Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trojkacik
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 11:01    Temat postu: Trojkacik Odpowiedz z cytatem

Co myslicie na temat "trojkacika" ostatnio kolezanka chwalila sie ze chca ze swoim facetem sprobowac z jeszcze jedna kobieta albo para znalezli nawet jakies ogloszenie na necie i juz sa ustawieni na spotkanie Shock jak to uslyszalam to mnie zatkalo.Nie wyobrazam sobie jak np ja i moj maz moglibysmy kochac sie z jakas osoba trzecia Shock no chyba ze tylko ja jestem taka "staroswiecka" i nie wiem co jest teraz w "modzie" co o tym myslicie ja jestem w szoku!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 11:01    Temat postu:

Powrót do góry
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 11:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie mam obecnie faceta ale chyba moge się też wypowiedziec. Powiem ci że lubię eksperymentować i poznawać "nowe rzeczy", ale na taki krok bym się nie zdecydowała. Napewno to też kwestia wieku... bo 18- letnia dziewczyna (jak np ja) nie myśli otakicyh rzeczach, ale już 30- latka może mieć ochotę na taką "rozrywkę". I moim zdnaiem staroświecka nie ejsteś napewno.... Ja też bym nie chciała brać udziału w "trójkącie" Wink Wink
Powrót do góry
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 11:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja sama nie wiem, mój facet wiem że by się nie obraził jakbym np. przyprowadziła koleżanke Wink, czasami jak sobie fantazjujemy na takie pikantne tematy to owszem dopuszczam taką możliwość ale wątpie a raczej mam pewność że w realu do tego nie dojdzie Smile
Oczywiście mój facet nie chce się po prostu przespać z inną, mógłby tylko popatrzeć Wink
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zapytajcie faceta o czy by mieli na to ochote - powiedza "oczywsicie jesli to bedzie z jeszcze jedna kobieta" ale jesli juz facet to beda krecic nosem ze nigdy w zyciu Wink

wiem jedno (z pewnego zrodla) - w trakcie zabawy wszystko jest pieknie nie wazne czy trojkacik jest z "dodatkowym" facetem czy kobieta doiero potem zaczynaja dreczyc wyrzuty sumienia - ze to sie wyda, ze tak nie powinno byc i dochodzi zazdrosc o partnera o to ze "byl ktos jeszcze"
kobieta sie denerwuje o to ze jej facet dotykal inna kobiete i odwrotnie...
ale zdarzaja sie wyjatki bo sa ludzie ktorym taka zabawa odpowiada
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym nie zniosła trzeciej osoby w łóżku. Nie mogłabym patrzeć jak mój facet kocha się z inną (ja bym się z kobietami nie kochała, bo mnie nie pociągają). Tak samo nie chciałabym dodatkowego faceta (nie umiałabym sie kochać z innym na oczach mojego ukochanego, on by sie też nigdy na to nie zgodził). Nie uznaję takich urozmaiceń. Poza tym wydaje mi się, że taki układ może się sprawdzić jedynie między ludźmi, którym chodzi tylko i wyłacznie o sam seks, w takim układzie, gdzie nie ma prawdziwych uczuć, miłości i zazdrości. Są ludzie, którym coś takiego odpowiada, niektórzy nawet "swingują", nie mnie to oceniać, ich sprawa. Mnie cos takiego nie kręci. Kiedyś rozmawiałam o tym z moim facetem (omawiając podobną sytuację, która zdarzyła sie jego kolegom) i stwierdziliśmy, że nie chcielibyśmy takich rozrywek. Moje Kochanie powiedziało wówczas, że: "mamy siebie na wyłączność, Ty jesteś tylko moja, ja jestem tylko Twój, nikogo więcej nam nie potrzeba i nie interesują mnie takie rozrywki".
aniablondi19

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też sobie czegoś takiego nie wyobrażam. Raz mi był proponowany "czworokącik", ale odmówiłam. Mam też kumpla sexoholika, jemu było też coś takiego proponowane, ale nawet on się nie zdodził. A pozatym tak jak wy nie wyobrażam sobie żeby mój facet dotkną innej czasami sie denerwujemy że on gwizda za innymi a ja mówi jak fajnie byłoby z tym a tym ale to takie nasze gadanie.
Powrót do góry
Mała Mi

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 13:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram moje przedmówczynie Very Happy również nie zgodziłabym się ani na opcję z kobietą ani z mężczyzną. A co najważniejsze mój kochany też wyklucza takie eksperymenty. Jak spytałam go kiedyś o to (konkretnie o kobietę) to zareagował podobnie jak chłopak LauryMini Smile
Zresztą gdyby, hipotetycznie, padła taka propozycja z ust mojego faceta, to wyleciałby na zbity pysk i nie chciałabym go nigdy więcej widzieć.
Dla mnie to chore i tyle, tak jak pisałyście, ludzie którzy lubią takie zabawy nie mają chyba miłości w związku.

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Nie Lis 05, 2006 14:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 13:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Co do milosci kolezanki to nie wnikam ma 25 lat i jest ze swoim facetem juz od jakis 6 lat z tego co wiem sa ze soba szczesliwi.Moze dopadla ich rutyna Wink w kazdym razie ja po czyms takim nie moglabym patrzec na mojego meza i sama na siebie ale na szczescie nie planujemy takich urozmaicen Smile Jestem tylko ciekawa czy ich zwiazek nie rozpadnie sie po czyms takim.Zapewne zaczna sie wyrzuty i wypominania...ale ktoz to wie pozyjemy zobaczymy.
Powrót do góry
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 13:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny przez Was się czuję jak jakaś zboczona i nienormalna!!
Zaczynam się martwić czy mój facet jest normalny Confused Jak o tym gadamy to ja tak bardziej na żarty ale nie wiem czy on też czy na serio by chciał?!
Oczywiście ja bym chyba zwariowała gdyby dotknął inną ale nie jestem pewna czy on by był zazdrosny o mnie Neutral
On ma już 26 lat na karku, jest niewyżyty, ja jestem jego pierwszą (i w dodatku płaską) ale lubię sex i zawsze kiedy chce on lub ja nie ma problemu.
Czy w związku z tym powinnam się martwić Sad ?
Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedys czytałam artykuł w jednej z gazet typu: "Sukcesy i porażki" czy "Sekrety i namiętności" że epwna dziewcyzna zgodziła się na trójkącik bo jej mąż bardzo tego chciał (oczywiście z kobietą) i żeby mu nie sprawiać przykrości i zawodu, żeby mu za to sprawić niesamowitą przyjemność się zgodziła (niewiem gdzie ona miała rozum). I weicie co sie potem stało?? Rozstali się! A to dlatego że nią targały straszliwe wyrzuty sumienia, których on kompletnie nie mógł zrozumieć. Sad i denerwowało go zachowanie żony, jej ciągłe marudzenie, wypominanie mu tego... No i się rozeszli... aż mi sie coś zrobiło jak to przeczytałam. Sad
Powrót do góry
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 14:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie wiem co mam teraz myśleć!
Nasz związek jest naprawde bardzo udany, bardzo się kochamy i jesteśmy najbardziej zgraną parą w ekipie!
Czy jeżeli on mówi że by chciał spróbować znaczy że mnie nie kocha albo powinnam się martwić że mnie kiedyś zdradzi?

Napiszcie co o tym sądzicie, plisss!!
Powrót do góry
agata
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 14:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój facet nigdy by się nie zgodził na to, żeby jakiś inny facet mnie chociaży dotykał, a ja nie chciałabym, żeby jakaś kobieta miała do czynienia z moim chłopakiem.. więc w moim przypadku trójkąciki są absolutnie wykluczone.

ale nie potępiam ludzi, którzy to robią, a może nawet chciałabym spróbować czegoś takiego Very Happy różne ludzie mają zachcianki, niech każdy sobie robi, co chce. ;]
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 14:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kiedyś czytałam historię kobiety. Była w długoletnim związku z facetem (niby się kochali itd.). No i oboje chcieli sobie urozmaicić życie erotyczne zapraszając do łóżka jeszcze jedną kobietę (ich samotną koleżankę). Efekt końcowy był taki (cytat tej kobiety): " Z czasem nasz trójkąt przekształcił się w duet, tylko, że... beze mnie". Facet ję zostawił dla tej koleżanki.

Nie popieram trójkątów, czworokątów etc., swingowania. Jeśli to komuś odpowiada, to proszę bardzo. W moim życiu tego nie ma i nie będzie!

I tak jak powiedziała Mała Mi, gdyby facet mi coś takiego zaproponował, wyleciałby na zbity pysk. Na szczęście moj mężczyzna myśli tak jak ja, o czym pisałam już wyżej Smile
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 16:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ale trojkaty sie czesto zdarzaja konkretnie: to 1 dziewczyna 2 facetow Wink
malo to razy slyszalam jak moi znajomi (2 facetow) opowiadali o tym jak "obracali" panieneke we dwojke "bo tak jakos wyszlo"; a dziewczyna nie byla zwiazana z zadnym z nich tylko byla kolezanka
albo w burdelach czesto sie zdarza ze jest jedna dziewczyna i ilus tam facetow Laughing

facet to facet "jak suka nia da to pies nie wezmie"...dziewczyna sie zgodzila; oni nie maja takich oporow jak kobiety wrecz przeciwne - czasami sa z tego dumni
Powrót do góry
Freja_x

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w 100% popieram LaureMini i Małą Mi. Jak się komuś coś takiego podoba to prosze bardzo jego sprawa w moim życiu coś takiego nigdy nie będzie miało miejsca. Uważam, że sex musi się łączyć z uczuciami i wyłącznością, nie zgodziłabym się na żadną opcje, ani facet ani babka Wink

Mysza spytaj Twojego chłopaka tylko na serio, co on myśli na ten temat. Podkreśl, że oczekujesz szczerej i poważnej odpowiedzi, a nie robienia sobie żartów (chociaż mój chłopak to by nawet w żartach tak nie powiedział, a ja gdybym tak powiedziała pewnie usłyszałabym kazanie...) wtedy będziesz miała jasność i uspokoisz się albo dopiero będziesz miała powód aby zacząć się martwić...
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 17:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 1 z 8
Skocz do: