Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy małe piersi mogą być przeszkodą w łożku??
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Wto Lis 03, 2009 11:43    Temat postu: czy małe piersi mogą być przeszkodą w łożku?? Odpowiedz z cytatem

hej zastanawiałam się jak faceci odbierają "małe piersi u kobiet" podczas wspołzycia. czy daję im to mniejszą rozkosz kiedy pieszczą mniej hojnie obdarzoną partnerkę w biuście. ja czasem widzę jak moj facet patrzy np gdy jestesmy na dyskotece w dekold innej "hojnie obdarzonej" kobiecie.. robi mi się wtedy bardzo przykro , że nie mogę mu tego zapewnić <narazie> :P Razz

czy Wy widzicie takie zachowania u swoich facetów?
albo podczas wspolzycia czy jakoś rzadziej Was tam dotyka z powodu mniejszego rozmiaru ?? pozdrawiam gorąco Wszystkie Forumowiczki :**
Reklama

Wysłany: Wto Lis 03, 2009 11:43    Temat postu:

Powrót do góry
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 17:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm ja mam ogromny kompleks moich piersi, i mój facet ciagle mi powtarzal że są piekne, i nie lubi duzych, ze sa takie akurat do rączki i wogole... Ale gdy dochodziło do blizszego kontaktu, nigdy ich nie zadniedbywał, czy rzadziej dotykał... Nie sądze by dawały mniejsza rozkosz... Małe są bardziej czułe, i mysle ze wrecz wieksza dają... Ale całosc mysle najbardziej zalezy od faceta, jesli lubi wieksze to pewnie beda dawały mu nieco mniejsza, ale jesli facet kieruje sie uczuciami, to najwazniejsze bedzie to ze sa to piersi jego ukochanej Wink
Moj w kazdym bądź razie dotykał mnie bardzo czesto, gdy tylko mógł Wink
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 21:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mi się jednak wydaje , ze gdy moj facet mnie tam piesci to chcial by czuc chociaz troszke wiecej Sad echh dla mnie w ogole rozebranie sie przed z nimz powodu piersi było katastrofą ;/ już mam normalnie jakołś manie chyba.. tak bardzo chciala bym byc dla Niego 100% kobietą Sad a tak to widze jak nawet moze niechcacy zawiesza czasem oczy na biuscie jakiejs napompowanej laleczki Sad( czemu zycie jest tak niesprawiedliwe Sad ze jedne mają i nie chcą a drugie oddały by wszystko za to.. Sad echh mam ciaglle jednak nadzieje , że cos mi sie uda zmienic Sad i wyjde z tego zyciowego kompleksu wreszcie.. dobrze , ze tutaj przynajmniej można sie wypisać i z Wami wymienic swoje zdania i sytuacje , bardzo mi to pomaga , dzieki Wam dziewczyny :* a Tobie Aniołeczku zazdroszcze ze facet tak postepuje bo widac ze naprawdę mu się podobają Wink
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 22:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Czekoladko to aurat były facet, i pewnosic nie mam... Bo albo mu sie naprawde podobały, albo sie dosc dobrze maskował Wink To raczej ja sobie wmawialam ze one sie jemu napewno nie podobaja, ze sa za małe, ze wolałby wieksze, itd. Confused
Czekoladko to forum jest magiczne wrecz... Wsparcie dziewczyn jest tu olbrzymie, i ono naprawdze potrafi zdziałać cuda! Wink
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lis 06, 2009 23:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

bardzo mnie cieszy ze sie tu zapisałam ;p odrazu lepiej sie czuje gadajac z kims kto ma podobne lub te same problemy ;] ja tez sobie to samo wmawiam.. jesli ktores z was dziewczyny mają podobne odczucia/obawy piszcie tutaj , chetnie i ja cos doradze ;**
dudzia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 10:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

widze nowy dobry temat =) ja moge powiedziec ze z jednym facetem mialam tak ze je wrecz kochal i to dawalo mi pare punktow w gore we wlasnych oczach. drugi to moze sie nie bede wypowiadac =p a obecny straasznie sie wkurza ze je chowam, wstydze sie itp. twierdzi bowiem ze jak laska ma wieksze to twierdzi ze za duze, a jak ma mniejsze to ze za male i nie dogodzi=p ale nigdy mi nie powiedzial ze je uwielbia albo cos- co sprawia ze sama w sobie musze wypracowac cos w stylu- nie sa zle=) czy przeszkadzaja w lozku....hmmm niee nie sadze. zalezy jakie ma sie wlasne podejscie i jakie on ma. swoim wstydem zapracowalam na to ze ,,boi sie,, podazac w strone moich malenstw....
ostatnio stwierdzilam nawet ze u facetow nie bardzo nawet liczy sie wielkosc- oni sa wzrokowcami, wiec bardziej odwazny stroj ktory nawet za bardzo ich nie podkresli dziala cuda=)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
nikitka84
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 13:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj M. bardzo lubi moje piersi:) Krzyczy na mnie ilekroc zakladam push up'a. A jak jestem w mieicutkim to rak nie moze oderwac:D Ciagle wedruja w ich strone. Ma prawdziwego bzika na ich punkcie:)

Dodam, ze zanim sie poznalismy spotykal sie z dziewczyna o bardzo duzym biuscie. Nigdy jednak nie czulam sie gorsza, wrecz przeciwnie - jedyna i wyjatkowa.

Jesli mezczyzna kocha kobiete, kocha rowniez jej piersi i staja sie one w jego oczach wrecz zjawiskowe:)
ola17021987
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 21:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nikitko podzielam całkowicie Twoje zdanie- to bardzo piekne co powiedziałaś!
Powrót do góry
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sob Lis 07, 2009 22:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

zazdroszcze Wam ze umiecie doceniac siebie ja nie potrafie , niby moj facet mi mowi ze moje piersi sa sliczne itd... ;/ jak go pytamczy sie mu podobają , ale ja itak nie wierze w to.. i wmawiam sobie ze on pragnie bym miala wieksze i klamie pewnie by mi nie bylo smutno Sad( echh może dzieki temu forum i Wam cos sobie pomoge Smile
Libra
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 00:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja uważam że to kwestia wieku, jak człowiek ma naście lat czuje się cały nieatrakcyjnie a już takie części ciała jak piersi wyjątkowo wpędzają w kompleksy. Mając 17-20 lat przed swoim chłopakiem nie byłam w stanie ściągnąc stanika i przez 2 lata nigdy nie zobaczył moich piersi, mimo że cały czas powtarzał że nie lubi dużych, to nie byłam wstanie wyzbyć się tego kompleksu. Teraz będąc bliżej 30 niż 20 Wink mam szczerze mówiąc gdzieś czy facetowi się moje cycki spodobają czy nie, ale prawda jest taka i podzielam tu zdanie nikitki że jak chłopak naprawdę nas kocha to jesteśmy dla niego idealne i będzie nas wielbił w całości bez względu na to czy mamy duży czy mały biust, czy mamy długie czy krótkie nogi, czy mamy płaską czy okrągłą pupę Wink Trzeba zaakceptować najpierw samą siebie żeby uwierzyć że ktoś inny jest nas wstanie pokochać za nasze najczęściej UROJONE kompleksy.

Ostatnio zmieniony przez Libra dnia Czw Lis 19, 2009 22:52, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
jamie
Adminka
Adminka

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój chłopak nie ukrywa, że podobają mu się większe piersi. Ja to rozumiem i akceptuję, bo to jest uwarunkowane genetycznie. Ale NIGDY, przenigdy nie mówił mi - Zrób z tym coś. Wręcz przeciwnie - podczas intymnych sytuacji Wink zawsze je pieści, masuje, dotyka praktycznie bez przerwy (chociaż nie bardzo ma czego) To była moja inicjatywa żeby zacząć kurację, żeby po części zrobić jemu przyjemność a z drugiej, żeby lepiej czuć się w towarzystwie "cycatych" koleżanek, które niestety przeważają w moich znajomych Confused
Tak więc moim zdaniem - małe piersi absolutnie nie są przeszkodą w łóżku i jeśli podniecasz faceta ogólnie to nie będzie się zastanawiał nad rozmiarem Twoich piersi Smile
Powrót do góry
Cherris
Moderatorka
Moderatorka

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 16:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zaintrygowało mnie to pytanie, bo tak naprawdę nigdy nie pytałam mojego mężczyzny o zdanie, bo wiem, że jest zafascynowany moimi piersiami. Wink

Jednak postanowiłam szanownego Pana Ka zapytać, co sądzi na ten temat, a oto jego odpowiedź:
Cytat:
małe vs DUŻE

MAŁE JEST PIĘKNE oraz DUŻY MOŻE WIĘCEJ, odkąd pamiętam właśnie te dwa przysłowia (wszak „Przysłowia mądrością narodów”) były głównym atrybutem w „od wieków” toczącej się i jakże frapującej dyskusji nt. wielkości kobiecego biustu... W tym temacie chyba już nic więcej wymyślić nie można... jeżeli ktoś chce dowiedzieć się czegoś na ten temat, albo podbudować się psychicznie to zawsze można obejrzeć któryś z odcinków „Rozmów w toku” Drzyzgi, albo włączyć komputer i zgooglować kwestię piersi.

W Polsce tajemnice alkowy były, są i raczej będą tematami tabu. Właśnie przez tą nieumiejętność rozmowy na ważkie tematy wiele z kobiet przeżywa (ciągłe lub czasowe) załamania samopoczucia i powątpiewa w swoją łóżkową atrakcyjność i seksualność dla partnera.

Tymczasem moim (skromnym męskim) zdaniem: KOBIETY!!! nie macie czym się przejmować. Wielkość piersi w „finezyjnych figlach” nie ma, aż takiego znaczenia, chyba że... któraś z was ma fantazję i ochotę na „Hiszpana” przy okazji jest też posiadaczką biustu w jednym z mniejszych rozmiarów... no to wtedy ma problem. Wszakże drogie posiadaczki „małego - pięknego” biustu nie przejmujcie się, jest tyle innych ciekawych i przyjemnych pozycji, które możecie z przyjemnością wykorzystać w łóżku, że nie macie się czym przejmować i zadręczać.

Oczywiście dużo zależy też od tego czy wasz partner potrafi w odpowiedni sposób „zatroszczyć” się o was... jeżeli nie spokojnie powiedzcie mu o co i w jaki sposób robione sprawia wam najwięcej przyjemności... Zazwyczaj małe piersi są bardziej podatne na wszelkie bodźce, związane to jest z gęsto rozmieszczonymi nerwami w skórze i w jej środku, co za tym idzie duże piersi potrzebują trochę więcej „uwagi” i zaangażowania.

Jeżeli chodzi o mnie i mój męski głos w dyskusji to nie ma brzydkich piersi, a ich wielkość nie jest ważna w łóżku; jeżeli ktoś ma wystarczająco fantazji i pomysłów z pewnością sobie poradzi i nie będzie robił problemu. Jak mawia moja babcia W ŁÓŻKU WSZYSTKO SIĘ WYRÓWNA Very Happy

Trochę wypracowanie mu wyszło, ale wklejam całość, w końcu postarał się. Very Happy
Czekoladka089
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Lis 08, 2009 23:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

macie racje , treba poprostu zaakceptowac siebie taką jaką sie jest.. ja mam wielka nadzieje ze mi piersi urosna chociaz troche po tych ziolach i gleboko staram sie w to wierzyc , bo tez chciala bym mojemu facetowi dac wszystko.. a wiem ze chciał by bym miala wieksze piersi.. jeszcze teraz troszke sie odchudzam ;/ boje sie by nie zmalaly jeszcze bardziej nie daj Boże.. echh chyba poprostu siebie nie akceptujee..
nikitka84

PostWysłany: Sro Lis 11, 2009 14:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Libra ma racje - samoakceptacja przychodzi z wiekiem:) Mlode osoby (wiem po sobie) bardzo skupiaja sie na swoim wygladzie, z czasem nabiera sie jednak dystansu - i uswiadamia sobie, ze nie jest on wcale taki wazny. Jak sie ludzie kochaja, sa sobie bliscy, nie boja sie rozmawiac o swoich oczekiwaniach, to i w sypialni bedzie im ze soba dobrze. A jak sie na innych plaszczyznach nie uklada, to najpiekniejsze piersi swiata w udanym seksie nie pomoga.
Aniołek87
Kochany użytkownik
Kochany użytkownik

PostWysłany: Wto Lis 17, 2009 17:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rozmawialam na ten temat ze znajomym, by poznać meski ptk. widzenia...
I powiem tak to wszystko można rozpatrywać na dwóch płaszczyznach - czy kobiecie przeszkadzają, i czy mężczyźnie przeszkadzają...

Czy kobiecie przeszkadzaja, to wiadomo - bo kazda z nas sobie odp. na to pytanie...

Czy mężczyźnie... Hmmm i tutaj uslyszlaam odp. mniej wiecej taka... Ze wszystko zależy od faceta i jego upodobań... Jeśli lubi duze piersi, to wtedy moze być to problem, bo będzie brakowało mu satysfakcji jakiejs podniety z tego ze nie ma tych piersi, nie ma tego elementu ktory sprawia im przyjemnosc... Jeśli jednak facet lubi mniejsze, to wtedy nie ma najmneijszego problemu... Takze generlanie to zalezy od upodobań faceta...

Ja sie ze swojej strony zastanaiwam tylko, jak poznac prawde... Bo wiekszosc facetów wkreca nam ze uwielbia małe piersi, uwielbiaja nasze itd. a co jesli to tylko wkretka? Jesli naprawde lubia wieksze, ale nie powiedza nam o tym bo po prostu wiedza ze nas to zaboli, i ze no nie mamy takich po prostu....? Jak poznac czy on mówi prawde, czy sciemnia?;>
Reklama

Wysłany: Wto Lis 17, 2009 17:23    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 13, 14, 15  Następny
Strona 1 z 15
Skocz do: