niego czy buziak w zupelnosci mi czesto wystarczal.. Rolling Eyes Boje sie tylko zeby on tego nie wyczul i nie poczul sie z tego powodu-jakby sie dowiedzial,ze musi poczekac az mi stuknie 30stka.. Laughing -nie no zart ale dziwne to wszystko itak, juz bym wolala byc chyba jakas nimfomanka Confused Edytaf5 a mam jeszcze do ciebie pytanie,bo pisalas o swoim podejciu do tych spraw przy bylam partnerze-a czy teraz masz innego i ono sie zmienilo czy poprostu chwilowo jestes do "wziecia" Laughing Wink ?
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Nie Paź 08, 2006 12:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chwilowo jestem do wziecia Very Happy
A na serio to zauwazylam, ze przy poprzednim partnerze (tym o ktorym pisalam) duzo bardziej sie otworzylam, ale to chyba wyniklo tez z tego, ze to byl pierwszy chlopak, z ktorym tak naprawde chcialam byc. Przy poprzednich sama nigdy nie zrobilam pierwszego kroku. Poza tym do tego trzeba dorosnac. Co z tego, ze mam 22 lata skoro nadal nie jestem dojrzala psychicznie. Wlasnie z tego powodu nie zdecydowalam sie jeszcze na wspolzycie.
Powrót do góry
Czarna dama

PostWysłany: Pon Paź 09, 2006 20:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Własnie dziewczyny mam taki sam problem ze mój luby chce sie ze mna kochac cały czas wciąż powtarza jak mnie pragnie itp. Jak napisałam w dziale " związki na odległość " żyje własnie tak i go rozumiem bo wkoncu żadko sie widujemy ale on to jakby mógł to by całymi dniami sie chciał kochac ze mną a najgorsze jest to ze ja tak nie potafie Sad ostatnio jak bylam u niego przez tydzień to codzienie coś chciał ode mnie to wkurzyłam sie i zwróciłam mu uwage i nazwałam go niewyżytym zboczeńcem :P Smile
Powrót do góry
aniablondi19

PostWysłany: Wto Paź 10, 2006 08:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CHyba wszyscy faceci to takie króliczki Smile Moj też by chiał codziennie i wszędzie, ale jak mówie że nie chce to jest ok. Raz mi nawet obiecał że przez 2 tygodnie nie bedzie sie do mnie dobierał, ale byliśmy sami i tak go prowokowałam, że nie wytrzymał Smile
Powrót do góry
Kiwi
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 10:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uff!Bo juz myslalam,ze moj to jakis erotoman Shock I tak jak ty Czarna Damo nazwalam go podobnie no ale skoro piszecie,ze to normalne to bede spac spokojniej Wink Chlop zdrowy Laughing
Powrót do góry
Czarna dama

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak sobie teraz mysle i fakt kochanie sie ze swoim facetem jest zajebiste ale raz do czasu albo co drugi dzień... ale im ciagle jest mało np. mój jakby mógł to by sie kochał kilka razy na dzien i to codzienie, co im lufa odpocznie to znowu by chcieli ( sorry ze tak to napsałam ale inaczej sie nie da ) Wink a wiec podsumowac ich to sa nasi duuuzi bo nie mali zboczeńcy :P
Powrót do góry
Kalisto
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Paź 11, 2006 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja lubie sie kochac z moim facetem... tylko.. nie ma gdzie i kiedy a jak jest nie ma środków Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad choc czasem nie mam ochoty.... a mój króliczek hihi ciagle by chciał mówie do niego zboczeńcu na codzien Wink
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pon Paź 30, 2006 17:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

spoko to jest normalne faceci swoj najwiekszy poped seksualny maja przewaznie od 20 do 30 a w od 30 Smile wiec nie dziwcie sie ja sam jestem jak to nazwala aniablondi19 takim kroliczkiem Smile po za tym jesli facet was do tego nie zmusz to jest ok jesli naciska za mocne to rtadze powaznie z nim pogadac i taka BARDZO WAZNA UWAGA nigdy nie podniecajcie faceta a pozniej go nie zostawiajcie to naprawde szkodzi na jaderka sa sie o tym przekonalem mozna sie przez to nabawic powaznego schozenia gruczolu krokowego a jak to wasz facet zlape to nie wazne jak bardzo on czy wy bedziecie chcialy poprostu nie bedzie mial ejakulacji i nici z seksu i wyleczyc tego sie nie da calkowicie zysrtarczy katarek i zapalenie powraca, ja mialem trochwe wiecej szczescia mimo iz mam zapalenie to wciaz moge lekaz powiedzial mi ze mam zajebiaszcze szczescie
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiwi-moim zdaniem sporo racji ma Mpingo. Skoro po spożyciu alkoholu masz większą ochotę na seks, to może faktycznie masz jakieś podświadome obawy/niechęć/blokadę. Coś o czym nie myślisz ale siedzi to w Tobie i dlatego tak jest...
Ale bardziej prawdopodobne jest to, że masz po prostu taki temperament.
Nie ma się czym martwić...na pewno to nie jest oziębłość Wink
...ja mam natomiast podobny problem ale w drugą stronę...mam wręcz ognisty temperament i mogłabym się kochać codziennie...ale nie mam na to warunków i też to troszkę mi doskwiera Rolling Eyes
Na pewno wszystko jest z Tobą OK i nie masz się czym na wyrost przejmować Wink

Ostatnio zmieniony przez Bursztynek dnia Pon Kwi 23, 2007 09:46, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Poli

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 01:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Także zgodze z mpingo, poniewz to jest prawda,że u kobiet temperament seksualny budzi się bardzo powoli, tzn,. czym jestes starsza tym masz coraz większą ochotę na seks i znikaja wszelkie blokady seksualne , jesteś odwazniejsza i pewniejsza siebie i swojego ciała, Co wiąże się z tym,że coraz większą przyjamnosc czerpiesz z seksu Very Happy .
Co do alkohlu , to większosc tak ma , że po wypiciu wzmaga sie jego ochota, jest to racjonalnie wszytsko wytłumaczalne i jest to jak najbardziej normalne. Sama jak bylam mlodsza to jak kochałam sie to tylko po jakiejś uzywce, poniewaz szybnciej sie podniecałam itd.
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 01:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poli napisał:
... to jest prawda,że u kobiet temperament seksualny budzi się bardzo powoli, tzn,. czym jestes starsza tym masz coraz większą ochotę na seks i znikaja wszelkie blokady seksualne...

O mój Boże...jeżeli to jest prawda, to ja się boję myśleć co będzie za rok Laughing u mnie temperament pozostawał w uśpieniu do momentu gdy poznałam mojego ukochanego. I powiem szczerze, że nie czuję aby się rozwijał powoli Wink ba! Wydaje mi się, że on od początku był ogromny tylko czekał na "drugą połówkę" Laughing
Poli

PostWysłany: Pon Gru 25, 2006 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Bursztynek napisał:
O mój Boże...jeżeli to jest prawda, to ja się boję myśleć co będzie za rok Laughing u mnie temperament pozostawał w uśpieniu do momentu gdy poznałam mojego ukochanego. I powiem szczerze, że nie czuję aby się rozwijał powoli Wink ba! Wydaje mi się, że on od początku był ogromny tylko czekał na "drugą połówkę" Laughing

Bursztynek tak zawsze jest podczas zakochania Very Happy że mozna pięć razy dziennnie jak kroliczki i zawsze ma sie ochote Laughing .
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Gru 25, 2006 09:58    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: