Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

topless
Idź do strony 1, 2, 3  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Aleksandra84
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pon Wrz 01, 2008 23:25    Temat postu: topless Odpowiedz z cytatem

no wlasnie...czuje ze bedzie mnie dotyczyl ten problem bo jade za niedlugo na wakacje do cieplych krajow - NPEWNO JAKAS SI ETOPLESKA TAM ZNAJDZIE ! i wiem ze niebedzi elatwo jak moj ja zauwazy ( a dziwne zeby nie Sad ) a ze ja zaszczegolnie nie mam co pokazac to wiadomo deprecha murowana...........

a jak wy w tym temacie? spotkala was kiedys taka sytuacja jak macie sie do opalania topless?

mamy alto wiec to chyba temat na czasie Wink albo raczej problem na czasie Sad
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 01, 2008 23:25    Temat postu:

Powrót do góry
Samanta
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja się już wypowiadałam na ten temat - ja się przekonałam do opalania topless i będę bardzo płakać jeśli po zabiegu będę mieć bardzo widoczne blizny które uniemożliwią mi jednak takie opalanie (mimo wszystko.)

byłam w tunezji - opalało się mało kobiet topless - głównie francuzki, niekoniecznie młode, ale i tak plus dla nich za dystans do siebie. nikt nie reagował dziwnie na moje opalanie topless, może kobiety z ukosa patrzyły (nie ma to jak duże okularki przeciwsłoneczne - można wszystkich obserwować i nikt nie widzi Cool ) natomiast faceci, czy młodzi czy starsi rzucali okiem i szli dalej (nie wiem czy poczytwać na plus czy na minus hahaha Laughing ). babki się oglądały tylko (nawet miejscowi olewali kompletnie - więc czym się przejmować..?).

ja rozumiem, że jesteśmy jakby na dwóch biegunach podejścia do tematu, i szanuję Twoje zdanie, ale naprawdę - nie przejmuj się tym, że ktoś opala gołe cycki - bo nie robi tego żeby zwracać na siebie uwagę tylko dla wygody (przynajmniej większość). facet i tak zerknie, ale jeśli to zrobi, to coś się stanie? na bilbordy też patrzy i świat się nie wali. myślę, że najlepsza metoda żeby nie patrzył na cudze nagie cycki jest wyswobodzenie swoich na światło słoneczka, ale nie namawiam Very Happy

ja się rozsmakowałam w takim opalaniu i mam nadzieję się tak opalać w najbliższym czasie (proszę nie myśleć, że wywalam gołe cyce na widok publiczny ot, tak - wybieram miejsca na plaży raczej oddalone, przy końcu, nie przy jakimś przejściu czy małych dzieciach - też trzeba mieć wyczucie oczywiście)

Aleksandro - udanego urlopu życzę - i jeśli jesteś anty-toplesowi - to samych polek w hotelu i na plaży - ja byłam jedyną na moim odcinku plaży opalającą się tak, więc jest duże prawdopodobieństwo, że trafisz na takie, jak mi towarzyszyły Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
ginger
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 21:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak narazie topless opalalam sie tylko na tarasie przy moim facecie Wink Poza tym na pewno nie odwazylabym sie opalac topless na plazy... Nawet za granica. Ogolnie nie mam nic przeciwko, chcialabym sprobowac, ale trzeba sie najpierw przelamac... Sad
Powrót do góry
Bursztynek

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 21:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pomijając kwestie etyczne, estetyczne etc. - nigdy nie będę opalać się topless Smile

Naczytałam się kiedyś o tym, że wystawianie piersi bezpośrednio na działanie słońca jest niezdrowe i stąd moja niechęć Smile
Aleksandra84
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Wto Wrz 02, 2008 22:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja wstydze sie swoich od niedawna pasiastych cyckow i wiem ze szlak mnie trafi jak beda tam topleski i to ladne Sad a z patrzeniem na bilbordy nie zauwazylam zeby moj to robil ae gole cycki jak mu przeleca przed oczami to ciezko nie widziec nie? i co z tego ze powie ze woli moje i tak bede miec zwalony dzien lub co gorsza urlop...mam nadzieje ze nie spotkamy tam takiej sytuacj, ale znajac moje szczescie..........ech

ale dzieki za zyczenie Wink moze akurat bede miec szczescie Confused

pewnie gdybym miala duze ladnee cycki mialabym to gdzies Wink

a co do operacji - widzialam blizny raz po zabiegu powiekszania - duze ale ukryte pod cyckiem
small_girl
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niedawno wrocilam z wakacji za granicą. Opalałam się w stringach ale góry nie odważyłabym się zdjąć. Co do faceta był przy mnie minimalnie zazdrosny o te stringi jednak panią opalającą się topless obgadaliśmy oboje. Jeśli facetów nie da się zmienić trzeba się do nich przyłączyć prawda? Akurat mój lubi się oglądać i żadnej ładnej nie przepuści bez looknięcia co mnie czasem do szału doprowadza. Wracając do tematu nie pokarzę swoich piersi na plaży dopóki ich nie będę mieć, a widok innych mi nie przeszkadza.
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 15:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem ja bym była zazdrosna ze patrzy na inne ktore maja biust a ja go nie mam... Ale zostawilabym to dla siebie:) a poopalac bym sie tak poopalala, ale by gdzies ktos musial sie tak opalac zebym nie byla sama:) co do braku biustu i tak by sie moj facet chyba nie patrzyl bo by nie bylo na co:D
Patryka

PostWysłany: Sro Wrz 03, 2008 22:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A o co tu być zazdrosnym? Sama bym pewnie spojrzała, jakbym zobaczyla goły biust na horyzoncie Wink Dziewczyny, nie popadajcie w paranoję... Co innego, jakby facet poszedł ten biust obmacać Wink
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 15:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym była zazdrosna, że patrzy na inny większy a ja nie jestem w stanie mu nic podobnego "dać"Smile
Samanta

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 15:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
Ja bym była zazdrosna, że patrzy na inny większy a ja nie jestem w stanie mu nic podobnego "dać"Smile

a Ty ogólnie na plaży przemykasz zasłonięta kapeluszem z dużym rondem i wielgachnymi okularami, byla na nikogo nie spojrzeć (mam na myśli płeć męską)..? Wink nigdy nie lookniesz na jakiegoś fajnie zbudowanego faceta etc..?
nie wierzę Laughing

masz fajną stopkę, pomyśl o niej w takim kontekście Wink
Powrót do góry
Wuzelek
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Czw Wrz 04, 2008 16:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm mam wrażenie, że nie zrozumiałyście mnie:D nie wiem jak to przekazaćSmile napakowanych gości nie lubięSmile nawet się nie patrze na takich:) ale bardziej chodzi mi o to, że nie jestem w stanie dać mu takich emocji związanych z biustem:) i byłabym tak wewnętznie zazdrosna o to, że inne byłyby w stanie mu takie emocje daćSmile co do opalania toples jak już wspominałam jakbym miala taką okazję to bym sie tak opalała nawet przy facecie swoim:)
3mkm3
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Wrz 07, 2008 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja się kiedyś opalałam topless jak byłam w Bułgarii, ale tam wszystkie babki tak robią i się nie przejmują, że za małe, za duże za obwisłe, etc. Poza tym tam wszyscy latają w stringach po plaży - kobiety, mężczyźni i dzieci, więc i tak była bardziej od nich "ubrana" Razz .
Teraz tego nie robię raczej przez wzgląd na zazdrość ze strony mojego mężczyzny Wink .
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Wto Wrz 09, 2008 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aleksandra84 napisał:
ja wstydze sie swoich od niedawna pasiastych cyckow i wiem ze szlak mnie trafi jak beda tam topleski i to ladne Sad a z patrzeniem na bilbordy nie zauwazylam zeby moj to robil ae gole cycki jak mu przeleca przed oczami to ciezko nie widziec nie? i co z tego ze powie ze woli moje i tak bede miec zwalony dzien lub co gorsza urlop...

ja czegos nie lapie hmmm a moze trzeba sie pogodzic z tym ze zwasze znajdzie sie ktos: ladniejszy zgrabniejszy madrzejszy itd taka kolej rzeczy...wiem ze czasami jest ciezko ale pora dorosnac Wink
milusia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Paź 08, 2008 13:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W te wakacje byłam na Majorce, opalało się pełno lasek toples, nawet moja przyjaciółka z takim małym biustem jak ja Smile i najfajniejsze co powiedziała: " dobrze, że mamy mały biust a nie takie obleśne cyce z rozstępami". Ja tam wstydziłam się rozebrać, niestety przez mój kompleks, a poza tym wiem, że opalanie piersi a szczególnie sutków nie jest do końca zdrowe. Ale powiem Wam, że gdybym miała co pokazać Very Happy to może, może, mój chłopak bardzo chciałby zobaczyć mnie na plaży topless, bo uważa, że wmawiam sobie ten kompleks Smile
Powrót do góry
fruchtchen
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 13:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

własnie jadę do hiszpani i obawiam się że tam jest normalką opalanie się topless..;(

chyba będę musiała mojemu facetowi oczy zasłaniać...masakra...

a do tego ja i topless...ha ha ha...bardzo śmieszne .... nawet ja i wypchane bikini to porażka...

Humor zależny od wielkości biustu
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Sie 10, 2010 13:42    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3
Skocz do: