Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Proznosc,bog i metoda silvy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Samanta
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 15:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wuzelek napisał:
Czemu księża nie mogą zakładać małżeństw...

bo kościół w X czy XI wieku tego zabronił! (może nie w tych dokładnie :P ale jakoś w średniowieczu) - bo księża mieli dzieci i dzielili ziemię między synów - a ziemia i wszelkie dobra miały iść wyłącznie na kościół i utrzymywanie tego całego cyrku. papież pewnie zabronił i tyle - przecież te wszystkie encykliki i inne cuda to są ich osobiste opinie - dlatego czasami jak się poczyta jednego papieża a potem jego następcę to widać całkowicie przeciwne stanowiska..

uważam, że oczywiście księża powinni mieć normalnie rodziny - wiedzieć ile kosztuje utrzymanie dziecka itd a nie bredzić że dziecko zawsze się wychowa.. itp itd

Freja_x napisał:
Tylko niech taki ksiądz, który ma dzieci rozsiane po połowie parafii i utrzymuje kilka kochanek nie wciska mi potem kitów na spowiedzi i niech mnie nie ocenia..

dokładnie. jak chce żeby ludzie byli "dobrzy" to niech sam daje dobry przykład, a nie całe miasteczko wie ile ma kochanek a sam nawołuje z ambony że młodzi grzeszą i ślubów nie chcą brać (u mnie tak jest Wink )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Wrz 08, 2009 15:19    Temat postu:

Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Wrz 08, 2009 17:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że rozmowa zbacza z toru, przypominam że temat dotyczy BOGA i tego jak wiara w niego ma sie do MEDYTACJI a nie o kościele, księżach i religii ogólnie! Myślę, że bardziej odpowiednim tematem będzie wątek o religiach w dziale HOBBY, mimo że tam jest nie cieszy sie popularnoscią a temat jest wałkowany tutaj. Posty zostaną przeniesione a w tym miejscu trzymajcie się tematu
Powrót do góry
mariolka1202
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 23:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widze że temat poszedł w złym kierunku i zrobiła się tutaj bardzo niemiła atmosfera.
Z tego co zauważyłam forum to powstało dla kobiet takich jak my które mają mniejszy lub większy kompleks związany z piersiami. Dzielimy się tu swoimi informacjami i doświadczeniami na ten temat.
Stosując takie metody jak masaż, kuracje ziołowe, łykanie tabletek, techniki medytacyjne możemy podzielić się swoimi spostrzeżeniami i doświadczeniem.
Mówiąc tu o przykrych doświadczeniach możemy przestrzec inne panie przed danym sposobem. I tak skutkiem uboczny masaży może być że piersi zmaleją, ziół- reakcja organizmu zewnętrzna np. wysypka wewnętrzna np. biegunka itp. Jeżeli pojawi się tu jakaś 16-latka i chce zacząć pić ziółka reakcja wszystkich jest zrozumiała. Doradzamy wtedy że jest za młoda i nie powinna poddawać się kuracji hormonalnej. A więc co może się stać kiedy po prostu i zwyczajnie sobie tam medytujemy wprowadzamy się w "stan alfa" czy jak tam.
Otóż decydując się na praktyki duchowe powinnyśmy pamiętać że nie jest to zabawa. Wchodzenie głęboko do własnej podświadomości czy też nadświadomości może spowodować otwarcie "drzwi" których nigdy świadomi nawet byśmy nie dotknęli. Może nawet uda nam się osiągnąć swój cel (duży biust) ale trzeba wziąć pod uwagę że przez to możemy sobie wyrządzić krzywdę i jakaś "czarna zmora" będzie siała nieszczęście w naszy życiu.
Jest to przestroga wynikająca z moich własnych doświadczeń.
Jeżli ktoś chce się decydować na praktyki duchowe to zachęcam do modlitwy. Tak żeby wiedzieć do Kogo się modlimy.
Może mały biust to błachostka w oczach Bogo, ale czy nie był by On bardziej zadowolony gdybyśmy zwracali się do Niego a nie szukali ratunku w okultyźmie czy tzw białej magii.
New Age- wiecie co o tym myślę „A Jezus odpowiadając, rzekł im: Baczcie, żeby was kto nie zwiódł. Albowiem wielu przyjdzie w imieniu moim, mówiąc: Jam jest Chrystus, i wielu zwiodą.” MAT. 24,4-5 (BW). „Powstaną bowiem fałszywi mesjasze i fałszywi prorocy i czynić będą wielkie znaki i cuda, aby, o ile można, zwieść i wybranych.
Jest wielka potrzeba, by być utwierdzonym, ponieważ jest tak wiele rzeczy, które nas odwodzą od podstaw wiary. Zwodziciele są na zewnątrz, a ich pracą jest odciągnąć ludzi od zasad religii: Te rzeczy napisałem do was o tych, którzy was zwodzą" (1 Jana 2, 26). Zwodziciele są agentami diabła. Ci, którzy chcą was okraść z prawdy są największymi przestępcami ze wszystkich. Zwodziciele mają srebrne języki, którymi potrafią oddalić podejrzenia; są zręczni w zwodzeniu (Ef. 4, 14).
To miejcie oczy szeroko otwarte i głęboko się zastanówcie sięgając po nieznane.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Nazwa Skype
natalia:*
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 15:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hej, rzadko sie tu udzialam, ale jak chodzi o podswiadomosc mam spore doswiadczenie i odradzam wam takie zabawy. Owszem dziala w 100% wszytsko sie pieknie uklada, ale tylko na poczatku potem jest maskara, sprawdzlam to przez 5 lat, wiec watpie ze to byl przypadek. czytalam min energie z kosmosu, to jest chyba najlepsze pranie mozgu, jak ktos sie nie boi, ale ja odradzam
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Gru 05, 2009 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możesz rozinąć temat?
Powrót do góry
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 13:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

u mnie bylo tak ze na pocatku wszystko uklada sie swietnie, myslisz ze sie ulozy i sie uklada, a potem jest coraz gorzej, tak jakby sie nie dalo nad tym zapanowac i negatywne mysli same wpadaja do glowy, przesladowal mnie pech, mialam depresje, mialam cos takiego ze usypiajac widzialam wypadki, mialam moment ze balam sie wychodzic z domu, przejsc przez ulice itp. moze mam wybujala fantazje, slaba psychike, nie wiem, ale moim zdaniem moze to byc niebezpieczne, mi w kazdym razie bardziej zaszkodzilo niz pomoglo
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Gru 12, 2009 13:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Natalia z negatywnymi myslami mialam podobnie, wydaje mi sie, ze tak moze sie dziac poniewaz czlowiek zauwaza, ze potrafi sam wplywac na wlasne zycie i jego przebieg. Tylko, ze wiekszosc ludzi w podswiadomosci ma duzo negatywnych smieci. A skoro moze wplywac na zycie pozytywnie to zawsze jest obawa, ze moze na nie wplynac rowniez negatywnie. Ja sie wlasnie balam, ze moge sobie przyciagnac cos negatywnego i to dostalam. Bolalo jak cholera ale te nagatywne mysli da sie opanowac. I wydaje mi sie, ze na tym wlasnie cala sztuka polega, zeby nie dac myslom rzadzic soba tylko zaczac nimi kierowac.
Powrót do góry
small_girl
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 05:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak ktos ma zeswirowac to medytacje tylko pomoga. Zalezy kto jaki jest w sobie w srodku... tez mam spore doswiadczenie w tych sprawach i jakos dziwnych zmian nie odczuwam. Mysli biora sie z glowy, medytacja to wylaczanie umyslu wtedy kiedy nie jest potrzebny. Jak mozna laczyc medytacje z tymi problemami?
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Gru 13, 2009 11:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chodzi o to, ze jak medytujesz to zdarza sie, sie rozne nieprzyjemne mysli dochodza do glosu,jesli wczesniej byly tlumione. Ale to po prostu trzeba jeszcze raz sie nad nimi zastanowic i zobaczyc na ile one sa wogole realne,skad sie biora i co je wywoluje.
Powrót do góry
small_girl
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 02:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To jak z horrorami. Wychodza po medytacjach, ale ludzie mowia, ze to medytacja jest be, a nie filmy i przestaja medytowac. Fajnie jest z takich rzeczy umysl oczyscic. Osho polecam do poczytania.
Powrót do góry
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pon Gru 14, 2009 17:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Obejrzałem filmik podany na pierwszej stronie tematu. Niezły aktor z tego gościa, tylko scenariusz go zwiódł. ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 16:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

small_girl napisał:
Jak ktos ma zeswirowac to medytacje tylko pomoga. Zalezy kto jaki jest w sobie w srodku... tez mam spore doswiadczenie w tych sprawach i jakos dziwnych zmian nie odczuwam. Mysli biora sie z glowy, medytacja to wylaczanie umyslu wtedy kiedy nie jest potrzebny. Jak mozna laczyc medytacje z tymi problemami?

minie kilka lat to pogadamy, nigdy nie wiadomo jakie moga byc konsekwencje grzebania w podswiadomosci, ludzki umysl jest niezbadany, wiec nie tlumacz od czego to zalezy bo sama tego nie wiesz
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Gru 17, 2009 19:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

natalia:* napisał:
small_girl napisał:

minie kilka lat to pogadamy, nigdy nie wiadomo jakie moga byc konsekwencje grzebania w podswiadomosci, ludzki umysl jest niezbadany, wiec nie tlumacz od czego to zalezy bo sama tego nie wiesz

Mozliwe, ze nie bedziecie miec o czym gadac bo nie kazdy swiruje po medytacjach itp. To kwestia bardzo indywidualna. A small_girl pisze na podstawie tego co sama do tej pory doswiadczyla wiec pisanie, ze ona nie wie i nie powinna tlumaczyc jest z deka nie na miejscu.
Powrót do góry
Pannalawenda
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 00:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmm, mi się nie wydaje, żeby ześwirowaniem można było tłumaczyc dziwne zjawiska jakie następują u ludzi bawiących się w media, wywołujących duchy, czy praktykujących duchowe zabawy typu Silva. Na co dzień mamy przecież złe myśli, nieraz depresje, pesymistycznie patrzymy na życie, przeżywamy traumy itd... A nie zdarza nam się nawet 1/3 co tym ludziom (pomijając już jakieś kosmiczne akcje, typu duszenie przez duchy czy inne, bo i takie rzeczy słyszałam). Prześladujący pech to raczej nie kwestia naszego umysłu, chyba, że został portalem dla "kogoś" nieco mądrzejszego od nas. Żeby nie było, że jestem katolem z beretem, ale naprawdę mądrość ludowa, pokoleniowa, cała wiedza kościoła i ludzi nie może być bezpodstawna i tak wiele ludzi nie mogło kłamać.
Świat duchowy (moim zdaniem) istnieje, a przed przecenianiem swoich możliwości przestrzega nie jedna księga, czy to Koran, czy to Biblia.
A co do modlitwy: Czy słyszałyście moje Panie, żeby kogoś opętało, bo się modlił? Skoro modlitwa to zwykła medytacja, czy komuś to kiedyś zaszkodziło? A ile jest przykładów ofiar "innej" medytacji"? No właśnie.
Stąd nie wrzucałabym modlitwy i medytacji do jednego kosza. Może podobnie to wygląda, ale zwracamy się nieco gdzie indziej. Wink
Powrót do góry
Roxi
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Sty 23, 2010 10:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Czy słyszałyście moje Panie, żeby kogoś opętało, bo się modlił? Skoro modlitwa to zwykła medytacja, czy komuś to kiedyś zaszkodziło?

taak zaszkodzilo co poniektorym chociazby stygmatami. W kosciele to jest uwazan za cos swietego ale faktem jest, ze czlowiek moze doswiadczyc tego tylko w bardzo glebokiej modlitwie(czyli medytacji tylko w sensie chrzescijanskim)

Wydaje mi sie, ze medytacje itp. nasilaja nasze mysli, niestety zazwyczaj te negatywne, dlatego trzeba nauczyc sie trzymac te mysli w garsci, zeby sobie czy komus innemu nie zrobic krzywdy. Nie znaczy to, ze swiat duchowy nie istnieje ale wydaje mi sie, ze mamy mozliwosc dopuszczac lub blokowac te wplywy wlasnie za pomoca sterowania naszymi myslami. Bo jesli ktos np. wierzy w diabla i to, ze ciemne moce moga przejac nad nim kontrole to jak po medytacji te mysli sie nasila, to ow "diabel" czy cokolwiek to jest, z mila checia skorzysta z zaproszenia tej osoby do tego zeby ja opetac.
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sob Sty 23, 2010 10:24    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Plotkowe Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6
Skocz do: