Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aborcja
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Mała Mi
Przyjaciel forum :)

PostWysłany: Sob Lis 11, 2006 21:00    Temat postu: Aborcja Odpowiedz z cytatem

Piszcie tutaj co o tym sądzicie, czy jesteście za czy przeciw i dlaczego.

Ja jestem przeciwna aborcji (za wyjątkiem 3 przypadków: wady płodu, zagrożenie życia kobiety i ciąża w wyniku gwałtu) i środkom wczesnoporonnym, ale wypowiem się później jak rozwinie się temat

Ostatnio zmieniony przez Mała Mi dnia Czw Sty 04, 2007 12:12, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Sob Lis 11, 2006 21:00    Temat postu:

Powrót do góry
atsenka

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 00:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja jestem zdecydowanie przeciw, chociaż wiem że w akcie desperacji dziewcyzny mogą chcieć usunąć ciążę Sad z jednej strony ich rozumiem, chociaż wiem że nigdy bym tego nie zrobiła. I nie chodzi mi o aspekty religijne, poprsotu nie mogłabym usunąć dziecka, nie potrafiłabym tego zrobić. Ale przyznaje że raz zdarzyło mi się wziąść postinor i nie traktuję tego jako środek wczesnoporonny. Poprostu był dla mnie środkiem zapobiegającym ciąży jak wszystkie inne antykoncepcyjne specyfiki. I tak jak ty jestem za aborcji ale tylko w wymienionych przez Ceibie przypadkach. Inaczej zawsze będę przeciw.
Powrót do góry
truskawa
Admin Emeryt
Admin Emeryt

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 19:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ja jestem za aborcja - lepiej zeby kobiety robily to legalnie w odpowiednich sterylnych warunkach niz mialoby kwitnac podziemie aborcyjne albo zeby kobiety usuwaly ciaze domowymi sposobami...
z drugiej strony znalazlyby sie pewnie babki ktore bzykaja sie na potege nie myslac o konsekwencjach ktore przerywaly by ciaze raz za razem ale to bylby nie moj problem - ich wybor ich zycie...

...aborcja to nie przymus - jak ktos chce to niechc robi nie to nie; i wszyscy beda zadwoleni Wink
Powrót do góry
LifUnia
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Nie Lis 12, 2006 19:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie zgadzam się z truskaweczką. Co roku umierają setki kobiet pzez to że aborcja była wykonana niefachowo i niesterylnie ;/ Każdy powinien mieć prawo wyboru czy chce zachować ciążę czy nie bo to w końcu jej ciało a zarodek w czasi usówania jest tak maleńki że nie ejst to ejszcze człowiek więc nie powinno być to zabronione przez prawo.
Powrót do góry
Magdalena

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 16:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda kobieta powinna mieć wybór - w końcu to jej ciało. Jednak to nie jest tak do końca. Też uważam, że aborcja powinna być dozwolona w uzasadnionych przypadkach - gwałt, wady płodu, zagrożenie życia matki. W innych przypadkach kobiety powinny być informowane o tym, że po urodzeniu dziecka mogą oddać je w ręce rodziny która z utęsknieniem czeka na dziecko. I powinny zmienić się te debilne przepisy mówiące o tym, że jeśli matka nie zrzeknie się praw rodzicielskich, to dzieciątko nie może być adoptowane. Moim zdaniem to czysty debilizm...
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
centurychild27
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Lis 13, 2006 16:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiekszosc z was zna moje zdanie na ten tamat jeszcze z poprzedniego forum,i napisze je jeszcze raz oraz popre moje poprzedniczki ze aborcja powinna byc legalna i kobieta powinna sama decydowac o swoim ciele i zyciu.

A przede wszystkim powinnismy zaczac od tego ze o anty koncepcji powinno sie glosno mowic i powinna byc dostepna dla wszystkich (anie to co wyprawiia nasz kochany rzad-odsylam do dwoch moich linkow w temacie antykoncepcja)

atsenka napisala
Cytat:
Ale przyznaje że raz zdarzyło mi się wziąść postinor i nie traktuję tego jako środek wczesnoporonny. Poprostu był dla mnie środkiem zapobiegającym ciąży jak wszystkie inne antykoncepcyjne specyfiki.

i ciesze sie ze napisala ze postinor nie jest srodkiem wczesnoporonnym lecz srodkiem zapobiegajacym,gdyz srodki wczesnoporonne sa zakazane w naszym kraju i gdyby on takim byl to nie mozna by bylo go dostac w aptece

temat aborcji jest dlugi i wywoluje wiele kontrowersji ale potrzebna jest rozmowa na ten temat,rozmowa rozsadna poprzedzona dobrymi argumentami,a dobrym argumentem jest to ze zyjemy ponoc w demokratycznym kraju gdzie kazdy powinien decydowac o sobie,i kobieta powinna miec prawo do decydowania o sobie,a wtedy kobieta ktora bedzie chciala urodzic to urodzi i nie przejdzie jej przez glowe to by usunac ciaze zas kobieta ktora zdecyduje sie na usuniecie ciazy z jakichkolwiek przyczyn bedzie mogla to zrobic pod pelna opkieka lekarska.

Kazdy z nas ma jakies przekonania,kazdy ma sumienie i w cos wierzy wiec kazdy przypadek powinien byc traktowany osobno i nie powinnismy wykluczac kogos kto ma inne przekonania niz my sami.
Powrót do góry
sijka

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 22:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja jestem jak najbardziej za aborcja. nasz kraj jest teraz nastawiony na chore kampanie promujace rozmnazanie sie - jak ta w tv gdzie kobieta rodzi odkurzacz i robi sie wszystko aby rodzilo sie jak najwiecej dzieci. moje zdanie jest takie: jak ktos chce to niech sobie rodzi nawet po dziesiecioro dzieci, jego sprawa, ale ja chce sama za siebie decydowac kiedy i czy wogole chce miec dzieci. nie przemawiaja do mnie teksty typu- zygota to juz czlowiek. najwazniejsze jest to zeby dzieci byly chciane a nie z przymusu sie rodzily.
Powrót do góry
mpingo
Użytkownik na Banicji!!
Użytkownik na Banicji!!

PostWysłany: Pon Lis 20, 2006 23:08    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdalena napisał:
Każda kobieta powinna mieć wybór - w końcu to jej ciało. Jednak to nie jest tak do końca. Też uważam, że aborcja powinna być dozwolona w uzasadnionych przypadkach - gwałt, wady płodu, zagrożenie życia matki.

Panie Prezydencie Wałęsa! Nie trzeba się ukrywać pod jakimiś wymyślonymi nickami, w dodatku damskimi (to obciach!). I tak słynne "jestem za a nawet przeciw" zdradziło pana. Witamy na forum! Pozwoli Pan Prezydent że odrazu przejdę do sedna: skoro to coś, co jest w kobiecie jest jej ciałem, to nie ma problemu aborcji - każda kobieta może sobie pójść jak do kosmetyczki na peeling (wewnątrzmaciczny) lub wycinanie skórek. Ale jeśli to nie jej ciało to bardzo przepraszam ale sprawa jest poważna i nie ma mowy o żadnych "uzasadnionych przypadkach"!

Pozdrawiam Pana i Pański Śrubokręt (który nieźle kręci!).
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 07:38    Temat postu: Re: Aborcja Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:

Ja jestem przeciwna aborcji (za wyjątkiem 3 przypadków: wady płodu, zagrożenie życia kobiety i ciąża w wyniku gwałtu) i środkom wczesnoporonnym

Podpisujemy sie pod tym czterema rekoma Smile
i nie przemawiaja do nas hasla typu "kobieta powinna decydowac o sobie" a jakby jej matka zadecydowala o sobie to co w tedy ?

Zaraz ktos powie ze to dziecko mialoby przestarne bo bylo by nie kochane, to zawsze mozne oddac do adopcji, a jesli sie rozmysli to znaczy ze kocha.

ewentualnie mozea by sie zgodzic na aborcje u nastolatek.

aborcja to prawie tak jak morderstwo z jedna roznica w przypadku morderstwa ofiara ma szanse sie bronic a w przypadku aborcji nie
obejrzyjcie sobie film "niemy krzyk" dokumentalnu o aborcji
o malo co nie zwrocilem obiadu tak mi nie dobrze sie zrobilo - pawel

Justyna i Pawel

Lenie pracują w święta
Choćby własnego kolana, ale się poradź
Własne dziecko chwali tylko ostatni głupiec
Powrót do góry
Edysia

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 08:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tez sie zgadzam z Mala Mi i PJK. Ale tez zastanawiam sie, jak by to bylo gdyby... Czy faktycznie podjelabym sie aborcji, gdybym miala do tego przeslanki i czy uniknelabym jej, gdybym teraz zaszla w niechciana ciaze?
Powrót do góry
Magdalena

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 14:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mpingo napisał:

Panie Prezydencie Wałęsa! Nie trzeba się ukrywać pod jakimiś wymyślonymi nickami, w dodatku damskimi

Wiesz, myślałam że to miejsce gdzie ludzie podchodzą do siebie poważnie. Myliłam się? Och, widzę że ktoś tu przelwa swoje złości na innych...Szkoda.Ale to nie mój problem.
Chodziło mi o to, że jestem za swobodnym wyborem kobiety w takich sprawach. A szczególnie w uzasadniających taką decyzję przypadkach.
Malwa

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 16:15    Temat postu: Re: Aborcja Odpowiedz z cytatem

Mała Mi napisał:

Ja jestem przeciwna aborcji (za wyjątkiem 3 przypadków: wady płodu, zagrożenie życia kobiety i ciąża w wyniku gwałtu) i środkom wczesnoporonnym

Trzeba myśleć głową, a nie dupą, metod antykoncepcji jest dużo, każdy o nich wie, a teksty typu: 'stało się, on nie zdążył' wcale do mnie nie przemawiają. Dziecko to odpowiedzialność, żadna metoda nie daje 100% gwarancji, więc zaczynając uprawiać seks trzeba mysleć o konsekwencjach!

Dlatego też zgadzam się, że aborcja może mieć miejsce tylko w tych trzech przypadkach.
Powrót do góry
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

LifUnia napisał:
Dokładnie zgadzam się z truskaweczką. Co roku umierają setki kobiet pzez to że aborcja była wykonana niefachowo i niesterylnie ;/ Każdy powinien mieć prawo wyboru czy chce zachować ciążę czy nie bo to w końcu jej ciało a zarodek w czasi usówania jest tak maleńki że nie ejst to ejszcze człowiek więc nie powinno być to zabronione przez prawo.

tylko ze jak jest zarodek to kobieta przewaznie nie wie jeszcze ze jest w ciazy dopiero po 4-6 tygodniach, wiec wygladem przypomina juz czkowieka nie jest juz jajnikiem ktory zaczol sie dzielic.
[quote="Malwa"]
Mała Mi napisał:

Trzeba myśleć głową, a nie dupą

Ja niechcialbym umierac bo jakas krowa nie pomyslala niechcesz dzieci nie bzykaj sie albo wibrator sobie kup!

A co by bylo gdyby wasze matki was pousowaly

Popatrzym na ten problem od strony moralnej wiem ze niejest to proste mozna tu rozwazac czy zezwolic na aborcje do czwartego tygodnia ciazy czy moze do szustego, a co to ma za znaczenie czy zabije cie dzis czy jutro, co to za roznica

jesli chodzi o srodki wczesnoporonne to mozna je uznac za metode antykoncepcji, sa tez ziola ktore tak dzialaja i ktore zapobiegaja zajsciu w ciaze

"kobieta powinna niec wybor to jej cialo" prawda ale nie jej zycie, tylko tego nienarodzonego dziecka, po za tym to niezakupy, gdzie kobieta ma wybor kupic biale czy czarne

NAPRAWDE OBEJZYJCIE OSBIE FILM "NIEMY KRZYK" ja tez mialem podobne zdanie na ten temat do mometu obejzenia tego filmu

miechce tu juz poruszac watku religijnego, powiem tylko tyle ze zadna z nich niedopuszcza aborcji po za tymi przypadkami o ktorych pisala Mala MI

Lenie pracują w święta
Powrót do góry
mpingo
Użytkownik na Banicji!!
Użytkownik na Banicji!!

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 17:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Magdalena napisał:
Wiesz, myślałam że to miejsce gdzie ludzie podchodzą do siebie poważnie. Myliłam się?

Bynajmniej.
Magdalena napisał:
Och, widzę że ktoś tu przelwa swoje złości na innych...

Eeeeee tam...
Magdalena napisał:
Chodziło mi o to, że jestem za swobodnym wyborem kobiety w takich sprawach.

Jeśli chodzi o peeling - także jestem za swobodnym wyborem! W kwestii tzw. aborcji kluczową sprawą jest to czy mamy do czynienia z człowiekiem (życiem) czy nie. Jeśli nie, to nie ma problemu, jeśli jednak tak, to mowa jest o pozbawianiu życia istoty ludzkiej. Co nie może być usprawiedliwiane chęcią zachowania komfortu materialnego czy psychicznego.
PJK
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Wto Lis 21, 2006 17:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

mpingo napisał:

W kwestii tzw. aborcji kluczową sprawą jest to czy mamy do czynienia z człowiekiem (życiem) czy nie. Jeśli nie, to nie ma problemu, jeśli jednak tak, to mowa jest o pozbawianiu życia istoty ludzkiej. Co nie może być usprawiedliwiane chęcią zachowania komfortu materialnego czy psychicznego.

i tu jest pies pogrzebany nie mowie ze wszystkie kobiety ale wiekszosc ktora jest za wolny woborem kobiet to naczytala sie kolorowych pism dla kobiet nasluchala o tym ze wspolczesna kobieta powinna byc wyzwolona itakie tam
Nie mam nic przeciwko temu aby kobieta byla niezalezna ale to juz jest naginanie sprawy

to poprostu zwylke tlumaczenie tego co sie zrobilo albo zamieza sie zrobic, czesto przed soba zeby zabic poczucie winy tym ze zyjemy w XXi wieku i kobieta ma prawo decydowac o sobie.
to jest poprostu tak egoistyczne myslenie ze nic tego nie przebije nawet to co piszecie o swoich facetach ze sa egoistami
to poprostu naginanie hasla "kobieta wyzwolona" do swoich potrzeb i "pozbycia sie problemu"

niech sobie ktoras-ys odpowie na pytanie czy chcialabym, chcialbym byc traktowany jako problem.

czesto aborcje tlumaczy sie tez tym ze sie tego dziecka niechce i przez to niebedzie kochane i to dlaniego bedzie tragedia, ale dziecko zawsze mozna oddac do adopcji

Lenie pracują w święta
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Wto Lis 21, 2006 17:22    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 17, 18, 19  Następny
Strona 1 z 19
Skocz do: