Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pazurki :)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 19:13    Temat postu: Pazurki :) Odpowiedz z cytatem

Ja mam calkiem inne hobby a mianowicie robie pazurki akrylowe i zelowe i wogole co tam sie jescze da z pazurkami robic.Uwielbiam wymyslac rozne wzorki i widziec zadowolenie kolezanek i klientek na buzkach:) to najlepsze zajecie w wolnej chwili przynajmniej dla mnie i daje naprawde duzo frajdy kiedy z krutkich obgryzionych palek nagle robia sie sliczne dlugie pazurki Smile polecam kazdej z was sprobowac naprawde rewelacja.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sro Lis 01, 2006 19:13    Temat postu:

Powrót do góry
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja miałam rok temu tipsy żelowe i byłam naprawdę baaardzo zadowolona. Nie chodzi o to że miałam krótkie pazurki, potrafiły byc naprawde barszo długie ale miałam problem bo strasznie mi się łamały więc jak sie złamał jeden to trzeba było obciąć reszte. A teraz znowu mam jeszcze gorzej. Rozdwajaja sie niemiłosiernie! I myśle nad ponownym ząłożeniem tipsików. Wzorki zawsze miałam bardzo wymyślne, ogólnie lubiłam skromne wzory ale nie pogardziłam pięknymi kolorowymi pazurkami.
Powrót do góry
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak sie raz zalozy tipsy to strasznie wciaga i uzaleznia:) ja jak nie mam klientek to sama sobie zdejmuje i zakladam na nowo zeby tylko robic Smile
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Sro Lis 01, 2006 23:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam lubię eksperytmentować na własnych (tipsy nie wchodzą w grę) Wink Nigdy nie mam jakichś kolosalnie długich, bo mi nie wygodnie :P Średnia długość, zadbane, ładnie pomalowane, oto co lubię Wink Eksperymentuję z kolorami lub jakimiś ozdóbkami na paznokciach. Choć najczęściej wybieram delikatne kolory (beż, kremowy, róż), to czasem lubię wyglądać "drapieżnie" (np. ostra czerwień) Laughing

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Czw Lis 02, 2006 15:49, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do paznokci, to mam szczescie miec ladne Smile Nie robie tipsow, bo nie mam takiej potrzeby i zal by mi bylo kasy Wink Nie podobaja mi sie dlugie paznokcie, wygladaja nienaturalnie. Pamietam, jak kiedys odwiedzilam kolege w szpitalu i byla tam jego dziewczyna, ktora miala tipsy. Tymi dlugimi szponami gladzila go po twarzy.... Zal mi go bylo... Poza tym uwazam, ze tipsy nie sa zbyt praktyczne i tu sie zgodze z Truskaweczka Smile
Ja swoje paznokcie czasami maluje w jakies wzorki i naprawde fajnie mi to wychodzi Smile Chyba mam jakies uzdolnienia pod tym wzgledem Wink Ale jestemn zbyt leniwa i dlatego tylko czasami mam ladnie pomalowane Smile
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 13:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja Ci musze powiedzieć Truskaweczko że jak miałam tipsy to naprawdę baardzo krótkie (jak na tipsy), takie jak swoje paznokcie zwykle potrafiłam zapuścic i mnie się soczewki w nich zakładało rewelacyjnie! To teraz mam problemy...b o wiecznie mi sie łamia pazurki i są "ostre" i wtedy soczewka mi się zachacza i przerywa Sad Niestety, a jak miałam tipsy to bardzo dobrze mi się je zakładało bo soczewka sie tak ładnie "opierała" na paznokciu i odrazu na oczko hop Smile Ale każdy mi sie dziwił jak ja w takich pazurkach mogę je zakładać, nawet okulistka a mnie to naprawdę bardzo odpowiadało.
Powrót do góry
Karolcia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 15:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam a tym momencie dlugie akrylowe Smile i jakos nie przeszkadza mi w niczym ... no chyba ze mam cos naprawde malenkiego podniesc :P ale i z tym daje rade Very Happy

nie przepadam za jakimis wzorkami wole jedno kolorowe albo klasyczny french
w tej chwili mam ciemnobrazowe :P ogolnie jubie ciemne kolory Very Happy

tylko niestety jeszcze chodze do LO i musze na przyszly tydzien spilowac bo bedziemy grac w koszykowke i nie chce ludzi pozabijac :P
LauraMini

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 15:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja nigdy nie miałam tipsów. Moje paznokcie też do jakichś tam pięknych nie należą, ale potrafię je ładnie wypiłować i pomalować. Tylko tez mam ten problem, ze są słabe, więc łatwo je złamać. W Wakacje zapuściłam sobie piękne, długie paznokcie, tak, ze wyglądały jak tipsy. Ale potem sobie jeden złamałam, a w moim przypadku, jeśli już się złamią, to nawet nie ma czego ratować. Okropnie to wyglądało, tym bardziej, że mam krótka płytkę paznokciową. Na szczęście teraz mi odrosły, ale muszę zainwestować w jakies tabletki ze skrzypu polnego, żeby je wzmocinić, bo odżywki są mało skuteczne.
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Lis 02, 2006 18:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe Karolcia skond ja to znam najgorzej jest podniesc pieniadze jakies drobne Smile
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ważne, zeby były zadbane Wink . Długie mi się nie podobają, bo kojarzą mi się z kobietą niezaradną, która nic przez nie nie może nawet w domu zrobić Wink
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 08:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sie musze przyznac, ze czesto mam dlugie paznokcie, a to dlatego, ze nie lubie ich pilowac Smile Ale jak je pomaluje ladnie, to duzo osob pyta sie, czy to nie tipsy Smile Kiedys kolega musial sprawdzac, bo nie wierzyl Smile Ciesze sie, ze mam ladne paznokcie, bez zbednego wydawania kasy Smile
A co do dlugosci, to moja kolezanka miala takie krociutkie tipsy i wygladaly bardzo ladnie Smile
Powrót do góry
aniablondi19

PostWysłany: Pią Lis 03, 2006 14:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam teraz pazurki akrlowe i są super, a jak ich nie miałam to zapuszaczałam naturalne, piłowałam w kwadrat, kupowałm lakiery do zdobienia ( te z cienkim pędzelikem) i wymyślałam wzorki. I wszyscy nie mogli uwierzyć że to nie tipsy Smile
Powrót do góry
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lis 04, 2006 17:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam tipsy aktylowe, jestem z nich bardzo zadowolona Smile
Miałam taki paskudny nawyk skubania skórek, zwłaszcza kciuki miałam zmasakrowane co wyglądało paskudnie!! A od kiedy mam tipsy to paluszki mam ładniutkie bo nie da się nimi skubać bo są za grube Very Happy
Powrót do góry
LifUnia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zawsze miałam piękne i długie paznokcie którzy wszysyc chwalili naprawdę było mi miło Smile ale od 2 miesięcy niestety obcięte tak że paznokcia nie ma wogole a to wszystko przez to że zapisałam się na wspinaczkę.. Kocham się wspinać ale cierpią na tym moje paznokietki. Nie moge mie ich wogole:( Raz poszłam z "uchodowanymi" i mi się wygiął tak w drugą stornę wiece o co chodzi napewno ból niemiłosierny.. Ale hobby ponad wszystko Wink
Powrót do góry
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zarowno krotkie jak i dlugie ladnie zrobione beda wygladaly naturalnie tylko Kalisto wybierz dobra stylistke bo zdazaja sie tez takie ktore robia pazurki za pol darmo a pozniej cos sie dzieje np z naturalnym bo jest przepilowany i boli a i tipsy odpadaja od takiego pazurka tak ze na tipsach nie warto oszczedzac tzn oczywiscie nie mowie tu o wydaniu jakiejs kolosalnej sumy ale jakies 80 zl wydac musisz taniej nie polecam.I koniecznie wczesniej dowiedz sie jakiej firmy beda produkty ktorymi bedziesz miala robione tipsy bo warto pochodzic dowiedziec sie zeby pozniej nie zalowac.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pon Lis 06, 2006 22:34    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5  Następny
Strona 1 z 5
Skocz do: