Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

"Kobieca".. znaczy jaka?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kancia77
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Maj 25, 2008 14:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

czasami są kobiety, które nie są piękne, super zgrabne, a baardzo kobiece, myśle, żę to kwestia wewnętrznego ciepła sposobu poruszania, bycia. antykobiece jest dla mnie palenie papierosów i przeklinanie. wulgarność w obnoszeniu się ciałem też nie jest ok. spójrzcie na Steczkowska niby nie piękność a ma coś w sobie. dla mnie ideał(że ma mały biust
to eva langoria mała słodka, kobietka
Reklama

Wysłany: Nie Maj 25, 2008 14:47    Temat postu:

Powrót do góry
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lip 07, 2008 14:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobieca- inteligentna, eteryczna lub z silną osobowością, ciepła wrażliwa, odddana, pełna empatii, z dobrym sercem Cool
jeśli chodzi o wygląd to dla mnie istotą kobiecości są:
1/piersiiiiiiiiiiiiiiii
2/talia wąska, ładnie zarysowana
3/zadbane włosy-nie muszą być długie
4/szczery uśmiech

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Ona.
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Sie 05, 2008 21:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kobieca - przede wszystkim naturalna. Posiadająca urok osobisty, wdzięk, to coś. Przepych, za dużo ozdób i dodatków, za mocna opalenizna, makijaż powodują że kobiety tracą to i stają sie plastikowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Lis 18, 2009 19:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o wygląd to zawsze miałam jeden zarysowany w głowie... Kobieta szczupła, z wąską talia, wydatnymi biodrami, okrągłymi piersiami, ale nie jakimiś mega dużymi, zadbane i jednak dosc długie włosy, delikatna aksamitna skóra i szpilki... Zadna z Was nie wspomniała o tym, była mowa o glanach, a ja myśle ze takim aspektem kobiecosci są szlipki Wink Sukienka też może być, ale myśle ze szpilki tak konkretnie podkreślają wszelką kobiecość Wink

Jeśli chodzi o charakter, to myśle ze ciepła, subtelna, stanowcza ale delikatna, uśmiechnieta, niewinna...

Tak sobie to jakos widze Smile I broń Boze nie jest tak ze jak kobieta wygląda inaczej to jets nie kobieca czy cos tego typu, po prosut pytanie bylo o ideał kobiecości Wink
Sama tak nie wyglądam, a uważam sie za kobiecą kobiete Wink
bora_bora
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Kwi 29, 2010 07:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli chodzi o odpowiedź na pytanie "kobieca czyli jaka"?? To mnie się wydaje, że to jest złożone, czyli chodzi o wygląd zewnętrzny, ale też w dużym stopniu cechy charakteru są ważne.
Jeśli chodzi o wygląd zewnętrzny to nie zawsze "kobieca" jest ta osoba, która ma pełne kształty i odpowiada powszechnie panującym kanonom urody. Może się zdarzyć na przykład tak, że kobieta, która ma posturę chłopczycy może być bardziej kobieca, niż dziewczyna o pełnych kształtach, w takich przypadkach najczęściej to, czy jest się kobiecą czy nie zależy od osobowości.
ale przyznam się szczerze, że trochę ciężko by mi było dokładnie i jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie "kobieca, czyli jaka "
Powrót do góry
angiee
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Lis 20, 2011 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ostatnio z dwojgiem przyjaciół (płci męskiej) odbyłam pewną dyskusję, wręcz kłótnię, na temat pewnej dziewczyny. Ja uważałam, że jest wręcz przeciwieństwem kobiecości, oni obstawali przy tym, że jednak jest dość pociągająca. Uważałam tak ponieważ ta dziewczyna ubiera się prawie jak facet, zachowuje się jak facet, do tego ma szerokie ramiona, ledwie zarysowaną talię i wąskie biodra, do tego jest bardzo masywna, zwłaszcza od pasa w dół. Ja się jej trochę boję Confused Ale ich argument przebił wszystkie te moje, otóż ona ma duże piersi.

Po tej dyskusji trochę zwątpiłam w dzisiejsze czasy, myślałam, że jednak mężczyzn dalej najbardziej pociąga ta klasyczna, podstawowa cecha kobiecości, czyli budowa klepsydry, typowe kobiece kształty. A tu takie rozczarowanie.

Co do cech niefizycznych... tutaj mogłabym pisać przez parę godzin co myślę o tym wszystkim. Ja nie mam żadnej przyjaciółki, w ogóle średnio się dogaduję z dziewczynami i większość znajomych uważam po prostu za głupie. Zadaję się tylko z facetami, co trochę mi zaburza porządek w głowie Wink Przeklinam (choć się tego brzydzę) i w ogóle czasem się czuję trochę głupio gdy idę na piwo z 15 chłopa.

Jeżeli miałabym określić kobiecość typowymi kobiecymi cechami to zdecydowanie głupota, bezmyślność, jednym słowem kiełbie we łbie. Mam nadzieję, że tylko ja mam takiego pecha, że dziewczyny w moim otoczeniu takie są Wink

Natomiast za ideał kobiecość uważam coś, do czego staram się dążyć. Kobieta powinna być dumna i pewna siebie, elokwentna i przede wszystkim posiadająca własne, niezależne zdanie na ważne tematy. Powinna być partnerem do rozmowy równie dobrym jak mężczyzna, a nie jedynie zabawką do towarzystwa, z której można żartować w twarz, a ona tego nie zauważy.
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie ona jest symbolem kobiecosci :
http://www.youtube.com/watch?v=D49kl43KYr8&feature=related

Podobno ma wymiary 90-60-90
Jak dla mnie najpieknieksza kobieta na świecie, ciało .. coż tu duzo mowic po prostu idealne.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Wrz 21, 2012 10:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

AniaB zgadzam się piękna i właśnie kobieca.

Dla mnie kobieca kobieta nie jest wulgarna a kusząca, kobieca kobieta to ta, która sprawia, że mężczyźni chcą się zakochać a nie sobie "podymać", kobieca kobieta wchodzi do pomieszczenia i pomimo, że nie jest modelką o wąskiej talii czy nie ma urody M. Belluci zwraca na siebie uwagę. Kobieca kobieta powoduje efekt 'Slow motion' w oczach przechodniów i sprawia wrażenie jakby wiatr ją sam unosił gdy robi kolejny krok. Kobieca kobieta może mieć ten biust ale nie musi, kobiecość wg mnie zapisana jest w tym wszystkim co nie jest namacalne. Kobieca kobieta to matka, żona i przyjaciółka w jednym. Jest zarówno nieodkryta ale i godna zaufania. Jest dostępna tylko dla nielicznych ale chętna pomóc w biedzie każdemu potrzebującemu.

Wygląd sam w sobie nie jest tutaj aż tak ważny: np taka Gwen Stefani ma mały biust a roztacza wokół siebie coś co powoduje, że mężczyźni ją podziwiają, np rola Brigit Jones tłuściutka niska babeczka a promieniuje od niej estrogenem.

Kobieca kobieta jest jak geisha z filmu "Wyznania Gejszy"prawdziwa kobieta jest w stanie wybić mężczyznę z rytmu poprzez jedno spojrzenie". Polecam z resztą ten film jak ktoś nie widział Smile

Reasumując kobiecość to dla mnie tzn "to coś" to miagia jaką kobieta roztacza wokół siebie.

Kiedyś z resztą w gimnazjum miałam taki zakład z koleżanką, która z nas uwiedzie wzrokiem więcej chłopców. Obie przez całe wakacje miałyśmy coś między 130-180 (już nie pamiętam to było wieki temu). Pomimo tego, że wtedy miałam brak cycków, 10 kilo niedowagi, niemodne ciuchy to chłopcy reagowali jak zaczarowani. Od tej pory nabrałam wielkiej pewności siebie pomimo nadal trwającego kompleksu uu i kilku innych czuję, że umiałabym nadal tak oczarować drugiego człowieka. Uczyłam nawet 2 koleżanki tego kiedyś i bardzo im to pomogło, poczuły się lepiej w swojej skórze.

EDIT: 11:42
Trafiłam na Mitologię małobiuściastych i autorka m.in. napisała:
"Pamiętajmy! Mały biust można i trzeba nosić z dumą, bo kobiecość nie kryje się w naszych kształtach, lecz umysłach!" Smile już ją lubię
źródło: http://smallcup.blox.pl/2009/08/Malobiusciasta-Mitologia-czesc-pierwsza.html

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
gadzinek
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lut 21, 2013 20:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie kobieca to znaczy pełna uroku i wdzięku, oraz siły przyciągania mężczyzn. Niekoniecznie musi to oznaczać, że ma typowo kobiecą figurę. Chodzi o ten czar, któremu nie można się oprzeć.
Kobiecość powinna moim zdaniem być kojarzona także z umiejętnością postawienia na swoim, bądź też sztuką delikatnej manipulacji, a nie ulegania wpływom mężczyzn i innych kobiet. Czyli w grę wchodzi spryt, inteligencja, ale także takt i delikatność.
Powrót do góry
Gracjanna
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lis 29, 2016 11:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kobieca jak dla mnie jako pierwsze słowo nasuwa sie pewna siebie i tego co ma do przekazania otoczeniu, kobiecość to nie jedynie wygląd a to co robimy jak się zachowujemy jak kontaktujemy się z otoczeniem co robimy dla siebie Ja ostatnio załozylam firmę zaprojektowałam gablote powoli rozwijam swoje hobby i spelniam marzenia i odkąd to robię czuję się dużo pewniej i lepiej
Powrót do góry
BigCyc69
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lut 18, 2017 16:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie kobieca to jest np Monica Belluci albo Małgorzata Kożuchowska. Ważne, żeby się rozwijać, mieć pasje i uśmiech na twarzy:)
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Lut 25, 2017 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko że facet też może się rozwijać, mieć pasje i uśmiech, więc nie wiem, co w tym takiego kobiecego.
Powrót do góry
kasandra27
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lut 26, 2017 01:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem kobieca, to osoba ktora pojawiajac sie w jakims miejscu sprawia ze wszystkie spojrzenia kieruja sie na nia, jest przyciagajaca, pewna siebie ale i naturalna; polecam tez ksiazke poradnik Silna i kobieca".
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lut 28, 2017 18:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ach, to zależy też od gustu. Niektórzy ludzie uznają Salmę Hayek za kobiecą, a inni Emmę Stone Wink
Powrót do góry
ela.paluszek
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Mar 21, 2017 12:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Emma Stone to taka dziewczęca bardziej chyba. Chociaż z urody to ona mi się w ogóle nie podoba.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Mar 21, 2017 12:11    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: