Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
atsenka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Lis 05, 2006 22:18    Temat postu: Antykoncepcja Odpowiedz z cytatem

Chciałabym żebyście napisały jaką antykoncepcje stosujecie i jaką uważacie za najlepszy środek chroniący przed ciążą. Ja osobiście jestem na prezerwatywą. Chociaz wiadomo, nie każdej/każdemu to odpowiada, bo nie ma to jak normlanie bez. Co do tabletek nie jestem przekonana, strasznie spadło mi po nich libido niewiem jak wam (brałam tylko 2 miesiące). Raz mi się zdażyło też zażyć tabletki "po"... i mam nadzieję że juz nigdy więcej nie będę musiała tego robić, jest to strasznie niebezpieczne dla organizmu (jeszcze młodego) . No ale... jak się jest nieostrożnym to potem się cierpi. A wy jakie macie doświadczenia?? Może któraś z was stosowała plastry antykoncepcyjne? Podzielcie się swoimi doświadczeniami.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Lis 05, 2006 22:18    Temat postu:

Powrót do góry
centurychild27
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 00:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My ze swoja kobietka przez trzy lata stosowalismy prezerwatywy i nie powiem ze byll to najlepsze czasy bo kilka razy prezerwatywa nam pekla,a co po tym -wiadomo,stres,nerwy,pomalu padalo nasze zycie seksualne i zdecydowalismy sie na spirale,zalozylismy Mirene,wydalismy troche kasy ale warto bylo,od 2 lat,zero stresu,nerwow a seks jest po prostu najwieksza przyjemnoscia
Powrót do góry
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 09:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ze swiom partnerem stosujemy bardzo sporadycznie prezerwatywe a na codzień stosunek przerywany. Kiedyś brałam tabletki ale mnie one nie przekonują i ani razu nie uprawialiśmy seksu "do końca".

Centurychild27 ile kosztuje taka spirala i na jak długo się ją zakłada?
Powrót do góry
LauraMini

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 14:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

My z moim facetem stosowaliśmy połączenie: pigułka + prezerwatywa, ale teraz zostaliśmy przy samej pigułce (Cilest), bo tak nam bardziej odpowiada (zwłaszcza jemu). Biorę pigułki od 5 miesięcy, czyję się dobrze, libido nie spadło (nadal jest wysokie). Szkoda tylko, że mi cycki po nich nie urosły
Malwa

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 20:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysza, stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji. Moim zdaniem jest to najgłupsze i najbardziej nieodpowiedzialne rozwiązanie. Rolling Eyes
W ten sposób szybko możesz zostać mamą.
Może i jest to dobre dla osób, które niekoniecznie chcą mieć dzieci, ale jakby doszło do zapłodnienia to nic się nie stanie- maja kasę żeby je wychować i dojrzeli do tego Rolling Eyes .
Powrót do góry
asieńka
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 20:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja używam tabletek i jestem z nich bardzo zadowolona Smile
jesli chodzi o libido i ewntualny jego spadek to wydaje mi się, ze to jest kwestia niedopasowania tabletek. Kiedyś przez chyba 2 miesiące brałam takie, ze ich skuteczność była 200% bo nie miałam na nic ochoty Smile ale żadne inne już tak na mnie nie wpływały i czuję się zupełnie normalnie.
a jeżeli chodzi o prezerwatywy to moim zdaniem nie ma porównania w przyjemniści stosunku - ciało przez gumę, czy ciało o ciało? nie wyobrażam sobie teraz przerzucenia się na prezerwtywy, to zupełnie inna bajka...
Powrót do góry
Motylek:)
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lis 06, 2006 21:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wraz z moim mezczyzna zycia Very Happy stosujemy polaczenie tabletki + prezerwatywa, nie tylko ze wzgledu na wieksza skutecznosc bo wiadomo nic na 100%praktycznie nie chroni przed ciaza, ale tego polaczenia uzywamy tez ze wzgledu estetycznego, a jemu nie przeszkadza uzywanie gumki w sumei to sam to zaproponowal z obawy przed ciaza (strachliwy)Smile ale teraz to czasami jak nie mamy to jedziemy bez:)
Powrót do góry
Mysza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 13:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Malwo, wiem że stosunku przerywanego nie można zaliczyć do antykoncepcji ale ja z facetem robimy tak już od 3 lat i nic się nie przydażyło. Mój facet bardzo dobrze się kontroluje i wie kiedy może być za późno Wink
A poza tym to gdyby się coś przytrafiło to świat by się nie zawalił, a nawet powiem że mój by był w niebo wzięty Very Happy
Powrót do góry
mpingo
Użytkownik na Banicji!!
Użytkownik na Banicji!!

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 16:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Motylek:) napisał:
Ja wraz z moim mezczyzna zycia Very Happy stosujemy polaczenie tabletki + prezerwatywa, nie tylko ze wzgledu na wieksza skutecznosc bo wiadomo nic na 100%praktycznie nie chroni przed ciaza, ale tego polaczenia uzywamy tez ze wzgledu estetycznego

question Shock
Znaczy, penis odziany w lateks jest jakiś przystojniejszy?
A może "mniej awanturujący się", jak wyposażony w krawat gość restauracji w "Misiu"?
Motylek:)
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 17:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mpingo napisał:

question Shock
Znaczy, penis odziany w lateks jest jakiś przystojniejszy?
A może "mniej awanturujący się", jak wyposażony w krawat gość restauracji w "Misiu"?

Nie poprostu wtedy wiem ze nie chlapnie mi nic na posciel kiedy wstane po:) bo jak bzykamy sie bez gumki to zawsze ze mnei wyplywa jego sperma Rolling Eyes a do tego stosujemy te opozniajace wiec dluzej sie cieszymy chwila Very Happy
Powrót do góry
fredeczka
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 18:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam wole bez i jaka przyjemnosc mmmmmmmm.Mi jakos nic ne chlapie hehehe.A co do prezerwatyw to jestem uczulona Smile nie stosuje zadnej metody bo czekamy na dzidziusia a tu nic jak narazie Sad

Ostatnio zmieniony przez fredeczka dnia Wto Lis 07, 2006 18:04, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
mpingo
Użytkownik na Banicji!!
Użytkownik na Banicji!!

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 18:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozumiem, Motylku. Wypływanie jest jaknajbardziej naturalne - w końcu gdzie to się ma podziać? Grawitacja jest nieubłagana! Smile

Fredeczko, a jakieś metody "na dzidziusia" stosujesz? "Świeca" (czyt. stanie na głowie) tuż po akcie, albo wiedza przed aktem? Smile Polecam http://npr.pl//index.php/content/category/5/18/53/
Jolene

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 19:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysza napisał:
Mój facet bardzo dobrze się kontroluje i wie kiedy może być za późno Wink
A poza tym to gdyby się coś przytrafiło to świat by się nie zawalił, a nawet powiem że mój by był w niebo wzięty Very Happy

Zabawne, ze ktos jeszcze wierzy w to, ze facet moze sie kontrolowac... Przeciez plemniki sa juz w plynie przed, ktorego on nie odczuwa raczej... i dobrze wiemy wszyscy, ze - jezeli nie chcemy dzidzi - NIE UFA SIE, KIEDY FACET MOWI "WIEM KIEDY". Ja tez seksilam sie z moim bez niczego na poczatku i kazdego miesiaca modlilam sie, by sie okazalo, ze jestem bezplodna... Poza tym co to za przyjemnosc dla faceta, gdy mysli o tym, by zdazyc... Toz to stresujace! Po co sex w takim razie??

Co do gumek - to rzeczywiscie jak lizanie loda przez szybe... Kiedys kupilismy w sex-shopie takie jeżyki zabawne dla odmiany... Umieralismy ze smiechu, jak On je nalozyl... Podniecenie minelo i nici z sexu Laughing

Ja oddaje glos na tablety!
Powrót do góry
Malwa

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 20:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysza napisał:
Malwo, wiem że stosunku przerywanego nie można zaliczyć do antykoncepcji ale ja z facetem robimy tak już od 3 lat i nic się nie przydażyło. Mój facet bardzo dobrze się kontroluje i wie kiedy może być za późno Wink

Shock

Popieram Jolene. Nie musi dojść do erekcji, żeby plemniki dotarły do jajowodu Rolling Eyes!
To albo się starać o dzidziusia, albo nie, bo stosunku przerywanego nie rozumiem: uda się, albo nie, pół na pół Rolling Eyes
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Wto Lis 07, 2006 21:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Stosunek przerywany nie jest metoda anty!! Nie mowiac juz o tym, ze seks powinien rozladowac napiecie, a nie je powodowac...
Je jak narazie nie wspolzyje i nie stosuje antykoncepcji. Ale myslalam o tym i doszlam do wniosku, ze srodki takie jak globulki odpadaja, bo niewygodne, tabletki rowniez, bo to hormony i jakos niespecjalnie im ufam (byl nawet kiedys taki temat na forum, moznaby go powrocic), kalendarzyk sam w sobie to tez wadliwa metoda, a prezerwatywy pekaja... dlatego doszlam do wniosku, ze polaczylabym kalendarzyk z prezerwatywa Smile Tak sobie to wymyslilam Wink Skomplikowane to nie bedzie, a ja bede miala pewnosc, bo znajac siebie, nawet gdybym stosowala tabletki i kochala sie w dni plodne, to pewnie i tak bym swirowala z ciaza Smile
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 07, 2006 21:25    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 38, 39, 40  Następny
Strona 1 z 40
Skocz do: