Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Antykoncepcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
rivka
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Nie Paź 27, 2013 22:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

e_milka, przeczytaj ulotkę, bo tam będą takie sytuacje opisane. Jeśli wyrzuciłaś, na pewno znajdziesz w internecie. Albo skontaktuj się ze swoim ginekologiem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Nie Paź 27, 2013 22:53    Temat postu:

Powrót do góry
e_milka

PostWysłany: Wto Paź 29, 2013 10:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ale miałam ciężkie chwile.. Dużo mnie to nauczyło..
Dostałam okres, choć co prawda troszkę inny niż wcześniej. Ale było to dość konkretne krwawienie. Nie wiem, mogę mieć stuprocentową pewność, że nie jestem w ciąży??

Orientujecie się jak to jest, jeżeli zajdzie się w ciążę podczas brania tabletek???
Kiedy można sie o tym dowiedzieć, czy tabletki nie uszkodza płodu?
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Nie Lis 24, 2013 13:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochane dziewczyny, któraś z was bierze Yasminelle? Chciałabym się dowiedzieć jakie zioła można przy nich stosować, bo na razie to tylko się dopatrzyłam, że dziurawiec jest niewskazany.
Powrót do góry
eliza104
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Mar 25, 2014 08:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja biorę Yasmin od kilku lat (to chyba siostra Yasminelle) i czuję się na nich bardzo dobrze Wink
Powrót do góry
AnnaB1983

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 08:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Brałam Yasminelle, efekt- cellulit bez granic, tycie.
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 08:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oj też strasznie utyłam po Yasminelle. Teraz biorę Harmonet i jakoś jest wszystko w porządku.
eliza104
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 09:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przy Yasmin nie mam takich problemów. Jak brałam Yaz to spotęgowały mi się migreny (zamiast 1-2 w miesiącu 3-4 razy w tygodniu)
Powrót do góry
lucrecia
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 16:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny ja po Yasminelle przyznam Wam się, że nawet nie wiem, czy utyłam. Ale cellulit jest, tylko, że nie wiem czy to zasługa tabsów, czy kozieradki (kiedyś łykałam w kapsułkach) i w ogóle ziółek- czyt. koperek, szyszka chmielu, bo jak dotąd stosowałam tylko te.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 18:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Boję się antykoncepcji hormonalnej głównie ze względu na tycie, mam fioła na punkcie dbania o linię. Dlatego stosujemy z chłopakiem prezerwatywy i kończy poza mną (jednocześnie - żebyście nie myślały, że sam przerywany, bo dobrze wiem, że to żadna metoda; gdzieś wyczytałam, że dla faceta to namiastka seksu... cóż staram się mu dawać w ramach rekompensaty także inne przyjemności); obserwuję swój organizm i nie współżyjemy w dni płodne. Zachowujemy wielką ostrożność i higienę, niemniej jednak zawsze niecierpliwie wyczekuję okresu, gdyż nie lubię dzieci i nie planujemy mieć potomstwa. Od tych obserwacji cykl niesamowicie mi się uregulował. Myślę o kupowaniu dodatkowo - jako uzupełnienie prezerwatywy - globulek plemnikobójczych, bo gumki Durexa których używamy, są tego środka pozbawione. Ale wiadomo kasa, i obawa przed jakąś reakcją alergiczną. Ale chyba spróbujemy.
Powrót do góry
eliza104
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 20:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wydaje mi się, że przy tych nowoczesnych tabletkach się tak nie tyje - choć to zależy od organizmu głównie. Może zapytaj się swojego ginekologa?
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wszystko zależy od organizmu, każdy może reagować inaczej. Nie chcę się truć tabletkami. Nie znam dziewczyny, która nie miałaby żadnych skutków ubocznych po anty - a to ból głowy, a to pryszcze, a to tycie. Koleżanka studiująca położnictwo też mi wiele na ten temat powiedziała. Poza tym nie mam uczulenia na lateks, stosowanie prezerwatywy nie jest dla mnie w żaden sposób przykre czy uciążliwe. Nie wiem jak jest bez, nie mam porównania, tak samo mój facet nie ma, więc nam się nie pali do stuprocentowej naturalności. Zresztą, szkoda by mi było tępić moje libido chemią.

Jestem niska i każdy dodatkowy kilogram od razu po mnie widać, więc nie mogę przytyć ani odrobinę, nie ma mowy.

Poza tym boję się ciąży i nawet, gdybym brała tabletki, to i tak nie chciałabym rezygnować z gumki, więc jaki to miałoby sens? Laughing
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Mar 26, 2014 23:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Przeraża mnie Twoja dbałość o nie zajście w ciąże, srysly.
Szczerze? Z moich skutków ubocznych to mam lekko powiększone piersi i wyregulowany okres. Więc nie widzę powodów żeby narzekać.
Z takich minusów to tylko to, że nie mogę już cały dzień nosić soczewek, bo szybciej mi się oczy męczą i tyle.
Nie przytyła, nie robi mi się pomarańczowa skórka, nie mam żadnych bóli ani problemów z cerą no i libido mi nie spadło, wręcz przeciwnie - hulaj dusza, piekła nie ma. Nie wiem co wy tak macie z tymi skutkami ubocznymi xD
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 00:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No to po prostu miałaś szczęście i wyjątkowo dobrze dopasowane tabletki, ale nie wszystkim kobietom one służą, raczej skutki uboczne są na porządku dziennym. Sama piszesz, że po poprzednich tabletkach sporo przytyłaś. Mnie denerwuje i demotywuje każdy dodatkowy kilogram, gdybym utyła to przeżywałabym piekło psychiczne. Mój ginekolog polecił mi na bolesne miesiączki, doraźną antykoncepcję hormonalną na maks. 2-3 miesiące, np. na czas sesji czy jakiś wyjazd wakacyjny (nie skorzystam ofc). I powiedział, że przez dłuższy okres lepiej tego nie brać... Oczywiście, nie sugeruję się zdaniem jednego lekarza. Ale swoje już wyczytałam i usłyszałam od koleżanek. Na szczęście mam faceta, który szanuje moje zdanie i nie wymaga ode mnie, bym brała tabletki - a wiem, że są i tacy mężczyźni, bo im gumka nie pasuje.

Mam spory problem z bólem podczas okresu, ale wolę pić jakieś zioła na zniwelowanie tych dolegliwości, niż truć się hormonami. Mam nadżerkę, ale wyniki cytologii idealne, nie chcę tego psuć. W sumie zdania są podzielone, ale póki co prezerwatywy odpowiadają i mi, i mojemu facetowi. Wink

Czemu Cię przeraża moja ostrożność? Zapobiegliwość mam we krwi, ale w niczym to nie przeszkadza Very Happy
Powrót do góry
aaania91
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 08:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien widzę , że wiele nas łączy. Ja również prezerwatywy i stosunek przerywany dodatkowo, nie cierpliwie oczekuje okresu, no i panicznie boje się ciąży Wink Ale dzieci lubię Razz Każdy ma swoje zdanie na ten temat ja również wystrzegam się tabletek co więcej mój facet nie pozwalał mi ich brać. Lubię dbać o wygląd, wiele lat męczyłam się z trądzikiem, dbam o sylwetkę, włosy i skórę i nie wiem czy kiedykolwiek będę narażała swój organizm.

Ale zaciekawiło mnie uczulenie na latex.. mnie często piecze to miejsce po stosunku.. być może mam uczulenie?Sad
Powrót do góry
littleevil
Adminka
Adminka

PostWysłany: Czw Mar 27, 2014 10:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No niby tak. Ale wtedy byłam młoda i brałam na wyregulowanie okresu bo mi wszystko skakało i żyło własnym życiem.
Są, są. Mój były kiedyś na przyjęciu się upił i zrobił mi o to awanturę przy wszystkich, bo nie chciałam się zgodzić na tabletki (nie ufałam mu ale to inna sprawa). Kumple prawie go rozszarpali, bo jak sami stwierdzili to mój organizm i mogę robić z nim co chce i nie ma prawa mi nic narzucać. Ale on jakoś tego nie mógł pojąć.

Też jestem za ziółkami. Preferuję naturalne metody leczenia. Wyjątkiem są hormony które mi akurat pomagają na bardzo dużo problemów Wink

Do póki nie przeszkadza to jestem za. Nie no, po prostu nie mogę sobie wyobrazić, że ja bym mogła tak zapobiegawczo działać... tak dużo... nie umiem tego wyjaśnić ale dla mnie to ciut creepy. Choć jak to tak wyjaśniasz to już trochę mniej Smile

Co do uczulenia, sporo o tym słyszałam ale sprawdziłam dla pewności i znalazłam takie coś:
Cytat:
uczulenie na lateks z powodu podobnych objawów jest często mylone z infekcją narządów płciowych. Tym co odróżnia uczulenie od infekcji jest m.in. czas i miejsce występowania: Objawy uczulenia pojawiają się zaraz po zetknięciu z lateksowym przedmiotem i w każdym miejscu ciała, w którym do zetknięcia doszło, czyli nie tylko w okolicach miejsc intymnych, ale także np. na dłoniach. Aby być jednak pewnym diagnozy, zaraz po zaobserwowaniu u siebie wymienionych objawów, należy udać się do alergologa lub ginekologa.

Nie pozostaje nic jak tylko sprawdzić. Plus oprócz infekcji stawiałabym, też na to, że to może być zwykłe otarcie.
Reklama

Wysłany: Czw Mar 27, 2014 10:28    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 36, 37, 38, 39  Następny
Strona 37 z 39
Skocz do: