Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Zazdrość
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Gru 12, 2010 20:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja z moim chodzę do jednej klasy w szkole, jestem jego pierwszą dziewczyną i właściwie nie mam o co być zazdrosna, ale jednak jestem o wszystko.
o to że ma kumpelkę z która czasem gdzieś łazi
o taką śliczna dziewczyne która do niego sie podwalała jeszcze zanim chodziliśmy i jak chodzimy to dalej tyle że on wybrał mnie (mimo tego że ona mu się bardziej podobała, no wiecie ona miała cycki Very Happy)
o moją koleżanke tez jestem zazdrosna bo często dość go dotyka poza tym często się śmieją razem
no i wniosek z tego taki że jestem głupia bo chłop kocha mnie i tylko mnie a ja robie problemy nawet jak wiem że to jeden ten jedyny. ehh i planuje coś z tym zrobić bo nie chcę niszczyć zwiazku jakas glupią zazdrością.
no i oczywiście dziewczyny najważniejsze to rozmawiać i mówić o wszystkim
do Honey: ja sadze ze tej jego eks właczyła się opcja 'pies ogrodnika' interesuje się nim na nowo odkad chodzicie? jak tak, to może wspomnij o tym delikatnie swojemu facetowi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Gru 12, 2010 20:35    Temat postu:

Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 15:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Poznał ją niedawno właśnie przez tego swojego przyjaciela. Nie chcę go ograniczać i stawiać mu ultimatum że wyjazd z nią albo ja, ale mimo wszystko widzę że ona mu się podoba i to mnie strasznie wkurza.
Cała moja pewność siebie wzięła w łeb jak ją zobaczyłam, choć jestem z siebie dumna że w ogóle nie daje tego po sobie poznać Wink
Nie chcę z nim rozmawiać na ten temat bo nie chcę żeby w ogóle poznał po mnie że czuje się zagrożona przez tą dziewczynę. Zastanawiam się tylko czy to nie za wielkie ryzyko niesprzeciwianie się takiemu wyjazdowi Rolling Eyes

Ps. Ufam mu ale wiesz jak to jest, ufność ufnością a wyobraźnia pracuje...
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 17:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym w życiu nie zgodziła się na żaden wyjazd z jakąś inna dziewuchą, i co może jeszcze bez Ciebie? Ja bym zerwała...

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 17:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm.....fruchten...trochę zbyt radykalnie chyba do tego podchodzisz Rolling Eyes W końcu, póki co, narzeczony Libry tylko o niej mówi a to jeszcze nie jest powód żeby zrywać zaręczyny Cool
Myślę, że na razie trzeba czekać na rozwój sytuacji. Jeśli facet będzie się coraz bardziej nakręcał i gadał o niej bez kontekstu w rozmowie, to trzeba będzie z nim pogadać. Ale rzeczowo i w miarę spokojnie (heh, wiem że łatwo powiedzieć... Rolling Eyes ) No ale nie widzę innej rady.
Libra, a w końcu ona będzie jechała na tę wyprawę, czy nie ??
Powrót do góry
kasia174
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A Ty, Libra, nie możesz z nimi też jechać ? Smile
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Czw Sty 27, 2011 19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fruchtchen on jezdzi na takie wyjazdy od kilku lat, ma paczkę zgranych przyjaciół w tym dziewczynę Very Happy ale teraz przylepiła sie ta wywłoka Confused w życiu bym nie zabraniała facetowi czegokolwiek, to dorosły człowiek a ja nie jestem jego matką żebym mogła i chciała mu wydawać jakiekolwiek dyspozycje, wiem że muszę mu ufać bo obiecał mi że nie mam się absolutnie czego obawiać, ale wiadomo jak to jest z projekcją różnych scenariuszy w głowie kobiety Confused
Kasia mogę jechać i on bardzo by tego chciał, wręcz się obraził jak stwierdziłam że nie mogę, ale teraz mam sesję i trochę pracy na głowie więc absolutnie wyjazd odpada.
Powrót do góry
Emi1234
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Sty 28, 2011 13:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja myślę że nie ma się co przejmować, a może ten Twój narzeczony specjalnie tak mówi żebyś była zazdrosna i zgodziła się jechać ? Smile
a poza tym czy on by zostawił Ciebie dla jakiejś tam bidulki?
eee tam
Powrót do góry
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Sob Sty 29, 2011 17:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba nie specjalnie bo jednak jedzie i ta pindzia też Confused
Ale pieprze to, co będzie to będzie.
Powrót do góry
Maniek
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lut 12, 2011 16:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam pytanie takie: Czy denerwuje was to, ze facet wogole nie jest zazdrosny? Moja M. czesto sie mnie pyta czy jestem zazdrosny. Niekiedy wymysla jakies historie i potem mowi "zartuje" i mnie to nie rusza.
Ja np. nie okazuje zazdrosci, nie zabraniam Kobiecie nigdzie wychodzic, w szkole codziennie pewien synek sprawdza wielkosc piersi przez dotyk ( no i mowi czy urosly czy nie :P ), chodzi na imprezy sama a mnie to najzwyczajniej w swiecie nie rusza. Synek sprawdza jej piersi od dawien dawna, jak my sie jeszcze nie znali. Po prostu wiem, ze wie gdzie sie konczy granica dobrego smaku. I to nie jest jakas tam " blondynka z tynkiem", tylko zwykla dziolszka z dobrego domu, ktora ma mase dobrych znajomych i kilkoro wspanialych przyjaciol, nawet altruistka. Czasem jak tak zejdzie na tematyke "kobiet i mezczyzn" i mi powie z zachwytem że " Kowalski mnie nawet trzymal na kolanach... i ladnie mnie objal " to nie wzbudzi we mnie nawet najmniejszej zazdrosci... bo po chwili slysze " zartuje ". I w tedy moja riposta " no wiesz... jak nie Ty, to inna... 107 kobiet na 100 mezczyzn, wiec jest w czym wybierac ". Nie mowie tego ze zlosci, tylko "dla jaj". Kocham ja, nie chce zeby zwiazek sie zakonczyl, ona tez nie chce, zalezy mi na niej. Jednak takie mam podejscie do tej sprawy. Np. idac po ulicy moge otwarcie jej powiedziec " o! ta jest ladna, a ta mi sie podoba. O...patrz jaka pupa", a potem puszczam wodze fantazji i juz pisze caly scenariusz, jaki to harem bym stworzyl, z kim bym to spal. W odpowiedzi slysze " No * nazwisko* widze ze znowu Cie ponosi :P ".Nikt z tego afery nie robi Smile
Nie mowie jej " Kocham Cie", bo co z tego, ze bede mowil " Kocham Cie", jak bede dla M. katem.
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lut 13, 2011 23:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uprzedzę jakąś Dr. Estrogen i po zgaduję.

- jeżeli nie okazujesz zazdrości, ona myśli, że nic nie czujesz, a świadczy o tym ciągłe wypytywanie o zazdrość
- nie chcesz z nią spędzać czasu, bo nie chodzisz z nią na imprezy
- wytykanie jej, że możesz mieć inną, nie mówisz, że kochasz, interesujesz się innymi kobietami stwierdza Twój brak empatii

Ile trafiłem? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Maniek
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 08:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

M. nie czuje sie nieszczesliwa z tego powodu. Niestety, ale nic nie trafilas Smile Po prostu u nas tak jest. Zamiast powiedzie jej "kocham Cie" wole ja przytulic, pocalowac albo chociaz zrobic herbate/kawe.
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Lut 14, 2011 11:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To nie było pytanie skierowane do Ciebie. Wink Osobiście nie mam zdania na ten temat.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Sie 30, 2011 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zazdrośnicą też z byle powodu... Sad jak idzie jakaś laska atrakcyjna zerkam na reakcje mojego męża... Embarassed jak jest film i jakaś fajna laska to pierwsze pytanie:czy mu się podoba Embarassed i wogóle non stop jak spojrzy w strone jakiejś odrazu pytam co się tak gapi Embarassed nie chcę być taka Sad
Powrót do góry
Leonessa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 22:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja również jestem straszną zazdrośnicą i mam identyczne reakcje jak ShandaPanda z tymi atrakcyjnymi kobietami, nawet jeśli są tylko w filmach.

Na całe szczęście mój facet jakoś to znosi możne dlatego, że sam jest zazdrośnikiem znacznie mniejszym niż ja ale wciąż Wink
Walczę z tą przesadną zazdrością i jest już dużo lepiej
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Wrz 14, 2011 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż nie jest zazdrosny o mnie chyba wogóle;/ twierdzi że jest tylko że nie okazuje tego...moim zdaniem nie da się nie okazać zazdrości Sad

Leonessa a jak się powstrzymujesz? Razz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 14, 2011 16:03    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Następny
Strona 9 z 12
Skocz do: