Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

czy małe piersi mogą być przeszkodą w łożku??
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Perła90
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 09:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o nas, to mój facet lubi moje piersi. Zawsze powtarza, że woli mniejsze niż wielkie cycuchy Cool Jednak trochę się wstydzę małych piersi, bo ponoć faceci wolą większe (chociaż jak czytam posty w tym temacie, to niekoniecznie Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Wto Lip 30, 2013 09:03    Temat postu:

Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Lip 30, 2013 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój mąż twierdzi, że moje piersi są ok, a tak w ogóle to On większą uwagę zwraca na tyłek :P Ale są chwile, gdy brak większego biustu jest zauważalny i wkurzający.
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 07, 2013 21:58    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mój facet wodzi tęsknym wzrokiem za dużymi, krągłymi biustami, przez co mi robi się przykro i czuję się skrępowana. nieraz słyszałam, że receptą na takie zachowanie u niektorych facetów jest zacząć się oglądać za pociągającymi, dobrze zbudowanymi i pewnymi siebie przystojniakami, tak żeby partner widział że nie tylko on lubi nacieszyć oko i zrozumiał, że wpędza kobietę w kompleksy. coś w tym jest, ale nasz problem dalej pozostaje nienaruszony Confused dla mojego TŻ babki z małym biustem mocno tracą na atrakcyjności i to mnie boli, dlatego zamierzam pracować nad swoim aż do skutku Razz
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Czw Sie 08, 2013 11:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Tyko skoro tak uważa, to czemu jest akurat z Tobą? Albo masz większy biust niż Ci się wydaje, albo źle oceniasz zachowania swojego faceta Very Happy Mój uważa, że wszystko mam odpowiednie, a też Go często łapię na tym, jak ogląda się na ulicy za innymi kobietami. Mężczyźni to wzrokowcy i chyba trzeba by Im oczy wydłubać, żeby nie podziwiali pięknych kobiet Wink
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sob Sie 10, 2013 12:42    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

w podziwianiu pięknych kobiet czy przystojnych, zadbanych mężczyzn nie ma nic nadzwyczajnego - to, co piękne przyciąga wzrok i myślę że reaguje tak każdy,niezależnie od płci. samo patrzenie nie jest złe, gorzej jeżeli taki delikwent zaczyna się ślinić i podniecać. jakoś nie chce mi się wierzyć, że nasi mężczyźni nie pomyślą wtedy czasem: co za boski, obfity biust, jaka szkoda że moje kochanie takiego nie ma Razz nie wiem, może już po prostu mam hopla na tym punkcie, bo czasem dziwi mnie zachowanie mojego faceta, ale myślę, że wiele dziewczyn na tym forum ma podobne bolączki co ja
a skoro już mam okazję, to podzielę się pewną historią, jedną z wielu które zmusiły mnie do przemyśleń Smile raz rozmawialiśmy o urodzie mniej lub bardziej znanych aktorek. mojego mężczyznę wielce zdziwił fakt, że potrafię zachwycić się tak drobnym elementem jak kształt ust czy brwi, podczas gdy sam potrafił skreślić jakąś kobitkę wyłącznie dlatego, że ma mały biust Confused dla przykładu, tę panią uznał za bezcyckowca:
http://widelec.org/stuff/kasia_smutniak/kasia_smutniak_48.jpg
http://widelec.org/stuff/kasia_smutniak/kasia_smutniak_33.jpg
jak wiadomo spora część dziewczyn wprost marzy o takich piersiach... już zamierzałam spytać, od jakiego rozmiaru w jego kategoriach zaczyna się ''prawdziwy'' biust, ale postanowiłam, że oszczędzę sobie nerwów Laughing
Powrót do góry
Mięta
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Nie Sie 11, 2013 23:11    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

niebieska.pomaranczo, linki nie działają, ale sobie oglądałam zdjęcia tej pani i przyznam, że na każdym zdjęciu jej biust wygląda inaczej. :P Myślę, że skoro Twój facet tak o niej powiedział, to Twój jest znacznie większy, zatem nie masz powodów do zmartwień. No i ja nie potrafiłabym być z facetem, który ciągle przygląda się dużym piersiom na ulicy i w ogóle używa określenia "bezcyckowiec". Rolling Eyes
Swojemu to nawet wierzę, że inne kobiety, a tym bardziej piersi go nie interesują. Zwłaszcza, że on nie potrafi kłamać i zawsze jest szczery do bólu. Very Happy
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 21:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a widzisz, z moim jest niestety problem tego typu, że lubi gubić się w zeznaniach Razz co do pani Smutniak, zgadzam się że każde zdjęcie pokazuje trochę co innego (zresztą, jak w życiu - wiadomo, jak ogromne znaczenie ma biustonosz, ogólnie strój, poza czy oświetlenie), ale jednak widać, że ten biust posiada i to całkiem apetyczny, a do tego jej piersi mają dość dużą podstawę (czym moje na przykład niestety nie mogą się poszczycić, bo są mocno stożkowate), co także działa na korzyść Smile
już nawet nie chodzi mi tak bardzo o zakwalifikowanie piersi p. Smutniak jako mikroskopijne czy zupełnie przyzwoite, po prostu poraziło mnie to, że można przez - subiektywnie - mały biust uznać kobietę za nieatrakcyjną. faceci, ciężko czasem ich zrozumieć Cool
Powrót do góry
CennaAnna
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 22:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hej.... Smile

Czy mały biust może przeszkadzać w łóżku....
Ehhh gdybym miała piersi, moje wspomnienia łóżkowe z młodzieńczych lat byłyby pewnie o wieeeeele bardziej urozmaicone. Tyle było okazji na różniaste przygody hyhy Smile Ale ja zawsze się wycofywałam zanim facet dotarł pod mą bluzkę.
A teraz to już po ptokach.
Mam takiego R, któremu moje sportówki pasują.... pasowały? Nie miałam przy nim jakiś większych blokad nigdy.
Do czasu, aż nie usłyszałam że jestem "workiem kości". Po porodzie jestem jeszcze chudsza niż byłam zwykle. O tej pory nie lubię, gdy je dotyka. Robię jakieś śmieszne uniki. Już nie potrafię być tak wyluzowana jak kiedyś.
Powrót do góry
niebieska.pomarancza
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 22:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

CennaAnna - uniki spowodowane docinkami, skąd ja to znam Confused
uważam, że Twój R wykazał się zupełnym brakiem wyczucia i zachował się jak słoń w składzie porcelany. ani trochę Ci się nie dziwię, że straciłaś to dawne swobodne podejście. na Twoim miejscu dałabym mu do zrozumienia, że takie komentarze, nawet jeżeli teoretycznie mają być ''żartobliwe'' (nie wiem jak było) nie pomagają i że powinien zastanowić się dwa razy, zanim coś powie. jeśli można spytać, jaka była Twoja reakcja zaraz po tym, jak usłyszałaś ten przytyk? dałaś mu do zrozumienia, że przesadził?
Powrót do góry
CennaAnna
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Wto Sie 13, 2013 23:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podczas kłótni się zagalopował Confused Zabolało bardzo.
Chciało mi się rzecz jasna wziąć poduszkę i ryczeć, ale byłam twarda..... Zacisnęłam zęby.
Pozostawiłam to bez komentarza.... i ciche dni.
Może było to powiedziane po złości żeby "dorzucić do pieca" ale nie obchodzi mnie to.... Od tamtych słów dużo się zmieniło.
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 11:27    Temat postu: ojjjj tak :( Odpowiedz z cytatem

Piersi odgrywają dużą rolę przy współżyciu..
Ja we wcześniejszych związkach można powiedzieć, że przez nie nie odczuwałam tej euforii i podniecenia przy stosunku, bo zawsze mi przeszkadzał mój mały biust a raczej jego brak Sad zawsze się martwiłam jak się zachować, co zrobić aby partner go nie dotykał i na niego nie patrzył ;/
Teraz jestem z J. i On akceptuje mnie taką jaką jestem i (niby) podoba się Mu mój mały biust ale wiem że jakby był kapkę większy to by Mu to też nie przeszkadzało Sad bo widzę jak Mu wysyłam czasem zdjęcia (gdy jestem za granicą) moje w bieliźnie ale aleeee w pushapah i On się cieszy i pisze, że ładne mam ciałko i piersi ale to sa właśnie te zdjęcia w "gąbkowcach" a nie nago a nago wyglądam jakby mi ktoś napluł na klatkę piersiową hahahha Very Happy
Dlatego wiem, że jakby były większe to i Jemu by się bardziej podobały i ja sama bym siebie zaakceptowała i nie wstydziła się przy nim ściągnąć stanik i stanąć przed Nim w świetle dziennym Sad Choć jesteśmy ponad 3 lata i jest już moim Narzeczonym to nadal się wstydzę Sad choć nie tak jak dawniej...

P.S. Dzięki Niemu/ albo przez Niego zrezygnowałam z operacji plastycznej powiększania piersi Sad czasem żałuję ale czasem się cieszę.. mam nadzieje, że z Wami uda mi się choć zdobyć nawet te 5 cm i bede się lepiej czuła z samą sobą..

Pozdrawiam Was !
CennaAnna
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 17:47    Temat postu: Re: ojjjj tak :( Odpowiedz z cytatem

małeA napisał:
a nie nago a nago wyglądam jakby mi ktoś napluł na klatkę piersiową hahahha Very Happy

hahahahahahahhahahahahhahahaha exlaim Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin

a się uśmiałam. Dobre Razz
Powrót do góry
małeA
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Sro Sie 14, 2013 17:49    Temat postu: Re: ojjjj tak :( Odpowiedz z cytatem

no bo tak jest niestety Sad

CennaAnna napisał:
małeA napisał:
a nie nago a nago wyglądam jakby mi ktoś napluł na klatkę piersiową hahahha Very Happy

hahahahahahahhahahahahhahahaha exlaim Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin Bad Grin

a się uśmiałam. Dobre Razz

Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Sro Sie 21, 2013 15:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Miałam orgazm tylko raz, i byłam wtedy odziana w tunikę... niby chłopakowi mój biuścik nie przeszkadzał, ale jak widać ja czułam się pewniej w ubraniu...

Ale kochankiem był dla mnie idealnym, bo mocno się przytulał, wtulał głowę, i nie patrzył na moją klatę. To było wspaniałe. Jeżeli jeszcze kiedyś trafi mi się jakiś partner seksualny, to będę sobie życzyła, żeby zachowywał się w łóżku dokładnie tak samo.
Powrót do góry
chce_miec_D
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pią Sie 23, 2013 12:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny, to nie małe biusty przeszkadzają Wam w seksie, tylko sposób myślenia o małych biustach. Ja jestem zdania, że jeśli facet odczuwa pożądanie to dlatego, że wszystko Mu się podoba i pasuje takie, jakie jest, a nie dlatego, że trzymał ptaszka na uwięzi przez dłuższy czas i już Mu wszystko jedno :P Najlepiej się nie kryć, tylko od razu, przy pierwszym zbliżeniu dać partnerowi szansę na poznanie całego swojego ciała, żeby się po roku nie zdziwił, że to, co wydawało Mu się biustem jest tylko push-upem. Nie podobam Mu się taka jaka jestem? Niech spada na drzewo! Chcę się zmienić dla samej siebie, dla własnej satysfakcji, a nie dla innych ludzi. I taka powinna być motywacja wszystkich babeczek z forum :*
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Pią Sie 23, 2013 12:08    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 13, 14, 15, 16  Następny
Strona 14 z 16
Skocz do: