Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Trojkacik
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madziunia
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Czw Lip 31, 2008 20:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja także mam chłopaka którego bardzo kocham i nie wyobrażam sobie trójkącika..Tym bardziej gdyby tą trzecią osobą była kobieta..To nie wchodzi w grę..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Czw Lip 31, 2008 20:54    Temat postu:

Powrót do góry
aśka sol
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Kwi 17, 2010 12:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się że to wszystko kwestia naszego odejścia do seksu. Ja np. nie wierzę w miłość (w kązdym razie w moim przypadku), nie chcę się z nikim wiązać na stałe. I doświadczenia typu trójkąty to po prostu dla mie coś takiego jak wypróbowanie nowej pozycji. Tylko nigdy nie robiłam tego z dwoma mężczyznami, jedynie z m i k... Myślę że może być to interesujące Smile
Powrót do góry
Rosiczka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 16:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że każdy ma prawo do spełniania się seksualnie, jednak nie wierzę, że tego typu zabawy są wskazane w stałym związku. Swing- eksperymenty seksualne par małżeńskich z innymi małżeństwami niejednokrotnie prowadzi do zniszczenia związku.
Nie warto ryzykować rozpadu czegoś wartościowego dla chwili "rozkoszy"
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Nie Wrz 11, 2011 21:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

atsenka napisał:
Musze sie przyznac ze czesto mialam takie fantazje...Ja facet i inna kobieta Very Happy Ale jakby nie patrzec to ...tylko fantazje! Do urzeczywistnienia ich naprawde daleka droga. Mysle ze fantazjujac na ten temat jeszcze niczego zlego nie robie. Mysle ze nie odwazylabym sie na trojkat ale mnie to kreci Wink tylko w myslach...

atsenka, ze mną jest dokładnie tak samo Smile to nie mógłby być mój facet, ale też mam takie fantazje i też uważam, że do ich realizacji jest taaaka daleka droga. ale mimo wszystko pofantazjować dobra rzecz Smile
johanna007
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chyba bym się na to nie zdecydowała. Myślę, że miłość fizyczna pomiędzy dwojgiem ludzi jest czymś niesamowitym. Jestem szczęśliwa będąc tak blisko z moim chłopakiem i nie chciałabym się tym z nikim dzielić.
Powrót do góry
xbrown_sugarx
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lip 22, 2012 23:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jeśli wyskoczyłabym z takim pomysłem to mój facet spojrzałby się na mnie krzywo i powiedział, że zwariowałam.. zresztą nie chciałabym w łożku osoby 3 an kobiety ani faceta..
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 10:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spałam z jednym mężczyzną w swoim życiu a trójkąt to jest ostatnia rzecz jaką chciałabym zrobić. Jestem niesamowicie zazdrosna nie wyobrażam sobie aby mój czy inny facet zajmował się jeszcze jedną kobietą, a dwóch facetów na mnie wydaje mi się takie wrecz obrzydliwe jak u zwierząt. Ale ogólnie zauważyłam od miesiąca ,że mam problem z samą sobą uważam ,że to nie jest normalne bo co trzeci facet na ulicy mi się podoba i mam przed oczami z nim fantazje:(
Kocham sex i czasem myślę ,że jestem jakąś nimfomanką gdyby nie godność kobiety i moja wiara w Boga chyba bym spała z polową facetów. Normalnie sama przed sobą wstydzę się swoich myśli i nie potrafie tego wykluczyć. Wstyd mi ,że wybrażałam sobie kogoś innego kochając się z moim facetem. Kocham go bardzo i nigdy go nie zdradze ale ze mna jest cos nie tak. Przepraszam ,że tu to opisałam ale musiałam się gdzieś wygadać a nikomu o tym nie mówię i nie powiem.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 10:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Grr jak słyszę to słowo to mi się miesza obrzydzenie z zdenerwowaniem. Nigdy bym na to nie poszła, nigdy, przenigdy.. nawet po pijaku! I nie ważne czy facet czy babka Mój facet ma być tylko mój. Dużo od niego nie oczekuję ale tego tak.

Aniu co do tego co napisałaś to chyba jeden z niewielu momentów, w którym nie wiem co odpisać i poradzić. Jakkolwiek myślę, że to może mieć związek z postrzeganiem samej siebie. Zastanów się co co się zmieniło w Twoim myśleniu od tego czasu. Może wypiękniałaś i to co czujesz to kwestia tego, że chcesz się pokazać teraz, chcesz aby cię podziwiali i pragnęli. A może wręcz przeciwnie... ostatnio w łóżku jest nudno, facet nie komplementuje a Ty czujesz się brzydka i w myślach szukasz kogoś kto Ci pokaże, że jest inaczej.. mózg często wypiera rzeczywistość jeśli jest męcząca i podsyła nam marzenia na jawie.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mieciu dziękuję Ci bardzo za te słowa.
Ostatnio przez te sexualne fantazje mam doła.
Jednak Twoje słowa mi uświadomiły ,że przecież od miesiąca jestem sama ponieważ mój luby jest zagranicą.
Mężczyźni dookoła zauważają mnie i komplementują oprócz jednego jedynego od którego chciałabym usłyszeć coś wiecej:( Owszem on jest miły i dobry ale relacje zmieniły się przez tyle lat. Szukam dowartościowania na zewnątrz. Tak sobie wywnioskowałam po Twoich słowach.
Jest mi z tym źle , że większość mężczyzn kojarzy mi się z jednym. Może to dziwne ale brakuje mi przez to wewnętrznego spokoju. Nawet mój sąsiad zaczął mi się podobać to jakaś popierzona paranoja. Przepraszam Was za te duronty i dzieki.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Lip 23, 2012 13:19    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam podobnie z tymi kompementami. Mój jak coś miłego powie to aż muszę się dopytać co on powiedział (on myśli, że to że jestem fajna jest oczywiste bo jest ze mną, z resztą kiedyś powiedział, że już się nie musi tak starać).

Kobieta, gdy nie jest komplementowana ze strony swojego faceta a jednak wie, że jest czegoś warta często szuka czegoś co ją w tym utwierdzi. Ja np lubię jak kumple faceta mnie komplementują, bo wtedy widzę, że on jest szczęśliwy i dumny, że mnie ma. Dlatego czasem jak gdzieś idziemy i wiem, że oni będą to się ubieram bardziej seksownie i wcale nie po to aby jakiegoś poderwać ale właśnie po to aby oni mnie jemu zazdrościli.

To normalne, że kobieta chce aby ją podziwiać. A skoro jak piszesz większość facetów kojarzy ci się z jednym to właśnie wskazuje mi na to, że chcesz sobie uświadomić, że jesteś atrakcyjną kobietą. Skoro się w nich nie zakochujesz tylko myślisz typowo tylko o seksie to wskazuje na jakiś brak spełnienia w tej strefie. Myślę, że jak facet wróci i będzie miał ochotę to wszystko wróci do normy Smile

ps. zawsze możesz z nim pisać jakieś mini opowiastki erotyczne albo rozmowy przez telefon aby tak nie tracić w ogóle z nim tego kontaktu sfery erotycznej.

___

A tak do trójkątów to jeszcze muszę dodać, że seks w trójkącie to dla mnie zdrada. Jakby to było z kobietą to bym miała złamane serce i bym czuła, że ja mu nie wystarczam i że znajdzie pewno kogoś jeszcze a jak z kolesiem to bym się głowiła czy on nie jest gejem i czy nie udaje, że go kręcę a woli kolesi i mi kiedyś ucieknie do jakiegoś posiadacza ptaszka :P Jakkolwiek seks w więcej niż 2 osoby to dla mnie ochydztwo i ciemna strona starożystnego Egiptu. Nawet jakbym była wolna to bym na to nie poszła. Brrr aż dreszcz przeszedł :P

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mil_808
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Kwi 25, 2013 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mam znajomych który mają bogate życie seksualne, tzn. trójkąciki, czworokąty i inne;) mówią że to bardzo zbliża i mają do siebie bezgraniczne zaufanie... ale czy ja wiem moze zależy od pary. Psycholodzy mają podzielone zdanie na ten temat- jedni mówią że to zbliża, inni że rozwala związek...
Powrót do góry
sjam84
Przyjaciel forum :)
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Kwi 28, 2013 14:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mil_808 a ile Ty masz lat, że odpowiadasz "czy ja wiem"... Wątpliwości w takich kwestiach w ogóle nie powinny mieć miejsca. Chyba nie powiesz, że zawsze słuchasz rad psychologów? Ludziom w głowach się poprzewracało, czasem zastanawiam się na jakim świecie żyję. Gdzie jakieś zasady, morale, wychowanie?
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 11:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Proponowano mi trójkącik... podejrzewam, że gdybym odezwała się do tego chłopaka, to oferta nadal byłaby aktualna (on chyba czeka na mój odzew, ale ja stoję przed dylematem, czy chcę kontynuować tę znajomość). Szczerze mówiąc - nie miałabym nic przeciwko, mogłoby to być ciekawe i szalone przeżycie. Ale co jest problemem - oczywiście biust. Bo gdyby ta druga dziewczyna miała większy? Na pewno miałaby większy, bo trudno mieć mniejszy niż ja. Chyba nie mogłabym ściągnąć stanika. I chłopak skupiłby się bardziej na niej, niż na mnie, i byłoby mi przykro. A dziewczyna z racji lepszego wyposażenia patrzyłaby na mnie pogardliwie. Byłoby mi smutno i wstyd. Taką miałam wizję trójkąta. Bad Grin
Powrót do góry
karioka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Nie Paź 06, 2013 10:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja czasami fantazjuję o trójkaciku i o seksie z kobietą ale to pozostaje tylko w sferze fantazji. chyba bym nie potrafiła przekroczyć tej granicy w realnym życiu.
annapotraczek
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 21, 2013 11:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

karioka napisał:
Ja czasami fantazjuję o trójkaciku i o seksie z kobietą ale to pozostaje tylko w sferze fantazji. chyba bym nie potrafiła przekroczyć tej granicy w realnym życiu.

Nigdy nie mów nigdy.
Reklama

Wysłany: Czw Lis 21, 2013 11:04    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 7 z 8
Skocz do: