Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

topless
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 10:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój też mówi, że gołe cycki zwracają uwagę i to jest normalne Confused i choć mnie to wkur.. to on ma rację, ja sama bym się spojrzała jakby ktoś coś wystawił czego nie powinien. Myślę tak samo jak Ania - piersi to dla mnie już w tych czasach część intymna i też bym go za nim nie wystawiała publicznie.

ps. co do zazdrości to mój facet humorystycznie do tego podchodzi.. kiedyś byliśmy na plaży i tak jakiś goły facet stał i mój mówi "oo tutaj coś dla ciebie zobacz". Mi się takie coś nie podoba i zarówno nie chcę oglądać gołych bab jak i facetów. Tak jak mówiła Ania takie zachowanie wzbudza frustracje. Jak dla mnie takie osoby niech się opalają topless w swoim ogródku czy na solarium a nie wśród ludzi. Są na to nawet przepisy prawne.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 28, 2012 10:08    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Cze 28, 2012 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ma humorystyczne podejście, bo ogólnie kobiece ciało jest uważane za bardziejerotyczne niż męskie, mamy też więcej miejsc do zakrycia, natomiast do męskiego ciała podchodzi się bardziej z dystansem, dlatego faceci nie czują takiego zagrożenia na widok innego męskiego ciala jak my na widok kobiecego, no chyba że facet jest już naprawde dobrze zbudowany to nasi panowie czują ukłócie zazdrosci, ale i tak na pewno rzadziej niż my.
Weźcie na przykład wywalony kobiecy biust - przykuwa uwagę, goła męska klata nie jest niczym nadzwyczjnym i raczej sie ją ignoruje. Widok gołego męskiego tyłka, nawet zgrabnego najczęsciej śmieszy, a kobiecego? Same wiecie jakie budzi reakcje.
Powrót do góry
Jill
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 14:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny... rozumiem wasze kompleksy ale uwierzcie to że faceci patrzą za innymi NIC nie znaczy skoro to WASI faceci...
owszem może to zaboleć, ale miejcie pokerowe twarze i nie mówcie im że wstydzicie się swoich piersi!!!
Z facetami jak z dziećmi, więc nie obrzydzajcie im same na własne życzenie swoich cycuszków, przecież oni kochają Was, są z Wami... a Wy to nie tylko piersi...
Jak duzo osob wczesniej zauwazylo - sama też patrzę za gołymi piersiami bo to przyciąga wzrok.
Ja opalam się topless i w stringach i nigdy nie wstydzilam się pokazywać tak na plazy...
Nie pamiętam zbyt wielu sytuacji by moj ex patrzyl za rozneglizowanymi panienkami, bo na wakacjach nad morzem bylam z nim tylko raz i to poza sezonem,więc plaza świecila pustkami. Ogolnie nie oglądal sie przy mnie za innymi, a i tak jak się potem okazalo uczciwy nie byl...
Moj obecny chlopak ogląda sie za innymi, ale w granicach rozsądku Wink calkiem mozliwe ze pojedziemy nad morze ale jakos sie bardzo nie przejmuje. Wiem ze moze czasem skomentowac jakieś panienki, bo czasem mu się to zdazy, ale zawazylam ze robi to gdy jest o mnie zazdrosny... a ja nie zostaję mu dluzna i tez czasem skomentuje fajnego faceta (albo dziewczynę! "patrz jakie ma super nogi!"). Moim zdaniem najwazniejszy jest dystans do siebie. Zawsze znajdzie sie osoba z ładniejszą jakąś częścia ciala od naszej, ale czy to znaczy ze ta osoba jest lepsza od nas ?
Czy to znaczy ze nasz facet poleci za taką, a nas zostawi?
Wątpię, a jeśli tak, to tym lepiej, niech spada czym prędzej Wink
Kochane życzę Wam spokojnego plazowania, bez stresow. Nie wstydzcie sie swoich cial. Wszystkie piersi jakie widzialam w naszej forumowej galerii są piękne, wyjątkowe ... nasi faceci kochają nas, nasze piersi. To ze zachwycą sie jakąs obcą panienką, nic nie znaczy ! NIC !
To normalne, a wręcz zdrowe,poza tym moze robią to celowo by wzbudzic w nas zazdrosc? nie pomyslalyscie o tym ? Wink
Pozdrawiam Smile
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Pon Lip 02, 2012 20:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cieszę się Jill, że już masz inne podejście i potrafisz do tego podejść z dystansem, jednak jeśli coś bardzo głęboko w nastkwi raczej nie jest łatwo zmienićpodejście. Ja na przykład od dziecka żyłam w cieniu starszej siostry, była zawsze przez wszystkich do niej porównywana na moją niekorzyść, więc to co wyniosłam z tego okresu to uczucie bycia gorszą i nieustanne porównywanie się do innych. Zostało mi to do tej pory, jeśli nie jestem atrakcyjniejsza od jakiejs dziewczyny w towarzystwie lub bardziej obdarzona zainteresowaniem - świruję. Ogląda się za mną wielu mężczyzn ale mi to nie wystarcza,cała uwaga każdego musi być skupiona na mnie. O to mój problem. W takim przypadku nikt mi nie wmowi ze ogladanie sie za imnnymi jest ok.
Pozytywne przesłanie dla Was z tej historii? Moja siostra jest - jakby to część z Was okresliła płaska, a ja zawsze mialam sporo wieksze od niej piersi, wiec facetom wcale aż tak bardzo o rozmiar biustu nie chodzi.
Powrót do góry
AnnaB1983
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 07:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfa, jakbym słyszała siebie:) Ja bym zzieleniała ze złosci badz zazdrosci jakby moj maz gapił sie na gole cyce! Nie cierpie jak ktos je wystawia i opla sie topless. Powinno sie to karac mandatami. Piersi to intymna czesc ciała. Czy któras chciałaby aby kolega dajmy na to pogłaskał jej piersi? no chyba nie! to juz molestowanie, ale jak poglaska po dłoni czy ramieniu mniej razi czy tak? wnioski nasuwaja sie same. Laski które opalaja sie topless tak naprawde chca byc podziwiane przez facetow i chca zwracac na siebie uwage. Takie jest akurat moje zdanie, kazdy ma swoje Smile
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 08:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Masz rację Aniu, też mi się wydaje, że panny opalające się topless chcą zwrócić na siebie uwagę mężczyzn. Osobiście nie chciałabym w ten sposób zażywać kąpieli słonecznych, nawet gdybym miała ładny biust. Po pierwsze to niezdrowe, a po drugie jednak czułabym się skrępowana. Mimo wszystko trochę zazdroszczę kobietom, które z dumą mogą prezentować swoje kształty i są świadome tego, że podobają się facetom. Ciekawe jak to jest, z radością się "odsłaniać" zamiast całe życie "zasłaniać" ;)
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 08:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja mam podobne podejście jak Alien z tym, ze te czasy kiedy się kryłam chyba juz mineły. Kiedyś na plaży czy na basenie siedziałam zgarbiona, bo wtedy piersi wydawały sie większe. Ale mój obecny facet szybko wybił mi to z głowy i uwielbiam biegać przy nim na golaska i widzieć jego rozkojarzony wzrok. Przy nim mogę sie opalać topless ale w miejscu publicznym !? Ja nawet wydzę sie zrobiś z majtek stringi ;p bo obcy ludzie patrzą sie na moją prawie goła pupe... I to nie zazdrość, bo nie raz widzialam kobiety topless, których ciała nie były piękne tylko wręcz przeciwnie, niezadbane i wiszące tu i ówdzie. Zawsze mnie zastanawiało jak takie kobiety wogóle mogą sie tak pokazywać. Ja swoim czasem miałam grubsze uda wiec jakieś chustki czy parea szły w ruch, a takie kobiety ? I to z pewnością nie jest poczucie własniej wartości, bo do swojego ciała należy podchodzić całkowicie obiektywnie. Zakaz topless !! ;D Przecież ciało to jedyna intymność...
AnnaB1983

PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 15:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój biust może oglądać mąż, lekarz i Wy ale absolutnie nie cała plaża!
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 15:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też? Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pią Lip 06, 2012 18:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

O ile dostaniesz dostęp do galerii to możesz. Ale czekaj czekaj.. bo my nie nie znamy, Ty tu jesteś bo? Nie to, że Cię chcę wyrzucić ale ciekawość mnie zżera

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Lip 07, 2012 07:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Silv dostanie dostęp do Galerii jak podda się operacji zmiany płci Very Happy
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 14:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

@Mecia
Bo snuję plany zagłady wszechświata. Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 21:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hm.. to jakby na pytanie "Czy wierzysz w Boga" ktoś odpowiedział "Lubię pierogi" ale spoko ;p Szkoda, że nie powiesz.. a może jednak powiesz? :P haha no nie mogę dziś walnięta jestem ;p

Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Lip 11, 2012 23:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przyszedłem na chwilę, a zostałem na dłużej.

Trochę schodzimy z tematu. W związku z tym, rzucę stwierdzeniem, że małe biusty zyskują na atrakcyjności, jeżeli są skąpo zasłonięte, w przeciwieństwie do dużych. Ale to tylko moja subiektywna opinia. Wink
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Czw Lip 12, 2012 08:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Fucktycznie :P kurcze mnie nawet denerwuje poruszanie tematu opalania się publicznie topless, dla mnie to po prostu brak poszanowania do własnego ciała względem utrwalonych zasad społecznych i nic tego nie zmieni. Jeśli zobaczę kogoś starszego niż podstawówka w takiej wersji to nie będę miała do takiej osoby szacunku. Na mój szacunek trudno sobie zasłużyć a takie coś zupełnie skreśla człowieka. U siebie w ogródku za żywopłotem proszę bardzo "Wolność Tomku w swoim dom domku" ale publicznie trzymajmy się kultury osobistej.

Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Czw Lip 12, 2012 08:33    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Tu można ponarzekać Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3
Skocz do: