Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

życie i miłość kończą się po ślubie
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Lady_madzia
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 18:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma coś kuleć? U kogoś może i kuleje ale moi rodzice mają bardzo długi staż i mimo wszystko są szczęśliwi ze sobą. Potrafią razem śmiać się i płakać. Chciałabym aby moje małżeństwo w przyszłości było takie ;)Wiadomo, nie każdy ma to szczęście ale ja jestem zadowolona.
Reklama

Wysłany: Pią Cze 13, 2008 18:13    Temat postu:

Powrót do góry
anielka126
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 20:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

...

Ostatnio zmieniony przez anielka126 dnia Czw Wrz 08, 2011 14:36, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
malgocha
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 21:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Znam kilka naprawdę udanych małżeństw i obserwując tych ludzi dochodzę do wniosku, że podstawą jest oczywiście miłość, przyjaźń i wzajemne zaufanie, ale i stworzenie sobie czegoś w rodzaju "wentylu bezpieczeństwa"-czegoś, co jest tylko twoje (pasja, znajomi, zwyczaj). Nie zgadzam się z tym, że trzeba dzielić ze sobą wszystko i spędzać ze sobą każdą minutę, bo po 20 latach może okazać się, że miłość i fascynacja już minęły i że na tą drugą osobę już nie można patrzeć - moi rodzice tworzą takie właśnie nieszczęśliwe małżeństwo. Mam nadzieję, że moje życie nigdy nie będzie tak wyglądać i że nauczyłam się na ich błędach wystarczająco dużo. Niemniej wieże w to, że małżeństwo nie musi być końcem życia.
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 21:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Lady_madzia napisał:
Ma coś kuleć? U kogoś może i kuleje ale moi rodzice mają bardzo długi staż i mimo wszystko są szczęśliwi ze sobą. Potrafią razem śmiać się i płakać. Chciałabym aby moje małżeństwo w przyszłości było takie ;)Wiadomo, nie każdy ma to szczęście ale ja jestem zadowolona.

to dlaczego dopiero teraz o tym piszesz..?!
jesli u mnie byloby tak bosko to 1 rzecza jaka bym zrobila to bym napisala o rodzicach bo to powod do dumy a nie walila teskt ogolny typu "znam takie pary"
Lady_madzia
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Cze 13, 2008 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A nie przyszło Ci do głowy, że czasami jest tak, że to co uważamy za oczywiste i klarowne przychodzi do głowy jako ostatnie a to co dalsze, to się poszukuje innych przykładów? Wink Tzn. w moim przypadku tak jest, ale zauważ też, że większośc osób zaczynało w podobny, ogólnikowy sposób, nie tylko ja
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 11:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Też tak zaczęłam, a w sumie nabliższym moim przykładem na udane małżeństwo są moi rodzice:) I w sumie wszystkie pary w mojej rodzinie są szczęśliwe:) Nie przyszło mi to do głowy:) Dobrze, że nie jestem jedyna:D

P.S. W każdym związku są konflikty:) Moi rodzice często się kłócą, a mimo to się kochająSmile Ostatnio moja matka dostała od ojca taki duży bukiet:D Nawet nie wiem co to była za okazja:D Ale mama była taka uśmiechnięta:D
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Cze 14, 2008 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wypowiadałam sie wcześniej w tym temacie, ale jak go przeczytałam, to też nie pomyślałam o rodzicach. Ale nie dlatego, że ich małżeństwo jest nieudane, tylko dlatego, że szukałam w myślach par, bardziej w moim wieku, po ślubie max 10 - 15 lat. Gdybym miała podać przykłady z tych "starszych" par to byłoby ich pełno, nie tylko rodziców. W sumie równie duzo mogłabym podać przykładów "młodszych" par, więc nie zgodzę sie że miłość kończy sie po ślubie.
Powrót do góry
Bursztynek
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Lip 24, 2008 00:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja powiem tak:

Dla mnie małżeństwo, to podstawowa cegiełka społeczeństwa. Owszem - zdarzają się bardzo kruche czy też puste cegiełki ale z drugiej strony można też spotkać naprawdę solidne i trwałe.

Człowiek z natury ponoć nie jest monogamistą...

Jednak do tej pory nie wymyśliliśmy nic lepszego niż właśnie małżeństwo zarówno z etycznego punktu widzenia jak również politycznego i ekonomicznego.

Ilu ludzi, tyle różnych "typów" małżeństw - nie ma recepty na udane małżeństwo a niestety jest multum recept na to jak skutecznie zepsuć sobie relacje z małżonkiem. Dlatego trzeba dobrze rozważyć decyzję z kim chce się spędzić resztę życia.

Ludzie się zmieniają - owszem.

Jednak po to Bóg nas rozumem obdarzył i mową - byśmy rozmawiali i umieli rozmawiać - a to z dodatkiem dobrych chęci może naprawdę pozwolić cieszyć się dobrymi stosunkami między małżonkami.
Natomiast jeżeli dojdzie już do sytuacji patowej pozostaje wentyl bezpieczeństwa w postaci rozwodu.

O miłości pisać nie będę, bo to już kwestia tak ściśle osobnicza, że nie podejmuję się generalizować.

Mimo bardzo przykrych przeżyć związanych z relacjami moich rodziców jestem i będę niepoprawną zwolenniczką małżeństw Smile
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 09:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem na jakiej planecie Wy żyjecie, ale napewno nie na tej co ja. Otóż zgadzam się w 100% z postem rozpoczynającym temat. Nie znam ANI JEDNEGO! szczęśliwego małżeństwa (lub konkubinatu). Mało tego- jak rozmawialiśmy kiedyś na ten temat z przyjaciółmi to się okazało, że oni również takowego nie znają. Wyjątkiem była moja przyjaciółka, która zdaniem dosłownie wszytkich otacząjących ją osób i oczywiście własnym zdaniem, dobrała sobie tego jedynego, wymarzonego, iidealnie dopasowanego partnera. I wiecie co?- rozwodzi się właśnie po 2 latach małżeństwa...masakra!exlaim Wszędzie dookoła ludzie są nieszczęśliwi w związkach...
Powrót do góry
mikniunia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Cze 02, 2010 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moi rodzice poznali sie gdy mieli po 15 lat i od tamtej pory sa niemalze nierozlaczni, czyli juz przez 35 lat, z czego od 28 sa malzenstwem. nie mieli w zyciu latwo, ale zawsze mogli polegac na sobie i sa chyba najszczesliwszym malzenstwem jakie istnieje. i nadal kochaja sie i patrza na siebie jakby byli nastolatkami. sa najlepszym dowodem an to, ze mozna odnalezc szczescie w zwiazku z druga osoba.

nie ma zwiazkow idealnych (no moze wlasnie poza nimi) i moim zdaniem to tylko kwestia wyboru, czy wiecej korzysci i przyjemnosci mamy z bycia z druga osoba, czy z zycia samotnie. bo obie te sytuacje maja swoje zalety i wady, pytanie co nam bardziej odpowiada... lub mniej przeszkadza.
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 09:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mikniunia, zazdroszczę Ci takiego przykładu. Fajnie, że masz takich rodziców, bo jest duża szansa, że nie popełnisz błędu przy wyborze faceta. Je niestety mam przykłady jakie mam i chciałam mieć faceta zupełnie innego niz mój ojciec- a okazało się po latach, że mój mąż i mój tato są bardzo (za bardzo Sad )podobni do siebie. Ehhh... historia lubi się powtarzać Sad
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 10:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czy znam jakieś idealne małżeństwo, po prostu nie o każdym sie wszystko wie. Niektórzy tylko przy ludziach udają kochającą się parę a w domu różnie bywa...Moi rodzice są małżeństwem 30 lat, to dosyć długo, ale od kiedy tylko sięgam pamięcią nigdy nie było między nimi dobrze.Nigdy!!Ja jestem po ślubie 5 lat, nie jest zawsze super, ale to chyba normalne.
Powrót do góry
MagdaL
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 11:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co, chyba rzeczywiście miałyście bądź macie kiepskie przykłady w domu w małżeństwach waszych rodziców i dlatego takie wzorce przekładają się na wasze związki. Ja nie krytykuję tego, tylko po prostu próbuję podejść do tego psychologicznie.
Ja miałam naprawdę kochających się rodziców i nigdy, naprawdę NIGDY, nie byłam świadkiem ich kłótni, czy nieporozumień. Zawsze jakieś "nieścisłości" załatwiali tak, żeby dzieci nie widziały i nie słyszały, czyli pewnie późnym wieczorem, ale przed południem, gdy dzieci w szkole.
U mojego męża różnie w domu bywało, ponieważ był taki czas, że jego ojciec dużo pił, ale nawet wtedy jego mama starała się żeby przy dzieciach nie awanturować się, tylko mężusia do łóżeczka, a rozmowa jak wytrzeźwieje. Na szczęście teść opamiętał się i od 15 lat nie pije w ogóle. Ich małżeństwo przetrwało i chyba jest im teraz naprawdę dobrze.
Powiem wam, że mój mąż nigdy złego słowa na niego nie powiedział.
W moim małżeństwie, jak narazie (prawie 15 lat) układa się super. Wiadomo motylki z brzucha dawno uleciały, ale czuję, że się kochamy bardzo głęboko. A problemy? No cóż, tak jak w każdym małżeństwie, muszą być i są. Wtedy załatwiamy je tak samo, jak moi rodzicie.
Wszystkim życzę tylko takich małżeństw. Pozdrawiam!exlaim
Powrót do góry
ALLYMCB
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 04, 2010 12:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tak, dokładnie jak pisze Kasia u mnie też między rodzicami nigdy nie było dobrze i dłatego jest tak jak sugerujesz MagdaL. Tu nie ma czego krytykować- rodziców się wybiera, a domy są różne. Czy się tego chce czy nie w jakimś stopniu przekłada się to nasze dalsze życie. Ja nie mam na myśli kłótni co jakiś czas, mówię o kłotniach przez cały czas i z byle powodu. Żeby nie robić tego przy dzieciach chcieć muszą dwie strony, a mój mąż ma straszną satysfakcję, kiedy mnie upomina i denerwuje przy dziecku i potrafi mnie celowo wyprowadzać z równowagi, żeby potem powiedzieć do córki: "Widzisz mama jest ciągle zła i nie chce się z Tobą bawić, ale nie martw się ja będę sie teraz z Tobą bawił". I jakim cudem ja mam chodzić uśmiechnięta od ucha do ucha. W takich chwilach mam wrażenie, że on mnie poprostu nienawidzi Sad Potem mówi, że przecież nic takiego nie zrobił i że mnie kocha. I nie mówcie mi, że muszę z nim szczerze porozmawiać, bo próbowałam to robić milion razy, niestety do niego nic nie dociera. Rozpisałam się a to nie wątek "Toksyczne związki" przecież... szkoda gadać.
Życzę wszystkim udanych związków i nie mam tu na myśli motyli w brzuchu przez 30 lat, ale zrozumienia, szacunku, troski i szeroko rozumianej miłości. Niestety w moim otoczeniu takich związków nie zaobserwowałam Sad
"Miłość nie polega na patrzeniu sobie w oczy, ale na patrzeniu w tę samą stronę."
Powrót do góry
kasia8247
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Cze 05, 2010 19:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja pamiętam jak byłam kilkuletnią dziewczynką i tak bardzo chciałam nie wiedzieć o tym wszystkim co było złe między moimi rodzicami, żeby oni swoje sprawy załatwiali w tajemnicy przede mną, choć teraz wiem,że to nie było możliwe...Dlatego zazdroszczę Ci Madziu.Ja staram się nie popełniać tych błędów i nie chce aby dzieci wiedziały o naszych nieporozumieniach, choć nie są one często i raczej z błahych powodów.
Wiem, że mąż mnie kocha, nigdy nie mówi pod moim adresem nic przykrego i nie nastawia przeciwko mnie dzieci.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Cze 05, 2010 19:27    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3
Skocz do: