Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Aborcja
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Silvervend
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Paź 15, 2011 17:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Im więcej czytam zarówno o "pro-choice" jak i "pro-life", tym bardziej się utwierdzam w stwierdzeniu, że jedna strona nie słucha argumentów drugiej. Tym samym dochodzę do wniosku, że jedynym sposobem na zadowolenie zwolenników obu idei, będzie jakimś sposobem pogodzenie usunięcia ciąży i przetrwanie dziecka. Wink

Tutaj kilka ciekawych artykułów:
Katarzyna Wozinska: Libertarianizm – konsekwentnie za życiem
D.o.F: Dobrowolne przerwanie ciąży (aborcja)
Jan Narveson: Dlaczego libertarianie w kwestii aborcji powinni opowiadać się za prawem wyboru
Aborcja jest ”pro-life”; anty-aborcja jest ”anti-life”
Paweł Jurewicz “Krótko o aborcji”
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Reklama

Wysłany: Sob Paź 15, 2011 17:49    Temat postu:

Powrót do góry
johanna007
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Paź 31, 2011 12:52    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jest to trudny temat, ale ja jestem przeciwna temu. Zdarza się, że niekiedy ludzie nie mają wyboru i poddają się aborcji, ale jeśli ktoś jest zdrowy i zachodzi w ciażę i nie ma przeciwskazań by urodzić to nie powinien poddawać się temu zabiegowi. Ja nigdy nie zrobiłaby takiej krzywdy swojemu nienarodzonemu dziecku.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
no__name
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pon Lip 01, 2013 09:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja ogólnie rzecz biorąc jestem temu przeciwna. Właśnie jak dziewczyny wspomniały - jakiś uszkodzony płód, gwałt, albo zagrożone życie 'matki' może być jakimś wytłumaczeniem do przeprowadzenia aborcji. Tylko z drugiej strony też tak myślę, że jak jest jakaś patologiczna rodzina, która ma mieć 15 dzieci, które później zaczną gwałcić i mordować innych, to nie wiem, czy nie lepszym rozwiązaniem byłaby wtedy aborcja... Chociaż w naszym kraju to i tak to nie ma szans ze względu na koszty. Ale skoro kobieta jest nawet młoda i zdrowa to nie widzę powodu dla którego miałaby to robić. Poza tym moja koleżanka zaszła w ciąże w bardzo młodym wieku, chciała żeby to dziecko umarło i obwiązywała sobie brzuch bandażami (nie wiem co ona sobie myślała). Dziecko urodziło się powykrzywiane, z chorym kręgosłupem i wadą wzroku, a matka kocha je teraz ponad życie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Reklama

Wysłany: Pon Lip 01, 2013 09:00    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Miłość, seks i związki Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 17, 18, 19
Strona 19 z 19
Skocz do: