Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Języki obce
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
berenka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 11:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale zauwazylyscie, ze na poczatku napisalam, ze jestem "dupa wolowa" ? Very Happy
ogolnie w tym momencie posluguje sie tylko angielskim,
a reszta , to tak od przypadku do przypadku i powoli , to juz cienko Sad

mi by pasowalo skoczyc do Polski , wziac kilka ksiazek i przypomniec sobie niektore jezyki, no ale zeby cos z tego bylo, to musialby byc jeszcze ktos, z kim moznaby bylo w danym jezyku popaplac, a tu lipa Sad

a na jaki jezyk chcecie tlumaczyc forum? i w ktora strone?
tzn.czy np.z anglika na pol, czy z pol na ang? tudziez inny jezyk?
Reklama

Wysłany: Pon Paź 15, 2007 11:48    Temat postu:

Powrót do góry
Freja_x
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Pon Paź 15, 2007 15:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Berenka, przeczytaj ten temat Wink
http://wiekszepiersi.phorum.pl/viewtopic.php?t=455
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
atsenka

PostWysłany: Czw Paź 18, 2007 17:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja uwielbiam angielski i nawet dobrze go umiem poza jednym wyjątkiem... Nie ejstem w ogóle obsłuchana tego języka, przez co np jak ktoś do mnie mówi szybciej to nie jestem w stanie zrozumiec Sad I tak np na maturze, wszystkie zadania poszły mi fantastycznie poza słuchaniem...
Ale znalazłam na to sposób i oprócz tradycyjnej nauki języka zaczynam oglądać filmy po ang z ang napisami na początek. Właśnie jestem w trakcie ściągania całego 1 sezonu Lostów (akurat dobrze sie składa że tego serialu nie oglądałam, więc połączę przyjemne z pozytecznym). Podobno to doskonała metoda na naukę języka, jeśli chodzi o rozumienie ze słuchu. Mam nadzieję że poskutkuje Wink Wink
reliable1987

PostWysłany: Pią Paź 19, 2007 06:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak byłam w oslo w te wakaje to bardzo spodobal mi sie jezyk norweski i od tego czasu ucze sie we wlasnym zakresie Smile

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
allysellings
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 16:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

co do moich doswiadczen to mam za soba 11 lat nauki angielskiego - swoj poziom okreslam jako fluent Wink
ogolnie ten jezyk dosyc szybko i bezbolesnie mi wchodzi do glowy, ponoć zaczynalam od malenstwa ogladajac kreskowki na cartoon network (za mojego dziecinstwa byl nietlumaczony) Laughing

Powrót do góry
rosemary
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Gru 08, 2007 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Akurat języki obce wchodzą mi bardzo łatwo - od tego roku pracuję jako nauczycielka angielskiego w SP i w gimnazjum na pół etatu no i kończę drugi kierunek studiów zupełnie nie związany z tym, co teraz robię.
W liceum i na studiach byłam najlepsza w grupie z j. niemieckiego - ale co z tego, skoro teraz tego w ogóle nie używam. Jeszcze trochę i wszystko gdzieś uleci.
Z takich ciekawostek to... dwa lata temu uczyłam się japońskiego i nawet nie ukończyłam kursu podstawowego - 3 alfabety, akcenty itd.... Zresztą stwierdziłam, że skoro znam angielski to nawet w Japonii mnie zrozumieją Wink

aha - dziewczyny... nie ma czegoś takiego jak "mi języki obce nie wchodzą" itp. - po prostu ktoś stosował na Was nieodpowiednie metody nauczania. Nauka języka obcego powinna przebiegać jak najbardziej naturalnie - tak, jak nauczyłyście się j. polskiego - czyli bezboleśnie, bezstresowo i tak dalej. Tak, jak dzieje się to w przypadku dzieciaków - albo osób dorosłych, które uczą się języka obcego w obcym państwie.
Powrót do góry
Alaya
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lut 23, 2008 19:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tez kocham języki obce...jest tyle języków,które chciałabym umieć,że mi chyba życia nie starczy...ale jeśli uczę się danego języka,bo chcę,bo mnie fascynuje,a nie jest to przymus np jak na uczelnii...to to sam relax jest Very Happy O becnie od kilku lat jestem zafascynowana kultura arabską i ich językiem.Ucze się go w każdej wolnej chwili i zawsze mi to poprawia humor.Mam o tyle łatwiej,że mój chłopak jest Arabem więc bardzo często obracam się w arabskojęzycznym towarzystwie...mam na bierząco.Już nie mogę sie doczekać,aż będę umiała biegle się porozumieć po arabsku...no i te literki...cuo Very Happy
So dey be watchin' while we wiggle around look at dem drolin'...niggas ain't used to this sounds I keep em movin,all my ladies put ur hands in the air it's all right...gonna keep ur feet the whole night now
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość MSN Messenger
milusia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 15:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uczyłam się w Liceum łaciny, angielski znam i myślę że daję rade w dogadywaniu się (szczególnie na wakacjach), ale moją pasją jest hiszpański i dlatego ukończyłam studia w tym kierunku. Szkoda, że zaniedbałam niemiecki ale niestety nauczyciel może zniechęcić człowieka. Uczcie się języków bo Warto !! Smile
Powrót do góry
frytka1987
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Maj 10, 2009 20:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja znowu mam smykałkę do niemieckiego, dużo osób mówi że to ciężki język ale ja potrafię zrozumieć każde zdanie, chociaz z niemieckim juz nie miałam styczności chyba z 3 lata ale coś jeszcze we mnie pozostało, za to mam kłopoty z angielskim, wogóle mi nie wchodzi on do mojej łepetyny, nie mam pojęcia dlaczego, nawet jakbym dniami siedziała i tak go nigdy nie zrozumiem, a chciałabym rozumieć bo chyba najbardziej by mi się przydał
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Kachaaa
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Sty 28, 2010 22:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rosyjski - podstawowka hah
niemiecki gim i technikum i teraz czyli 8 rok - nienawidze niemca nieumiem nic
anglielski - 11 rok teraz bo studiuje filologie angielska xD Very Happy
Powrót do góry
kluszcza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 15:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm a ja:

Niemiecki 3 lata w LO + korepetycje w ciągu tych trzech lat - znam podstawy, ale nie cierpie tego języka, więc na pewno do niego nie powróce :P
Włoski - uczyła mnie kuzynka, można powiedzieć, że znam podstawy i zastanawiam się nad kontynuacją tego języka
Angielski - Od 11lat + korepetycje przez cały ten okres. Stopień zaawansowany, teraz przymierzam się do FCE Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
LittleRed
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Lut 12, 2010 21:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Angielski - 10 lat, znam biegle, ale język mi się nie podoba, więc przyszłości z nim nie wiążę.
Niemiecki - 6 lat w szkole i jedyne co umiem powiedzieć to: "Ich habe keine Hausaufgaben." ;P
Francuski - uczę się od 3 lat, na własna rękę, bo to śliczny język.
Japoński - od 2 lat moja wielka miłość. Wspaniały i zaskakująco łatwy! Smile
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja tylko niemiecki, ale jak ojczysty. angl i fr mam zamiar zacząść edukację w te wakacje. ale pewnie nic z tego nie wyjdzie...już taki len ze mnie ;( no własnie jak rosemary powiedziała, zle was uczyli, szczególnie niemieckiego, dlatego go nie lubicie, pewnie jakaś komunistyczna nauczycielka was uczyła i spartoliła robotę Sad

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
rivka

PostWysłany: Sob Cze 12, 2010 21:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja nauczycielka niemieckiego z podstawówki uczyła też rosyjskiego. Nie wiem jakie miała poglądy, ale biorąc pod uwagę jej wiek, wychowywała się w czasach komuny. Roboty nie spartoliła, bo poszłam w jej ślady Laughing

Uczniowie są uprzedzeni nie tylko do języka niemieckiego, ale (a może przede wszystkim) do Niemiec i Niemców. Spytajcie się uczniów, czemu nie chcą się uczyć niemieckiego, albo co im się w tym języku nie podoba. Zaczną mówić o wojnie, obozach koncentracyjnych itp.

Wracając do tematu wątku:
niemiecki - 8 lat podstawówki + 4 lata LO
angielski - 4 lata LO + samouk w podstawówce, trudno powiedzieć ile lat, może 4 czy 5
włoski - 1 rok, naukę przerwałam i prawie nic nie pamiętam
hiszpański - 3 lata, jw
fiński - w sferze marzeń...
Powrót do góry
Riko
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Cze 13, 2010 12:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

rivka - jeśli chcesz się uczyć fińskiego samodzielnie, polecam tę stronę: http://www.oneness.vu.lt/fi . Sama z niej korzystam i sobie chwalę. Co prawda daleko jeszcze nie zaszłam, gdyż, niestety, taka forma nauki języka wymaga sporej mobilizacji i dyscypliny.

Btw. od siebie dodam, że znam naprawdę sporo osób chcących uczyć się niemieckiego, ale które znienawidziły ten język przez szkołę właśnie - w tym na przykład ja (choć to już raczej mija - szkoła już sporo za mną, a niemiecka muzyka też robi swoje Wink).
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 13, 2010 12:07    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 3 z 5
Skocz do: