Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Muzyka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 12:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wlasnie kupilem Justynce plyty Katie Melua i coz musze przyznac ze jest to jeden z nielicznych glosow w swiecie muzyki ktory potrafi mnie uspokoic, a zarazem ma w sobie cos czego brakuje mi u innych. i jest tak dziwnie romantyczne mozna sie w sluchac, lezec obok siebie i patrzec sobie w oczy Smile

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Sty 14, 2007 12:44    Temat postu:

Powrót do góry
Bursztynek
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Sty 14, 2007 13:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Od ostrego punk-rocka(naleciałości jeszcze z gimnazjum) przez muzykę techno, metal, papkę popowopodobną(czyli hity radia eska :P), hip hop, muzykę klasyczną skończywszy na poezji śpiewanej Wink

Nie potrafię zamknąć się w jednym gatunku. To czego słucham zależy od mojego humoru, od dnia, od pogody, od sytuacji. Na imprezie słucham techno(no bo raczej nie mam wyboru Very Happy), na weselu słucham muzyki biesiadnej, jadąc tramwajem/autobusem słucham rocka, punk-rocka etc. (nie znam sie tak bardzo na gatunkach rocka Wink), w domciu słucham poezji śpiewanej (kocham Exclamation) itd. itp.

Jestem melomanem i za długo by mi zajęło żeby wypisać ulubionych twórców/zespoły Wink

--->edit:
Są w sumie tylko dwa gatunki, których nieznoszę bez względu na mój humor: jęki latynoskich piosenkarek z mnóstwem paskudnych ozdobników-nawet nie wiem jak to się nazywa ale mnóstwo tego jest na MTV---zero melodi tylko jęki i ocierające się prawie gołe babsztyle-łech Confused
Oraz death metal...no nie mogę za mocne dla mnie Wink
Vilaia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 01:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wow Shock jestem pod wrażeniem ile osób tu metalu słucha Very Happy
No więc ja też jestem metalmaniaczką,przyznaje się szczerze i bez bicia Laughing

Nie wyobrażam sobie muzyki bez takich kapel jak:

Dimmu Borgir,Behemoth,Vader,Vesania,Sotajumala,Scent of Flesh,Anorexia Nervosa,Sentenced (stare),Children of Bodom
słucham również Thy Disease,Satyricon,Morbid Angel,Divine Empire
z lżejszych klimacików:
Poisonblack,Sentenced(nowszy),The 69 Eyes,Moonsorrow,Nightwish,Charon,Pierwsza w porywach do drugiej płyty Him (reszty ich płyt nie skomentuje...)Entwine...
z jeszcze innych klimatów:
Placebo,Incubus...
Nie gardze też starym graniem w stylu Black Sabbat...
Generalnie kapel,których słucham jest multum więc mogłabym tu jeszcze troszke powymieniać,ale myślę,że najbliższe memu satanistycznemu sercu wymieniłam Laughing Laughing Laughing

Jestem tolerancyjna wobec innych gatunków muzycznych ale na dłuższą metę nie jestem w stanie przesłuchać wszelkiego rodzaju hip-hopu,techno i popu w stylu Britney czy nowej Madonny itp. Very Happy

W każdym razie jestem na pewno bardziej tolerancyjna w stosunku do gatunków których nie słucham niż ludzie,którzy metalu nie słuchają w ogóle w stosunku do muzyki której słucham ja Very Happy (niektórzy ludzie oczywiście Smile )

Dzięki mojemu mężowi,który w metalowym światku jest chyba całe swoje życie i na dodatek coś w nim znaczy mam zaszczyt obcować między gwiazdami naszej polskiej i zagranicznej sceny metalowej co niezmiernie mnie cieszy bo niesamowicie miło jest znać i żyć w dobrej komitywie z ludzmi których się słucha i podziwia za sztukę,którą tworzą Very Happy

Ostatnio zmieniony przez Vilaia dnia Sro Sty 17, 2007 14:01, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Bursztynek

PostWysłany: Pią Sty 19, 2007 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jakby ktoś był zainteresowany to mam bogate zbiory bardzo spokojnej, romantycznej muzyki czyli tzw. pościelówki Wink
Polecam takie piosenki jak:
-Streets Of Philadelphia (Bruce Springsteen)
-Heartbeats (Jose Gonzales)
-Sisters Of Mercy (Leonard Cohen)
-lovers in the wind (Roger Hodgson)
-Honey and the Moon (Joseph Arthur)
I wiele, wiele więcej ale na razie te wpadły mi do głowy Very Happy
Polecam dla romantyków Wink
Poza tym bardzo polecam polską poezję śpiewaną: Sojka, SDM, Grechuta, Turnau...miodzik Wink
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 19:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Piosenka, którą uwielbiam słuchać, zwłaszcza ostatnio kiedy jest mi źle Wink

http://www.youtube.com/watch?v=Xlifn8uxRm8&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Emaxior%2Epl%2F%3Fp%3Dindex%26id%3D47787%2613

Coś bardzo klimatycznego, nie wiem czy komuś poza mną się spodoba ale warto posłuchać

http://www.youtube.com/watch?v=gyD98eilvw4
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 21:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie ostatnio spodobały się piosenki Blackmore`s Night Smile Niewiem czy ktoś jeszcze ich słucha. Są bardzo melodyjne. Najbardziej chyba podoba mi się "Ghost Of a Rose", "Diamonds and Rust" no i przeróbka hitu "All For One" . Pierwszy raz polubiłam takie klimaty.
Wektor_2222
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 00:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ostatnio zachwycilam sie muzyka portugalska-FADO- bardzo klimatyczna muzyka ,tak uspokaja ,prawie jak CHMIEL wieczorkiem,co do nocnych przytulancow ,serdecznie polecam Anne marie jopek/nie przepadam za nia osobiscie ,ale muzykiem jest swietnym i ....tenGŁOS jak balsam/
odkryłam tez ostatnio TANGO ARGENTYNSKIE _jest pełne zmysłowosci,niedomowien /mysle o tangu ASTORA PIAZZOLLLI-TANGO NUEVO-polecam serdecznie-Aga
aniablondi19

PostWysłany: Pią Lut 23, 2007 11:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sie ostatnio zakochałam w piosence: Mika "Grace Kelly" ( http://www.youtube.com/watch?v=uzA0nG_PurQ )
Do moich ulubionych należy też Sissors Sissters "I dont feel like dancer" ( http://www.youtube.com/watch?v=sXZ1tygRaVw )
i Bass Hunter "Dota" exlaim!! ( http://www.youtube.com/watch?v=nAmddu8mCPE )
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 18:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie to żebym zaśmiecała temat linkami do muzyki, Ktorej być może nikt nie słucha ale chciałam uzupełnić swoje wcześniej posty gdzie wymieniłam ulubione kapelki, bo do popularnych nie należą - to tak w ramach wyjaśnienia Wink
Kolejny raz coś ze Skandynawii, bo tam jak dla mnie mają najlepszą muzykę nie bez powodu z tamtąd wywodzi się najwięcej metalowych zespołów Wink tym razem coś co się określa folk-rock

Garmarna
http://www.youtube.com/watch?v=1fUPpXxhrvE

Dead Can Dance, fajnie uspokaja i wprowadza w transale czasem nie mam cierpliwości tego słuchać co większość kawałków strasznie się wlecze
http://www.youtube.com/watch?v=uKF284PF3Ks&mode=related&search=

To nie wiem czyje ale bardzo mi się podoba
http://www.youtube.com/watch?v=YVY1ClNlzXc
Powrót do góry
Jolene

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dochodze do zabawnych wniosków - większość na forum (mam nadzieję, że nie urażę reszty) to klimatyczne rockowo-metalowe laski Smile... Czyżby od tego metalu nam to COŚ nie urosło? Laughing

No i zauważcie, że to właśnie takie disco-laski wytyczają te trendy w modzie, tzn. modę na dekoldy na dyskotekach, w reality show itd.... Różowy showbiznes ocieka silikonami... A rockowe dziewczyny mają mniejsze rozmiary... albo ich tak nie eksponują... Zgadzacie się? Wink

Ja słucham: Mars Volta, Patti Smith, Dream Theater, Anathema, Metallica, Paradise Lost, The white Stripes, The Racounters, Tom Waits itd. + dużo polskiego rocka - od zawsze. Ostatnio: Scissor Sisters, The Coral.
Powrót do góry
M.

PostWysłany: Nie Lut 25, 2007 21:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jolene napisał:
A rockowe dziewczyny mają mniejsze rozmiary... albo ich tak nie eksponują... Zgadzacie się? Wink

Zgadzam się. W pewnym stopniu Smile Na forum Huntera chociażby jest pełno cycastych lasek...Eh takie to maja dobrze :P
Poza tym racja - 'rockowe dziewczyny' raczej tak nie eksponują swoich wdzięków z tego, co zauważyłam... Sama czasami noszę dekoldy, ale tylko takie małe i nieodzłaniające praktycznie nic Smile
Wydaje mi się, że to leży w ideologii różnych gatunków muzycznych Smile

A jak już zarzucamy linkami to...piosenka, w której jestem ostatnio zakochana, chociaż teledysk ma komiczny [zwkałszcza koleś na skrzypcach xD ]
Korpiklaani - Wooden Pints http://www.youtube.com/watch?v=IYi0T99vmkI
Powrót do góry
dev

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 19:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hehe :P ja tez mam za soba bardzo "metalowy" okres w zyciu Wink Sentyment mi dalej pozostal i slabosc do czarnego koloru Wink Ale muzyki ostatnio nieco lagodniejszej slucham [gothic rock przeplatany depeche mode Wink ]

PostWysłany: Pon Lut 26, 2007 20:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dev napisał:
hehe :P ja tez mam za soba bardzo "metalowy" okres w zyciu Wink Sentyment mi dalej pozostal i slabosc do czarnego koloru Wink Ale muzyki ostatnio nieco lagodniejszej slucham [gothic rock przeplatany depeche mode Wink ]

hehe, ja też zmiękłam muzycznie... Kiedyś zdarzał sie nawet Children of Bodom, Vader czy Morbid Angel... Teraz me stare bębenki uszne tego nie znoszą... Wink

Zmiękłam muzycznie, a cycki mi nie stwardniały... Może zacznę chodzić na dyskoteki, słuchać "teknoł" i brać extasy... Może to zadziała... Wink
A z tą japońską melodyjką to chyba radzę uważać... nie wiemy tak naprawde, co to jest dokładnie... Confused
Powrót do góry
dev

PostWysłany: Wto Lut 27, 2007 20:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jolene napisał:
dev napisał:
hehe :P ja tez mam za soba bardzo "metalowy" okres w zyciu ;) Sentyment mi dalej pozostal i slabosc do czarnego koloru ;) Ale muzyki ostatnio nieco lagodniejszej slucham [gothic rock przeplatany depeche mode ;) ]

hehe, ja też zmiękłam muzycznie... Kiedyś zdarzał sie nawet Children of Bodom, Vader czy Morbid Angel... Teraz me stare bębenki uszne tego nie znoszą... ;)

No dokladnie... ;)

Kiedys to sie upajalam black metalem ;) Teraz czasem zdaza mi sie czegos mocniejszego posluchac ale to juz do rzadkosci nalezy ;)
Powrót do góry
black_tequila
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Mar 18, 2007 02:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja nie będę wymieniać zespołów, napisze ogólnikowo BLACK metal przede wszystkim i mogę żyć ... ;D
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Mar 18, 2007 02:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9
Skocz do: