Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Pazurki :)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Tutsiii
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kamfora bywasz jeszcze na forum question czekam na fotki Wink i mam jeszcze takie pytanie. Moje paznokcie tez mam długie i nie robie żadnych tipsów(czy jak to się nazywa) ale lubie je zdobić i tu zaczyna się problem,a mianowicie,kiedy nakleje jakąś naklejkę-błyskotkę nie chiałabym aby ona haczyła i również szybko odskoczyła. Czy możesz mi powiedzieć czym najlepiej przeciągnąć taki paznokieć. Chodzi mi czy zwykły lakier wystarczy czy może jakiś żel który stosuje się przy ozdabianiu stucznych paznokci. Jeśli któraś z was zna może odp.na moje pytanie to bede wdzięczna za informacje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Cze 26, 2008 17:43    Temat postu:

Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Czw Cze 26, 2008 18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja kuzyneczka zakłada tipsy i kupuje tak dobre żele, że nie odpadają- mojej mamie trzymały sie dwa tygodnie, tylko, że urosły i kuzynka niedawno wypełniła je tylko żelem (tips ten sam został), zresztą nie tylko mojej mamie, bo teraz wszystkie znajome sie dowiedziały i im też nie odpadają.
Co do pytania Tutsi, to ja wlasnie miałam sam żel i też trzymał mi sie bardzo, bardzo długo. W koncu musiałam sama go spiłować, bo za nic w swiecie zejść nie chciał, a już pół paznokcia mi odrosłoSmile
Więc ja polecam takie żele do tipsów (tylko że paznokcie się niszczą), tylko, że kuzynka ma taką maszynkę do utwardzania, a bez tego to nie wiem jak sie bedzie trzymało
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 12:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

sylcia dziękuje za informacje...tak przypuszczałam,że bez lampy się nie obejdzie ...no cóż trzeba bedzie zainwestowac w lampe a potem żele Wink
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 15:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tutsii, ale skoro żele niszczą paznokcie, to może lepiej sobie je odpuścić i po przyklejeniu różnych ozdóbek pociągnąć je po prostu lakierem bezbarwnym? (tak jak zresztą pisałaś o tym wcześniej)
Powrót do góry
sylcia
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tylko, że lakiery nie są trwałe, a takie żele naprawdę trzymają pare tygodni.
Powrót do góry
Samanta

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja_x napisał:
Tutsii, ale skoro żele niszczą paznokcie, to może lepiej sobie je odpuścić i po przyklejeniu różnych ozdóbek pociągnąć je po prostu lakierem bezbarwnym? (tak jak zresztą pisałaś o tym wcześniej)

lakier nie daje takiego efektu, ale mi też szkoda moich długich paznokci na żel.. Freya ma rację.. to jest trochę tak, że żele/tipsy etc same w sobie takie bardziej "płaskie" a paznokcie okrągławe (tak na palcu, wiecie, nie końcówki jak są spiłowane, tylko ogólna budowa paznokcia - nie umiem tego nazwać :P ) i te większe ozdoby nie przyklejają się za dobre, bo nie zmieniają kształtu - są szytwne i nie naginają sie do tego zaokrąglenia płytki paznokciowej (miałam kiedyś takie małe gwiazdki - dość miękkie a też te rogi się odklejały, mimo wielu wartw lakieru). z drugiej strony miałam też kryształki duże i spoko się trzymały, ale przyklejałam je na pomalowane kilkoma warstwami lakieru paznokcie kropelką Laughing

mi by było szkoda moje pazurki długie i mocne traktować żelem. nawet tym najlepszym i najnowocześniejszym.. Wink
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Pią Cze 27, 2008 20:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiem, że żel jest bardziej trwały, ale myślę, że może lepiej odpuścić sobie ozdóbki mało kompatybilne z paznokciami i stosować zwykły lakier, który nam tych paznokci nie zniszczy Wink
Z tym żelem, to tak jak ze wszystkim innym - coś za coś Wink
Powrót do góry
Tutsiii

PostWysłany: Pon Cze 30, 2008 15:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

wiesz co freja_x masz racje odpuszcze sobie ten żel. One (paznokcie) są już ładne same w sobie i to jest ważne. szkoda ze tego nie moge powiedzieć o...temacie przewodnim naszego forum...
Powrót do góry
migotka_15
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Maj 22, 2009 12:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja od roku robie sobie paznokcie i nie wyobrazam sobie juz ich nie robic Very Happy i zapuszczam tylko swoje pazurki, tipsy nie wchodza w gre ;/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Freja_x

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny wszystko o co spytam mogłabym spokojnie znaleźć w internecie, ale wolę spytać Was, bo do Was mam zaufanie Wink

Otóż wrócił mi bardzo zły nawyk obgryzania paznokci Embarassed nie wiem z czego to się bierze.. na pewno nie z nerwów, ale zawsze to robię, gdy jestem czymś zajęta, a ręce mam wolne. Na przykład czytam książkę, a łapy samoczynnie wędrują mi do buzi i zanim się orientuje co robię, to paznokci nie ma Evil or Very Mad
Jednak jak uda mi się zapuścić paznokcie to już tego nie robię, tylko właśnie żeby je zdążyć zapuścić Rolling Eyes
Zaczęłam się zastanawiać nad zrobieniem sobie tipsów (krótkich, bo długie mi się za cholerkę nie podobają), ale w tipsach jestem kompletnie zielona. Wiem, że są żelowe, akrylowe.. ale nie wiem czym to się różni i które są lepsze, które polecacie itp Wink no i najważniejsze czy po odklejeniu takiego tipsa paznokieć jest w dobrym stanie? czy raczej robi się brzydki i wskazane jest jego przycięcie?
Powrót do góry
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 15:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tipsów nigdy nie stosowalam, i różnicy między nimi Ci nie podam, ale z teog co ja sie orientuje co do zdejmowania to zalezy gdzie robisz, i jak ktoś potrafi to zrobić... Kolezanka robiła u kumpeli swojej, takiej dosc amatorki, to tak jej zrobiła, ze jak jej zdjela, to dziewczyna miała cieniusienka warstwe paznokcia przez która wszystko czuła, takie az rózowe były... Makabra... Ale za to inna robiła w jakims tam zakładzie, i po zdjeciu paznokcie wyglądały dosc normalnie Wink Z tego co sie orientuje to zalezy tez troche od teog jak długo tipsy nosisz... Wink

A co do swoich paznokci, stosowałas takie lakiery i odzywki przeciwko obgryzaniu? Bo słyszałam że sa, i maja tak okropny smak, że rzeczywiscie pomagają Wink
Freja_x

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 16:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziękuję Aniołku za odpowiedź Smile

Te lakiery faktycznie mają okropny smak, ale no cóż.. do wszystkiego można się przyzwyczaić Very Happy
Powrót do góry
rivka

PostWysłany: Pią Wrz 25, 2009 16:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Freja, zamiast paluchy do buzi to włóż całą rękę pod bluzkę i se cycka masuj! Przynajmniej pożytek z tego będzie Wink

A tak poważnie: znajoma z pracy raz w życiu tipsy sobie założyła i potem przez rok doprowadzała paznokcie do normalnego stanu. Oczywiście nie mówię, że u Ciebie tak się może stać, ale lepiej poczytać dokładnie wszystkie za i przeciw zanim się ostatecznie zdecydujesz.

Ja sama też obgryzałam paznokcie i to baaardzo długo. Dopiero zbliżająca się studniówka zmobilizowała mnie, żeby przestać (ech, stare dobre czasy Wink ). Później znowu coś mi odbiło i wróciłam do obgryzania, ale tylko kciuka Very Happy I po jakimś czasie samo minęło.
Powrót do góry
e_milka

PostWysłany: Sro Gru 23, 2009 20:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Freja, zamiast paluchy do buzi to włóż całą rękę pod bluzkę i se cycka masuj! Przynajmniej pożytek z tego będzie Wink

Hehe, dobre to było Laughing

Ja też bardzo długo obgryzałam.. Praktycznie całe dzieciństwo:( Aż sobie zęby przez to zniszczyłam Sad Ale nie chciało się posłuchać rodziców Confused

Później zapuściłam i miałam tak ładne.. Wszyscy nadziwić się nie mogli Laughing

Nie chwaląc się Rolling Eyes Laughing mam taką dużą płytkę paznokciową o ładnym kształcie i chociaż nawet nie mam długich paznokci to wyglądają ładnie Smile

No i śliczne potrafię sobie paznokcie zrobić, ładnie pomalować, i ładny frencz zrobić i śliczny wzorek z cekinów ułożyć Rolling Eyes Cool

Heh, wiadomo, pracochłonne to.. A i efekt utrzymuje się kilka dni do tygodnia jak się zbyt wiele w domu nie robi Laughing

Ale tipsów nie miałam i mieć nie zamierzam. Po pierwsze to szkoda mi kasy, a po drugie.. Tipsy tez trzeba umieć zrobić, nie podobają mi się takie jak sobie koleżanki robią, niby tańsze, ale.. brzydkie:P
Czasami naprawdę zdarzają się piękne, nie powiem, niektóre to takie małe arcydzieła Wink
Ale moim zdaniem jak robić sobie paznokcie, to na bieżąco, bez sensu raz sobie zrobić, paznokcie później są naprawdę poniszczone.
Jak ja sobie zrobię to się wszyscy pytają czy to nie tipsy, więc nie narzekam
Smile
Tylko.. Paznokcie mam ładne, ale dłonie strasznie duże:P:P Ot taki mój kolejny mały kompleksik Laughing
Po nowym roku obiecałam sobie naukę a nie zabawę z pazurkami, hehe, pozdrawiam Wink
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sty 01, 2010 21:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam naturalnie bardzo dlugie i ladne paznokcie ;> każdy mysli ze to tipsy akryle lub zele.. a ja kompletnie nic z nimi nie robie , same sa twarde i ladne Wink uwielbiam zdobic i hodowac paznokcie
Reklama

Wysłany: Pią Sty 01, 2010 21:41    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6
Skocz do: