Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pazurki :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kuleczka18
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 14:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do wypowiedzi poprzedniczki,to też mam taką obawę co do tych paznoki.Chce jakieś fajne,ale z drugiej strony obawiam sie co zastane po ich zdjęciu... Confused [/b]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Gru 12, 2006 14:04    Temat postu:

Powrót do góry
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Gru 12, 2006 16:21    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja właśnie dzisiaj zrobiłam sobie na nowo tipsy żelowe. Nie lubie ogólnie ich mieć ale mam teraz wesele, potem sylwester i studniówka więc postanowiłam zaryzykować.
A co do regeneracji paznokci po zdjęciu gipsów to mi pomógł Revaliv i dodżywka z Inglota. Paznokcie były jeszcze piękniejsze niż przed założeniem tipsów, więc uwierzcie że da się je dobrze zregenerować.
kaatharsis
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Gru 29, 2006 20:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możecie mi polecić jakąś ładną kompozycję zrobioną na bazie francuskiego manicuiru? Tzn chodzi mi o to, że robię francuski jako bazę,a na francuskim jeszcze jakieś szlaczki, świecidełka. Chodzi mi o coś co będzie wyglądało nietuzinkowo i elegancko zarazem Smile chciałabym zrobić sobie taki na sylwka tylko nie mam pomysłu co do tej kompozycji.
Powrót do góry
kermit
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Sty 08, 2007 20:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam swoje pożelowane z wtopina białą końcówką, krótciutki, bo takie są najelegantsze. jakis rok temu przeżywałąm szał na paznokcie, miałam długie i malowałam je z reguły na ciemne kolory i robiłam wzorki, ale jakos po pół roku znudziło mi sie.
Vilaia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutsiii napisał:
Co do paznokici to faktycznie ja mam taką urodę, ze mam je właśnie ładne, długie i twarde, szybko rosną... i powiem wam ze nie robie manikiuru francuskiego bo zaraz spotykam sie z wypowiedziami ze mam tipsy a bardzo mnie to wkurza.. ... Może i jestem jakaś dziwna ale nie lubie jak mi się wmawia coś czego niemam albo tez nie zrobiłam.... albo ze ja w domu nic nie robie bo takie paznokcie .... ehhh.....
Mam ładne zadbane dłuuugie paznokcie i wicie co, nie przeszkadza mi to w pracach domowych Smile

Generalnie rzecz biorąc Tutsiii mam dokładnie tak samo i też nie cierpie jak mi ktoś mówi,że mam sztuczne paznokcie.Mam przeważnie baaardzo długie pazurki.Piłuje je "na kwadratowo" bo tak mi sie najbardziej podoba Very Happy Maluje zawsze ciemnymi kolorami: ciemny brąz,czerwień,wiśnia,czarny itp.Noszę mnóstwo srebra na palcach łącznie z grubymi obrączkami na kciukach i to w połączeniu właśnie z ciemnymi lakierami wygląda moim zdaniem najlepiej.Zresztą do mojego stylu ubierania jasne lakiery by nie pasowały.

Mi również paznokcie nie przeszkadzają w żadnych pracach domowych,a jak mam do czynienia z wodą to nakładam rękawiczki bo szkoda mi lakieru Smile

Czasm zdarza się,że jakiś paznokieć pęknie ale to nie problem Very Happy Są specjalne kleje do paznokci,można paznokieć podkleić,a on rośnie sobie swobodnie i jest super Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Mała Mi

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 15:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja mam ostatnio straszny problem z paznokciami. Nawet nie mogę ich zapuścić ani pomalować Confused zrobiły się strasznie suche i łamliwe, ciągle się rozdwajają. Wystarczy, że odrobine podrosną, a zaraz się łamią Sad eh nie wiem co się z nimi stało, nigdy nie miałam tego problemu. Czytałam, że to może być spowodowane tanimi lakierami do paznokci, ale ja zawsze używałam takich z dobrych firm, więc to nie od tego. Poza tym raz na jakiś czas stosuję odżywkę. Nie wiem od czego to mam, może z braku witamin?
Ubolewam nad tym, bo zawsze miałam zadbane paznokcie, o średniej długości, ładnie pomalowane. A teraz to sobie mogę o tym tylko pomarzyć Sad
Malwa

PostWysłany: Sob Sty 20, 2007 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mała Mi, może ostatnio zmieniłaś sposób odżywiania? Mało witaminek, mikroelementów...

Wiesz, miałam kiedyś podobnie. Pomalowałam paznokcie tanim lakierem z brokatem, ale wcześniej nie nałożyłam nic pod niego, a po jakimś czasie zmyłam go zmywaczem z lidla... później to już była kompletna masakra- cała płytka podzieliła mi się tak jakby na części, jakby była połamana na całej długości, jakieś pasy, bruzdy, do tego płytka łuszczyła się na całej powierzchni...

Mnie pomogła odzywka Killys- preparat utwardzający 3 w 1. A wszystkie moje koleżanki zachwalają taką jedną odzywkę do paznokci z Avonu, nie jest to lakier, cała się po prostu wchłania- po takim codziennym zabiegu moja koleżanka miała naprawdę śliczne zabiegi Smile Wydaje mi się, że powinnaś je teraz natłuszczać i cały czas regenerować.
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 00:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwa, dziękuję za radę Smile kupię sobię tą odżywkę o ktorej piszesz. Mam nadzieję, że pomoże, bo moje paznokcie są w naprawdę opłakanym stanie...
Alma
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Sty 21, 2007 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja już pisałam, ale chcem tylko wspomnieć apropo odzywek że na moje problemy (a były spore jak przeczytaćie mój wcześniejszy post) pomogła tylko i wyłącznie odżywka z Belvederu (dawna Barbra)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
olass
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pią Lut 02, 2007 21:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja sobię w środe założyłam pierwy raz tipsiki,bo jutro mam studniówkę.Kurcze głupio się w nich czuje tzn tak nie swojo ale super wyglądaja Smile Co do tych odzywek to tez po zdjeciu bede sie musiala w jakas zaopatrzyc...bo nie wiem co zastane.A tak apropo żelki są lux i mam zamiar kupić sobie jakis sprzecik i isc na kurs zwiazany ze stylizacja.
Powrót do góry
paz

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam kilka pytan...Moze to glupie bo zupelnie sie na tipsach nie znam, zawsze mialam ladne i mocne pazurki ale kusza mnie czasem takie ladne krotkie z frenchem wsytd ale sama nie umien tak prosto pomalowac Embarassed ciekawa jestem jak dlugo mozna je miec no i czesto trzeba uzupelniac? bo to dosyc kosztowne Confused ile trzeba na miesiac wydac zeby miec fajne paznokcie
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 18:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uzupełnianie to koszt około 40zl ale zdarzają się salony w których zapłacisz 20-30zł ale zależy to z czego zrobione są paznokcie tzn żel czy akryl.Najbardziej naturalne są żelowe. Nosić możesz ile chcesz z tym że będą odrastać i musisz je uzupełniać co jakieś 3-4 tygodnie ale to zależy od tego jak szybko rosną twoje naturalne paznokcie i jak tipsy są zrobione bo jeśli jest zachowana tzw linia włosa i paznokcie przy wale paznokciowym są cienkie to nawet nie powinno być widać jak odrastają i pomalowane np beżowym lakierem nie rzucają się w oczy.Co jakiś czas paznokcie trzeba odnowić ale robi się to zazwyczaj podczas np co trzeciego uzupełniania lub nawet dłużej i wtedy jest troszkę drożej.

Zachęcam do samodzielnego zrobienia pazurków bo to na prawdę świetna sprawa ale też zależy kto co lubi bo trzeba troszkę cierpliwości Smile
Powrót do góry
paz

PostWysłany: Sob Kwi 07, 2007 19:06    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Samej robie brzydko i przez to sie zniechecam po prostu brak wprawy. Ale w sumie to z checia bym sie nauczyla. Pewnie sie zdecyduje na te paznokcie i zobacze boje sie ze to wciaga i uzaleznia Wink jak sie przyzwyczaje do takich ladnych...
kamfora
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Kwi 13, 2007 21:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uwielbiam zdobienie paznokci Smile Smile Smile nigdy nie miałam tipsów akrylu czy tam żelu poniewa mam swoje dość długie i mocne pazurki i uwielbiam je sobie w różny sposób malować... jakieś paseczki wzorki kleksy... na co akurat mam ochote Smile
w wolnej chwili wkleje tu jakies fotki moich pazurkow:)
anielka126
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 18:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vvv

Ostatnio zmieniony przez anielka126 dnia Czw Wrz 08, 2011 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Cze 22, 2008 18:48    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6
Skocz do: