Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy małe piersi mogą być przeszkodą w łożku??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 07:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Prawda... ja akurat nigdy nie usłyszałam niczego negatywnego o moim biuście, wręcz przy każdej okazji chce go dotykać, więc o co chodzi ?
To ja chciałabym mieć większe piersi, dla samej siebie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Wrz 03, 2012 07:39    Temat postu:

Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 09:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A ja chcę być jak najbardziej idealną istotą dla mojego faceta ze względu na wygląd, charakter musi zaakceptować taki jaki mam, bo udawać nie mam zamiaru, ale tez czuję, że nie muszę Smile Wiem, że i tak mu się podobam, ale chcę jeszcze bardziej i z resztą mówię mu to czasem.

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 09:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie no to ja też chcę jeszcze bardziej Very Happy wiadome, ale sama dla siebie chcę mieć fajniejsze=większe cycki.
Chodziło mi o to, że ja sama chcę mieć większe, a nie że robię to tylko i wyłącznie dla faceta.
Powrót do góry
Mecia
Forumowy VIP
Forumowy VIP

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 09:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

No ja też nie tylko dla TŻta ale główna trójca to "dla niego" "aby nie zazdrościć innym" "aby wyglądać jak kobieta a nie dziecko" :]

http://motylekczerwony.blogspot.com/
Powrót do góry
mloda_gniewna
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 09:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moja mama ostatnio mi powiedziała, że od talii w dół wyglądam jak kobieta Neutral
Milutko.
Powrót do góry
sereniti
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pon Wrz 03, 2012 10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mojemu się moje podobają - jeszcze chwilowo mam większe niz jak wtedy gdy się poznaliśmy - ale chcę większe dla Smile
będzie 53!
Powrót do góry
keejpii20
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Czw Lis 15, 2012 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiecie co ? A ja nie umiem sie przelamac;( Jestem z moim chłopakiem ponad 3 lata. Znlismy sie jeszcze wczesniej pare misiecy. I przez te 3 lata ani razu gdy sie kochalismy nie zdjelam stanika;( Tyle razy mnie namawiał badz sam odpinał ale kazalam mu zapiac albo sama to robilam. Poprostu nie potrafie. zadna z Was tu mnie do tego tez nie namowi. Wiem ze mnie kocha ze to nie jest wazne dla niego ze wiele wiele razy mowil ze mu sie podobaja. Nigdy tez nie powiedzialam mu ze nie chce bo mam malenkie. I nie chce z nim o tym nawet rozmawiac.
Od 2 dni pije ta wstrtna kozieradke mam nadzieje ze pomoze, a raczej baaardzo tego pragne. Skoro przez onad 3 lata sie nie odwazylam to nie wiem kiedy to zrobie. Juz nie wiem co i jak robic. Miała któras z Was podobnie badz ma??
Keejpii <3
Powrót do góry
patuniiaa
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 12:32    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

moim zdaniem powinnaś zacząć dotykać swoje piersi. Nawet nie oglądać ale oswajać sie z nimi takimi jakie sa, a później szukać w nich pozytywnych stron. Małe piersi są jedrne, łatwiej masażami sprawić, by były okrąglutkie, jest mnóstwo prześlicznych staników na małe piersi, nie boli kręgosłup, wygodniej sie spi Wink

Może wydaje się to proste ale sama miałam problem z zaakceptowaniem siebie. Małe są i co z tego?? Mam ogromną satysfakcje, bo robię wszystko co w mojej mocy, by poprawić ich kondycje, wygląd, no i moje samopoczucie... Masuj piersi, szykuj się na niezbyt szybkie wyniki ale sama zobaczysz, że gdy na miarce pojawi się 1 cm więcej nabierzesz jeszcze większej siły i wary, że to co robisz ma sens i są zmiany. Przecież większość z nas od początku kuracji zdobyły po kilka cm, a mimo to dalej na tym forum jesteśmy. A najfajniejsze jest to ze oprócz nad naszymi piersiami, pracujemy nad swoimi charakterami, wyglądem, pocieszamy sie. Więc glowa do góry!!
carima
Uzależniony od forum
Uzależniony od forum

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 17:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

kejpii- to smutne co piszesz Sad, tym bardziej, ze piszesz juz 3 lata kryjesz się przed chlopakiem ...i tak przez całe zycie ?

mysle, ze sporo tu zalezy od samoakceptacji, zaufania do partnera..
zycze, aby masaże i ziolka pomogły w zdobyciu kilku cm w UU Smile
Powrót do góry
Mięta
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Lis 16, 2012 20:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Keejpii, moje też są malutkie. Kiedy pierwszy raz mój chłopak postanowił zawędrować ręką w ich okolice to bardzo spanikowałam, ale spytałam z uśmiechem "Czy pan wie, gdzie trzyma tę rękę?" No i grzecznie zabrał. Miałam czas, żeby się pozastanawiać. Wiedziałam, że nie mogę się tak chować cały czas, może nawet trochę chciałam się rozebrać. Tylko wtedy miałam większy kompleks na punkcie nóg... Następnym razem nie broniłam się. Był wyraźnie ucieszony, choć dość nieśmiało mnie dotykał. Niedługo potem, gdy mnie całował usłyszałam, że mam "takie mięciutkie usta, szyję, piersi..." Oniemiałam. Wink Myślałam: ślepy, czy co? Nic nie byłam w stanie powiedzieć. No i długo nie mówiłam mu, że mam z tym problem. Ale z czasem się nasilił. Bo mia·łam coraz więcej wątpliwości, coraz więcej o tym myślałam. Więc mu powiedziałam.... A on się zdziwił. Nie myślał, że mogę mieć z tym problem. Bo przecież są normalnej wielkości, a poza tym śliczne. I to był początek dłuuugiej drogi. Bo skoro wiedział już, to nie powstrzymywałam płaczu, kiedy chciał mnie rozebrać, a ja miałam akurat fazę na "mam brzydkie piersi". Zaczęłam, wypatrywać, czy nie zerka się dziewczynom w dekolt. Kiedy zauważyłam jakieś pojedyncze, najkrótsze spojrzenie był płacz (jakby się zastanowić, to rozmawiając z kimś, albo patrząc na kogoś, kto coś wyczytuje na środki sali, mimowolnie nie patrzymy mu tylko w twarz). Humor mi się psuł, jak tylko rozmawiał z dziewczyną z większym dekoltem. A jak oglądaliśmy jakieś filmy na lekcji polskiego i tu nagle całkiem nagie, okazałe piersi, to był płacz trzydniowy. I cały czas dużo o tym rozmawialiśmy. Powtarzał (i wciąż powtarza), że są piękne. Nie wiem co się stało, że w znacznym stopniu mi przeszło. Na pewno polepszyło mi się, kiedy zaczęłam kurację. Bo dbam o nie, oswoiłam się z nimi, wiem, że przynajmniej próbuję-nawet jeśli się nie uda. Teraz to chłopakowi nawet trochę wierzę. Za każdym razem kiedy mam chwilowy przejaw chęci zakupu push-upa, to wręcz się na mnie denerwuje. Jeśli to poważny związek to powinnaś się przełamać. Dać się zapomnieć i ponieść emocjom do reszty, pozwolić mu się rozebrać. Na pewno będzie zaskoczony i ucieszony. Smile Szkoda życia na takie zmartwienia. Może po jakimś czasie, tak jak ja, odkryjesz, że pieszczoty Twoich piersi dają Ci wiele przyjemności i chociaż z tego powodu bardziej je polubisz. Smile
Powrót do góry
livinginacircle
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Sro Gru 12, 2012 20:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moj facet akurat nie przywiazuje wielkiej wagi do biustu, najwazniejsza jest pupa.
A co do nas, trzeba pamietac ze rozmiar biustu nie decyduje o naszej kobiecosci.
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Lut 27, 2013 17:04    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Spotykam się teraz z facetem, któremu mój mikro biuścik (choć i tak większy niż parę miesięcy temu), zupełnie nie przeszkadza, wręcz przeciwnie. Od razu powiedział, że tak mu się podoba, nie zaniedbuje w łóżku tych okolic. Nie odczuwam żadnego stresu lub wstydu, ale to nie związek, tylko układ, więc wiadomo, że emocje też są inne, że raczej mam takie luźniejsze podejście. Niemniej jednak, czuję się dowartościowana.
Powrót do góry
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Cze 30, 2013 13:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja podobnie jak Alien nie odczuwam żadnego stresu ani wstydu z powodu mojego biustu Wink Moje piersi są bardzo wrażliwe na dotyk i chłop jest w niebie jak widzi, że sprawia mi to przyjemność. Jeśli miałabym wybór pomiędzy moimi obecnymi piersiami, małymi, ale wrażliwymi, a dużym biustem, który nie reaguje, bez wahania zostałabym przy moim Very Happy Nie mogę narzekać Wink
Powrót do góry
beatamarysia
Forumowy Dzidziuś
Forumowy Dzidziuś

PostWysłany: Pon Lip 22, 2013 07:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to po prostu trzeba trafić na odpowiedniego faceta... poza piersiami kobieta ma dużo innych wdzięków... bioderka, pupa itd.. jak chcesz je trochę powiększyć, a przede wszystkim polepszyć ich stan (bo mogą być małe byleby były jędrne ;p) ważne są ćwiczenia, głownie pompki. Bardzo ważne są również dobre preparaty na powiększanie piersi . One działają też na skórę, żeby była jak najdłużej elastyczna.
Powrót do góry
arin
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Lip 28, 2013 11:43    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mówi że są odpowiednie że fajnie mieszczą się w ręce, ale niestety mimo jego komplementów czuję skrępowanie, dlatego też jestem na tym forum :P
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Nie Lip 28, 2013 11:43    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 12, 13, 14, 15  Następny
Strona 13 z 15
Skocz do: