Forum Większe piersi Strona Główna Większe piersi

Naturalne metody powiększania piersi i nie tylko :)

POMOCPOMOC   FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Piercing
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
3mkm3
Przedszkolaczek
Przedszkolaczek

PostWysłany: Pon Cze 09, 2008 10:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

iluzja07 napisał:
A tunele brrr jak dla mnie to jest straszne, oczywiscie nie chce tu nikogo urazić, ale wyrazam swoją opinie i ja bym sobie w zyciu nie zrobiła. Po pierwsze nie podoba mi sie, a po drugie jak bym za kilka lat chciała zdjąc to co ja bym zrobiła z tymi dziurami w uszach... Bo kiedys by trzeba a jak nie to babcia z tunelami?? Laughing Heh cos mi sie to nie widzi Wink

Ja mam tunele 16mm i je bardzo lubię. A te dziury w uszach, jak się wyciągnie kolczyki ściągają się po jakimś miesiącu do ok 6mm. Poza tym można sobie zaszyć u chirurga. A jak będę wyglądać za 60 lat, to mnie póki co nie interesuje Very Happy .

Poza tym mam w lewym uchu jeszcze 3 kolczyki, a w prawym 2 (w sumie 3 w płatku, 2 w chrząstce + tunele), kolczyk w nosie i z lewej str. wargi, w języku (sama robiłam Razz) i w pępku.

Kiedyś miałam jeszcze w sutkach, ale za szybko zmieniłam biżuterię i się spaprało no i trzeba było wyjąć. Zrobiłam sobie z drugiej str. nosa, ale też się nie chciało zagoić. Przekłułam sobie przegrodę nosa, ale kolczyk się odkręcił i wypadł zanim się zagoiło. Posiadałam również tzw. "smiley" czyli kolczyk w tym więzadełku pod górną wargą, ale jak kiedyś myłam zęby, to się po prostu urwał (nawet nie poczułam). No i oczywiście niezliczone nieudane dziury w uszach...

Jeśli o mnie chodzi, to jest już chyba uzależnienie Razz, bo jak sobie pomyślę ile jescze mam wolnego miejsca... Very Happy

A oto zdjęcie mojego lewego ucha Razz

Reklama

Wysłany: Pon Cze 09, 2008 10:57    Temat postu:

Powrót do góry
anielka126
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Nie Cze 22, 2008 18:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

vvvi

Ostatnio zmieniony przez anielka126 dnia Czw Wrz 08, 2011 14:32, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
bubu
Zaciekawiony
Zaciekawiony

PostWysłany: Pią Sie 15, 2008 19:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

ja mam przebite uszy i pepek i mi wystarczy, ale jestem w trakcie kursu piercingu i bede kluć. Samam wiecej ne chce bo mam twarda skóre i przekłucia są cięzkie.

http://www.balticmails.info/promo.php?refid=1183
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email
Dżusta
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Sty 09, 2009 00:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pępek przedziurawiłam sobie sama w wieku chyba 14lat, zakładając piercing ze stali chirirgicznej z cykroniami. Teraz mam diament Smile dostałam w dowód miłości od mojego facia, z którym ostatnimi czasy żyjemy jak pies z kotem Confused śmialiśmy się, że to prawie jak zaręczynowy , hehe..

nie popieram kolczyków w sutkach i na łechtaczce. W mężczyzn akceptuję jedynie w brwi...

www.pajacyk.pl
Powrót do góry
blueeyes
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sob Kwi 11, 2009 22:34    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dżusta Twój pępek jest "nadziany"Very Happy

Ja osobiście mam 4 w lewym uchu, 2 w prawym i do tego w pępku. W przyszłości chcę (i zrobię) sobie kolczyk w języku. Strasznie mi się podoba ale mimo, że mam 18 lat rodzice mi nie pozwalają. Achhh życie :P

Odchudzam się!
Było 70kg
Jest 56,5kg
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sob Kwi 02, 2011 14:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny czy orientujecie się, czy po zmianie kolczyka tego ktory zostaje zaraz po przekłuciu - w dolnej wardze (nie w czerwieni wargowej ale poniżej) na nowy utrzymuje się irytujące zachaczanie zębami o kolczyk i haratanie o dziąsła? Czy po jakimś czasie da się normalnie jeść? Szukalam po forach ale nie ma konkretów.
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hmmm...w uszach mam kolczyki razem 3 i mam kolczyk w nosie Very Happy
Powrót do góry
Alien
Profesor Piersiologii
Profesor Piersiologii

PostWysłany: Pią Wrz 09, 2011 16:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja też mam łącznie trzy kolczyki w uszach ;) ten dodatkowy kolczyk zrobiłam sobie z okazji zdania matury. Podobają mi się u niektórych dziewczyn kolczyki pod dolną wargą, tak z boku. Ja bym się jednak nie pokusiła o taką ozdobę, bo raczej nie pasowałoby to ani do mojej osobowości ani do stylu ;)
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 14:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Hehe ja się zastanawiałam nad górną wargą tak z boku,bliżej nosa coś jak ma Vikki Blows ale w końcu zrobiłam w nosie Very Happy
Powrót do góry
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Wto Wrz 20, 2011 22:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Alien a jaką trzeba mieć osobowość żeby zrobić sobie kolczyk w dolnej wardze? Wink Jestem raczej postrzegana przez otoczenie jako osoba spokojna ale mimo to nie czuję, żeby kolczyk kolidował z moją osobowością Wink Znajomi mówią, że wizualnie bardzo mi pasuje, trochę się obawiałam jak to będzie wyglądało bo najlepiej w tym miejscu piercing wyglada u dziewczyn z wydatnymi ustami. Zawsze marzyłam o przekłuciu nosa, ale spontanicznie zmieniłam zdanie już w salonie Razz Może kiedy mi się znudzi wyjmę go i zrobię właśnie tam. A tak na marginesie to bardzo mi przeszkadza w całowaniu Smile
Powrót do góry
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 15:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nimfko a jak wyjmiesz tego kolczyczka z ust,to dużą masz "dziurkę" za przeproszeniem hehe? bardzo widać ślad jak wyjmiesz kolczyka? Smile
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 15:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

dziurki po kolczykach się zarastają i zazwyczaj nie ma po nich większego śladu niż nieco ciemniejsza kropka. ja kiedyś miałam dużo kolczyków, teraz sobie myślę że za dużo ale pewnego dnia zrobiłam redukcję i został mi jeden w brwi i w uszach 3 normalne + industrial. kolczyk w języku jest moim zdaniem przereklamowany, ale też kiedyś się strasznie nagrzałam na niego i nic do mnie nie docierało także nie będę nikomu odradzać. teraz myślę o kolczyku na którejś chrząstce z tych w środku ucha. no nic, zobaczymy Smile generalnie to dużo bezpieczniejsze szaleństwo niż tatuaże bo w każdej chwili możesz zmienić zdanie
ShandaPanda
Stary Bywalec
Stary Bywalec

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 16:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga KAHA ale mi z tymi dziurkami chodzi o to,że jak np okazjonalnie wyciągnę czy bardzo widać... Razz
Powrót do góry
kaHa_
Zaawansowany Forumowicz
Zaawansowany Forumowicz

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 17:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

hmm, no okazjonalnie to podejrzewam że tak, chociaż nigdy okazjonalnie nic z twarzy nie wyciągałam to może nie się lepiej dziewczyny wypowiedzą Smile
Nimfa
Adminka
Adminka

PostWysłany: Sro Wrz 21, 2011 19:02    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pando, kolczyka mam od 5 miesięcy i wyjęłam tylko dwa razy miesiąc lub 2 po przekłuciu kiedy kupilam inny kolczyk, dziurka byla mala praktycznie nie widoczna. Kiedy jednego dnia po południu wypadł mi kolczyk i zginął już następnego dziurka się zarosla i musiałam sama przekłuwać ale to byly początki więc zarastalo sie bardzo szybko. Teraz nie wyjmuję bo obawiam się że nie dokręce wystarczjąco mocno kolczyka i znow wypadnie, dla pewności dokręcałam - uwaga - kleszczami Very Happy wiec kiedy bedę chciała go wyjac bedę musiała go przeciąć cążkami, tak jak przy pierwszej wymianie. Wiem, że to brzmi makabrycznie ale na pewno nie każdy ma takie problemy z wymianą. Co do śladu widziałam u jednej dziewczyny, która kilka lat nosiła kolczyk w nosie i teraz z niego zrezygnowala, widoczna ale bardzo mala dziurke, ktora wyglada jak rozszrzony por Wink
Powrót do góry
Reklama

Wysłany: Sro Wrz 21, 2011 19:02    Temat postu:

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Większe piersi Strona Główna -> Hobby Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11  Następny
Strona 9 z 11
Skocz do: